Aluška.org má dnes 8. narozeniny!

9.8.2014 v Aluška.org 41

Je to tak přátelé, Aluška.org už je stará dáma a dnes dovršila svůj osmý rok existence. Dneškem vstupujeme do devátého!

I osmý rok mých webovek a této mé práce byl velice plodný, jednoznačně největší peckou bylo vydání knihy Svítání (vyšla v říjnu 2013, což už spadalo do osmého roku). Každá nová kniha je pro mne jako začátek nové životní éry, jako nové dítě.

Je úžasné sledovat, jak se každý rok Aluška.org rozšiřuje, nachází nové příznivce, bohatne na obsahu, jak se rozvíjejí nové knihy a nápady. Každý rok jsem o pár krůčků dál a vytvořím/vymyslím něco nového.

Tento devátý rok bude pravděpodobně také velice přelomový, ale ne zrovna knižně. Jak jistě víte, moje třetí kniha, jejíž námět jsem zatím oficiálně neprozradila, je v přípravě a chci na ní začít pořádně systematicky pracovat od podzimu. Aktuálně mám udělaných několik prvních kapitol, které ještě nejsou úplně ,,dočesané“, ale bude to krásné, praktické, velice čtivé a velice osobní dílo. Ještě je přede mnou však mnoho práce a mnoho psaní.


Až začnu na knize dělat systematicky, doopravím dosavadní sepsaný obsah, sečtu stránky a začnu vypisovat pokroky zase nahoru do barevného upozornění, jako to bylo u předchozích dvou knih.

Držte mi palce, aby práce šla hladce a aby kniha mohla vzniknout co nejdříve. Chvěju se štěstím, když si představím, jak už ji hotovou držím v ruce. (Přesně vím, jak bude vypadat, bylo mi to totiž vnuknuto ještě dřív, než jsem věděla samotný obsah knihy.)

Měla by také obsahovat více ilustrací oproti prvním knihám, se kterými mi s největší pravděpodobností pomůže velmi nadaná kreslířka. O to bude kniha bohatější, když se na ní kreativně vyřádí ještě někdo další… Její vydání pravděpodobně bude zrealizováno nejdříve za rok.

Co Vás určitě čeká v devátém roce?

Už někdy minulý rok (a dál) jsem slibovala, že budu mít k dispozici velice speciální energetické krystaly. Měla to být velice praktická a velice šikovná podpůrná věcička, kterou nikdo jiný k dispozici nemá.

Trochu jsem podcenila přípravy, výroba těchto krystalů se ukázala být mnohem náročnější a zabrala mnohem více času, než jsem předpokládala.

Ale nezahálela jsem a pokračovala s nimi pořád dál, až do zdárného závěru. Aktuálně už jsou první krystaly na světě a fungují dokonce mnohem lépe, než jsem od nich očekávala původně.

Metoda je zkrátka účinná a silná. Prošly kinetickým testem na jedničku s pěti hvězdičkami a teď testuji podrobněji, co všechno ještě umí dalšího. Základní vlastnosti mám už zdokumentované.

V tomto roce přijdou tyto krystaly konečně na řadu, po asi roce a půl šílené mravenčí práce. – Konečně je to tady!!

Co mě na nich překvapilo a s čím jsem původně nepočítala, že budou umět, je schopnost zostření jemnohmotného vidění, takže se s nimi dá mnohem rychleji a efektivněji spojit s anděly a vílami v přírodě… Samozřejmě za předpokladu, že to člověk už trošku umí, trošku zkouší a není úplně bez zkušeností. Toto je vlastnost, která vyšla najevo až během podrobnějšího testování a docela mě to šokovalo.

S čím jsem také před cca rokem a půl vůbec nepočítala, jsou nárůsty Bovis energií, které jsme v té době neřešili, to byly na programu úplně jiné věci. Zjistila jsem, že energetické krystaly harmonizují perfektně i v tomto ohledu. To je další nový poznatek. – Bude to určitě jejich schopností energetické harmonizace, takže když se k tomu připojí Bovis, tělo je pak mnohem lépe snáší a rychleji se přizpůsobuje.

Pokud všechno půjde dobře, krystaly by se mohly nabízet lidem nejdříve za jeden měsíc (počítáno ode dneška). Ještě se musí rozšířit jejich počet, zkompletovat, pěkně zabalit a připravit k nim vysvětlující materiály s návodem. – A to tak jeden měsíc ještě zabere. Ty první krystaly jsou zatím těžce VIP.

Až budu připravená, všechny podrobnosti se na webu dozvíte. – Nyní jen dopředu hlásím, že ty krystaly jsem za hlavu nehodila, celou dobu jsem na nich pracovala a doba kdy budou k dispozici, se konečně zkrátila na pár dnů a ne na roky, už to zkrátka není v nedohlednu.

Takže v tomto roce předpokládám, že budou největší pecka krystaly, třetí knihu si nechám až na další ročník. Ale kdoví, třeba když teď už ty krystaly mám, tak budu hyperaktivní a vyjde i dřív. Uvidíme… Něco se urychlit dá a něco zase ne. Třeba korektury jsou vždycky na sto let, člověk to přečte pětkrát a nakonec tam stejně něco zase najde.

A tak dnes oslavte webové narozeniny, otevřete pořádnou flašku, dejte si za mě pivko, nebo limču.

Osm let je za námi a mnoho mnoho mnoho jich máme ještě před sebou!! 🙂

Kam dál:

– Otevřít rubriku: ,,Aluška.org: web a novinky“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-08-09 06:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeju stránkám hodně moudrých návštěvníků a plno dalších aktivních let 🙂

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-08-09 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, to díky tobě jsem pochopil, že jemnohmotný svět nejsou pohádky a že je nespočet vědomostí, jejichž poznání je velice praktické a dnešní společnost je zavrhuje do konspiračních a alternativních směrů. Patří ti obrovský dík za to, že jsi a žes stvořila tak krásné stránky, knížky a že pomáháš lidem ostošest :). Přeji hodně štěstí! ♥

Ikona diskutujiciho Léňa 2014-08-09 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluji a připíjím vodou s ledem.

Ikona diskutujiciho Mára 2014-08-09 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, šikulko moc Ti gratuluji, dokázalo jsi něco užasného. Já narazky Tvé stránky oslavím novým autem :D a na tu třetí knížku se moc těším.

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-08-09 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak hodně štěstí tobě i těmto úžasným stránkám, ať se dále pěkně rozšiřují a kvetou a tak! 🙂 Těch 8 let je pořádná pecka mezi oči pro lidi Sisyfovského typu :D A na krystaly se moc těším, díky nim si mám co přát k narozeninám 🙂

Ikona diskutujiciho Arleta 2014-08-09 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mila Alue, take se pripojuji ke gratulacim, at se dari, Tva prace te stale bavi 🙂 Chtela bych touto cestou pripojit svou zkusenost se strankami. Kdyz jsem je nejakou "nahodou" objevila poprve, bylo to neco ve stylu: Ha, duchovno…coze? Skritci? Ta zenska se uplne zblaznila..a zase jsem je zavrela. A pak se rok s rokem sesel a ja tu byla zase. A tentokrat: Ukaaz..? Hmm.. hergot, tady uz jsem nekdy byla.. Ukaaz..tedaa…tyyyjo…hustyy…to fakt? Nojo… :D Vzdyt tohle se mi taky stalo…vzdyt to dava smysl :D Takze diky! 🙂

Ikona diskutujiciho Parmi 2014-08-09 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratulace, Alue 🙂 Obdiv a poklona před tvou dosavadní prací. Jsi pro mě inspirace a doufám, že Aluška.org jen tak neskončí 🙂

Ikona diskutujiciho mk 2014-08-09 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj! gratuluju a dávám to pivko 😉

Ikona diskutujiciho Gratuluji! :) 2014-08-09 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už se moc těším,až o nich napíšeš. 🙂 A gratuluji k výročí blogu! 🙂

Ikona diskutujiciho Vladimír 2014-08-09 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, gratuluji k výročí. I když času zbývá málo, tak ke Tvým článkům se pravidelně vracím a hltám je na posezení, vlastně jedním dechem. Díky že vytváříš takovou skvělou atmosféru a vlastně úplně nový svět v tom starém. Měj se krásně a víc napíšu v e-mailu.

Ikona diskutujiciho Schmetti 2014-08-09 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše nej, blogu! :D Ale taky vše nej tobě, Alue. Jsi úžasná a tvá práce na blogu, pro lidi, knížky, je to obdivuhodné. Tvůj blog mám strašně ráda 🙂

Ikona diskutujiciho gretka 2014-08-09 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moc ti gratuluji alue jsi skvělá.přeju ti další uspěšný roky.děláš užasnou práci a děláš ji na výbornou.tvý stránky mi otevřeli oči a hodně naučili.hodně štěstí

Ikona diskutujiciho colourfulworlds 2014-08-09 11:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělé, přeji hodně dalších úspěchů, ať se daří psaní knihy (i blogu) a je zas o něco třeba i lepší (jestli to vůbec jde, předchozí knihy jsou úžasné)než ostatní knihy :-).

Ikona diskutujiciho tarantule* 2014-08-09 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno nejlepší!!!!!!! 🙂 Přeju hodně štěstí, zdraví, ještě spoustu vydaných knížek, úspěch s krystaly a ať jsou tvoje stránky pořád tak úžasné :))

Ikona diskutujiciho Marťa 2014-08-09 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, přeju tvým stránkám vše nejlepší a těším se na krystaly!!! 🙂

Ikona diskutujiciho Eileen 2014-08-09 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeju hodně štěstí a úspěchů do dalších let 😉

Ikona diskutujiciho Linda 2014-08-09 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska, srdecne gratulujem k uspesnej existencii Tvojich stranok a zelam Ti nevycerpatelny zdroj inspiracie a optimizmu v dalsej tvorbe!!!

Ikona diskutujiciho Jarka 2014-08-09 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluji k výročí blogu 🙂 Přeji hodně síly, pevných nervů, štěstí a všeho krásného 🙂 do dalších let 🙂

Ikona diskutujiciho Míra 2014-08-09 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluji ti Alue, přeji mnoho úspěchů i do dalšího roku, spoustu nových skvělých článků a pivo bohužel nemám, tak připíjím ořechovkou 🙂

Ikona diskutujiciho Lukas 2014-08-09 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluji jen tak dál 🙂

Ikona diskutujiciho M.T. 2014-08-09 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno nejlepší blogu i tobě a připíjím – svým každodenním litrem vody 🙂

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-08-09 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratulace 🙂 a vše dobré do dalších let 🙂

Ikona diskutujiciho Jana 2014-08-09 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ALuško, moc gratuluji a přeji hodně štěstí a úspěchů do dalších let. Moc se těšim na další knihu. Měj se krásně a pěkný zbytek léta.

Ikona diskutujiciho Jahodovák 2014-08-09 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluji,přeji hodně štestí a lásky,obě knihy jsou velmi pěkné,tak se těším na další a až budou k mání krystaly,rád si zakoupím,přeji hezký večer

Ikona diskutujiciho Inalyn 2014-08-09 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všetko najlepšie tebe aj blogu 🙂 Je neskutočné mať také pevné nervy a sláviť už 8 narodeniny 🙂 Skláňam poklonu 🙂 Prajem veľa ďalších nápadov a veľa úspechov :)Teším sa na tvoje ďalšie novinky a vylepšenia, nech je ďalší rok ešte lepší ako tento 🙂

Ikona diskutujiciho Lucie 2014-08-09 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeji hodně štěstí do dnů příštích….slunce v duši…

Ikona diskutujiciho Amálka 2014-08-09 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratuluji a k výročí webu připíjím dobře chlazenou jedenáctkou :-) Cheers!

Ikona diskutujiciho Lorána 2014-08-09 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

SLÁVA Alue, nechť jsou stránky dále tak úžasné, jako byly do teď :-)

Ikona diskutujiciho KOMI 2014-08-09 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vaše stránky jsem objevila nedávno a moc za ně děkuji – jste pohlazením na duši a teď už i jakousi dobrou drogou… Děkuji.

Ikona diskutujiciho kiki 2014-08-09 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, všechno nejlepší! přeji mnoho úspěchů a milých návštěvníků a nemůžu se dočkat nové knížky, moc se na ni těším! :)))

Ikona diskutujiciho Flox 2014-08-09 23:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Delší dobou mi hlavou vrtá otázka… co ty vlastně budeš dělat, pokud se Nova rozhodne zrušit Blog.cz? Např. seznam.cz naprosto odrovnal lide.cz

Ikona diskutujiciho Fred 2014-08-09 23:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeji stránkám Aluška.org vše dobré a mnoho sil do dalších úspěšných let!

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2014-08-09 23:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc gratuluji, jsou to úžasné stránky a jsem za ně moc ráda. Krystaly zní úžasně, už se na ně těším!

Ikona diskutujiciho downloady-thesims2 2014-08-10 01:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechno nejlepší..na tenhle blog chodím denně 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-08-10 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všem děkuji za milá blahopřání!! 🙂

Ikona diskutujiciho zoe 2014-08-10 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Take se pripojim.Diky Tvym strankam jsem take pochopila jemnohmotny svet a dalsi krasne veci.Moc Ti dekuji a do dalsiho roku Ti preju hodne uspesnosti a radosti:-)

Ikona diskutujiciho Vanilková 2014-08-10 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělé, že blog stále vzkvétá. Jsem mu vděčná za spoustu rad a každodenní inspiraci. Jen tak dál!

Ikona diskutujiciho malé srdce 2014-08-10 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Blahopřeji milá Aluško k tomuto Tvému výročí. Jsi pro mne stálou inspirací. Je ve mně takový obrovský nekonečný prostor a inspirace. Bohužel mi chybí Tvá disciplína a systematičnost či cílevědomost dosahovat jednotlivé méty. Co všechno jsem už mohl vykonat, kdybych měl aspoň některé z Tvých vlastností. Bohužel nemám a tak se mohu aspoň těšit z Tvých vlastních úspěchů. Ať se Ti vždycky daří… Vždyť z Tvých úspěchů čerpáme i my v podobě skvělých článků anebo nových knížek. Jsi velmi šikovné děvče. Mám Tě doopravdy tak nějak rád, po té lidské stránce. Jsi suprový človíček.

Ikona diskutujiciho Přemek 2014-08-10 23:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jo, připil jsme pivem, jak sis přála. Osm je dvě na třetí, tak jsem připil třemi pivy. Dvojka byla pro Kelty smybolem lunárního kultu, má spojitost s bohyní, plodnou smrtí a znovuzrozením. Osmička je jejím znásobením: 2x2x2.

Ikona diskutujiciho Mirek 2014-08-12 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Láska a Světlo ať se na těchto stránkách nachází a vládne. Stejně jako v duších a srdcích nás všech, v čele s jejich vládkyní Aluškou..

Ikona diskutujiciho Lori 2014-08-17 12:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

najpraktickejšia a najkrajšia stránka na svete!! 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek