Aluščina pozorování UFO / Doporučuji

14.7.2010 v Zážitky 31

alue.cz

Vždy mě fascinovaly různé materiály týkající se mimozemských civilizací. Odmalička jsem byla přesvědčená, že nejsme ve Vesmíru sami. Dospěla jsem totiž už ve velice útlém věku k názoru, že pokud si lidé myslí, že oni obývají vesmír jako jediní, potom je to názor neskutečně sobecký.

Pojem sobecký mi příjde v tomto případě jako příliš slabý výraz. Znásobte si ho v hlavě asi pětkrát.

Dokud jsem ale nikdy žádnou zkušenost s jinými bytostmi neměla, nedovolila jsem si nikde tvrdit, že skutečně existují. – Pokud něco neznám, nebo tomu nerozumím, nebudu o tom mluvit. Pusu otevřu, až něco zažiju. – To je jeden z mých základních životních principů, kterých se držím, neboť se mi osvědčil jako správný.

Když jsem byla malá, jednou mi moje máma vyprávěla, že se jí otec svěřil, že viděl UFO. – Údajně se o tom nikomu nezmínil, ale jí ano. – Už je to moc dlouho, ale pořád si základ pamatuji, protože to pro mne tenkrát bylo něco jako objevit Ameriku. – Moje vlastní rodina viděla UFO. Úžasné. – Máma mi toho moc neřekla co se týče detailů, přecijen u toho sama nebyla, ale řekla mi, že otec tenkrát viděl tři světla do trojúhelníku za jasného dne. Jak dlouho to bylo a kde přesně to bylo, to opravdu nevím.

Někdy v té době jsem také nakreslila obrázek, jak si představuji mimozemšťana. Byl to takový typický Šedivec. (Ti co žijí na Plejádách, unášejí lidi a dělají pokusy na dobytku. – Ano, to jsou oni, ti malí šediví.) Když jsem ho tenkrát ukázala svojí mámě, dostala ze mě málem infarkt, protože ji velice vyděsilo, jak mohu vědět v tak nízkém věku, jak údajně vypadají mimozemšťani? – Žádnou knihu o nich jsem nevlastnila, přesto se můj obrázek věrně shodoval s pořízenými záznamy, které dnes můžete vidět na internetu o malých šedivých mimozemšťanech.

Dnes Vám ale nebudu vykládat o nich, vzpomenu svá první pozorování létajících talířů. – Tato pozorování jsou naštěstí takové sorty, kterou se nebojím veřejně prohlásit. Ostatní data už se neříkají ani osobně.

normal_©Selina_Fenech_Nouveau_Mermaid_Earth©

Bohužel, protože má pozorování byla vždy dílem náhody, kdy jsem nic nepřivolávala a nikdy jsem nic takového neočekávala, neměla jsem po ruce fotoaparát, abych pořídila snímky. – A i kdybych je měla, mnoho z vás by je stejně označilo za padělky a má slova za výmysly. – U některých lidí je jedno co říkáte, nebo co jim ukážete.

Proto neočekávám, že mému popisu uvěříte, ale pevně veřím, že pomůže těm z vás, kteří jste ochotní poslouchat.

Poprvé jsem viděla UFO, když mi bylo odhadem 13-14let. – Šla jsem doma po schodech nahoru do prvního patra. – V mezipatře je okno, kterým jsem vždy koukávala ven na oblohu za vycházení schodů. Najednou přímo na obloze proletěla flotila nebeských plavidel. – Spočítala jsem jich odhadem 5. – Samozřejmě jsem se hrozně zarazila. – Vrátila jsem se o 3 schody dolů a zopakovala jsem stejnou chůzi a pohyb očí, abych se ujistila, že to nebyl optický klam.

Ještě ten den jsem to vyprávěla kamarádovi, který měl shodou okolností po ruce časopis, ve kterém byl článek spekulující o existenci UFA. – Věřte nebo nevěřte, byla tam fotografie, která se přesně shodovala se vzhledem toho, co jsem viděla já, když jsem vycházela schody.

Byla jsem z toho pomalu na prášky. – Takové jasné znamení mě jen utvrdilo.

O asi tři dny později jsem byla na procházce v okolí města. Šla jsem přes kopec po asfaltové silnici, okolo mě byla jen holá pole. Jentak mimoděk jsem se rozhlížela po krajině. – Mám to v povaze. Vždycky když někde jdu, nebo sedím, rozhlížím se po okolí jako radar a většinou mi nic zajímavého neunikne. – Můj pohled se zarazil a já ztuhla jako solný sloup. – Na protějším kopci stál vysílač, který byl malovaný bílo-červeně a vedle něj, věřte nevěřte, bylo tam úplně to samé UFO, které jsem viděla jako první! – Stejný vzhled, jen bylo jedno a ne flotila. – Chvilku tam u toho vysílače poletovalo a když jsem se na něj podívala, počkalo pár vteřin a pak šílenou rychlostí vyrazilo pryč do mraků.

Několik minut jsem stála na kopci s utevřenou pusou.

Tento druh UFA je v Česku docela běžný, je zploštělé, nemá na sobě žádné ozdůbky, ani dole ani nahoře. Je jako kulatá pecka s nádechem kovu, která ve dne nesvítí.

Naopak velmi zajímavé pozorování jsem zažila, když mi bylo 15 let. Jela jsem zrovna v autě s Ňufem. Byl večer, nebe už bylo temné a on mě vezl do mého ještě tendejšího ,,domova“, kam jsem se samozřejmě vůbec netěšila. Bylo mi smutno, že příjemný výlet je za námi a že už musím domů. – Smutně jem koukala do palubní desky, když Ňuf najednou nadšeně vykvíkl „Aluško! Podívej!“ a ukázal prstem na nebe. – No, já myslela že mě trefí.

Nad Hustopečna stálo obrovské zlaté UFO. – Nebylo vysoko, naopak stálo nízko nad městem. Jsem zvyklá, že UFO zmizí, když se na něj podíváte, ale tohle ne. – Stálo tam v plné kráse a nikam neodletělo, takže jsem měla možnost si jej pořádně prohlédnout. Tento druh UFA byl naopak úplně odlišný od peckovitého tvaru, který jsem vídala zezačátku.

Za prvé bylo jasně zlaté a v noci nádherně zářilo. Zespoda byly vidět ty klasické bílé kulové tvary. – Vy co tomu rozumíte už víte, že to je právě zdroj pohonu, který vyrábí vakuum. Tady to bylo jasně vidět. Naspodu bylo plošší, ale naopak nahoře se zdálo být ,,poschoďovité“ a velmi zdobné. Dokonce jsem viděla jasně okénka, takže nebylo těžké odhadnout, kde se pohybují lidé.

Sledovali jsme UFOněkolik minut, ale nemohli jsme zastavit, protože jsme byli na hlavní silnici. UFO se nám ztratilo z dohledu, když jsme zaleji do města mezi domy.

Jaké bylo mé překvapení, když se druhý den ve škole mezi dětmi o tomto UFU povídalo! – Skoro nikdo nechápal, co to mělo znamenat. Htv (hustopečská televize) o tom tenkrát ani nemukla, nikde nebyl záznam v novinách ani na internetu žádné fotky. – Jak je to možné?!? Stálo tam přece tak dlouho! Já mít fotoaparát, hned běžím a fotím jako šílenec. Dokonce by člověk řekl, že tato zkušenost vyvolá v obyvatelích Hustopeč nějaký posun někam, ale nic. Za pár týdnů se na úkaz zapomnělo.

Ne tak já. – Pozorování UFA a zajímavé kontakty jsou pro mě výborné zpestření.

runaway

Další díla Seliny Fenech – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mitsu 2010-07-14 08:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že jsem viděla UFO, když mi bylo asi 6 let. V noci jsem se probudila a něco mě táhlo k oknu. Viděla jsem tam tři talíře kulovitého tvaru a kolem nich červenou mlhovinu. Můj tatka se nedávno zmínil, že kolem něj šíleně rychle proletěl jakýsi kulovitý předmět a zmizel ve vzduchu. Snad díky svému prožitku jsem se začala dívat na Star wars… :D

Ikona diskutujiciho putujicioblak 2010-07-14 08:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pamatuji si, jak před mnoha lety, jsem stál před barákem a díval se na hvězdy. Najednou se jedna hvězda začala hýbat a nepravidelně plout po obloze. Pak mě zalil pocit, že o mě ví, že je sleduju, tak jsem utíkal domů do postele… :-)

Ikona diskutujiciho septik 2010-07-14 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"zdroj pohonu, který vyrábí vakuum"

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-14 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ufo není stroj, je to živoucí hmota, která má naspod speciální druh ,,houby" (ty bílé koule co bývají na fotkách dole), která umí vyrábět vakuum. A díky pohybu ve vakuu je UFO rychlostně neomezené. Na jeho výrobu není hmota, ale lidé speciálních schopností, kteří UFO zrodí vizualizací. – Monžá to zní jako sci-fi, pro mě je to ale realita a za tímto stojím pevně.

Ikona diskutujiciho Alien 2010-07-14 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

UFO jsem ve skutečnosti nikdy neviděl, ale četl o tom spoustu knih. Naposledy toto:

Ikona diskutujiciho M* 2010-07-14 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Také tomu moc nerozumím, pod pojmem UFO máš na mysli kosmickou loď, na jejíž palubě jsou mimozemšťané nebo co to je?

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-14 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Vakuum jako podtlak vzduchu? Vzhledem k manévrům by to muselo být po celým plášti.

Ikona diskutujiciho vojta 2010-07-14 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víc,víc,víc""Já bych čet,až bych brečel"""""""

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-15 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Přesně tak, akorát tam většinou bývají lidé jako my, kteří žijí na povrchu. A ti jsou vyspělí. Šedivci a Reptiliáni mají UFA odlišná, mechanická. Od nich také máme televize, počítače a nanotechnologie. Jsou to věci získané přes temné pakty, proto je technologie v rukou zlé strany.

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-15 11:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže jako pohon slouží manipulace s gravitací a houbičky jsou k odstranění aerodynamickýho odporu? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-15 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Extrémě zjednodušeně řečeno ano, dalo by se to taky tak říct :D

Ikona diskutujiciho Snip 2010-07-15 17:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Prosím tě,kde si četla že máme televize a počítače od mimozemšťanů?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-07-15 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Nečetla, tohle vím odjinud.

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-15 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Možná všechna technika založená na elektrické bázi by tu nebyla, kdyby se lidstvo vyvýjelo samostatně a ne pod silným vlivem emzáků, co si tady hrají na svůj píseček. Lidstvo by teď bylo někde jinde a ne v téhle destruktivní prdeli, kterou je současná "civilizace".

Ikona diskutujiciho Snip 2010-07-15 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Škoda,docela rád bych se o tom něco dověděl.No nevadí 🙂

Ikona diskutujiciho Ivanek 2010-07-15 23:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela by mě zajímalo, proč když jak si psala bylo možné si ji v pohodě vyfotit, jí nikdo nevyfotil a nedal na net. V tom případě by na netu bylo víc jak jeden videozáznam té samé lodi a každý by tomu z fleku uvěřil, současně sou tu ale jen samá videa kde každá lod vypadá jinak a u každé se prokáže že je vytvořena digitálně. To ty důkazy o skutečných lodích někdo cenzuruje.

Ikona diskutujiciho Ivet 2010-07-16 00:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, mě by též zajímalo – odkud víš, že na Plejádách jsou šedivci; na celém internetu je, že tam jsou "ti hodní" podobní člověku, někde jsi psala, že je to všehcno převrácené, mě by ale zajímalo, jak jsi to zjistila? Předpokládám, že od stejného zdroje, jako to s těmi technologiemi 🙂 Tohle mě hodně zajímá… Mohla by jsi to prosím nějak objasnit? Ráda bych v tom měla trochu více jasno.

Ikona diskutujiciho ham 2010-07-16 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..to je "prdel", tak zrovna v utorok večer (cca2100) som videl jasnežiariacu oranžovú vec na oblohe pomaly a nízko sa pohybujúcu nad horizontom (škoda, že nebolo bližšie).. "prídem ku Alue" a ona má v stredu článok o UFO (a vraj potom náhoda) :-D A aby som si bol istý, videl som aj lietadlo letiace po západe slnka (nežiarilo, len sa od striebristého trupu odrážalo slnko a bolo vidno kondenzát za ním, bolo vyššie nad horizontom a bolo vidno jeho tvar)

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-16 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: tak samozřejmě by to zneužili opět loutky zlých emzáků:) S Teslem by se žádná výhra taky nekonala.

Ikona diskutujiciho bigbiz 2010-07-16 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Tak s těmi Plejáďany se to má tak, že se jedná buď o úmyslný, nebo neúmyslný přeřek. Totiž ti hodní lidem podobní mimozemšťané nežijí na Plejádách, ale Plejárách, což je těsně vedle. Na Plejádách opravdu žijí ti špatní Šedí, jak říká Alue.

Ikona diskutujiciho ok 2010-07-17 08:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Termín "Pleiades" zavedl/zprofanoval Billy Meier, známý spisovatel pravděpodobně falešných blábolů o mimozemšťanech. Zvlášť poslední dobou se provalily různý jeho lži.

Ikona diskutujiciho ham 2010-07-17 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ďakujem za info, lebo to by mi mnohé objasnilo (mal som informáciu, že je tá časť galaxie rozdelená, ale od nikiaľ sa mi to nepotvrdzovalo)

Ikona diskutujiciho Weri 2010-07-17 18:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no jo.já mám na to takový názor, že všichni ví, že v tom nekonečnu musí být ještě spousta civilizací, ale lidi se prostě bojí toho, co neznají, a tak svůj strach maskují tvrzením, že nic jiného neexistuje.Ale i to, co neznáme, může existovat.

Ikona diskutujiciho Marry 2010-12-09 14:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue prosím mohla by si vytvořit nějaký článek o těch mimozemských bytostech a nebo o tom jak nám to vláda všechno utajuje?Děkujů 🙂

Ikona diskutujiciho Auri 2010-12-26 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Neidentifikovatelny letajici predmet" jsem pozorovala na obloze zatim pouze jednou(bohuzel=), ale stalo to za to. Mohlo mi byt kolem osmi let, spala jsem u sestrenice (na vesnici kousek od Zlina), hraly jsme si v noci na blakone se starymi zaclonami, ze jsme vily, princezny atd., ale to neni podtstatne =D Mely jsme krasny vyhled na horizont, obrovskou oblohu posetou hvezdami, ktere neprekryvalo zadne umele svetlo z poulicnich lamp apod. A z te hvezdne kupy se z nekama najednou vynoril takovy, tusim, spise ovalny, splacly objekt, ktery letel po obloze obrovskou rychlosti. Pri letu opisoval sinusoidu – hodne klickoval nahoru dolu. A pri tom cely blikal. Nebylo videt nejaky konkretni material, proste to byl jednobarevny oval, ktery preblikaval jednou zlute, jednou cervene. A uprostred byla videt z te dalky stejnobarevna cara, ktera vynikala pri blikani… Spatne se to popisuje =)… Teda ja si vzpominam, ze takto blikal, ale kdyz jsme se o tom po letech se sestrenici bavily, rikala, ze blikal jen jednobarevne. Ale kdo vi, jak presne to onehda bylo. Uz si ani nevzpominam, jestli ta lod nejdrive klickovala na miste ci co presne vsechno delala, jelikoz mam pocit, ze nez jsme si jeji pritomnost poradne uvedomily, byla tam docela dlouho, (na to, jakou rychlosti pak dokazala odletet…) ale zato si vybavuju, jak sestrenka na me vyhrkla: "Pavli, podivej!" a obe jsme na "to neco" cucely s otevrenou pusou dokoran! Bylo to uzasne. UFO letelo opravdu velice rychle a behem chvilicky zmizelo za kopcem. A my – dve male holky – jsme tam staly s tou hubou dokorena jeste aspon pet minut, nez na nas priletela mamka, co blbneme pobihat jen v pyzamu a zaclonach v noci, kdyz je zima, po balkone =D Od te doby si moc preju, abych zase neco takoveho zazila. Nikdy jsem nepochybovala, ani jako male skvrne, ze by mimozemstane neexistovali, takze i kdyz to byl dokonaly zazitek a byly jsme z toho dost prekvapene, brala jsem to tak nejak s nadhledem, ze je to neco prirozeneho.. presto fascinujiciho.

Ikona diskutujiciho Liu 2011-09-10 02:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud něco neznám, nebo tomu nerozumím, nebudu o tom mluvit. Pusu otevřu, až něco zažiju. – To je jeden z mých základních životních principů, kterých se držím, neboť se mi osvědčil jako správný. :D :D :D :D :D :D … Tak toto mne opravdu pobavilo :D.

Ikona diskutujiciho Dee 2011-10-05 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já když jsem měla jedenácté narozky, tak jsem se s mojí kamarádkou rozhodly, že přespíme u nich v hamaku. Tak nějak jsme kecaly a koukaly na hvězdy a najednou tam něco letělo. Vypadalo to jako tři bílě koule spojené světelným provazem, a ta poslední se chvíly od těch dvou odtrhla. po chvíli to celé zmizelo.

Ikona diskutujiciho Fox 2014-02-02 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem taky viděl UFO, ale už je to pěkně dávno. Bylo mě asi 6 let. UFO se vznášelo u nás nad lesem. Viděl jsem ho z okna. Bylo obrovské, v podstatě by se dalo popsat jako "létající palác". Bylo černé a mělo nějaká světýlka. Pohybovalo se pomalinku a potom zmizelo.

Ikona diskutujiciho Dave 2014-06-24 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V jiným článku máš radu jak je vidět prostě se koukat… :D :D tak si říkám proč to nezkusit asi za cca. půl hodiny sem jich měl napočítáno asi pět, ale nejlepší zážitek byl když jsme byli u řeky s kámošema na závodech s vodákem.  Si tam sedíme a najednou v dáli vidim pár světel jak letěj skrz mraky přímo nahoru a pak zmizeli docela sem nemoch zadržet smích když kámoš začal kecat o tom že to byli určitě rakety nebo letadla a prostě se nechtěl stim nechtěl smířit že něco takovýho existuje :D

Ikona diskutujiciho bsde 2015-09-28 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj.taky věřím,že jsou jiné rasy co se pletou do života lidí.jen mě moc štve,když jsou tak vyspělí,proč nám nedají lék na rakovinu,aids atd?asi to tak dobře s námi nrmyslí když nás nechají chcípat na tyto nemoci.mám pravdu?

Ikona diskutujiciho Gibko 2017-05-18 23:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To pravdu nemáš no :)Jiné civilizace mají svojí planetu, svoje životy. my jsme pro ně podřadná rasa… a určitě jsou i podřadnější rasy jak my… Ale vysvělé ray v nás vidí hrozbu. máme tu jen války, zlo… oni nám nechtějí pomoct, nemaj důvod. a mi si za to můžem sami, nemáme zajem, bojíme se. :-x  8-O  :-|  :-(

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek