Aktuálně.cz záměrně lže o chemtrails. Jak to je doopravdy s octováním v ČR? / DOPORUČUJI

11.10.2013 v Aluška.org 12

Server Aktuálně.cz publikoval článek o chemtrails, který je plný nesmyslů a k lidem, kteří znají chemtrails, se v něm dokonce vyjadřuje jakýsi pak psycholog, za pomoci slovního spojení ,,psychická infekce”, takže to vypadá, jakoby ten kdo mluví o chemtrailech, měl duševní nemoc. Není to nic moc nového ve shnilém světě mainstreamu, kde se lže zpravidla neustále.

Nemá smysl uvádět zde celý článek, komu unikl a měl by zájem si ho přečíst, může se podívat zde:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=791891

Co však nadzvedlo ze židle i mne, je naprosto lživé tvrzení o tom, jak se v Česku rozšířil způsob boje proti chemtrailům. Jde o následující tvrzení:

Rozprašujte ocet

O úzkostech lidí z čar na nebi vypovídá experiment jednoho z meteorologů. Zkusmo se naboural na jeden z webů šířících teorii chemtrails – OrgoNet – a doporučil lidem jako spolehlivou ochranu před psychotropním spadem octové antidotum. Chemtrailisté krátce poté prohlásili ocet za účinnou zbraň číslo jedna. Meteorologovu teorii, že octová pára velmi silně ionizuje a čistí vzduch kolem nás, začaly přebírat i ostatní servery. Jedna z maminek si dokonce pochvaluje, že když kolem sebe a kočárku rozstřikuje v parku ocet, hned se jí dýchá lépe a má prý i dobrou náladu.

Klimatolog Radim Tolasz se pak stal nejcitovanějším českým vědcem, když 1. dubna na svém blogu naoko přiznal, že se mu zhroutil odborný svět a veřejně se omluvil, že v názorech na “chemtrails” projevil značnou neznalost a bezohlednost.

Vyjádření OrgoNetu k tomuto článku, i k lživému tvrzení o ,,nabourání se do systému” čtěte zde:

http://www.orgo-net.blogspot.cz/2013/10/diky-ctenarce-za-odkaz-na-dnesni-clanek.html

Jak vzniklo Octování v ČR?

Před dvěma lety si přivezl tuto teorii do Česka tomáš marný, který se hned dal do mohutných pokusů. Když postupně zjistil, že ocet skutečně rozpouští chemtrailové mraky, dali jsme hlavy dohromady a rozhodli se, že to pustíme na internet. OrgoNet uvádí jako svůj primární zdroj čtenáře s přezdívkou Aolian, čas publikace jeho prvního článku o octování

http://orgo-net.blogspot.cz/2011/04/aolian-octem-na-chemtrails.html

perfektně sedí s dobou, kdy jsme s testováním octu začali i my. Šlo to hezky ruku v ruce.

Je úplně jedno, jestli OrgoNet přišel na octování primárně díky Aolianovi (který si to našel na zahraničních webových stránkách), nebo jestli první slyšel popud od nás a pak mu do toho akorát přišla perfektní Aolianova zkušenost, nebo jestli je pravda kdesi uprostřed, nutno však podotknout, že se v žádném případě nejednalo o žádné nabourání se do systému a že v tom neměl prsty žádný meteorolog.


V rozšiřování Octovacích návodů má prsty ve skutečnosti poměrně velká skupina lidí, kteří se vzájemně domlouvají a spolupracují. Jeden si přivezl ze zahraničí know-how, jiný zkouší, jiný si to našel sám na internetu, jiný založil octovací blog, jiní mají zase média, díky kterým to můžou dostat mezi lidi. Každý nějak pomohl a každý nějak přispěl k celé věci.

Slušelo by se také jmenovat Osud.cz, který rovněž o octování píše, nejenom prostřednictvím tehdejšího marného okénka, ale zmínky najdete i jinde.

Je proto poměrně dost trapné, že si jakýsi ,,meteorolog” vymýšlí podobné nesmysly, aby se udělal zajímavým. Ráda bych mu tímto vzkázala, že pokud se cítí být v životě nenaplněný a potřebuje si získat nějakou pozornost, aby nelhal lidem a snažil se jim naopak být k něčemu užitečný… Protože touto cestu si pane rozhodně příznivce ani fanoušky nezískáte. A pokud ano, bude to na základě lži. Jak dlouho jste si myslel, že vám to někdo bude věřit? Vždyť ti samí lidé, kteří Octování dostali na internet a hlásí ,,OCTUJTE!”, se přece prostřednictvím stejných médií také ohradí proti vaší lži. Jaký tedy má smysl takhle lhát, když víte, že to zákonitě bude mít krátké nohy? – ,,Dvakrát měř a jednou řež”, vás ve škole neučili?

První octovací článek vyšel na OrgoNetu už v dubnu 2011.

Stránky octovani.webnode.cz založil po domluvě náš kamarád 30.září 2011, který si vše také vyzkoušel a který stránky stále dál spravuje. (Anonymně. Nejedná se o ,,malého prince”, ale další samostatnou osobu.)

Na Aluška.org jsem na ně i čtenáře v minulosti (říjen 2011) upozorňovala, dočtete se zde: ,,Octem proti chemtrails! octovani.webnode.cz!”

Jediný ,,meteorolog”, který se v té době trochu zabýval Octováním, je Snowman (Rozhodně ne ten chlap jmenovaný v článku na Aktuálně.cz), který svého času příspíval na OrgoNet. Tohoto člověka také velmi dobře znám a on ve svém příspěvku uznal, že teorie octování skutečně může fungovat. Jeho názor je stále na OrgoNetu k dispozici.

Žádný další meteorolog už v této věci prsty neměl, ani k ní nijak nepřispěl.

Co říci čtenářům na závěr?

Nepřijde vám poměrně dost smutné, že v dnešní době jsou velká média plná lží a že pravdu se dnes dočtete tak maximálně na blozích a serverech, které dělají obyčejní lidé? Jen si vzpomeňte, kolik lží už bylo o mně a jak byly do očí bijící. Má smysl stále číst podobné servery, které takto neskutečně lžou?

Co je to za pochybný server, který z koordinované spolupráce mnoha lidí, udělá v podstatě ,,pokus-omyl” jakéhosi meteorologa, který tím ,,jakože” dokázal, jak jsme všichni strašně blbí a sežereme cokoliv, co nám napíše náš úspěšný meteo server či blog? A co je to vlastně za člověka, který má žaludek na takové lhaní, že si takovou konstrukci vezme na triko? Že se za sebe nestydí? Zaplatil mu snad někdo, aby takto lhal?

Vždyť i průměrný čtenář serveru Aktuálně.cz, by si mohl dohledat skutečnou pravdu, kdyby chtěl. Jenomže velká média spoléhají na lidskou lenost, neověřování si faktů a hltání předtrávených konzumních informací, které jsou přesně udělané podle požadované lajny a škatule.

Vždyť ten průměrný čtenář by ani nemusel trávit žádný čas na internetu, stačilo by prostě vzít flašku octa, vylít ji před barákem na chodník a sledovat, jestli se mraky roztáhnou. A hned by věděl, kde je pravda. Protože i jeden litr už funguje, i když minimálně dva jsou lepší.

Tímto zdravím náš milý OrgoNet a Octování zdar!

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lúthien 2013-10-11 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty brďo, oni už vážně nevědí kudy kam… a jak by nás lidi svedli z cesty a přesvědčili nás, že jsme blázni… nestačím se kolikrát divit, co vše jsou schopni si vymyslet :D

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-10-11 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný gól by byl, kdyby pan neinformovaný meteorolog skutečně něco takového udělal aniž by věděl, že se přesně o tom už dávno mluví. Taky kolikrát něco plácnu a ona je to pravda, ale já jsem tak trochu telepat :D

Ikona diskutujiciho Robert 2013-10-11 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj vílo.

Ikona diskutujiciho Lukas 2013-10-11 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před 20 lety jsme ležívali na dece v létě a rozpouštěly mraky, takove ty ovečkovské, jen posíláním "lásky" ze srdce a ony mizely.Žádné bílé čáry nebyly a po letadlech kondenzační páry rychle mizely.Když to zkusím dneska, tak to na ty bílé čáry tak rychle nepusobí, ale stačí zkusit ocet, zapátrat a pospojovat si informace a pak už prostě se nemůže nevěřit, protože se ví, jde o vlastní zkušenost, ta jediná dá odpovědi, ale vše začíná probuzením se, odpojením se od tepla nevědomosti, což "bolí" a vyžaduje aktivitu.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-10-11 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

lži prinašeji zisky

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-10-11 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:povedal Nostradamus až padnu dve veže zo skla bude to koniec Satana ? Pravda o tom

Ikona diskutujiciho Roman 2013-10-11 19:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, velmi oceňuji Tvoji práci pro společnost a lidi celkově.Tvůj přínost vidím v tom, že píšeš o věcěch, které sama vidíš,slyšíš,cítíš, o tom jak na tebe působí, co prožíváš atd.Tvůj web.je tímto jedninečný a tímto se liší od masy esoter.vebů.Přeji ti, aby jsi co nejvíce používala své "informace" ,protože ty jsou reálné.Používat info z jiných webů.přináší jisté riziko, že informace nemusí být úpně pravdivá.Tímto si dovoluji pochybovat o chemtr. obecně.Odpovídat nemusíš,je to jen můj postřeh.Měj se moc faj Roman.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-12 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Pokud narážíš na chemtrails, tak já pouštím ocet pravidelně. Jde o mé vlastní zkušenosti.

Ikona diskutujiciho Bofinka 2013-10-12 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

palec nahoře, Aluško :-)

Ikona diskutujiciho Adivé 2013-10-12 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jelikož jde o mé zdraví a mých blízkých, vypouštím ocet na zahradě, jakmile vydím tu sračku nade mnou, i když se mi někdo směje a myslí si, že jsem blázen. Dělal jsem to i v Brně, kde je toho hnusu na obloze velmi hodně a funguje to a mám na to svědky ! Časem seženu drahé měděné trubky, draé křišťálové kameny a sestrojím megacloubuster, že budou helikoptéry čumět.

Ikona diskutujiciho Rajan 2013-10-15 09:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, nesmíme se nechat zastrašit. Já sám mám ocet ověřený v Brně a funguje spolehlivě. Ale bydlím blízko letiště, tak občas potřebuju mnohem silnější dávku, asi to nad námi vypouští nejvíc. Pomohlo mi přidat do litru octa dvě lžíce soli, to funguje i ve dnech, kdy lítá nejvíc letadel. V létě to bylo vážně hrozné, jak všichni chtěli letět na dovolenou, tolik lidí se nechalo oblbnout a dali peníze cestovkám, které jim při cestě vymývají mozky.

Ikona diskutujiciho namathur 2013-10-15 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pardon, ale z vlastní zkušenosti – cukrový kuler účinky neutralizuje! Zkuste to s domácím octem, třeba z jablečných slupek, nikdy ne s kupovaným lihovým!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek