Aloe Vera jako dobrý start do nového roku

2.1.2020 v Reklama 3

Vánoční svátky jsou obdobím nezdravého stravování a životního stylu. Spousta lidí přibere přebytečná kila a někteří lidé toxikují své tělo alkoholem a nezdravým stravováním. Pokud jste si dali na nový rok předsevzetí, že chcete začít žít zdravě a s elánem, pak Aloe Vera by mohla být vaším hlavním pomocníkem.

Aloe Vera redukuje váhu a detoxikuje
Aloe Vera je jednou z nejsilnějších detoxikačních rostlin na světě. Obsahuje až 200 účinných aktivních složek, které napomáhají k detoxikaci organizmu. Látky obsažené v Aloe Vera se rychle vstřebávají do krve a lymfatického systému, odkud se dále vstřebávají do těla. Díky tomu dochází k rychlé a účinné detoxikaci těla.

Spousta lidí tvrdí, že díky užívání kapslí Aloe Vera jim šlo hubnutí snadněji. Aloe Vera totiž urychluje metabolismus, čímž přispívá k rychlejšímu spalování tuků. Také přispívá ke správné funkci trávení a pročištění střeva a tím celkově redukuje váhu.

90ti denní výzva
Říká se, že aby došlo u člověka k trvalým změnám, tak si musí vytvořit návyk, který musí dodržovat po dobu 90ti dní. Pokud člověk vydrží po tuto dobu například nekouřit, nebo nepít alkohol, tak se mu podaří přeprogramovat mozkové buňky, díky čemuž již jeho tělo nebude vyžadovat tyto toxické látky. Spousta alkoholiků a kuřáků se vyléčila právě abstinencí po dobu 90ti dní.

A stejně je to se zdravým životním stylem. Pokud se rozhodnete žít zdravě, tak si musíte stejně tak vytvořit návyk po dobu 90ti dní, kdy budete jíst zdravě a detoxikovat své tělo.
Aloe Vera kapsle vám budou pomocníkem, který vám pomůže tuto výzvu překonat. Po této době se budete cítit jako znovuzrození a vaše tělo bude zdravější. Už bude pro vás těžké vrátit se zpátky k vašemu nezdravému životnímu stylu.

Závěr
Pokud nechcete absolvovat 90ti denní výzvu, tak nemusíte. Tento challenge je pouze návodem pro lidi, kteří by si chtěli vytvořit dlouhodobý návyk zdravého životního stylu po celý zbytek života.

Zdravotní účinky Aloe Vera se totiž v lidském organismu projeví okamžitě. Proto již po pár dnech poznáte účinek a budete se cítit líp. Aloe Vera kapsle od Verdeny jsou pouze přírodním potravinovým doplňkem, takže jejich užívání vám nijak neublíží ani s kombinací s léky.

Jedná se o silný 6000mg extrakt z rostliny Aloe Vera nahuštěný do gelových kapslí a proto můžete očekávat, že se váš organismus rychle detoxikuje a snížíte přebytečná kila.

Tip jak ušetřit
Jen málokterý eshop, jako my, nabízí tak štědré slevy pro své zákazníky. U nás máte možnost získat až 70% slevu. Stačí, když si objednáte větší množství kapslí. Více informací o tom se dočtete v našem slevovém programu.

Případné dotazy k našim produktům vám zodpoví:


PR článek

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-01-02 03:18:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vánoce… to je ten čas, kdy ať přijdu kamkoliv, slyším: „žili byli bratři tři – to jsme my! měli mezi sebou přy – to jsme my…“ ¯\_(ツ)_/¯ pak se toho nikdy nemůžu zbavit a furt si to zpívám. a nedejbože ta další písnička – „že jsem tááákhle zbááárvená, říkají mi červenáá! Karkulka červená, že jsem takhle zbarvená!“… :))) mam tu pohádku ráda, navíc je to částečně dánský a já dány moc ráda, jenomže tyo, je to fakt dotěrný 😀

„Říká se, že aby došlo u člověka k trvalým změnám, tak si musí vytvořit návyk, který musí dodržovat po dobu 90ti dní“
– a tohle je pravda 🙂 člověk ty věci fakt musí dělat dýl… stane se z toho pak rutina. já teď před sebou zas mám 16 týdnů dietky a novýho cvíča, tak uvidíme, jak se na tu novou tortureroutine adaptuju, heh… nad těmahle kapslema nebo celkově Aloe bych se i zamyslela, zrovna jsi mi padla do noty, chci akorát objednávat hromadně doplňky stravy, jelikož to na to tělo bude nápor(deficit 1000 – 1200 kcal mi způsobuje i padání vlasů pokud neberu žádný doplňky, ať jim co jim. když jím vitamíny, je to vcelku ok). něco, co prospívá srdci, hubnutí a krvenímu cukru najednou přesně potřebuju, toho neni nikdy dost. ani nevim, že mě ta Aloe vlastně nenapadla dřív. nojo, chytrýmu napověz, hloupýho… 🙂

jakože jestli tu zas bude hejt na PR články… 😀 tak nechápu. PR neni vždycky blbě, rozhodně ne, když někdo neni influsranda nedoporučuje všechno, co mu přijde pod ruku(to je fakt blbě). třeba Aluška by shit fakt nedoporučila. tyhle kapsle jsou i, v přepočtu, o moc levnější než to Aloe pití, co si docela často kupuju.

Ikona diskutujiciho manu 2020-01-02 10:54:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím vás snažně, nepište „hejt“, tak odporný slovo, nesnáším to. Naznačuje a podsouvá silné negativní emoce jako je nenávist, a často to vůbec není pravda, prostě někdo na něco upozorní, co mu neštymuje a příznivci té věci, místo aby se zamysleli, co na tom může být pravdy, hned hnusně zaútočí pod pás- hned že prý- hejt. Vadí mi to. Tady by to mohlo klidně být jen o tom, že někdo zapochybuje, jak moc pravdivý může či nemůže být PR článek, když hlavním účelem je něco prodat. A ano, podle mě to taky automaticky neznamená, že PR článek musí být lživý, ale ten fakt, že hlavním cílem je prodej, tu je. Osobně mi to přišlo zrovna vhod, jako na zavolanou, o aloe vera uvažuju, že si koupím. Koment je na tu horlivou „předpověď hejtu“ , trochu mě to namíchlo, přitom je to jen zatím ve vaší hlavě, ještě nikdo ani nic napsat nestačil, a vy už to čekáte!

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-01-02 19:02:19
Ikona diskutujiciho
sipka

manu: psát si budu co chci 🙂 proboha klid 😀 co je? „hejt“ no, to je toho, jedno slovo… to je jak moje mamka, z některých slov se může zbláznit 😀 takový milý komentář to byl, vůbec by mě nenapadlo, že si na něm někdo něco najde, lol.

„Koment je na tu horlivou “předpověď hejtu” , trochu mě to namíchlo, přitom je to jen zatím ve vaší hlavě, ještě nikdo ani nic napsat nestačil, a vy už to čekáte!“
– si pište, že to čekám i když ještě nikdo nic nezačal, minimálně dvakrát si pamatuju, jak lidi zbytečně „hejtili“ kvůli PR(už čtu web dlouho). o horlivou předpověď nešlo 😀 jen jsem si na to prostě vzpomněla. taky by Aluška mohla nechat web placený… spoustu influencerů doporučuje dál věci o kterých nic nevědí a mají to jako práci a Aluška jen občas hodí PR na něco pěknýho. na tom neni co vyčítat.

jinak slovo „hejt“ je hlavně z mojí generace, říkáme to od základky, takže mi to nepřijde nijak hrozný. dá se tím jednoduše označit víc věcí a přijde mi to často docela trefný. nechce se mi furt psát „hate“, tak jednou napíšu „hejt“ a někdo to řeší, lol 😀 co je vůbec komu po tom, co píšu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek