Andělská finanční pomoc – modlitby

3.2.2010 v Bytosti 0

Každý má někdy období, kdy se potýká s penězi. Někdo občas, někdo neustále. Andělé nám rádi pomohou i v materiálních oblastech, protože moc dobře vědí, že abychom se mohly dobře rozvíjet, potřebujeme k tomu i hmotné zabezpečení.

Jak na to?

MODLITBA ZA FINANČNÍ JISTOTU

Nejdražší Bože, vím, že jsi zdrojem veškerého mého dobra a že se o mě staráš ve všech ohledech. Prosím pomoz mi zbavit se strachů, jež mi brání přijímat Tvé dary. Prosím pomoz mi cítit mír, vděčnost a finanční jistotu a uvědomovat si, že jsem Tvým dítětem, jemuž dopřáváš své požehnání. Jsem teď otevřený/á Božímu vedení, jež mě povede přesně k těm situacím, lidem a příležitostem, které jsou součástí Tvého plánu vedoucího k mé finanční pohodě. Vidím a cítím teď sebe i všechny ostatní naprosto zajištěné a mé srdce přetéká vděčností a radostí nad bohatstvím vesmíru, jenž jsi stvořil. Děkuji Ti.

MODLITBA ZA LEPŠÍ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Drahý Bože, Duchu svatý, Nanebevzatí mistři a Andělé, žádám, aby se mi každý, kdo může mít nějaký užitek z mé práce a mých služeb ozval hned dnes. S otevřenou náručí vítám do svého života nové lidi a příležitosti. Jsem ochoten/a zbavit se všech negativních myšlenek, předsudků či přesvědčení, jež by mě vedly k sabotování nových příležitostí. Prosím pomozte mi teď uvědomit si, že si zasloužím to nejlepší. Děkuji Vám.

MODLITBA ZA NOVOU PRÁCI

Milovaný stvořiteli, vedl jsi mě k tomu, abych si nalezl/a nové zaměstnání a já Tě žádám, abys mi pomohl poznat ty dveře, jež mi teď otevíráš. Žádám o jasná a nezpochybnitelná znamení, jež mě zavedou k nové práci, v níž smysluplným způsobem uplatním své nadání a zájmy. Prosím pomoz mi uvědomit si, že si zasloužím skvělé nové zaměstnání, a utiš mou nervozitu při nástupních pohovorech. Žádám o další anděly, aby mi dodali sebevědomí i odvahu a pomohli vědomě si udržet víru, že o mě pečuješ. Děkuji Ti.

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek