Aluščin názor na Natalii Sadness a její nečekaný vzlet i pád

5.9.2010 v Poselství 62

alue.cz

Myslím, že je v dnešní době jen málo lidí, kteří by někdy v životě neslyšeli slovní spojení ,,Natalia Sadness“.

Pro ty z vás, kdo ho neslyšeli, krátce vysvětlím. Jedná se o patnáctiletou dívčinu, která jednoho dne natočila video pro pár návštěvníků svého blogu. Bohužel, ačkoliv to myslela dobře, lidé si začali její video přeposílat a odkazovat bleskovou rychlostí. Teď je z Natalie Sadness známý člověk a to jen proto, že ve videu zní její hlas komicky a projev naivně, což je vlastně to, co ji proslavilo. Dneska nám ji cpou do bulváru a vůbec o ní najdete zmíňky všude možně.

Co byste také chtěli? Když si člověk myslí v patnácti letech, že rozumí modě a že je nejkrásnější na světě, tak ani vlastně jinak v takovém videu vystupovat nemůže.

Já se o Natálii Smutkové dozvěděla čirou náhodou. Sleduji totiž často žebříček nejnavštěvovanějších blogů na blog.cz, abych se podívala, jak si moje obletované dílko statisticky daří. Nešlo si nevšimnout jejího blogu, který najednou vylítl s návštěvností nahoru, jako raketa. A že jsem člověk zvědavý, začala jsem slídit a osudy této mladé dívky sledovat. Tento případ je totiž pro mě neskutečně zajímavý a opravdu šokující.

Ačkoliv se téma růžové holky s přihlouplým videem tématicky nehodí na Alue.cz, pamatujte, že dokud nepřejdu na profesionální server, stále jsem součástí této blogové komunity, proto se Alue.cz tohle téma vlastně týká.

Jaké byly mé reakce? Budu upřímná. Znechucení, šok, lítost a smutek.

Znechucená jsem jejím projevem na videu. Nemyslím to první video, které ji proslavilo. Tam je ještě přirozená a normální, dá se říci i roztomilá. Její ,,Zvědavý dotazník 2” mě ale položil. Říkám si: ,,Proboha co to je? Copak takové chování někomu příjde normální, nebo snad atraktivní?”

Upřímně řečeno, podle mě je Natálie úplné pako, které si očividně neuvědomuje, co za tou její slávou ve skutečností stojí. Ne obdiv, ale posměch. Na druhou stranu, díval jste se někdo do komentářů, které jí lidé píší na blog? To je příšerné.

Nejsem teda rozhodně její fanynka, ani zastánce. Natálie mi vadí, protože stojí vlastně na té straně, od které se snažím lidi odlákat já. Zkrátka růžový blogísek o sebestředné hře na modelku a moje snaha vést inteligentní esoterické stránky, které budou k něčemu a ne k ničemu, nejde vůbec dohromady. Velmi smutný je fakt, že prakticky nejnavštěvovanější blogy na blog.cz jsou o krávovinách. Natálie Sadness, Miley Cyrus, Lady Gaga a Tokio Hotel vedou. Já se držím u vrcholu žebříčku zuby nehty spolu s blogem Marie Blankytné, které upřímně fandím, ale jsme obklopené hromadou blogů s obsahem, který poškozuje mozek.

A to je to, co mi vadí. Čím větší blbost, tím větší úspěch u ovčanů. Místo aby se propagovali inteligentní autoři, kteří se vypracovali sami a něco dokázali, cpou se nám tady individua stylu Natálie.

Ale abych jenom neplivala, to co mě nejvíce šokuje a co mě vlastně přivedlo k zapsání vlastního názoru jsou komentáře na jejím blogu.

Ano, taky mi Natálie vadí, ano, nic nedokázala, ano, její popularita stojí na posměchu. Ale proboha, lidi, to neumíte vyjádřit svůj nesouhlas slušně? To je takový problém někomu napsat, že ho nemáte rádi, aniž byste použili slova jako p**a apod? A teď, když začal školní rok to musí být opravdu strašné po jejím nástupu do školy. Vždyť jí tam ti spolužáci samou závistí sežerou zaživa!

Vyberu namátkou typické komentáře:

,,Si p**a ale na te fotce docela k***a. Nake eroticke foto by to chtělo zrobit. Jo a v buse sem tě taky viděl a smál se ti celý bus xD Bych chtěl vidět jak moc tě šikanujou na Hladnovu :D”

,,Wtf!Co si myslíš jako?!Ty jsi taková příšera!Fůj.Že tě hamba,nebo něco jiného,nefackuje?!
Je zbytečné něco psát,ona debilem zůstane.L


,,Natalia Sadness?..Kdybych měla mluvit o její hnusotě, trapnosti a blbosti, tak se nedopíšu..!!..Je to opravdu tupá holka Natalie nikdyn ic nedokázala a přitom je tak slavná..Je to p***

a zahnisalá a hezká mi nepřipadá a postavu má nic moc je celkem plochá a hnusná  :-D”


,,Už skoro 1000 lidí se přidalo do skupiny, že Natalia Sadness je nejtrapnější Češka !!! Přidejte se také a pozvěte všechny své přátele !!!”


,,TY si taka p**a  j*****a že to až boli ty k***a blondata a hlavne zazobane  male usmrkane stena ty stetka”

Vážení a milí, podobných komentářů je na jejím blogu tisíce a tisíce, opravdu. A tohle ještě není nejhorší. Už jsem při sledování narazila na různé oplzlé nabídky k sexuálnímu stylu, nebo na otázky, jestli se dole holí.

Od té doby, co vidím ty komentáře, jsem svoje stanovisko k Natálii přehodnotila. Teď je mi jí upřímně líto, protože při představě, co se jí děje v hlavě, když takové věci čte, nebo co jí dělají teď spolužáci ve škole, je mi smutno.

Jen se podívejte, jaké stádo volů jsou dnešní lidé. Neumí se chovat slušně, neví co to je tolerance, neví co to je slušný projev. Umí být jenom odporní, zavistiví. Pomlouvají, posmívají se a léči si na ní svůj komplex méněcennosti, místo aby ji prostě nechali napokoji a počkali, až se ta dočasná vlna popularity přežene. A ona se přežene, už teď pomalu polevuje, což jde poznat nejen na počtu komentářů, ale i na návštěvnosti.

Upřímně doufám, že je to pro ni lepší. Uvědomujete si vůbec, jak se musí cítit, když večer usíná s pocitem, že ji tolik lidí zná a nesnáší? Lidé jsou tak strašně zlí a závistiví, že já zkrátka nestačím zírat.

Říkám si, co bych dělala já, kdybych byla na jejím místě. Kdybych já natočila trapné video a kdyby takhle lidé rozšířili a následně nenáviděli mě. Víte co? Já bych se bála vylézt z domu, že mě za rohem někdo zkope, jen co bych si přečetla první vlny nenávistných komentářů. Asi bych nosila dlouhé vlasy pod čepicí a sehnala bych si velké sluneční brýle, ačkoliv k nim mám bytostný odpor. Přestala bych točit videa a blog nechala delší dobu neaktivní, aby lidé co nejdřív zapomněli. Všechno proto, jenom aby mě lidi nechali napokoji. Fakt, já bych byla po… až za ušima.

Natálie udělala pravý opak. Natočila video s Rudou z Ostravy a přidala příšerný dotazník číslo 2, čímž si přihřívá už tak dost horkou polívčičku a o další sprosťárny v komentářích si doslova říká.

Kdyby alespoň ukázala normální tvář, když už se to celé takhle zvrhlo, ale když vidíte, jak ve druhém dotazníku kroutí zadkem a prohlašuje že je ,,mladá a růžová”, vypadá to, jakoby se snad snažila všechen humbuk ještě zhoršit. Kdyby se chovala normálně, mohla mít klid i po prvním videu a předešla by například tomuhle:

,,PROBOHA SLYŠÍM TĚ DVA DVY NAŽIVO A NEMŮŽU TĚ VYSTÁT, TY SI NEJVĚTŠÍ PÍÍÍÍÍ*A NA SVĚTĚ, STEJNĚ TĚ VE TŘÍDĚ NIKDO NEMÁ RÁD PITKO 😀 😀 😀 VŠICHNI SI O TOBĚ MLUVÍ JAKÁ SI MINDA (MYSLENO V HOODNĚ ŠPATNÉM)!!!!!! NA ŽIVO ZNÍŠ JEŠTĚ HŮŘ NEŽ VE VIDEU!!!!!!! UČITELKÁM SI TAKY K SMÍCHU DEBILKO!!!!!!! 😀 :D”

Booože, to je hrůza. Umíte si představit, co se v té škole asi děje? A tohle všechno okolo člověka, který není nijak moc výjimečný a je mu teprve 15! Ukažte mi někoho, kdo by po takovém zážitku byl v pohodě. Já teda rozhodně ne. Bála bych se ukázat obličej na ulici a otevřít znova pusu ve škole. To, co nás chrání, bývá totiž pocit anonymity. Když uděláme ostudu, je málo lidí, kteří se o tom dozví. U Natálie to ví celá ČR. Až mi běhá mráz po zádech, jaké peklo si asi prožívá.

V současné době Natálie ale asi postoj změnila. Vzhled přehodila na oblaka a modrou, což je docela vtipné, protože modrá symbolizuje uklidnění nervů, chlad a čistotu. Do menu napsala jakousi básničku o štěstí, což jenom ukazuje, že se teď snaží vypadat jako inteligentní člověk. Ale je pozdě. Teď, po tom druhém dotazníku už je fakt pozdě.

Nemám potřebu ji shazovat, nenadávám jí, nepíšu jí do blogu ty hnusné komentáře, které jste četli výše, ale svůj názor na její inteligenci jsem si nechala i přes svůj soucit pořád.

Natálie očividně chystá zvědavý dotazník číslo 3. Víte, v co opravdu upřímně doufám? Že se v něm nebude chovat tak strašně, jako ve dvojce a pokusí se o něco normálního, když už s tím teda hodlá pokračovat.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Laigo 2010-09-05 08:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby se z toho nedělala všude taková eféra a nechalo se jí v té její náladě, tak by jí i za čas třeba přešla.. Ale asi není ještě až tak slavná, neslyšela jsem o ní :).. Může to mít docela těžký..

Ikona diskutujiciho ham 2010-09-05 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..no aj antireklama je reklama – počkal by som na ďalší vývoj (možno jej to niekto poradil/alebo nie je taká blbá ako hrá) a došlo jej to, že sa tak dá naštartovať kariéra (nebola by prvá ani posledná) je to síce max.trápne, ale (Alue byť Tebou) vôbec by som to okrem súcitu neriešil – predsa len sú to energie a sú veci, "kterých by se člověk neměl dotýkat ani dřevěnou holí" ;-)

Ikona diskutujiciho Babe 2010-09-05 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale mohla bys stejně zůstat členem blogové komunity ne? 🙂

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2010-09-05 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Překvapilo mě, že se tohle téma objevilo na Tvých stránkách….no, když jsem viděla to video, tak jsem se zmohla pouze na smích….slečna si zřejmě dělá srandu…

Ikona diskutujiciho Kamienky 2010-09-05 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to kto je ako???

Ikona diskutujiciho Blue 2010-09-05 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, neznám, zhlédl jsem, nepřišlo mi to jako něco hrozného, co se týká videí. Z čeho je mi osobně mnohem víc smutno a co mě často vytáčí, jsou právě ty komentáře. A lidé, kteří je dokáží napsat. Možná bys, Alue, mohla napsat článek o tom, jak se k podobným lidem chovat. Na mne působí jako mnohem horší lidé než ona dívčina. Díky všem za tento web.

Ikona diskutujiciho Blue 2010-09-05 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná není od věci si říci, že názor na nás či tento web by zřejmě byl u většiny populace podobný jako na tuto dívku. Minimálně pro okolí jsme divní nebo alespoň já, když sem chodím :-)

Ikona diskutujiciho ham 2010-09-05 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

skôr by som povedal > na tom vidno kam mediá zatiahli "teenky" – alias nový spôsob propagácie "lifestyle" je na svete

Ikona diskutujiciho Petra 2010-09-05 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dívčinu neznám a ani moji vrstevníci. Je mi přes 30 let. Takže až taková ostuda jak píše Alue po celé ČR to nebude. Zřejmě je známá jen mezi mladými, což je možná o to horší, nevím. Holčiny mi je líto.

Ikona diskutujiciho maria 2010-09-05 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, každý si nájde to, čo ho priťahuje, každý do výšky svojej duchovnej úrovne. je smutné, že mnoho ľudí sa správa, chce sa podobať a vystupuje podľa mediálnych vzorov, ktoré so skutočným životom nemajú nič spoločné. a normálne zmýšľajúci človek (ktorý už má niečo za sebou) len žasne nad nezmyselnosťou, primitivizmom a úrovňou niektorých ľudí/blogov. našťastie je dosť blogov a každý si vyberie to, čo mu vyhovuje:-) … Alue, prajem ti veľa pohody do ďalších dní 🙂

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-09-05 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náhodou pokud to zvládne, tak má dobrou lekci do života, kdyby se to stalo v 15 mě, tak bych asi udělala to samý jako ona – pokračovala v tom. Média jí udělali populární mezi ovčany pro to, že takto můžou odsoudit všechny blogy holek najednou jako růžový blogísky, i když v některých jsou zajímavé věci proti systému – aby byl normální člověk čtoucí blogy mladých holek (jako ten tvůj) u ostatních zesměšněn.

Ikona diskutujiciho Daniela 2010-09-05 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem to viděla, řekla jsem si jen, že to je neuvěřitelné, jak je hodně těch dnešních mladých vymytých čtením časopisů typu Top dívky apod., televizí a tak. A že když se jim rodiče zřejmě moc nevěnujou, dopadne to takhle. Ale v životě by mě nenapdalo jí psát hnusné komentáře. Taky nechápu, jak k tomu ještě někdo připíše, že má i hnusnou postavu a tak. Má hezkou postavu a jen proto, že se mi něco nelíbí ji nemusím takhle urážet.

Ikona diskutujiciho Weri 2010-09-05 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no jo no.podle mě jen tak ze srandy odpověděla na otázky návštěvníků stránek.bylo to pro ty, co to zajímalo, ale teď si z ní každý dělá pr**l.A komu se to nelíbí, ať se na to nekouká, no ne?

Ikona diskutujiciho Weri 2010-09-05 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:no právě.a nevíc moc nechápu, proč všichni tak šílí?podle mě rozhodně není jediná na světě, kdo dělá něco takového.ať si každý dělá, co chce, když to ostatní neomezuje 🙂

Ikona diskutujiciho Ondra. 2010-09-05 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky neznám…teda neznal jsem. Co dodat…všechno bylo už řečeno…

Ikona diskutujiciho Klér 2010-09-05 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zřejmě je hloupoučká,ale je hodně mladá,třeba ji to změní:) každopádně souhlasím s tím že si asi musí prožívat docela peklo..zase jako klobouk dolů,já bych se sesypala kdyby si ze mě dělali srandu kamkoli vkročím..

Ikona diskutujiciho Michal 2010-09-05 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jej blog som dnes videl prvý krát a pretože už bola okomentovaná až-až, zdržím sa ďalšieho zbytočného komentára. Na margo nenávistných a závistlivých útokov len toľko : Ten, kto na niekoho ukazuje prstom (ukazovákom) nech si uvedomí, že tri prsty (prostredník, prsteník a malíček) ukazujú na neho. Skrátka človek, ktorý ma hnevá, alebo až serie je mojim odrazom v zrkadle, ktore mi nastavuje.

Ikona diskutujiciho Vee 2010-09-05 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Svým způsobem je mi jí líto, není moc příjemný, když jí lidé, kteří ji neznají, píšou sprosté názory. Videa jsem viděla, nějak zvlášť mi nevadí…

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-09-05 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Blbosti puberťáci vyvádějí různý. Za  nás blogy nebyly… a tak dneska mládež blbne takhle. Ta holka z toho snad vyroste, ba dokonce si to na stoprocent myslím. Ale jímá mě hrůza z představy, že byť jeden ten blb z komentářů z toho nevyroste…. :-(

Ikona diskutujiciho Nora 2010-09-05 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek jsem si pročetla a ačkoliv jsem video neviděla a tudíž netuším, jak "strašné" to vystoupení je, komentáře na jejích stránkách dle Tvých citací rozhodně nejsou lichotivé a myslím, že neprovedla nic špatného, aby jí ti dotyční lidé museli tak urážet.

Ikona diskutujiciho Ether 2010-09-05 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Za tým všetkým je len závisť prečo asi by tam neustále chodili ti istí čo ju nemajú radi alebo sa im nepáči? Iba kvôli závisti… Našťastie je to dievča na tom dobre, stále sa teší zo života a z blbých urážok si nerobí ťažkú hlavu. Myslím si že toho znesie viac než dosť je silná preto je tam kde je, podla mňa to dotiahne ešte ďalej. Hlas má možno trochu smiešny aj keď to je skutočne subjektívny názor no postavu ma vyspelú a blbá určite nieje aj keď sa to možno z jej vystupovania tak zdá.

Ikona diskutujiciho vegel 2010-09-05 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, hlavně, aby se za slečnou někdo nevypravil osobně…, z toho mám větší strach a nevim, jestli si to dotyčná uvědomuje, jakým způsobem může svou hloupostí a projevem provokovat a dráždit úchyly a podobná individua.

Ikona diskutujiciho Alis-Mary 2010-09-06 06:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Natalii neznám, video jsem neviděla.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-06 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ne. Blog.cz mi už nestačí.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-06 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

PRO LUKÁŠE

Ikona diskutujiciho Ether 2010-09-06 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebojte sa zase až tak zle na tom nieje čítal som kopu komentárov na jej blogu a tí čo na ňu nadávali vyzerali ako hlupáci lebo pretože ani nevedeli zdôvodniť prečo.

Ikona diskutujiciho asdf 2010-09-06 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to fakt krasa, tie jej videa, teda s pohladu marketingu 🙂

Ikona diskutujiciho Jekyll 2010-09-06 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Rád bych podpořil příspěvek Nory, protože podle mého názoru je namístě upozornit na tento problém zobecňování.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-06 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: pojem ,,biorobot" viz. ,,slovníček" v horní liště na hlavní stránce.

Ikona diskutujiciho Nora 2010-09-06 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Alue, nemyslím si, že by se dalo říct jakkoliv obecně, že existuje něco jako "tupá mentalita". Jsou to jejich názory a i když se dost liší od těch mých a přestože s většinou se rozhodně neztotožňuji, přesto bych se neodvážila označit je jako "tupé", to by mi přišlo jako že se moc povyšuji. Jsou prostě jiní, svět vidí jinak a mě prostě nepřijde správné prohlašovat o něčí mentalitě, že je "tupá", když se “pouze” liší od mentality naší.

Ikona diskutujiciho Domácí čajovna 2010-09-06 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zaujal mě příspěvek Nory a její poznámka, někdy to cítím přesně jako ona… a je mi to nepříjemné. Nepovažuji se za tupé stádo a tupé stádo, nebo to, co kolem sebe dělá tento dojem (skupina lidí, jednotlivci, to je jedno) mě velmi irituje, vnitřně nahněvává a zároveň zaplavuje bezmocným smutkem a beznadějí. Lidi jsou prostě různí a je těžké COKOLIV zobecnit. Některé větičky v Aluščiných příspěvcích mě tak nějak "zatrnou" a zabrnkají na tuto notu, ale snažím se to přecházet. Ono je hrozně těžké to vyjádřit nějak jinak, to je spíš na nějaký myšlenkový přenos pocitu :-)… sama s tím mám problém, když podobná témata zpracovávám.

Ikona diskutujiciho ok 2010-09-06 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak vážení, právě jsem zhlédnul její videa a asi jsem se zamiloval! :)) Považuju ji za zajímavou až speciální osobu. Kdo video ještě neviděl nebo viděl a má nová favoritka se mu nelíbí, je zaostalý neduchovní mutant. :))

Ikona diskutujiciho Lhastor 2010-09-06 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta holka je sice vadná,ale zároveň naivní,to co dělá mylsí dobře,svou tupost si neuvědomuje a co jí dodává větší popularity je to,že se k ní vztahuje pozornost,ať již pozitivní či negativní,v tomto případě bych s epřestal vůbec o ní zajímat a přestane se o ní mluvit a tka to platí vskutku se vším zde,neplýtvejme zbytečně energií na věci,které na za to nestojí…

Ikona diskutujiciho ok 2010-09-06 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak, dále se dobře bavím v komentářích u ní. Jak originálníma nadávkama a používání slov, tak řinčící stupiditou těch pisatelů 🙂

Ikona diskutujiciho Luz 2010-09-06 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Poznámka o líčení – Proč by si holky/ženy měly na obličej malovat chemikálie, aby – jak se asi obecně věří – byly "hezčí"? To je jen výmysl firem, co na tom chtějí vydělávat, a perfektně se jim povedlo to lidem nacpat do hlavy reklamami apod. Věřím, že nikdo se nemusí stydět za to, jaký je jeho obličej od přirozenosti. Je podle mě docela šílené, že nechávat si svůj přirozený vzhled dneska plno lidí (hlavně žen, co si na líčení vypěstovaly vyloženě závislost) považuje za divné a naopak líčení je to, co je "normální".

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-06 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Přesně tak. Ať se každý maluje a nemaluje jak uzná sám za vhodné. Jestli s tím má OK problém, tak by si měl něco vyřešit.

Ikona diskutujiciho Nora 2010-09-06 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: naprosto souhlasím. Také "sázím" spíše na přirozenou krásu, ale pokud si nějaká dívka/žena myslí, že s líčením je krásnější a cítí se tak lépe, ať se tedy maluje 🙂

Ikona diskutujiciho n!k! 2010-09-06 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tohle je moc povedený a nejlepší článek co jsem o ní četla. Přijde mi nespravedlivé že holka co natočí dvě trapný videa a strčí do kapse nás všechny co se snažíme o něco jinýho …

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-06 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: No fuj, ještě že nemám televizi. Na mě bylo moc i dítě, co se v sedmi lakuje.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-06 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Děkuji za uznání 🙂

Ikona diskutujiciho Nora 2010-09-06 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Taky že jsem to asi po deseti minutách musela přepnout.. Je to vážně děs. Za chvilku těm dětem budou dávat řasenky i do porodnice 😉

Ikona diskutujiciho Taychi 2010-09-06 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

smím se zeptat, na jakém jsi to hostingu? příjde mi to zvláštní :D

Ikona diskutujiciho Taychi 2010-09-06 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: je mi 12let…už v naší třídě je 11letá holka, a ta se maluje..a a já nevím co..já na malovátka nešáhla ani jednou, krom maškarních…a je to lepší…:) Bohužel trpím pupínky, jako každej, ale s tím nic nenadělám..sem tam si nalakuju nehty načernou*když má přijed někdo řpíbuzný MuhuuxD* a jinak nic..mým kamarádem zůstává jelení lůj na rty ;)…Mladé děti nemají důvd se malovat, malují s ejen staré báby, které potřebují zakrýt vrásky :D.

Ikona diskutujiciho Alchemi 2010-09-06 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže, přečetla jsem si článek, příspěvek od Nory a Alue (reakce). Co bych k tomu ráda řekla?

Ikona diskutujiciho Ether 2010-09-06 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Úplne súhlasím s tvojím názorom.

Ikona diskutujiciho Ether 2010-09-06 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte dodatok prečo sa tak lahko dostala k sláve má to priamu súvislosť s:

Ikona diskutujiciho Marek 2010-09-06 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím =)

Ikona diskutujiciho laik 2010-09-06 23:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím

Ikona diskutujiciho Ether 2010-09-07 00:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež obdivujem tvoje stránky a snaď som už prečítal na nich všetko a dennodenne sa teším na nové články :-) ale niekedy nieje možné so všetkým súhlasiť. Ano ako povedal laik základ úspechu je táto veta:

Ikona diskutujiciho Alue 2010-09-07 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tak 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek