Agenti Matrixu jsou všude

31.5.2016 v Zprávy 34

Nedávno vyšel na Prvopodstatě zajímavý postřeh ohledně billboardů, které se nedávno začaly objevovat v ČR. Někteří již dávno víte, že právě prostřednictvím billboardů je lidem podprahově sdělována spousta věcí. Protože co má člověk nejvíc na očích, to nevidí. Ale to, že jsme si něčeho nevšimli, nás neomlouvá a tudíž pak nemůžeme říct, že nám to nikdo neprozradil…

TM (jeden z autorů vystupující na prvopodstata.com) obdržel e-mailem následující fotografii a ptá se svých čtenářů, jestli vědí, o co jde. Vysvětlení publikoval dodatečně, najdete ho po rozbalení celého článku.


Je zajímavé, jak všechno dávají lidem najevo. Pamatujte si? Nic se nedělá a neděje náhodou a vše má svůj cíl. Jsou lidé v současné době ovlivňováni podprahovými daty? – Odpověď zníANO….

Hlavně mladí lidé, malé děti a studenti se neumějí odpoutat od mobilních telefonů, počítačů, počítačových her a mnoha jiných zařízení elektroniky. Nechodí vůbec do přírody. Jsou podprahově různými hrami popřípadě vzkazy ve filmech nabádáni, aby do přírody nechodili a jejich přírodou je právě mobil a počítač. Ne nevymýšlím si, bylo to v různých výzkumech potvrzeno.

Stačí, když se dnes podíváte kolem sebe na Vaše známé a hlavně na děti Vaše či Vašich známých. Neumějí přežít pomalu několik desítek minut bez mobilu a nebudeme vůbec hovořit o celém dni.

Celý den by byl pro takovéto „závisláky“ naprostým traumatem a možná i šokem. Několik dětí tohoto typu znám.

Zeptám se Vás: Jaký je rozdíl mezi alkoholikem notorikem a počítačovým notorikem? – Říkáte že velký…

Já říkám velký omyl! Žádný!

Oba typy lidí jsou pro běžný život naprosto nemožní a nepotřební.

Koho vychovávají tímto postavením k mobilům, počítačům, hrám atd?

Nejsou to náhodou spící vojáci?

Nechci Vás strašit, ale může to být právě tento záměr, veškeré mladé generace s tímto zblbnout a zbytek života trávit ve virtualitě. Další generace dětí nebudou muset dělat spojením muže a ženy. Budou prostě ze zkumavky. Nevěříte? Zítra ráno zveřejním právě článek o vědcích, kteří do budoucna budou vyrábět v laboratořích budoucí generace lidí, které oni sami určí. Je to naprosté odpoutání od lidství. Nebudou to lidé, ale bioroboti. MATRIX běží na plné obrátky ještě více, než byste byli schopni přijmout.

A nyní k obrázku z billboardu. Co pro Vás znamená?

Jste už dávno špióni pro CIA a jiné organizace, které díky chytrým mobilům z lidí udělala doslova otroky. Vše co vykládáte a kam namíříte Vaše nové chytré mobily android a jim podobné, vše se zvukově a obrazově nahrává a zaznamenává 24 hodin denně a přeposílá do celosvětového počítače BESTIE, KTERÝ MÁ TAKÉ NÁZEV 666. Bestie má sídlo v Bruselu.

Děje se to dokonce i když máte mobil vyplý a baterie nejsou v mobilu… V podstatě jsou všichni dávno agenty a špióny, aniž by to věděli. Další podprahová data jsou pro Vás připravena.

Mimo jiné, technologie počítačů a mobilů nebyla vyvinuta na planetě Zemi. Jsou to ANDROIDÉ, ANIMUSÁCI, kterým technologie patří a jimi, „vynikajícími roboty“ byla vyvinuta a propůjčena za určitým účelem lidské rase. Proto také název nové generace mobilů ANDROID. NEZAPOMEŇTE, ČIP POD KŮŽI UŽ LIDÉ SKORO NEPOTŘEBUJÍ. Nosí ho dobrovolně neustále u sebe…..

Všude kam nasměřujete mobil, děláte expozice dobrovolně či nedobrovolně. Jak tedy vidíte, špióny už dávno jste. Nemusíte se jimi stávat. Ve dvojité dualitě jsou možné i takovéto billboardy, které hovoří i jinou řečí…..

Stačí si přečíst články na prvopodstatě o JEMENU. Je tam řečeno vše, co nás asi čeká a nemine….

Dokonce i vynikající pan malíř Leonardo da Vinci lidstvo zavčas varoval:

Nyní vidíte, kam všechno míří…..

tm

použité zdroje:

http://www.prvopodstata.com/2016/05/17/symbolika-a-zahada-pro-vas/

http://www.prvopodstata.com/2016/05/17/rozlusteni-symboliky-z-dnesniho-odpoledne/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Pavel 2016-05-31 07:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím jak Vám, ale mě Prvopodstata od včerejška nejede – kód 403 – Přístup odmítnut

Ikona diskutujiciho Mona 2016-05-31 08:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už druhý den se nemohu dostat na "prvopodstatu"….?

Ikona diskutujiciho mirino 2016-05-31 08:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj,hezky to zapadá k rozhovoru s Topolánkem…..akce vyvolala reakci? nebo se pp stěhuje jinam? mirino

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-05-31 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím proč, ale ten obrázek od da Vinciho se mi nezobrazuje. 🙁

Ikona diskutujiciho Jana 2016-05-31 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prvopodstata zasa nejde.

Ikona diskutujiciho ifka :-) 2016-05-31 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem se chtěla podívat na obrázek Leonardo da Vinci ,ale vidět není..a když jsem šla na Prvopodstatu,tak tam se nedá ani dostat.. Ale je pravda,co se zde píše..mnoho lidí z okolí to ale neví,nebo nechtějí slyšet..

Ikona diskutujiciho Alue 2016-05-31 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  opraveno.

Ikona diskutujiciho BE 2016-05-31 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevidím okolo seba decká s mobilmi v takom hrozitánskom počte. Dokonca ani moje vnúčatá žijúce v USA vek 14,11,6, ešte mobil nemajú. Ani ďalšie v Španielsku nie.

Ikona diskutujiciho Karel Novotný 2016-05-31 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Mně také nejde, nevím proč. To zase budou psát, že něco porušil? Hlavně nám píše o věcech, o kterých nechtějí, abychom věděli.

Ikona diskutujiciho Anna 2016-05-31 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mě prvopodstata také nejde otevřít: "Forbidden You don't have permission to access /2016/05/17/rozlusteni-symboliky-z-dnesniho-odpoledne/ on this server."

Ikona diskutujiciho Gray 2016-05-31 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se tomu nedivím, spousta lidí bude dobrovolně žít ve vytouženém virtuálním světě než se potýkat s drsnou realitou.

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-05-31 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobre, že si neprijala ponuku TM , už by  možno Al nebola…bolo by forbiden… Go by your own way..

Ikona diskutujiciho Milena 2016-05-31 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Presne jako je ten jester na obrazku, tak se mi dostal do snu. Byl modrosedy, leskly, s ocasem jako jesterka,byl dost velky a vzprimeny. Sledovali nas lidi na kazdem kroku. Jak jsme se vzdalili nekam kam jme nesmeli, tak nas sbirali jako boruvky. Hruza, des az jsem se z toho probudila. Nekoukam  na scifi a nevenuji se cteni tohoto druhu. Az kdyz jsem to videla ve snu, zacala jsem hledat. Kam ja na to chodim fakt nevim.

Ikona diskutujiciho Hmm 2016-05-31 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akosi som už vyrástol z toho hľadať vo všetko nejaké zlo a toto mi príde vyslovene mega paranoidné a takýmito vecami sa zaoberajú zväčša buď nešťastní ľudia alebo ľudia čo sa tým živia. Ten bilboard techmania predpokladám, že ide o nejakú akciu v súvislosti s technikou a technológiami a preto chceli jednoducho zaujať, reklama je hlavne o tom, že sa autori musia pokúsiť zaujať a upútať ľudí, keďže sú ňou už ľudia presýtení.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-05-31 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Hlavně mladí lidé, malé děti a studenti se neumějí odpoutat od mobilních telefonů, počítačů, počítačových her a mnoha jiných zařízení elektroniky. Nechodí vůbec do přírody. Jsou podprahově různými hrami popřípadě vzkazy ve filmech nabádáni, aby do přírody nechodili'' – no je pravda že odkedy mám smartfón do prírody chodím oveľa menej než keď som mal len starý ,,hlúpy'' mobil. Neviem či je to tým smartfónom alebo som proste zlenivel, asi oboje. Hry nehrávam, týždeň som hral Angry Birds a mal som z toho nočné mory.

Ikona diskutujiciho BE 2016-05-31 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:Stačí, že si to videla raz, alebo počula o tom, mohlo byť aj v minulom živote. Možno tiež, že niekto v tvojom okolí je z rodu drakoniáncov. Známa videla takto niektorých ľudí. Sú v našich telách, ľudských,správajú sa inak ako ľudia, isté znaky existujú. Múdri hovoria, že aj oni toho už majú dosť, sú takisto otrokmi… sápu sa teda ku svetlu, ku tomu kto svieti.

Ikona diskutujiciho Jara 2016-05-31 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý článek.Kdysi vyvedli z Egypta jeden národ a školili ho v poušti.Izolovali a zpracovávali.Stali se z nich ,,poslušní vojáci" roboti pro rozkazy.Dnes jsou mobily,hry na počítači a propaganda.Změnila se jen taktika,prostředky.Avšak ůčel systému zůstal.

Ikona diskutujiciho Sigil 2016-05-31 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu v tomto článku tápu…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-05-31 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu je ešte ten obraz Leonarda da Vinci, ten reptilián či čo to je je v obraze skrytý metódou zrkadlenia.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-05-31 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: ,,mám pocit, že to bylo v šedesátých či sedmdesátých letech, kdy se to provalilo reklamou v kinech, zakázané a mám zato, že podprahové vsuvky nikdo od té doby nepovolil."

Ikona diskutujiciho eva 2016-05-31 21:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prvopodstata nejde – přituhuje, cenzura internetu se rozjela. Papaláši schválili zákon, tak je vidět, že pracují. Začíná to být vážný.

Ikona diskutujiciho Jara 2016-05-31 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Sigil. Příroda je mnohem dokonalejší,než momil a počítač.Původně byla Bohem stvořená jakon dokonalá i s Člověkem( Ráj)Boj s přírodou a proti přírodě je naprostým nesmyslem masmédií a prvkem ovládání lidí.Jedině v přírodě a ve spojení s Ní( a následně i Bohem)se člověku vrací jeho dokonalé schopnosti nejen myslet samostatně,používat intujici,být zdravým a tvořivým(nikoli destrukčním).Toto dobře znali králové(do jejich zahrad neměl nikdo jiný přístup),mniši,někteří presidenti….Není na tom nic nepochopitelného.Nechápe ten,co je dokonale ovládán a převeden klamem do protistrany ůskoků a klamu.Nenechat se hanit a pohaňovat,tisíc let stačilo,ne?Už je jiná doba,lidé se probouzí čím dál více.

Ikona diskutujiciho Aneska 2016-05-31 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen tak pro zajímavost, doporučuji shlédnout tento klip od Tool, je toho v něm ukázáno dost. https://www.youtube.com/watch?v=fj-10lIrboM

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-05-31 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Prvopodstata bola zcenzurovaná nemenovanou bankou, bolo tam publikované niečo čo nechcú… takže zatim to dúfam neni celková cenzura internetu papalášmi, len bankári 🙂

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2016-05-31 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cenzura internetu může přinést i to, že se lidé vrátí k vlastní tvořivosti.

Ikona diskutujiciho Sigil 2016-06-01 01:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: [22]:  Omlouvám se ale v mém postu se ptám na něco jiného. Jak to bylo s podprahovou reklamou vím. A to druhé mi přijde trochu od věci – Vaše odpověď už vůbec nesouvisí s mým dotazem.

Ikona diskutujiciho m0n4 2016-06-01 07:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu nemáš nějaké info od Tomáše Marného proč nejde prvopodstata a jestli ještě někdy vůbec půjde..?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-06-01 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Včera o tom bylo v zápisníčku

Ikona diskutujiciho Triss 2016-06-03 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Až na to, že ten billboard je reklama na výstavu v technickém muzeu a vědeckém centru v Plzni, konkrétně na expozici o špionech:)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-06-04 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Každý billboard je reklama, trik je v tom že tam (a kdekoľvek, trebars na plagáte z kaledára) môžu byť skryté podprahové informácie. Čo asi pochopí len tých pár  znalých symboliky.

Ikona diskutujiciho Triss 2016-06-04 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: A jak se tam dostanou? Dají je tam ti grafici, co je vytvářejí? A jak to napadne je? Matrix jim to našeptá do ucha nebo to dělají vědomě?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-06-04 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: U tohto billboardu neviem, tipol by som že im to našeptal Matrix 🙂

Ikona diskutujiciho Luz 2016-06-05 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To mi taky vadi, ze spolecnost vytvari takove podminky, ze je vseobecna zavislost na telefonech, internetu, kvuli zamestani musis mit mobil, jinak uz to ani nejde…

Ikona diskutujiciho Morell 2016-06-06 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že to tak hrozné nebude, mocní bohové Země podle mně nedovolí, aby bylo lidstvo dále zotročováno.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek