Aluška.org dnes slaví 10 let!

9.8.2016 v Aluška.org 43

Přesně tak, stránky Aluška.org dnes slaví své první kulatiny!

Tehdy před deseti lety, když mi bylo 13, jsem neměla ani tušení, kam až ty stránky dotáhnu. Neměla jsem takový cíl, ani plán, ani sen, prostě mě to vůbec nenapadlo. Byla jsem tehdy malá, hodně sama a chtěla jsem místo, kam si budu dávat věci které mě zajímají a kam budu moct napsat cokoliv budu chtít, protože jsem si předtím hodně vedla deníčky a zapisovala jsem si všechno zajímavé. Tak jsem se chtěla přesunout ze šuplíku do blogu a možná občas získat nějakou tu zpětnou vazbu, možná občas slyšet, že nejsem sama s nějakou stejnou myšlenkou, nebo zkušeností.

Jak postupem času přicházeli čtenáři, tak jsem si uvědomila, že je na tom webu něco jiného, co ho odlišuje od zbytku a po pár letech začal dost přitahovat pozornost… Někdy to bylo hezké, někdy to bylo hrozné, ale každou překážku beru v životě jako zkušenost, každý problém jako zkoušku, zkrátka jako příležitost, jak osobnostně dál vyrůst, jak se něco naučit a jak se zocelit.

Za deset let jsem se toho hodně naučila, stránky mi toho hodně daly. Ono to vypadá, že člověk pořád jenom dává, ale jde to i zpátky, vznikají zkušenosti s lidmi, zkušenosti v komunikaci s lidmi, zlepšuje a piluje se čeština, vyměňují se názory, neustále přicházejí nové nápady a podněty od čtenářů. Člověk si tak rozšiřuje obzory, přehled, učí se co dělat a co nedělat… Je zkrátka úžasné, jakým vývojem stránky prošly za deset let, a s nimi pochopitelně i já. Dnes jsem už dávno někdo úplně jiný než tehdy, stránky se jinak jmenují, změnil se obsah, vše šlo prostě přirozeně dopředu…

Možná by se hodilo trošku stručně zazvzpomínat na některé zajímavé životní kapitolky, spjaté s těmito stránkami:


Na podzim roku 2010 přešly tyto stránky na doménu Aluška.org, kterou mají dodnes a kterou budou mít i do budoucna. Jak asi víte, nový hosting a nový web se řeší, název však od roku 2010 zůstává a zůstane stejný.

V zimě roku 2011 jsem vydala svoji první knihu Svět za oponou. Zajímavé je, že jsem ji začala psát když mi bylo 16, dokončila jsem ji když mi bylo 18. A předem jsem to neplánovala. Nápad napsat knihu mi přišel zeshora, několik dnů jsem se tomu urputně bránila, protože jsem to považovala za NEMOŽNÉ. Neměla jsem vůbec nic, co by mi umožnilo realizaci. Ale když jsem se rozhodla a začala psát, najednou úplně všechno potřebné přišlo, včetně solidního spolehlivého nakladatele, který je opravdu výborný a se kterým spolupracuji dodnes.

Svět za oponou už dnes existuje jako druhé vydání a dodneška se hezky prodává a lidé ho stále chválí. Má určité kouzlo, které mu asi svým způsobem vdechl i můj nízký věk. Je to moje srdcovka, na kterou budu vždycky pyšná a vždycky budu šťastná, že jsem se tehdy rozhodla ji napsat.

Určitě je to i bronzový bludný balvan, který jsem dostala, když mi bylo 19, v roce 2012. Měla jsem z toho tehdy smíšené pocity, ale od lidí mi ve velkém chodily gratulace a když jsem si všimla, že jsem byla hozena do stejného pytle ,,alternativních bludařů“ jako celá řada významných českých vědců, vynálezců, myslitelů a dalších lidí s pokrokovým myšlením, byla jsem naopak hrdá. Myslím, že nikdo šutr v takto nízkém věku ještě nedostal. Tak to vlastně byla svým způsobem čest, i přes špinivou prezentaci onoho spolku, jak jsem si ale všimla, je to u nich běžná praxe, pošpinit, poplivat a manipulovat. Od toho jsou placeni, od toho přece rozdávají balvany.

V srpnu roku 2012 o mně vyšla celá dvoustránka rozhovoru v časopise MAXIM. To setkání bylo hezké, příjemné, veselé a vtipné, hodně jsme se tehdy zasmáli a ani se mi nechtělo s vyslanci z časopisu loučit. I jsme spolu vyhandlovali výměnou za rozhovor propagaci mojí první knihy, což časopis dodržel. Jejich jednání bylo velice solidní. Tehdy mě to překvapilo a výsledný článek byl moje obrovská radost. Dodneška to můžete najít na webu oskenované… V té době o mně psaly i jiné noviny, trochu se to tehdy sešlo, ale to pro mě nebylo tak zajímavé a kolikrát ani tak příjemné.

Na podzim 2013 jsem vydala svoji druhou knihu Svítání, která se týká osobnostního rozvoje. Pomáhá řešit vnitřní problémy, deprese, pocity a komplexy méněcennosti. Na knihu dodneška dostávám krásné reakce a lidé mi píší dopisy, jak jim kniha velice pomohla a otevřela oči, stejně tak jako ta první. Dodneška se prodává a je o ni stále zájem…

Nedávno jsem si vyslechla moc hezký názor, který mi utkvěl v paměti a na který myslím pokaždé, když beru svoje knihy do ruky, nebo když píšu další. Že jsou moje knihy ,,jiné“ a v knihovně jakoby září… Mají jinou energii.

Těžko říct, jestli existuje lepší pochvala, ale velice mě to potěšilo. Je krásné slyšet, že na to někdo přišel takhle sám. Každý autor chce slyšet, co si o jeho tvorbě myslí ostatní a nakolik je jim prospěšná. Ta radost, když zjistí že je to výborné a že to má konstruktivní efekt, se dá dost těžko popsat, ale je to něco, co vás změní, začnete se i na sebe dívat jinak.

V roce 2013 jsem také založila svůj první e-shop, byl tehdy na serveru kramky.cz, který fungoval dobře, ale nenabízel skoro žádné možnosti a nastavení mailů nebo vzhledu, tak jsem se loni na podzim přestěhovala po dvou letech na webnode, který sice možnosti má, ale je chybový. Doufám, že za další rok už budu mít shop na svém hostingu u svého nového webu, snad se to podaří a seženu správného člověka, držte mi palce.

V zimě 2014 jsem se dostala k určitým datům, určité technologii a rozhodla jsem se ji zpřístupnit pro lidi, i za cenu určitého risku. Takže přišly na svět Energetické krystaly. Dostávám na ně velmi dobré reakce a i mně samotné dost pomáhají, hlavně když nemůžu spát, nebo se potřebuju před někým/něčím speciálně chránit.

Dobrá zpráva pro ty z vás kteří s nimi máte zkušenosti a tudíž víte o co se jedná je, že je v rukávu další produkt na podobné bázi, ale s jiným využitím, jiným efektem a mnohem větším polem dosahu, počítáno na metry. Takže se máte ještě na co těšit 🙂

Už pěkně dlouho se stránky pravidelně umisťujií v anketě Zlatá myš, kde autory nominují čtenáři a pořádá to velký portál cez-okno.net. Poprvé jsem to zaregistrovala v roce 2010, ale v roce 2014 jsem poprvé dostala první místo v kategorii Nejlepší blog a vyhrála jsem tak propagační bannery na tomto portálu, což bylo moc hezké a tehdy to i nakopávalo návštěvnost.

Těch zajímavých momentů bylo určitě o hodně víc, ale tohle jsou ty, které mi tak nejvíc utkvěly v paměti, nebo na mě měly největší vliv.

Jaké jsou plány do budoucna?

Jak už jsem naznačila, pracuji na přestěhování webu. I přesto, že už se celý rok potýkám s obrovskou smůlou a ne a ne sehnat programátora který by fungoval, jsem přesvědčená o tom, že to jednou s někým zvládneme a že se to jednou povede. A upřímně doufám, že to bude v průběhu roku 2017. Do roka bych velice ráda zprovoznila i nový shop a upřímně doufám, že už nebudu muset být třetí rok na webnode, protože tam hodně věcí nefunguje a je to hodně drahé v poměru cena/výkon…

Avšak ten největší, nejdůležitější a nejbližší plán je vydání mé třetí knihy. Kterou už mám skoro celou napsanou a brzo zkontrolovanou. Aktuálně je tam asi 15 kapitol, ale budu do knihy ještě něco připisovat, úpravy nejsou hotové a budu dodělávat její závěr. A možná ještě pár hezkých obrázků. Pak to zanesu nakladateli, dáme se do dalšího kola oprav, navrhnu si obálku a pak už to půjde rychle. Kniha by měla vyjít letos na podzim, držte mi palečky, aby všechno probíhalo hladce jako vždy a aby se vše povedlo co nejlépe. Vím, že je a bude skvělá, zase o krok dál, protože člověk se neustále vyvíjí, i jeho znalosti. Na tu se v této chvíli soustředím nejvíc.

Když jsou to tedy ty kulatiny, asi by se slušelo něco popřát… – Těžko přát svým vlastním stránkám, protože tím přeju sama sobě, ale základem úspěchu je si ten úspěch umět přát a dopřát. – Takže: Ať se stránky dále rozvíjí stejným tempem a stejným konstruktivním směrem jako doposud. Přeji si, aby dál pomáhaly lidem jako doposud a aby se dařilo.

Dokud tady budu já, budou tady moje stránky. Určtě si uvědomuji zodpovědnost a poselství které tento úkol a projekt nese a zodpovědně k tomu také přistupuji.

Snažím se všechno v životě dělat na 100%, jak nejlépe umím, podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a i když si uvědomuji, že jsem v minulosti párkrát udělala nějakou chybu při vedení svých stránek, byla to pro mě lekce, na základě které jsem se poučila, kterou jsem potřebovala, abych dospěla a dozrála. Dokonalí lidé z nebe sami nepadají. A takto se snažím být rok od roku lepší. Nemyslím být známější, ale být lepší člověk. Moudřejší, chápavější, mírnější.

Tyto stránky a zkušenosti které mi poskytly, mě naučily poměrně dost věcí, které jsem vždycky pro život potřebovala…

Nereagovat tak emočně, plamenně, nenechat si emoce přerůstat přes hlavu.

Přistupovat ke všemu s klidem, s rozvahou, dvakrát měř, jednou řež.

Nebrat názory nebo plivance lidí až tak smrtelně vážně, naučit se tím probrat a vybrat si, co si k srdci pustím a co ne, co je toho hodno a co ne, co mě podpoří a nakopne k další práci a co naopak vypustit.

Naučila jsem se zvládat sama sebe a své myšlení, což je krásné a tyto stránky mi k tomu rozhodně pomohly, i když přes cestu stovek a tisíců imaginárních facek.

Naučila jsem se důvěřovat své intuici a svému vnitřnímu hlasu. Postupem let jsem se naučila podle písma poznat lidi a intuitivně je vnímat. Když mě někdo prosí o radu, vím, jestli má nebo nemá smysl mu psát, dopředu vím, že si to k srdci vezme, nebo nevezme. Dopředu třeba vím, že dotyčný moji odpověď nepochopí… Cítím jejich energii i z komentářů a tak vím, kdo dobře rezonuje a kdo ne. Nebo komu a na co má smysl odpovídat.

Stejně tak intuitivně cítím, komu mám osobně pomoct a koho naopak odkázat dál, protože to nemám řešit. Ani jednou mě to nezklamalo… Otázka ale vždy byla a je, připustit si to, protože mnohdy intuice a vnitřní vedení jde proti tomu, co člověk chce, nebo co si myslí, že chce. A pak vznikají problémy a stalkeři. Každé takové spálení mě ale jen utvrdilo v tom, že nemá smysl jít proti svému vedení a i když se zdá někdy nesmyslné, nebo nevhodné, nakonec je vždy správné a neomylné.

Cítím to i z článků, když je čtu, kdo je psal, co za člověka to je a jak rezonuje. Spousty webů/blogů jsem tak třeba musela přestat číst, co jsem kdysi měla ráda, než se tohle projevilo.

A tohle mě naučily roky a roky čtení a dopisování si s lidmi, je to něco, co vzniklo během procesu, cvikem a čeho si moc vážím. Kdybych tyto stránky neměla, určitě bych tuto schopnost neobjevila a nerozvinula. Někdy je to tak silné a jednoznačné, až mě to zaráží a někdy je to natolik silné, že když vím že něco nemám řešit, nebo dotyčný nebude naslouchat, mám problém si i jenom přečíst jeho zprávu, i kdyby to bylo pár řádků a i kdyby byly maximálně milé a hezké. Jakoby mi někdo dával před oči klapku. Při odpovědi mám pak ruce těžké jako balvan, strašně špatně se mi píše… A když se ze slušnosti přemůžu, protože každý člověk má nárok na radu když o ni požádá, často dodatečně zjistím, proč to tak bylo…

Ale funguje to i na druhou stranu, něco jde až na kost, někdy nad dopisy pláču a trávím hodiny a hodiny odepisováním, když cítím, že to tak má být a ten člověk potřebuje radu teď a ode mě. Mám to ale hlavně u mladých lidí, pod 20 let, nejvíc děti kolem 14-16. Občas pro ně v soukromí hory přenáším, když vnitřně cítím, že to mám udělat. Myslím si, že je to také proto, že je to určité kritické období člověka, kdy se zásadně formuje jeho osobnost, názory a to určí jeho další osud. Je to zkrátka jiné, dostat žádost od někoho, jehož osud teprve bude, než od někoho, který už svůj osud dávno realizuje, ať už dobře, nebo špatně… Navíc i já kdysi v tomto věku v kritickém období dostala pomocnou ruku a byl mi zachráněn život, takže to svým způsobem vracím zpátky.

Tato zvláštní schopnost mi nejednou poradila i v mých osobních vztazích, kdy jsem si osobně myslela že je dotyčný v pořádku (něco mi na tom člověku třeba trochu nesedí, ale nevím co to je a mám ho ráda, takže si to nepřiznám), ale podle písma jsem třeba až s velkým zpožděním zjistila, že mě vysává, že na mě vůbec nerezonuje a zkrátka že to vůbec není osoba pro mne a bude nějaký problém… A i když jsem si to nikdy u nikoho nechtěla připustit – přece presumpce neviny, že ano? – nakonec vždy vše dopadlo tak, jak moje intuice podle písma řekla. Taky se musím přiznat, že asi nejsem úplně na konci toho procesu, ale pořád na cestě, kdy se učím to následovat a už neprorážím hlavou zeď. Někdy jsou vnější okolnosti moc složité a člověk nechce poslechnout, pak si nabije čumák a znova si uvědomí, že to věděl dopředu a měl poslechnout hned… Někdy je to zkrátka těžké, hlavně když máte někoho rádi. 🙂

Kam až jsem se to dostala od oznámení desátých narozenin stránek… Chtěla jsem tím zkrátka říct, že Aluška.org má na můj život velký vliv, pomáhá mi růst, pomáhá mi objevovat moje vlastní vnitřní dary a i když jsem si prošla poměrně těžkými zkouškami v minulosti, stálo to za to a v konečném důsledku ze všeho čerpám jen to dobré.

Jsem spokojená s tím, jak se tento projekt rozvíjí, vidím před sebou stále nové a nové úkoly a výzvy, těším se z jejich realizace a jsem zkrátka šťastná. Jsem šťastná býti sama sebou a dělat to, co jsem si sama vybrala a od píky vybudovala. Vidím obrovský smysl v tom všem a těším se z následků a lidí, kteří z tohoto projektu mají užitek spolu se mnou. Je to krásné.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Melisa 2016-08-09 02:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co ke článku dodat. Je dokonalý. 🙂 Upřímně doufám, že se bude těmto stránkám dařit, stejně jako tobě. Dávno přesáhly hranice blogu, je to něco co denně čtou stovky lidí a pomáhá jim to v životě, pomáhá to tobě, je to něco neskutečného. 🙂 Vedeš je se zodpovědností a dospěle, nepatláš v článcích páté přes deváté, krásně všemu vždycky rozumím a nic mi zatím nevyčistilo hlavu tolik, jako tvé články. Opravdu úžasné. 🙂 Tyhle stránky mají zcela jinou energii, strašně příjemnou, člověk se rád vrátí a pročítá. I mně jsi hodně pomohla v životě, kdybych tebe a tvůj blog neznala, hodně věcí nevím a vede se mi o dost hůř.Naučila jsi mě spoustu věcí, o kterých by mě nikdy nenapadlo že existují, jdou, že jsou vlastně tak jednoduché… jsem ti za to moc vděčná. Pročíst si tvé stránky je užitečnější než několik let ve škole(hloupé přirovnání, já vím). Prostě netuším, jak to vyjádřit. Děkuju, děkuju, děkuju! Stránkám přeju všechno nejlepší a věřím(a doufám), že se ti bude v životě dařit co nejlépe a s tebou i tvému blogu. Je neskutečné, kam až jste to společně dotáhli. 🙂 Je to totiž hrozně krásné: Tvé stránky dávájí hodně tobě i ostatním. A takových věcí už dnes moc není. Jsi prostě úžasná odchylka z Matrixu, tyto tránky mi pomáhají se na chvilku odpojit od rutinní reality a vyčistit si hlavu. Ještě jednou – díky, díky, díky! A všechno nejlepší. 🙂

Ikona diskutujiciho Nika 2016-08-09 03:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, přeju ti také mnoho úspěchů a zdolaných pomyslných schodů k tvým cílům! Ať jsou tvé stránky stále tak obohacující, upřímné a jedinečné! Děkuji ti za ně.

Ikona diskutujiciho Leeth 2016-08-09 05:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vse nejlepsi a dekujeme <3

Ikona diskutujiciho mona 2016-08-09 06:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše nejlepšííí a děkuju.monika

Ikona diskutujiciho Macin 2016-08-09 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, moc ti gratuluji k 10 výročí sránek a věřím, že stránky budou fungovat dalších 10 let.Jsi úžasná bytost a já ti přeji jen to nejlepší.Už se těším na tvou třetí knihu.

Ikona diskutujiciho Rozvozy jídla 2016-08-09 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravda je taková, že v dnešní době mladí lidé neradi čtou, u pár lidí co znám je maximum nějaká status na Facebooku, natož něco rozumnýho napsat. Fandím a dávám palec nahoru za ty hory hezkých textů, které zde jsou a krásně se čtou..

Ikona diskutujiciho Blue 2016-08-09 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Blahopřeji.

Ikona diskutujiciho Lejdynka 2016-08-09 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hluboký hlavysklon a ještě větší gratulace! Mám obě knihy a těším se na třetí. Ať se daří i nadále. Lejdynka

Ikona diskutujiciho vanilková 2016-08-09 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za tak příjemné internetové místo, kam se můžu každý den uchýlit, obdržet cenné rady, pohlazení a motivaci.

Ikona diskutujiciho Monisek 2016-08-09 12:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vse nejlepsi ke kulatinam aj do budoucna ☺??? Moc se tesim na treti knizku a drzim pesti at vydani provazi stesti ??

Ikona diskutujiciho Sin-Le-Noble 2016-08-09 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezký článek, je v tom srdce a Velký člověk

Ikona diskutujiciho Anchor 2016-08-09 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluju! ? 🙂

Ikona diskutujiciho Arienn 2016-08-09 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeji všechno nejlepší a hodně štěstí do budoucna 🙂

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-08-09 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Grauluju – je to úžasné. 🙂 Boj proti vnitřnímu vedení moc dobře znám a pak si taky nadávám s tím, že jsem to věděla dopředu. :D

Ikona diskutujiciho Lucka 2016-08-09 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno nejlepší! Děkuju za to, že když kdysi tady býval chat.Že skrz něj jsem poznala mého přítele… Taky děkuji za tvé rady, za tvé odpovědi.A za tvé názory.

Ikona diskutujiciho Amálka 2016-08-09 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To blahopřání vlastním stránkám je děsně milé a tak se přidávám. Ať Tě stále těší to, co děláš, ať Tvé krásné stránky najde ten, kdo je potřebuje a ať konečně objevíš schopného programátora! Nejvíc Ti ale držím pěsti ohledně nové knihy, protože se na ni velmi těším 🙂

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-08-09 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co k tomu dodat? Článek je krásný, jeden z nejlepších jaké jsem četla. 10 let už je pořádné výročí. Přeju ti hodně štěstí a úspěchů nejen na tvých stránkách. Děkuju ti za ně i za tvou knížku Svět za oponou, která září i v mojí knihovně a pokaždé když od ní nahlédnu, mě hřeje v rukou i u srdce. Díky za tvojí tvorbu, zůstaň, jaká jsi. Ať se ti daří ?

Ikona diskutujiciho Petruša Bofinka 2016-08-09 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško,

Ikona diskutujiciho Vlastimila 2016-08-09 16:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, připojuji se ke gratulantům.Denně navštěvuji Tvé stránky už pár let. Jsou plné rozmanitých článků, nápadů, informací, videí, obrázků, úsudků atd. Také mám Tvoje knížky a moc se těším na další. Zkušenostmi dozráváš jak letní ovoce. Stále vše příznivé nechť Tě provází a deště či bouřky Tě vždy jen osvěží.

Ikona diskutujiciho Rory 2016-08-09 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek. 🙂 Je parádní co si za těch 10 let dokázala. Obrovské věci. Jsem opravdu moc ráda, že jsem jednoho dne asi před dvěma roky narazila na Tvé stránky. Vnesla si světlo do mého života, tolikrát mi pomohla a Tvé knihy jsou naprosto výjimečné a kouzelné. Tvé stránky, Tvá tvorba je vždy láskyplná a konstruktivní. Jsi úžasný člověk, Alue, a přeji ti spoustu štěstí s webem a knihou! Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-08-09 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo. Jako by to byl rok, co tyhlr stránky slavily 9 let… xDDD

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-08-09 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Srdečně gratuluji a díky

Ikona diskutujiciho fred 2016-08-09 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluji a přeji Ti, ať převažují Konstruktivní síly! 🙂

Ikona diskutujiciho Eva 2016-08-09 18:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše nej!

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-08-09 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno nejlepší a děkuji za rady a pohlazení po duši 🙂

Ikona diskutujiciho Myshoolka 2016-08-09 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, tvé stránky navštěvuji s občasnými přestávkami denně asi od roku 2009. Vím, že jsi se hodně posunula a v tom samém jsi pomohla i mně. Není to ani tak obsahem stránek, jako tím, co se skrývá mezi řádky. Inspiruješ lidi nahlížet na svět jinak a dáváš jim vědět, že nejsou sami.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-08-09 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tu moc hezky 🙂 přeju Ti vše nej 🙂 ať se zadaří nový web 🙂 a poradna je skvělá, mě hoodně pomohla když mě bylo moc těžko.

Ikona diskutujiciho Laura 2016-08-09 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Nejprve bych ti chtěla popřát všechno nejlepší k 10. narozeninám. Všechny úspěchy ti moc přeji a doufám, že se ti bude dařit pořád dobře a dobře. Hlavně literární úspěchy jsou úžasné, vydat knihy, to se jen tak každému nepodaří. Moc ráda bych si je koupila, ale tvůj systém distribuce mi to neumožňuje. Kupuji jen věci,&nbsp;&nbsp;co mají čárkový kód a tedy jen v kamenných prodejnách, abych měla jistotu jeho přítomnosti. Je to kvůli proudění pozitivní&nbsp;&nbsp;a negativní energie. Když si věc koupím přímo v obchodě, proudí s ním od prodejce&nbsp;&nbsp;různé energie a síly, tedy&nbsp;&nbsp;pozitivní a negativní . A čárkový kód je nutný k tomu, aby zamezil proudění té negativní části, je to taková mříž, která zabraňuje přecházení a vcházení negativních sil do předmětu. Pozitivní síly a energie jsou jemnější a citlivější, ty projdou mezi mřížemi. I pečivo kvůli tomu musím kupovat v igelitu a s čárkovým kódem. Když někdy není zbytí&nbsp;&nbsp;a koupím ho bez čárkového kódu, cítím se špatně, jako kdyby mě někdo zbil, mám náladu pod psa.&nbsp;&nbsp;Tak se měj hezky a doufám, že mi porozumíš, jsi vnímavá dušička.

Ikona diskutujiciho Monika Dominika 2016-08-09 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen mě tak napadlo – neuvažovala jsi o založení vlastního nakladatelství?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-08-09 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Olina 2016-08-10 00:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško,gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů.Děkuji za každý článek,který mě obohacuje a otvírá oči.Před rokem jsem neměla o tvých stránkách ani tušení a těším se na ně každý den.

Ikona diskutujiciho Malina 2016-08-10 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,hrozně moc se těším na tvou třetí knihu! 🙂 a Děkuju za všechno,tvůj web je pro mě jako poklad.

Ikona diskutujiciho gin 2016-08-10 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, co říct…tyto stránky ušly velmi dlouhou cestu, stejně jako ty 🙂 Je opravdu úžasné, kam až jsi to s nimi dotáhla a kolika lidem v životě pomáhají. Já osobně sem chodím přes 3 roky a v současné době se sem každý den kouknu, protože se tu vždy něco dozvím a tyto stránky mi už mnohokrát pomohly. Moc ti děkuji za tvoji práci, kterou na to vynakládáš, velmi si toho vážím 🙂

Ikona diskutujiciho Aťa 2016-08-10 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pripájam sa ku gratulantom,teším sa na všetko,čo napíšeš,držím palce,aby sa ti aj naďalej darilo. Ďakujem,že si,príjemné popoludnie.

Ikona diskutujiciho Francis 2016-08-10 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taktiež sa pripájam ku všetkým, ktorí ďakovali za Tvoju prácu, myšlienky riadky, názor na život a prajem veľa spokojných rokov života i práce…

Ikona diskutujiciho Lori 2016-08-10 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

gratulujem, to je nádherné číslo 🙂 Nech sa Ti darí, to Ti úprimne prajem, nech si veľa šťastná , veselá, v rovnováhe, plná inšpirácie a chuti do života 🙂

Ikona diskutujiciho carnelian 2016-08-10 23:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluju moc, Alue! 🙂 Sleduju Tvůj web cca 3 roky, přivedl mě na něj přítel a od té doby s přestávkama čtu většinu toho, co vydáváš. Přestože někdy třeba nesouhlasím s něčím, tak to nemění nic na tom, jak vnímám Tebe jako člověka. A to tak, že si Tě velmi vážím. Jsi pro mě velkou inspirací. Oceňuju Tvou opravdovost, poctivost, nasazení, smysl pro humor. A díky Tvým článkům jsem udělala už mnohé změny ve svém životě. Jdu poslat malý narozeninový dáreček na účet. 🙂 Hodně zdaru a vše dobré do budoucna přeju! Kača

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2016-08-11 01:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Safra, nějak jsem se sem nedostal. Tak zpětně se připojuji. Všechno nej. nej., ať se ti daří dál se stránkami, jak těmihle, tak i s novými které budou. 😉

Ikona diskutujiciho BE 2016-08-13 22:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, obdivujem tvoju vytrvalosť. Toto písanie, i kníh myslím, je tvoja životná cesta, údel, nativita.

Ikona diskutujiciho Horst 2016-08-17 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

❤❤❤ Ďakujem za všetko! Za všetkú motiváciu Alue za tie roky

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-08-20 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K článku se dostávám až teď, takže gratuluji dodatečně :-) Už sem pár let chodím a věřím, že dokud stránky budou, chodit sem budu.

Ikona diskutujiciho Albiii 2016-08-21 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

..a tři dny se radujte ^^

Ikona diskutujiciho Daniela 2016-08-21 17:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

So srdca gratulujem,a som rada,že si tu

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek