Andělská Medicína / Anti-sentimentální nepřilnavá pěna Brissy

3.2.2010 v Bytosti 0

Při pobytu v Brisbaně (které bývá důvěrně nazýváno “Brissy”) v Austrálii jsem si všimla, že vlákna vznikající při nových citových vztazích se podobají pavoučí síti, protože jsou slabá a lepivá. Michaelův meč v těchto vláknech uvízne jako nůž procházející sítí. Požádala jsem o pomoc archanděla Rafaela, a on mi poradil tento postup:

“Vizuálně či pocitově si představte, jak se k vám přibližuje archanděl Rafael s čistící pěnou ve spreji, kterou rozprašuje všude kolem vašeho těla. Tato pěna podobná čistidlu na houževnaté nečistoty, okamžitě rozpouští vlákna založená na strachu, související s novými nebo krátkodobými němostmi. Jakmile pěna dokonale rozpustí vlákna, Rafael smyje zbytky čistící pěny proudem zeleného léčivého světla. V tom okamžiku jste osvobozeni ode všech tenkých vláken a na energetické rovině byste měli pocítit příval energie.”

Další Andělé – ZDE

Z knihy Andělská medicína od Doreen Virtue PhD.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek