Andělská pomoc při studiu

3.2.2010 v Bytosti 5

ANDĚLÉ VÁM POMOHOU PŘI STUDIU

Dělá vám problémy domácí úkol nebo jiný druh studijního materiálu? Požádejte anděly, aby Vám pomohli. Vezměte bílou svíčku a položte ji na stůl, kde pracujete. Promluvte se svým andělem strážným a naznačte mu, že potřebujete pomoc, řekněte mu, co studujete a jaký je váš konečný cíl. Zapalte bílou svíčku a nechejte ji při práci hořet. O pomoc můžete požádat i některého z následujících andělů: Akriel, který podporuje intelektuální cíle a pomůže vám zlepšit paměť. Ecanus, který inspiruje spisovatele (také Ezra, Vretil, Enoch a Dabriel), Iahhel, který dohlíží na filozofy, Liwet, který vládne originálními myšlenkami a nápady, Mupiel, který vám pomůže zvýšit a udržet paměť, Samandiriel, který Vám pomůže s představivostí, nebo Satarel, který je andělem vědění. Když skončíte, zhasněte svíčku a poděkujte andělům za pomoc.

Další Andělé – ZDE


Komentáře

Ikona diskutujiciho Daja 2010-03-20 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mohl by anděl nebo nějaká bytost pomoci pi testu? Třeba když jsem se vůbec neučila do botaniky a jako budeme psát test, jakože by mi pomohl? Jak?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-18 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Pokud jsi se neučila, anděl do tvého života takto významně zasáhnout nemůže. On jen podporuje, ale je potřeba umět se připravit. Pokud jsi se neučila, potom ti na tom nezáleží.

Ikona diskutujiciho v 2011-09-20 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobrý den, chtela jsem se zeptat kdyz se ucim a potrebuji at se mi to vryje do pameti lepe a rychleji se naucim jak mam andilka prosim privolat 🙂???dekuji moc 🙂 za odpo.

Ikona diskutujiciho Petra 2012-05-30 01:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud prosite andela o pomoc, je dobre k zapalene svicce polozit sklenicku ciste vody, andele maji radi esenci z vody. Az svicka dohori, vodu vylejte.

Ikona diskutujiciho kikina 2013-05-21 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

může mi anděl pomoct i kdyš jsem totalni antitalent na zeměpis?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek