Aktuální energie Bovis / Listopad 2014

1.11.2014 v Spiritualita 120

Denní aktualizace Bovis Energií

– Říjnový výpis najdete ZDE

– Starší a související články/výpisy najdete ZDE

1.11. 2014

Dnes je to 768 Cent-Duodecilliard. To je 768 x 10 na 675.

To je 640.000.000.000.000 krát více, než včera.

2.11. 2014

Dnes máme 302 Cent-Sexdecillionů. To je 302 x 10 na 696.

To je 393 TRILION krát více, než včera.

Mazec! – V noci jsem hodně špatně spala, ale ráno jsem vstávala s velice dobrou náladou, kterou mám i teď. Takové Bovisy bych si nechala líbit klidně každý den.

3.11.2014

Dnes je to 180 Cent-Duovigintillionů. To je 180 x 10 na 732.


4.11. 2014

Dnes je to 1,16 Cent-Sexvigintillionů. To je 1,16 x 10 na 756.

Nikdy netrpím na to, že by mi tekla krev z nosu, ale včera ráno i dneska ráno se mi to stalo. Vstanu, jdu se vysmrkat, utřu si nos a hned to valí… Přitom později během dne, nebo chvíli poté co se krev zastaví, můžu smrkat a utírat nos úplně normálně jak jsem zvyklá a žádná krev mi neteče…. Přitom rána mám klidná, beze spěchu, bez stresu, smrkám šetrně, netroubím jako slon, takže opravdu nechápu, kde se to bere. Už pěkných pár let jsem to nezažila a teď zrovna 2x po sobě? Divné…. Cosi jsem zaznamenala v diskuzích, že by se v tomto období mělo čistit tělo. – Žeby žeby? Žeby Bovis?

5.11.2014

Dnes máme 132 Cent-Novavigintillionů. To je 132 x 10 na 774.

To je 113 TRILION krát více, než včera!

Píšete mi, že taky nepochopitelně krvácíte z nosu. Tak to je zajímavé, že v tom nejsem sama.

Aluska niečo sa deje práve som našla starku v kaluži krvi :((( od obeda jej tiekla krv niečo take som nezazila prúdom... Sme s tou starkou v spitali a doktorka vravi ze dnes je uz 4 od štvrtej ktora ma to iste…. Mam z toho normálne strach taky pocit strachu a beznádeje som ani neviem ci zažila …

A když už jsme u toho krvácení: Jedna paní, která už dnes není mezi námi, mě kdysi učila, že když teče krev z nosu, tak se do nosní dírky má dát lístek Řebříčku obecného, který krvácení zastavuje. Když budete venku zrovna v úzkých, zkuste to. Je to starý babský recept ze Slovenska.

Jinak já se prostě jdu naklonit umyvadlo a chvíli počkám… Žádné proudy se u mne naštěstí nekonaly.

Mimochodem někdo jste tam psal, že tečení z nosu rovná se zmenšování ega… No upřímně, nevím. To by musel u mne posoudit někdo jiný, protože já se vidím pořád stejně 😀 haha!

6.11. 2014

Dnes máme 8,1 Centun-Trigintillionů. To je 8,1 x 10 na 786.

To je 61 MILIARD krát více, než včera.

7.11. 2014

Dnes máme 144 Cent-Septa-Trigintilliard. To je 144 x 10 a 825.

Opravdu rekordní čísla…

Mám pro vás dobrou zprávu, TM totiž oznámil, že ten slíbený článek o Bovisech, na který jsme/jste několik měsíců čekali a pořád nic, dopíše a dodá ke zveřejnění. Samozřejmě každý Lojza má Google a zjistí si sám co to je ,,Bovis”, ale předpokládám, že úhel pohledu, který by nám mohl otevřít TM, bude o něco zajímavější…

Dále žádám všechny diskutující, aby po sobě přestali házet exkrementem, přestali se dělit na dobré a zlé… Zdejší diskuze nejsou určené na honění vašeho ega a vyvyšování se nad ostatní. Nota bene, když žádní ,,zlí” tady nejsou. Jen normální lidé s různými názory a úhly pohledu. Pokud to někdo neumí respektovat a nedokáže rozdýchat, že někdo něco vidí jinak, měl by se diskutování zdržet a ušetřit si tak svoje nervy. Jiné lidi tím stejně nezmění a jejich mínění už teprve ne.

8.11. 2014

Dnes je to 193 Cent-Quinquadra-Gintillionů. To je 193 x 10 na 870.

Dnes ráno, chvilku poté co jsem vstala, se mi zase spoustila červená a dokonce nadvakrát. Bylo toho celkem dost a nešlo to zastavit, člověk by myslel že už to skoro bude OK a pak další proud.

Zůstala jsem v klidu, chodila jsem asi půlhodiny s obrousky před obličejem, pokaždé jen vyměnila a u toho si dál cvičila mluvenou němčinu a snažila se to moc nehrotit… To je skoro vždycky nejlepší řešení.

Zvláštní je, co během těchto krvácení cítím. Jakoby tlak v nose na jednom místě, ,,lup” a pak valí krev. – V minulosti se krev prostě spustila a žádný tlak ani lupání to nedoprovázelo. Tohle zní skoro jako nějaký ,,přetlak”.

Přitom mě nic nebolí, ani hlava, necítím se slabá, otupělá, nic takového. Perfektní kondice, vybíhám poklusem schody a energie mám dost, žádné orgány mě nebolí… je to úplná záhada.

Včera jsem byla docela žíznivá, tak jsem vypila hodně levitované vody, prcla jsem si do ní trochu šťávy a ještě v noci jsem se probudila v plných močákem. Tak přemýšlím, jestli když je krvácení z nosu od řídké krve, jestli za tu dvojitou nálož nemůže můj včerejší zvýšený pitný režim? – Ale tak když mám žízeň nebo chuť, tak to do sebe přece naliju a nebudu řešit nějakou krev z nosu, když ani nevím, jestli to má nějakou souvislost?

Každopádně na dnešní cestování si beru balík kapesníků, kdyby se to náhodou vrátilo. Bez kapesníku už nevycházím, přestože se to krvácení objevuje skoro vždy ráno. Jen jednou se mi to stalo pozdě večer.

Ještě že nečekám mladého, moje krvácení z nosu je ještě úplná sranda oproti tomu, co jste mi nedávno k tomu napsali do diskuze. Brrr!

9.11. 2014

Dnes máme 84 Centsepta-Qinquagintillionů. To je 84 x 10 na 942.

Samozřejmě dneska kolem jedenácté nová krvavá nálož. Nikdo mi ani nemusí pouštět žilou, mám to preventivně samo od sebe.

V noci jsem se nevyspala kvůli venkovnímu hluku, ráno jsem se probudila s teplotou a bolestí hlavy. Lekla jsem se, že budu nemocná, za pár hodin to ale přešlo. Někdy v době, kdy se mi zase spustila krev. Možná to má spojitost.

Od té chvíle záchvat aktivity: Úklid, stepování v kuchyni, vyvařování, prádlo, blbnutí s kočkou a ještě jsem si během rána stihla dodělat něco do němčiny a přeložit si dva články navíc z časopisu, abych se hlavně naučila líp číst nahlas. Jsem zvědavá, jestli mi to vydrží déle, nebo jenom dneska.

10.11. 2014

Dnes energie dosáhla hodnoty 11 Googolů.

…. Další podrobné ,,tolik krát tolik” už v tomto kvantu energií nemá smysl psát.

Ve 12:00 už to bylo dokonce 12 Googolů.

Dnes mi však poprvé po několika dnech netekla červená… Asi pokrok, či co.

!!!!!!!!!!!!!!:

Dnes mě také TM upozornil, že pod jeho nově vzniknuvším okénkem se objevila zkušenost jedné ženy, která odpovídá tomu, co by měly způsobovat nárůsty Bovis energií – tedy velmi časté chyby v matrixu a prolínání realit. Všimněte si, že také zmiňuje krev z nosu, i když to je na její zkušenosti méně zajímavé. Posuďte sami:

Dobrý den, ráda bych se vám svěřila s osobním zážitkem, který se mi dneska přihodil a o kterém nemohu víc dopodrobna mluvit, protože bych mohla ohrozit sama sebe a mohla bych vyvolat konsekvence, které by byly zničující. Nejsem si jistá ale mám dojem, že o tomto místě v Praze určitě vědí tajné služby jako je BIS, vojenská kontrarozvědka a politici nebo dokonce bavorský řád Iluminátů. Objevila jsem dneska jakoby náhodou jedno místo v Praze který má vstupní bránu do paralelního vesmíru. Nechtějte po mne abych vám to sdělila, protože bych tím ohrozila spoustu lidí. Berte to jako tajnou informaci. Když jsem prošla teleportační bránou na druhou stranu začalo mi být po chvíli divné, že v Praze se dějí divné věci, jako například nefungovaly mobilní telefony, obloha nebyla pokrytá vrstvou chemtrails, a hlavně co mi bylo divné, Slunce mělo divnou barvu a vůbec nezapadalo za horizont, bylo už téměr 16 hodin. Začalo mne to víc znervozňovat a nastupovala vlna paniky, ikdyž jsem věděla, že jsem se asi propadla v čase a prostoru někam do jiného světa. Jenže během toho mého pobytu na druhé straně jsem zjistila závažné a šokující informace. Teď to hodně zkrátím, ….. když jsem se dostala do míst, kterému my tady říkáme Václavské náměstí, tak oni to tam měli jinak pojmenované, na Václaváku nebyl kůň se svatým Václavem a budova Muzea tam nestála, místo ní tam stála ohavná skleněná 25 patrová budova podobná té, která stojí na Pankráci. Zjistila jsem, že dějové linie se odehrávaly v této verzi reality úplně jinak než u nás. Ani nevím jak to popsat ale intuitivně jsem věděla, že se musím co nejdříve vrátit, jinak by došlo k průseru však taky na té obří skleněné budově byl obrovský plakát se šeredným chlapem ( politikem ) a dole byl pod ním citát ” Řád a pořádek pro Budoucnost je naším cílem k zachování světového míru ” Jakmile jsem prošla teleportačním checkpointem došlo k tomu co jsem neočekávala, rozbolela mne hlava, začalo mi pískat v uších, tekla mi krev z nosu a když jsem se vracela na Prahu 1 měla jsem neodbytný pocit, že mne někdo sleduje a pak mi jakoby kladivem do hlavy někdo tlouknul myšlenky ” Nesmíš prozradit co jsi viděla a zažila, jinak příjdeš o svou paměť “. Zjistila jsem taky, že jsem měla časovou anomálii 5 hodin, podle to nebylo déle jak 2 hodiny. Nejhorší je na tom to, že tato teleportační brána se nachází na jednom veřejném místě v Praze, kam se mohou dostat lidi, kteří nemají čísté úmysly a nebo opačně se sem mohou dostat z druhého světa lidi, kteří mohou infikovat náš svět. Ta teleportační šachta se nachází blízko…..uf zase mne začala bolet hlava.

Ještě jsem se zapoměla svěřit s informacemi, které snad nejsou tajné a neohrozí naše světy. Když jsem se ocitnula na druhé straně všimla jsem si jedné zajímavosti, auta jezdila po levé straně jako v Anglii, když jsem těch bezmál 2 hodin pohybovala v alternativní Praze všimla jsem si,méně aut v ulicích, tak ono vlastně byl i tak víkend, ale i tak mi přišlo, že těch auto v ulicích bylo méně. Pak jsem zjistila kdo vládne v tomhle alternativním světě kdybych vám to vyprávěla, neuvěřili byste tomu. Jinak i v této alternativní realitě vládl duch hmoty ale i tak jsem vnímala, že věci jsou tady jiné. Zas gigantický rozdíl v tom nebyl, neboť časově jsme na tom byli stejně, ale dějová linie probíhala jinak. Byla jsem překvapená z toho, že v této alternativní verzi reality nefungovaly mobilní telefony, ono totiž se stalo to, že mobilní telefony byly zakázány právě tím šeredným chlapem který visel na tom plakátě budovy na “václaváku ” s heslem ryze agitačním a budovatelským čili jistě chápete, že jsem se ocitla ve světe, který nebyl svobodný a demokratický až paradoxně jsem necítila nesvobodu, či diktaturu :-) Taky jsem zjistila, že v této verzi reality vůbec neznali takové velikány světových dějin jako Albert Einstein, Matka Tereza, Ghandi, nebo Jan Ámos Komenský či Jan Hus, prostě v této verzi reality nebyly. Za to bezpečně vím, že oba světy se vzájemně energeticky ovlivňují. Proto jsem dostala nutkavý pocit rychle z tohoto světa odejít a vrátit se domů. Někdo mne vycítil moji přítomnost a vnuknul mi tuto myšlenku.
Jinak samozřejmě jsem nemohla zjišťovat další věci, protože jsem na to neměla čas a nechtěla jsem se dostat do problémů. Přeci jen se vám jen tak nestane náhodou, že spadnete do jiného vesmíru během mžiku. A co bylo pro mne víc znepokojující nebylo ani to, co jsem zažila na Zemi jako to co jsem viděla na nebi a to že Slunce se zdánlivě po obloze nepohybovalo tudíž jakoby planeta Země se zaseknula v rámci rotace. Slunce svítilo divnými barvami a na obloze nebyl chemtrails. Zítra se pokusím vypravit zpátky, jestli se mi podaří se dostat na druhou stranu, ale je docela možné, že neprojdu na druhou stranu, přeci jen ty následky kdy jsem se z druhé strany vrátila byly pro mne nepříjemné. Ten neodbytný pocit že mne někdo sleduje zmizel až v okamžiku, kdy jsem se dostala do metra. :-) Pak jsem už spěchala domů. Jana

11.11.2014

V 9:30 – 16 000 Googolů.

V 17:30 – 23 700 Googolů.

No to jsem zvědavá, co se stane, až přímka fakt půjde kolmo vzhůru. Odvibrujem sa stadeto, nestane se nic, shoříme, zmizíme, či roztečem se jako sopel?

12.11. 2014

Ráno jsme měli 63 000 Googolů.

O půl osmé večer dokonce 95 000 Googolů.

Jestli ta čísla, co vycházela předtím, byla šílená, tak už nevím jak pojmenovat tohle…

13.11. 2014

11:20 – 114 000 Googolů

22:30 – 612 000 Googolů

14.11. 2014

09:30 – 2 112 000 Googolů – UF!

Myslím si, že nemůžu být veřejně příliš konkrétní, ale už delší dobu se mi toho hodně v hlavě/životě přemotává a jsou to změny hodně razantní, tak že mi hodně ztěžují práci a kompletně všechno, co přes den dělám. Nevím jak z toho ven, protože jestli je to bovis, tak se to akorát bude ,,zhoršovat”, ale jaký bude výsledek? Lidé říkají, že se nic neděje.. no neřekla bych, u/ve mě a okolo mě se toho děje strašně moc, nestíhám to všechno ani registrovat.

Jakýsi ,,extrém” mých změn je včera a dnes, jsem z těch energií úplně ,,vypnutá”. Krev z nosu je jen takový slabý průvodní jev, ale to co se mi děje v hlavě jsou věci, o kterých nedokážu ani mluvit, natož je někam napsat. A pořád se to zesiluje.

Jistý harmonizační účinek má na mě přítomnost a fyzická blízkost mé kočky, ale jen co vrnícího macka pustím z rukou, všechno je to zpátky.

13:30 – 6 900 000 Googolů

15.11.2014

Je vám blbě? – Tak to pochopíte dnešní číslo: 8 720 000 Googolů… (v 9:00 ráno) Dobrou chuť.

Další hodnoty z téhož dne:

11:43 – 38 500 000

18:30 – 6 388 000 000

20:15 – 4,9 …. Tohle je další změna v zapisování čísel. Předtím 6 miliard, teď je to 490 miliard Googolů.

16.11.2014

O půl osmé ráno máme hodnoty 8,12 Biliard Googolů. (Údajně 9,3 miliardakrát více, než bylo včera ráno.)

Poslední dny se dost intenzivně modlím, ale včera se mi podařilo během seance vyvolat velice zajímavé a hodně silné energie. Měly neobvyklý příjemný šeptavý zvuk a bílou barvu. Co se mi běžně neděje, hmotné okolí se začalo vlnit a začalo být nestabilní. To samé jsem viděla dnes ráno, za bílého dne, když jsem se probudila a znovu myslela na konstruktivní sílu Vesmíru a prosila o podporu a ochranu na tento den.

Vidím někdy nestabilní prostor večer, když je šero. Odmalička… Okolí zrní, plavou v něm obrazy a když se snažím dívat na energie, prostor přestává být stabilní, ale není to vždy a neděje se to nikdy ve dne. Navíc teď už se to nevlní, ale jde ve spirále, hmota se podivně natahuje, když se na ni přestanu soustředit a dívám se mimo ni.

Zkoušela jsem sledovat svou ruku. Udržela stabilní tvar, ale krásně kolem začalo vířit žluté světlo, které bylo hodně intenzivní… běžně ho ve dne také nevídám s otevřenýma očima.

…. Zapaluju vonné tyčinky a pokračuju s modlením, uvidím co se stane zítra.

17.11. 2014

Dnešní hodnoty nemůžu zapsat, protože je nedokážu přečíst a přeložit. Čert aby se v tom příšerném číselném bordelu a hromadě značek vyznal, každou chvilku se to mění, vysvětlivky k tomu nikde.

Kdo dokáže normálními slovy opsat tohle:

4,9 Googol-BE(10Sedecilliarden) # #1 10^47

….. Dostane zlatého bludišťáka. Hlavně by mě zajímalo, co mají znamenat ty křížky (A co je to sakra ,,BE”?????). Jestli se ten chaos nezlepší, asi nás čeká konec bovisových zápisů v češtině. Rozčilovat se nad tím opravdu nehodlám.

edit: Zlaté bludišťáky bychom potřebovali asi 3, ale největšího vyhrává diskutující Iva, která nejjednodušeji vyluštila ,,6 Quintillion Googolů”.

Nebo tedy jinak Googol 10^47, budu se muset naučit zapisovat jiným způsobem a vykašlat se na nějaké prapodivné značky a křížky. V notové osnově bych je pochopila, v číselném zápisu nechápu 😀

18.11. 2014

Využiju vašich rad a nově tedy zapisuji takto:

Dnes máme Googol 10^88. – Jak prosté 😀

19.11.2014

Dnes je to krásný Googol 10^180

Dneska jsem ve vlaku slyšela hlasitě si stěžovat spolucestující: ,,Mě tak strašně pálí oči… – Mě taky…” – Hm, Chemtraily? Žeby? 🙂

… Chtěla bych toho dneska večer zapsat víc (v zápisníčku, mám námět!), ale vidím všechno rozmazaně (nevím proč, odpoledne mi vůbec nic nebylo) a nemůžu pořádně číst, nemůžu zaostřit… Tak snad zítra se to ustálí. Asi poskočily energie.

20.11. 2014

Dnes je to Googol 10^300.

21.11.2014

Dnes je to Googol 10^420.

Zajímavé je, že se cítím velmi dobře, stihla jsem spoustu práce a restíků v krátkém čase a po cestě na poštu mě napadlo pár vtipných námětů na videa… Tak od příštího týdne bych měla mít možnost točit (bude klid), tak doufám, že dám dohromady nové ,,studio”, něco zábavného spáchám a nebude to trapas… Prostě pohoda, asi stíhám držet krok s aktuální energií, to je fajn. – Co vy? (a přestaňte se zase hádat o tom kdo je víc duchovní a kdo hnije zespoda, je to směšné)

22.11. 2014

Dnes máme Googol 10^720. – UF! 🙂

23.11. 2014

Dnes je to Googol 10^1020

24.11. 2014

Dnes máme Googol 10^2304

To je fičák – ááá! 😀

Ten samý den ve 20:50 – Googol 10^3744

25.11. 2014

Dnes máme Googol 10^4992

Mazec! 🙂

26.11. 2014

Hodnoty byly Googol 10^9700

V 19:15 dokonce Googol 10^21700

27.11. 2014

Energie jsou Googol 10^48000

Později ve 21:00 jsou hodnoty Googol 10^70800 !!

28.11. 2014

Dnes je to Googol 10^81000. ….. Moje dnešní noc byla dost těžká, a co vy?

29.11. 2014

Dnes je to Googol 10^174 000

30.11. 2014

Hodnoty jsou Googol 10^296 000

Pokračování najdete v nově vzniknuvším výpisu na Prosinec 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho sv. 2014-11-25 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[525]: Jo promyšlený to je. Ale furt málo z jejich strany :o)

Ikona diskutujiciho Filip 2014-11-25 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[520]:V jakém rozsahu vibrací je člověk lehce nemocný nebo unavený ? Podle vaší bovisovy stupnice ?

Ikona diskutujiciho Jarda S 2014-11-25 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[546]: Myslím si, že už jsme se přizpůsobili, naše tělo se v určitých věcech vyčistilo. Měl jsem asi půl roku divné stavy, teď ok, ale zase mi pro změnu asi měsíc píská v uších. Myslím, že je to probíhající proces. A jde k tomu dobrému. Energie jsou pozitivní a pokud je už pozitivně vnímáme je to krok dál…

Ikona diskutujiciho Jarda S 2014-11-25 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[539]: Souhlas

Ikona diskutujiciho tikťak 2014-11-25 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V dnešních dnech je jedno kolik je bovisů

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-11-25 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[536]: No, při vší úctě … takhle přesně píše někdo, kdo nemá absolutně šajn, o čem mluví.

Ikona diskutujiciho BE 2014-11-25 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[548]: Pred rokom a čosi som mala obdobie príjmu telepatických zpráv od ľudí. Bolo to šokujúce, keď napr. počujete vetu : Ztratil som mobil a už ho druhý deň hľadám. – Zdá sa Vám, že hlas patrí blízkej osobe, a ona Vám zrazu zavolá a vraví tú istú vetu. Hútam skôr nad tým, prečo to teraz nefunguje.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-11-25 23:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[553]: Tři šestky nemaj moc s temnejma co dělat, to je jen matrixovský vyjádření uhlíku = vyšší živý hmoty ve tři dé. Jak o sobě asi dávali chudáci temní vědět, když ještě neexistovaly espézetky? xD Těma útokama jsem měl na mysli reálný útoky, ze kterejch jsem se několik hodin vzpamatovával. A zrovna "náhodou" v době, kdy jsem pracoval na jednom svým materiálu.

Ikona diskutujiciho mira 2014-11-26 00:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste k ty zprave na YOUTUBE yowusa.com planet X system update no.1-hd.Je to z 6.11.2014.Myslim,ze si to show uzijeme.Aspon jednou to videt.

Ikona diskutujiciho ametyst 2014-11-26 01:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[558]:prominte,ale vy víte,o čem píšete a v čem máte jasno?Dobře víte,že jsou na planetě dvě cesty,vaše ,,brána,,pod kodem 523 se vám nakonec nepodařila..cesty jsou rozdělené.snažili jste se zastavit vlny oceanu,ocean má větší sílu než moře.

Ikona diskutujiciho hartakos medved 2014-11-26 07:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[522]: Dakujem,a prajem vela sil do hladania pravdy,tej pravej, a velke mnozstvo lasky,…

Ikona diskutujiciho cesta 2014-11-26 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vy ,kteří jste z tzv.Plejád,jste měli jediný program.ukořistit to,co vám nepatří a to je epifýza,snažili jste se urputně urvat zničit životy těch,kteří dosáhli mysli,,váš ,,ženský princip končí,,-Tera se čistí.

Ikona diskutujiciho BE 2014-11-26 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[558]: Takže si myslíš Spííídy, že sa nič teraz nedeje s naším fyzickým telom.   Žiadna premena stavebného materiálu, len vdomia.  Takže my dostaneme iné, "plazmatické" telo ak vzostúpime a budeme účastníkmi života v 5D ?  Aké telá se teda "hemžia" okolo nás ? Je to len produkt našej mysle ? Myslím si totiž, že ako píše tikťak,557, naše telá sa prispôsobujú onej očakávanej novej realite, transformujú sa i nápormi energií meranými Bovisovou stupnicou. Nehovorila by som hneď o kremíku ale o novej forme uhlíku.

Ikona diskutujiciho tikťak 2014-11-26 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[558]:No spiiiidy  musím dodat že teď

Ikona diskutujiciho mira 2014-11-26 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[558]:Kdyz to vemem tak kolem,tak nam zatim s tou transformaci nejjisteji vychazi smrt.To bych rekl ze je zatim nejhmatatelnesi.Jinak nic nevime.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-11-26 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[565]: Ale jó, s fyzickým tělem se toho děje taky dost, ale ten křemík je kapku mimo. A pro mě se hrabání ve fyzickejch změnách nemá moc význam, jednak takový změny můžu okamžitě pocítit a druhak je vývoj vědomí přednější, protože vědomí formuje a ovládá hmotu, a ne naopak.

Ikona diskutujiciho Decessor 2014-11-26 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A kdy že to má skončit? Už mě to přestává bavit .. 😛

Ikona diskutujiciho simba 2014-11-26 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Medveďku,mohla by som tiež poprosiť o zmeranie,ak by si bol taký dobrýýý,ďakujem:),Simba.

Ikona diskutujiciho VS 2014-11-26 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[547]: NO bral bych i třetí zuby celkem by se šikly :))

Ikona diskutujiciho Tom 2014-11-26 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[563]:Ahoj, muzu poprosit o zmereni me energie Bovis?..dekuji..Tom

Ikona diskutujiciho sv. 2014-11-26 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[560]: Opravdu nemaj s t. co dělat? Spiiidy v tem případě to vypadá na cikány! :)))

Ikona diskutujiciho Petr 2014-11-26 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[563]: Děkuji, vím, že je to má cesta a proto bych se rád podělil o jeden nádherný channeling, který se týká tohoto měsíce.

Ikona diskutujiciho bobina62 2014-11-26 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dívám se na někým na této diskuzi doporučené video s Davidem Ickem Lev již nedřímá. Je to fantastické odhalení, jehož některé části jsem již znala delší dobu, ale on to všechno zkloubil dohromady. Vím to, co se opravdu chystá – NWO a z toho, jak to David popisuje, mám depresi. Říkám si, jak z toho ven? Dá se to změnit? Prý každý jen u sebe, meditovat, žít morálně, vizualizovat si lepší svět, žít v souladu s přírodou atd. – nějak si nedovadu představit, že to bude všechno stačit, aby nás ti, kteří vše špatné naplánovali, nepřeválcovali. Teď potřebuji najít něco hezkého, optimistického – jdu se dívat na nějaký hezký film. Hezký večer:)

Ikona diskutujiciho Ajka2 2014-11-26 23:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[567]: Páne jó, proč se takhle vzdávat? Vůbec nic se neděje, naopak, lidé si pod vlivem silných energií uvědomují své lidství a navracejí se do své přirozenosti, beze strachů a pokřivení. Žádný VZESTUP se neděje, to je jen náboženský termín – vzestup k Bohu. Nikdo nikam neodchází a náboženství je u konce svých sil. Naopak nyní můžeme konečně svobodně žít… Jen je škoda nechat se poplést lidmi, jako je Medvěd, neboť postupuje přesně stejně, jako lidé, kteří nás zotročili – bezplatně poslouží, ale sebere Ti za to všechnu energii na plácání svých nesmyslů…

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-11-26 23:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[573]: Víš, to je nádhernej příklad zneužití síly mysli třetí stranou. Kdo si na temný v souvislosti s čímkoliv (např. těma třema šestkama) vzpomene, ten si je přivolá, ať už vědomě nebo podvědomě. Šestky za nic nemůžou a nic samy o sobě nepřivolávaj. U mě a spousty dalších ty šestky nějak nefungujou, čéče. A nikdy nefungovaly.

Ikona diskutujiciho aneta 2014-11-26 23:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak a teď to tajemné místo v Praze! A dělej! :D

Ikona diskutujiciho sibi 2014-11-27 01:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[546]: Ahoj VS, asi Ta potesim :)…ze tie priznaky citime na sebe asi vsetci. Ja osobne mam ten prelom od sept. 2008. Akykolvek zaujem o materializmus a materialisticke hodnoty sa z mojho zivota stratil akoby zo dna na den. Z nicoho nic ma to zacalo tiahut iba k duchovnu, co nas rozdelilo z manzelkou az tak, ze o dva roky neskor poziadala o rozvod. Uz v tej dobe som zacal spaval iba takych 5-6 hodin a hlavne som chodil neskor spavat, lebo som naozaj nemohol casto zaspat. Pocas tych rokov sa to smerom k dnesku skratilo priblizne iba na 4 a pol hodiny. Osobne, tretie oko som uz mal davnejsie otvorene….stalo sa to zahadnymi okolnostami, kedze kundalini energia sa vo mne prirodzene zobudila….trvalo to este asi rok a pol….ked som kazdy kazducky den citil “lechtavu” dieru uprostred mojho cela(januar 2011 a asi pred letom 2012 to prestalo). Ale zase to zacalo….teraz 2 tyzdne pred 11. novembrom 2014. Zase mam ten prijemny pocit uprestred cela ako predtym. Ale horsie je to s usami….ako Ty spominas alebo Mirek….zatial priznaky su take…akoby som zle pocul a mal ich zapchate. Samozrejme, ze su ciste :), ale pocujem seba a inych nejak inak…akoby s malou, malinkatou ozvenou, alebo sa to da prirovnat  k ozvene z mikrofonu. Okrem toho mi v nich neuveritelne piska(je to velmi tichy zvuk, zvlastnej frekvencie), na pravej strane trosku viac. Nie je to neprijemny pocit….ale nieco, naozaj nove pre mna.

Ikona diskutujiciho hartakos medved 2014-11-27 05:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,Simba,pozdravujem a zaroven zverejnujem s tvojim zvolenim tvoje bovisky, ktore su teraz 49300 B.J.energie,potes sa,….Tom,ahoj,zverejnujem s tvojim zvolenim tvoje bovisky ktore su 63200 B.J.energie,…taktiez sa potes,a ja s tebou,….

Ikona diskutujiciho arny 2014-11-27 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[575]: bobina62, kukni si napr. film Nas domov, link som v tejto diskusii uz daval. Niezeby bol povzbudivy, no dava predstavu, co bude "dalej". 🙂

Ikona diskutujiciho BE 2014-11-27 08:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[571]: Zuby nebudu potrebné :-D, budeme sa živiť pránou.

Ikona diskutujiciho mirimie1 2014-11-27 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[563]: ahoj medvede, muzu te také poprosit o zmereni bovis? 🙂

Ikona diskutujiciho 569 2014-11-27 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po roku 2060 :D

Ikona diskutujiciho BE 2014-11-27 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[575]: David Icke toho vie veľa. Sama ste bobina pocítili depresiu z výpovede. Ak chcete z toho von, tak to skúste odsunúť, takéto "zvesti" skutočne neprispievajú ku pokoju jednotlivca, národa, sveta. – Možno niektorých prekvapím, sú aj intencie, že to robí na "objednávku" práve NWO. Totiž i tí "ztemnení" majú za povinnosť oboznamovať so zámermi. Možno preto, aby bola rovnovážnosť. Vesmír drží pokope práve ňou. Také sedliacke – keď mi niečo nevonia, nechodím tam. Nie sú to "moje", blízke vibrácie. Stále mám na pamäti čím chcem byť, na akej strane chcem stáť. Niekedy i film pomôže, ale odvádza smerom ku režisérovi, ku jeho pohľadu. Ak chcem byť režisérom svojho života treba sa držať svojej vnútornej múdrosti. V tichu,

Ikona diskutujiciho saabina 2014-11-27 14:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[569]: No včera jsem mluvila s jednou terapeutkou a říkala, že do konce roku, pak že by měl být klid…relativní…že je to také pro ni náročné. Ale zase kamarádka mi říkala, že někde četla, že příští rok by to měl být ještě větší fičák než tenhle. No tak to snad doufám že ne :-(

Ikona diskutujiciho Otazníček 2014-11-27 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě se toho změnilo v životě moc..

Ikona diskutujiciho bobina62 2014-11-27 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[585]:Teď jsem se dostala k poslední části, která je velice optimistická. David Icke tam burcuje lidi, aby si nenechali nic líbit a radí jakým způsobem se vymanit ze systému, jak s tím vším "bojovat", ale nikoli agresivně. Tahle poslední část se vážně perfektní. Kéž by nás bylo ještě více.

Ikona diskutujiciho verena 2014-11-27 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[563]:Zdravím Hartakosi, mohu také požádat o změření Bovisů? Verena

Ikona diskutujiciho VS 2014-11-27 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[587]:Přesně vím, o čem píšete. Byl jsem ve stejném bodě, který jste popsal. Jiné u mě bylo to, že jsem byl dost materialistický. Měl jsem všechno (byt, auto, chatu, úspěšnou firmu, šťastnou rodinu, dostatek financí), bylo to vydřené, ale dalo by se říct, že jsem měl vystaráno a co bylo u mě jiné?  Dost šmahem jsem o všechno přicházel, a i když jsem se tomu snažil zabránit, nešlo to a dost tvrdě. Stejná situace a pokaždé dvě možnosti řešení. Jednou jsem zvolil ano výsledek průšvih podruhé ne a zase průšvih. Takhle jsem vzdoroval dost dlouho. Jediné co mi zbylo, byli děti a to mě udrželo. Přestal jsem vzdorovat a věci nechal konat. Později jsem zjistil, že mi život zřejmě upravila černá luna a opravdu důsledně. V tomhle bodě je důležité si myslím uvědomit si, co pro mě znamená hojnost a co je bohatství, když tohle člověk pochopí, má vyhráno. Je to onen počátek.  Je zvláštní, jak vám to osud dá vyžrat. V životě je důležité žít, přijmout co přichází a být za to vděčný. Víc ani nemá cenu o tom psát…

Ikona diskutujiciho Ajka2 2014-11-27 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[587]: Náááádhera, krásné, obdivuhodné.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-11-27 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[584]: Podle tý nejmírnější verze prej v r. 2062 končí galaktický ráno a začíná galaktickej den, což by mělo nárůst všech energií ukončit. Ale to je ve hvězdách … :D Navíc, co se týče nárůstu energií, tak tady spolupůsobí víc faktorů najednou, takže těžko něco předpovídat. No a taky počítám s tím, že kdybychom tu v tu dobu ještě byli, tak bude všechno úplně jinak, možná až nepředstavitelně. Necháme se překvapit 🙂

Ikona diskutujiciho okobohahora 2014-11-27 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krasny vecer, prosim vas mohu poprosit o zmereni Bovis. Velice dekuji

Ikona diskutujiciho Mued 2014-11-27 23:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[567]:Vážně? Třeba já tomu vůbec nevěřím. Jak my můžeme vědět co bude? Tohle jsou všechno jen nějaké domněnky, možná sem tam někde trocha pravdy, neříkám, že všechno je blábol. Ale když to vezmu jako celek, tak to nakonec třeba bude úplně jinak, než se tady píše. Kdo ví. A dávala jsem sem odkazy na stránky, kde se zase tvrdí něco jiného(ale nikomu to nenutím).

Ikona diskutujiciho hartakos medved 2014-11-28 05:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[576]: Je mi luto, ze nemas svoj vnutorny pokoj,ale zelam ti ho,uprimne….

Ikona diskutujiciho Raia 2014-11-28 06:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty hodnoty jsou nářez!  Kdy jim dojdou čísla?  :)

Ikona diskutujiciho arny 2014-11-28 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[587]: velmi dobre napisane 🙂

Ikona diskutujiciho sv. 2014-11-28 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[594]: Přesně tak, nic není přesně dané.

Ikona diskutujiciho BE 2014-11-28 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[595]: Ahoj Medveďku. Si obdivuhodný,  jemný, slušný, ani kopnúť ani buchnúť :-D

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2014-11-28 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[598]: Souhlas, mění se toho teď kupa a nejde si být jistý skoro u ničeho. A vliv myšlenek lidí na hmotu se zesiluje … jsem ale toho názoru, že určitý zákonitosti platěj pořád a jsou v podstatě nezměnitelný.

Ikona diskutujiciho hartakos medved 2014-11-28 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[599]: Ahoj,BE,dakujem a zverejnujem s tvojim zvolenim tvoje bovisky ktore teraz su 142500 B.J.energie,nemam co dodat,blahozelam!

Ikona diskutujiciho verena 2014-11-28 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[589]: Všechny zdravím a Medvídku, Tobě moc děkuji za změření Bovisů, mám radost.Tohle je zvláštní doba, někdy nás to mele a není nám do zpěvu, nicméně, je to krásné a někam to vše směřuje a je to v podstatě veliké úžasné dobrodružství :-) Láskyplný den pro Vás všechny

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek