Andílci ke mně promluvili

16.1.2011 v Čtenáři 5

Aluška.org - malé logo

Tento zážitek se mi jednoho krásného dne objevil v e-mailu.

Vůbec se autorce nedivím, že měla z nadšení chuť se o něj někým podělit, já bych byla také nadšená. Na druhou stranu mě opravdu moc těší, že ho napsala právě ke mě a také jsem ráda, že ho povolila zveřejnit.

Chtěla bych, aby tento zážitek inspiroval  a obohatil také vás, protože každý z nás vnímá andělskou pomoc svým způsobem, trošku jinak. A i když před sebou nemusíte vidět zrovna zjevení Marie, nebo okolo vás nemusí poskakovat zelení mužíci, můžete se radovat z jejich přítomnosti a můžete si užívat krásného pocitu, že na vás někdo nehmotný myslí.

linka

Ahoj Aluško,
uběhla delší doba a stalo se něco,co oceníš jenom ty. Už včera jsem si promýšlela mail a měla jsem strašnou radost a těšila jsem se,až ti napíšu.

Už nějakou dobu mi pořád do cesty lezlo jedno číslo,konkrétně číslo 7. Vím,že andělé k nám mohou takto promlouvat,ale nebyla jsem si jistá,jestli jenom onu číslici záměrně nevyhledávám, ačkoli jsem do včerejšího odpoledne netušila,co sedmička znamená. Nicméně,když jsem se včera ráno probudila,snad ještě víc unavená,než když jsem v noci usínala,zjistila jsem,že mě zradil čas a já mam jen půl hodiny do odjezdu autobusu. Věděla jsem,že se mi něco zdálo,z toho jak jsem byla po probuzení unavená a z toho,co jsem si pamatovala bylo jasný,že to byl celkem náročný sen,ale neměla jsem čas se jím zabývat a musela jsem ze sebe za 30minut udělat aspoň trochu člověka,abych nevyděsila ostatní lidi :D. Když jsem měla všechny oči na svém místě a vlasy zkrocené v culíku,popadla jsem termohrnek s teplým čajem,nasoukala se do bot,přehodila přes sebe bundu a mazala jsem na autobus. I když nesnáším spěch a,o dobíhání autobusu se snad nemusím ani zmiňovat,musím mít na všechno dost času,jsem taková hodně rozvláčná a nikam se nehonim,tak jsem i tak byla veselá a s docela dobrou náladou jsem nastupovala do autobusu.Nerozhodilo mě ani zdražení jízdného o 8korun.Prostě bylo jasný,že si nechci kazit den.

Když jsem spokojeně seděla v autobusu a nechala se odvážeta na nádraží,začala jsem přemýšlet co se mi to vlastně zdálo.Měla jsem pocit,že něco v tom snu bylo hodně důležité,ale nemohla jsem si vzpomenout co a pak najednou mi to hlavou proletělo jako blesk! „zdálo se ti o sedmičce“.A na jednou se mi to vybavilo,měla jsem platit účet a na něm byla jen napsaná hodně velká sedma.Ještě teď jí vidím,jak byla napsaná.Říkala jsem si,že prostě musím zjistit,co to číslo znamená.No,pak jsem dorazila do školy a koukla jsem do mailu a tam nabídka na brigádu.Jen tak,z ničeho nic,tak jsem dotyčnému odepsala a nejspíš byl u počítače,protože odpovědi létaly sem tam.

Domluvila jsem si schůzku ještě na ten samý den.Měla jsem dost času před schůzkou,tak jsem si řekla,že zajedu do jednoho obchůdku.Moc ráda tam chodím.Je to esoterický obchod a vždycky když tam přijdu,tak se cítím hned daleko lépe.Mají tam snad všechno,od muziky, knih, kyvadel, karet po vonné tyčinky a svíčky.No paráda:). Šla jsem mezi knížky a čmuchala po knížce andělská čísla.

Našli moji rádcové! Hned jsem nalistovala stránku s čílsem 7 a četla,co mi tím andílci chtějí říci. Nebylo to nic sáhodlouhého.Jedna jediná věta.Co jsem jí dočetla,jako by se do mě nalila obrovská enrgie,krásná,hřejivá a já byla strašně moc šťastná.Andílci mi řekli,že jsem na dobré cestě a ať pokračuji v dobrém díle.

Bylo to tak úžasné,že po zbytek celého dne šlo všechno jako po másle.Ta dobrá a krásná energie ze mě musela přímo sršet,protože i cizí lidi se na mě lepili jako vosy na bonbon.Zajímavé bylo,že mi tu energii nevzali..teda aspoň myslím.

Měla jsem velikou radost,že ke mně takhle promluvili.Snažím se trochu s nimi mluvit,ale zatím mi to moc nejde,mám v sobě hodně bloků o kterých vím a kvůli nim zatím nejsem připravená na to,abych s andílky mohla mluvit.Vím,že ty bloky odstraním,ale zatím ještě nepřišel ten čas,ale jsem si jistá,že přijde.

Milá Aluško,to,že andílci ke mně promluvili je hlavně díky tobě,tvým vědomostem a tvým stránkám.Jsem ti za to moc vděčná.Opravdu ti z celého srdce děkuji.
Vím,že tenhle můj příběh asi neni takový terno,ale pro mě to hodně znamená a jsem přesvědčená,že to dokážeš pochopit a budeš mít aspoň trošku radost se mnou.
Ještě jednou moc děkuji za tebe,tvoje vědomosti,tvoje stránky a za to,že jsi si mail přečetla.
Moc ti fandím.

Přeji ti hodně štěstí a síly.
Alenka

Anděl

Další andělé – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mária 2011-01-16 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekné, milé, nežné čítanie. Cítiť radosť z pochopenia. Prajem veľa úspechov na ceste poznania.

Ikona diskutujiciho Veronika 2011-01-16 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezká komunikace přes znamení od andílků 🙂 Muselo to být opravdu krásné 🙂

Ikona diskutujiciho Verča 2011-01-16 13:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezký příběh. Je radost takové zážitky číst.

Ikona diskutujiciho Enkeli 2011-01-16 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky, když si přečtu tyhle zážitky, hned mi to "nalije" energii do žil 🙂

Ikona diskutujiciho Renata 2011-01-16 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I ke mě včera promluvili andílci, či osud… setkala jsem se jistým člověkem a požádala je, pomocí křížku na zápěstí namalovaného (znak runy), aby mi dal vědět, je-li to ten pravý… druhého dne jsem si psala zápisky související s tímto člověkem a náhle mě osvítilo… jako rána do hlavy, psala jsem si je v bodech a nevědomky jsem nedělal odrážky, tečky, puntíky, fajfky… ale věci jsem si oddělovala na řádcích těmito křížky….

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek