Americké vojsko uteklo před útočícími Anunnaki v Sýrii

18.11.2019 v Zprávy 25

Přibližně 150 elitních vojáků specálních sil Spojených států a dva tucty poradců uprchlo z města Manbidž v Sýrii, poté co obdrželi věrohodné zprávy o mimozemských útočnících, mířících jejich směrem, jak sdělil federální agent Dimitri Osmosovich.Ruský prezident Vladimir Putin, který má v reálném čase přehled o globální invazi nebezpečných mimozemšťanů Anunnaki, naléhavě vyzval prezidenta Trumpa, kterého ho varoval, že se početné vojsko Anunnaki „zhmotnilo“ 50 km od Manbidže a kráčelo obrovskou rychlostí k americkému vojenskému táboru.
Přestože Putin nebyl vůbec rád za americkou vojenskou přítomnost v severní Sýrii, jeho nenávist vůči zlovolným mimozemšťanům ho přinutila varovat Trumpa před bezprostřední smrtí jeho vojáků,“ uvedl agent Osmosovič.

,,Zpočátku Trump Putinovi nevěřil. Myslel si, že si to Putin vymyslel. Trump řekl, že Putinovi údajní Anunnaki byli pravděpodobně syrští vojáci (SAA), kteří se chystali pomstít za své padlé členy a že americké speciální síly se jich umí snadno zbavit.

Putin mu proto poslal šifrované přísně tajné fotografie a videozáznamy, na kterých byli zachyceni válečníci Anunnaki, jak zabíjejí syrské civilisty poblíž Ras al-Ayn. Chápu, že Trump na fotografie ohromeně civěl, mlčel a poté poděkoval Putinovi za informaci,“ řekl Osmosovich.

Nepotvrzená zpráva z Bílého domu uvádí, že prezident Trump osobně kontaktoval generála Richarda D. Clarka, velitele zvláštního operačního velení Spojených států, a nařídil mu, aby okamžitě evakuoval veškerý americký personál z Manbidže.

Když zmatený generál požádal o vysvětlení, Trump údajně odpověděl: „Nepochybuj o mé autoritě. Jsem prezident. Řekněte svým mužům, aby odešli, utekli, dostali se k vrtulníkům.“Krátce poté začaly pohotovostní vrtulníky 160. leteckého pluku Special Operations, známého jako Night Stalkers, vyzvedávat všechny pozemní síly. Další vojáci uprchli v Hummerech, nebo jiných vojenských vozidlech. Do 30 minut od Trumpova hovoru s generálem Clarkem byl tábor zcela opuštěn.

Spojovatel speciálních sil tvrdil, že se v dálce objevila masivní vířící písečná bouře. Osmosovič řekl, že písečná bouře je neproniknutelná vlna vetřelců Anunnaki, která by přemohla a porazila všechny, kteří by jim stáli cestě, pokud by Trump včas nenařídil evakuaci.

,,Ve vzdálenosti 15 km od tábora se Anunnaki zastavili a zmizeli, pravděpodobně cestou jimi preferovaných dopravních prostředků – interdimenzionálním portálem,“ řekl Osmosovič.

Na otázku, proč je Anunnaki přestali pronásledovat nebo se rovnou neteleportovali do tábora, Osmosovič řekl: „Anunnaki jsou rozmarní a nepředvídatelní. Jejich taktika je tvárná. Pokaždé, když si myslíme, že jim rozumíme, udělají něco nového. Ale také my. A možná váš prezident Trump bude nyní brát hrozbu Anunnaki vážně. Tábor by byl zničen a vojáci by byli zabiti. “

Následující den navštívila skupina reportérů od RT news opuštěný tábor. Video záběry naznačují, že americké síly provedly urychlený ústup, protože tam zanechaly zbraně, vybavení, nábytek, osobní věci, nedojezené večeře a dokonce i zvířata. Reportéry od RT news zde pozdravil opuštěný pes a mourovatá kočka.

Aida Almasi, arabská korespondentka RT, řekla: „Americká armáda odešla tak rychle, že je něco muselo k smrti vyděsit.“

původní zprávu vydal web operationdisclosure1.blogspot.com 17. října 2019

Čerstvých zpráv o potížích s invazí Annunaki v Sýrii se dá nalézt více, ale pokud vás téma zajímá, určitě si poslechněte také následující rozhovor (české titulky lze zapnout), kde je rozhovor s bývalým ruským agentem od KGB, kde se dozvíte další podrobnosti ohledně Annunaki a jejich snaze o vyhrožování ruskému prezidentovi.připravila Aluška.org © www.aluska.org 2019

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2019-11-18 04:15:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nesmysl.
Nanukové jsou zbabělci, ti by nikdy nešli fyzicky do osobního boje zde na zemi…
Na takové akce si vyrobili bioroboty – lidi.

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-11-18 12:50:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by fakt
zajímalo,proč
musíš být téměř
pokaždé v opozici.
Je to nějaké tvé
životní poslání nebo
co? A ty rasu
Annunaki osobně
znáš,nebo jsi byl
na té vojenské
základně,že tak
dobře víš to,co jsi
napsal? Když
vidím komentář od
tebe,tak si rovnou
říkám jaký asi problém zase budeš
mít?

Ikona diskutujiciho armag 2019-11-18 15:03:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Nanuci můžou žít velice dlouho, proto si o nich kdyso lidé mysleli, že to jsou nesmrtelní bohové.
Skutečnost je ale taková, že oni skutečně žijí dlouho, ale když by je nekdo rozstřílel samopalem, tak zemřou.
Nebudou osobně riskovat, to, že je tam náhodou někdo odstřelí.

Bohů je totiž málo a nikdy neriskují svůj život, když tam místo sebe můžou poslat někoho jiného…

Navíc mají jiné starosti, než je nějaká ušácká základna v sýrii.

Ikona diskutujiciho Dárek 2019-11-21 13:56:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo,jo. Máš úplnou pravdu!

Ikona diskutujiciho Daniela 2022-06-29 01:10:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsou annunaki a annunaki, jak my mame lidi co delaji spatnosti, tak to maji annunakove, ale to neznamena ze jsou vsichni spatni..

Ikona diskutujiciho romča 2019-11-18 07:25:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To vyzerá, že ide do tuhého. Včera to boli vojaci, dnes to môže byť ktokolvek.

Ikona diskutujiciho elbar 2019-11-18 13:20:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milion chvilek pro demokracii by mělo zorganizovat demonstraci proti Annunaki!

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-11-18 19:13:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

stacila jedna řízena střela a bylo by po nich ze strategického hlediska byl jejich utok chybny mohl je kdokoliv sejmout ale jednou se mi stal zážitek když sem šel večer z procházky tak se předemnou zjevila přesně ta potvora jakou mate na fotce to že to byl amunak mě šokovalo tedka ale zajímalo by mě co by se stalo kdyby se plně zhmotnil a otázka je proč se předemnou napůl zhmotnoval kež bych věděl co chtěl

Ikona diskutujiciho kiana 2019-11-18 21:43:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Annunaki pro mě byla záhada – jak vypadají atd. Podle mě by to měla být jiná rasa než reptiliáni a měli by mít protáhlé lebky směrem dozadu, jsou vysocí s úzkými a dlouhými končetinami a v obličeji nevypadají jako lidi (spíš jako reptiliáni) – obličej by měli mít do tvaru trojúhelníku. Ale to jsou moje domněnky (nejvíc ty moje domněnky vystihuje poslední obrázek v článku s těmi třemi bytostmi, akorát jednou se mi zdálo o nových podivných mimozemšťanech, kteří chtějí využít UI a dosavadní reptiliánskou práci, a ti byli zelení jako reptiliáni ale měly černé oči jako greys) – když ten mrkající reptilián ve videu allatra naznačil, že je annunaki, tak jsem si tedy odvodila, že sami reptiliáni říkají, že anunnaki=reptilián. Co když se ale reptiliáni za annunaki vydávají, protože toho chtějí využít pro své cíle a naopak annunaki se snaží využít UI pro své cíle? Každý z nich si tedy myslí, že je nad těmi ostatními a že to on má právo o nadvládu nad planetou. Když jsem se snažila o annunaki myslí něco zjistit, tak mi vypnul mozek (podobně jako se psalo v článku), což by znamenalo, že mají rychlejší myšlení než já.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-11-18 23:39:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už se o ufo víc píše:
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/pro-dukazy-o-ufo-si-prisli-zahadni-muzi-v-oblecich-lici-americti-namornici-40304045?dop-ab-variant=100&seq-no=1&source=hp

Ikona diskutujiciho Tomáš 2019-11-19 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tu u nás v Petrohrade doviezli zopár ruských vojakov do námornej nemocnice na reoperácie. Tiež dostali od Annu na frak. Snáď budú v poriadku.

Ikona diskutujiciho Opozícia pre svetovládu 2019-11-19 17:12:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To sú ktorí Nanuci? Tí, ktorý majú odísť, alebo prísť? Ešte to môže byť úmyselná dezinformácia trojpísmenkových agentúr aby do nás zasadili strach keď sa tu za niekoľko rokov naozaj objavia. Potrebujú aby sme proti nim bojovali zo všetkých síl a pomohli tak odvrátiť prechod do toho nového a lepšieho NWO, pretože NWO bude, len ide o to aké. To dobré, alebo to zlé.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-19 19:54:15
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 tvoje přezdívka je nejvíc.

Ikona diskutujiciho Alda 2019-11-19 20:32:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už před několika měsíci jsem četl, že Rusové v Sýrii bojují s Anunnnaki. Několikrát dostali dost na prdel. Anunnaki prý nemohou být zabiti našimi konvenčními pěchotními zbraněmi. Rusko mělo vyvinout nové zbraně, zřejmě na bázi laseru, které je zabije. Prý už jich asi 200 dostali. To jsem našel asi před týdnem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-11-20 08:42:39
Ikona diskutujiciho
sipka

podobných článků o boji rusů proti mimoz. je hodně, hodně toho je právě také o sýrii – náhodná shoda názvů? – nemyslím si. pokud by to byl hoax, putin by ho dávno dementoval, protože všude vystupuje jeho jméno, nic takového ale neudělal

Ikona diskutujiciho HugoKarel 2019-11-20 05:57:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuj hnusnej šedivák

Ikona diskutujiciho karel 2019-11-20 17:05:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Only a god can kill another god.

Ikona diskutujiciho Monika 2019-11-22 02:55:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno vyšla nová kniha od Jan van Helsinga ,,Muži v černém“. Popis: Mimozemšťané žijí mezi námi, a to již hodně dlouhou dobu!
Kdo jsou tito záhadní Muži v černém (MiB)? Od 50. let minulého století se objevují u fenoménu UFO, dotěrně se vyptávají svědků, konfiskují jim pořízené fotografie, a někdy je dokonce i ohrožují. Víme o nich dosud jen velmi málo. Jistý MiB kontaktoval krátce před smrtí svého syna, uvedl ho do této organizace jako svého nástupce a zasvětil do zákulisního dění, jež se odehrává na pozadí nám známých událostí. Jedná se o svět plný tajných organizací, zázračných technologií, které známe jen ze sci-fi filmů, i utajených mocenských struktur, jež naši planetu pevně svírají v pařátech. Když se Jason Mason dozvěděl od svého otce všechny informace o činnosti a cílech této organizace, zmocnil se ho takový vztek, že se rozhodl podělit o tajné vědomosti s veřejností. Na podzim roku 2015 kontaktoval Jana van Helsinga a poskytl mu interview, které mělo původně vyjít v knize Whistleblower!. Na Jana van Helsinga zapůsobily Jasonovy informace tak mocně, že ho vyzval, aby o tomto tématu napsal celou knihu. Jason Mason se tedy pokusil doložit neuvěřitelné skutečnosti, o nichž mu vyprávěl jeho otec, a jeho tvrzení i zjištění doplňují aktuální výpovědi whistleblowerů, například Coreye Goodea, Michaela Prince, Simona Parkese, Williama Tompkinse a dalších. Čtenářům se tak otvírá zcela nový náhled na svět.

Kniha pojednává (nejen) o těchto mimořádně zajímavých otázkách:

Žijí mimozemšťané na Zemi již miliony let?
Jakou roli hráli Chazaři, co je prapůvodem Baalova kultu a Babylonského bratrstva a jak vnímali první křesťané Ježíše Krista?
Jsou jezuité a příslušníci italských rodin černé šlechty mocnější než Rothschildové a Rockefellerové?
Čím se zabývají ultratajné projekty stínové vlády?
Kdo jsou Nordici a Drakoniáni?
Existovaly na Antarktidě německé základny a jsou tam dodnes?
Vlastní Vatikán důkazy o starobylých vysoce rozvinutých civilizacích a o přítomnosti mimozemských ras na Zemi?
Žili dříve na Zemi obři a existují o tom důkazy?
Je Měsíc umělé těleso? Co se skutečně odehrávalo v rámci misí Apollo?
Jak je to s návratem nebeského tělesa Nibiru a božstev Anunnaki a kdo jsou tajní bohové iluminátů?
Existují přístroje, které nahlížejí do budoucnosti?
Funguje již déle než šedesát let tajný vesmírný program se základnami po celé Sluneční soustavě, který je pod kontrolou tajných německých společností a členů SS?
Jsou po celé Galaxii rozmístěny vstupní portály, jimiž je možné cestovat?
Prožíváme v současnosti zvýšení frekvencí v naší části Galaxie? Pomáhají nám příznivě naklonění mimozemšťané s pokročilými technologiemi v tom, abychom tyto změny šťastně přečkali a aby se Země definitivně osvobodila od vlády temných sil?
Lze cestovat v čase? Co je cestovatelům v čase známo o minulosti a budoucnosti Země?

Ikona diskutujiciho Peter 2019-11-22 14:00:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak si tak čtu článek i komenty, napadá mě, že Sýrie se nachází na území starověké Mezopotámie.
O cestování v čase: právě teď, jsem zahlídl na seznamu toto:
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/ekologicka-cestovatelka-casem-dvojnice-grety-thunbergove-se-objevila-na-fotce-z-roku-1898-40304439?dop-ab-variant=100&seq-no=3&source=hp&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
a když vidím ty fotky, říkám si, že to není o tom že ta holka z roku 1898 se Grétě podobá, ale to Gréta (alespoň to tak cítím), je!
Mazec. Je asi spousta věcí, o nichž nic nevíme..

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-11-22 19:30:34
Ikona diskutujiciho
sipka

🤦‍♀️

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-11-23 15:10:28
Ikona diskutujiciho
sipka

údajne každý má na planéte nejakého dvojníka, alebo mal v minulosti či budúcnosti. Ešte to by chýbalo, aby Gréta cestovala v čase. I keď tiež mám pocit ako by to bola ona.

Ikona diskutujiciho kiana 2019-11-24 20:18:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tedy nemám pocit, že to je ona (na historické fotce je jiný člověk, vzhledově trochu podobný, hlavně v obličeji – mohl by to být její minulý život, ale ona v tomto životě to není). Tedy na první fotce v článku (černobílá fotka v mikině) to je ona 🙂 Jenže to je pouze „retuš“. Ale na té historické fotce, kde jsou 3 děti a pes, to ona z tohoto života není. Já věřím na cestování časem, v tomto případě by to mohl být minulý život, cestování časem to ale není, protože z dítěte na té fotce vyzařuje něco jiného než z gréty (jiná osoba). Navíc podoba je sice trochu podobná (hlavně tvar obličeje), ale není stejná.

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2019-11-23 16:03:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsou to jen řeči? Zlí mimozemstane? Kdyby nějaké nase bezpecnostni složky meli vyspělejší mimozemské technologie, myslíte že by se ubránili svému egu a jeste mimozemstanum? Není to spíš tak, že je vetsina mimozemšťanů pozorovatelů a jen v případech nouze zasahují do našeho vývoje a občas ztroskotaji a pak přijdou chudáci muži v cernem a vyptavaji se, vyhrožují, občas zabijeji a tutlaji, aby jen oni věděli co se děje a ze vlastně ví prd, proto hned vsude letí(jedou) a porad dokola se vyptavaji a v pripade potřeby presvedcuji a hypnotizuji obcany. Jak člověk dnešní doby muže vědět co je pravda, když se většinu zpráv dozvídá přes internet, televizi apod. a to ještě zkreslene. Co když jsou únosy jen praci s mysli lidi…, ktera armáda nebo cerny mág by odolali pokusům vsunout něco do mysli cloveka na dálku nebo dokonce vnutit silné halucinace (s pomocí strachu z lidského podvedomi, který v sobě nosi každý z nas). Takze neni to tak, že si spíš sami hazeme klacky pod nohy? A někdo nám k tomu jen pomáhá, protoze to sami chceme (chovame se podle toho) a je to naše rozhodnuti díky vlivu strachu a jeho vlastnosti krecovite držet svou oběť ve svých paratech, díky jeho nevedomosti uspořádání vesmiru (světla a tmy v rovnovaze) a přirozenosti se točit dokola v začarovaného kruhu s vicero strachy a jedním kořenem.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-29 10:47:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden z vynikajúcich rozborov na tému mimozemšťanov, kontaktérov, channelerov a exopolitiky vôbec. Vyzerá to tak, že takých dobrých 80% je dielom tajných služieb, ktoré niečo veľmi dôležité zakrývajú.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-06-29 10:48:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tu je odkaz:
https://www.exopolitika.cz/kontakterka-elena-danaanova-rozbor-pomoci-exopolitiky-a-xenologie-zaverecna-prace-d-rasinova-kurzu-institutu-exopolitiky-exo-110-uvod-do-xenologie/6194

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek