Aspartam podruhé, aneb Tráví vás jako krysy!

24.11.2008 v Prevence 5

(Článek ,,Aspartam podruhé, aneb Tráví vás jako krysy!”, v původní verzi publikovaný dne 24.listopadu 2008 na Aluška.org, byl znovu aktualizován dne 28.5.2013)


ASPARTAM JE JED!!!

CO ZPŮSOBUJE ASPARTAM:

poruchy endokryního sytému, alzheimerovu nemoc, otrava methanolem, příznaky strachu, arthritida, astma, astmatické reakce, bolest břicha, problémy kontroly cukru při diabetes, hyper- a hypo-glykémie, rakovina mozku, poruchy dýchání – těžkost, dušnost, pálení očí a v krku, bolesti při močení, bolesti svalů, křeče, vystřelující bolesti, necitlivost v nohách, svírání, závratě či nestabilita, bolesti hlavy, hučení v uších, záchvaty úzkosti, nesrozumitelné vyslovování (,,patlání” řeči), nejasné vidění, ztráta paměti, bolesti kyčelních kloubů, chronický kašel, chronická únava, deprese, průjmy, únava, extrémní žízeň, nebo hlad, těžké defekty plodu u těhotných žen, skleroza multiplex, Parkinsonova nemoc, kožní tuberkuloza projevující se lupomy (uzlíky – takové boule na hlavě), JE EXTRÉMĚ NEBEZPEČNÝ PRO DIABETIKY (kteří si toto umělé sladidlo dávají místo cukru), zapříčiňuje OBEZITU (protože formaldehyd z aspartamu se hromadí v buňkách), poruchy prokrvení, vypadávání vlasů, poruchy srdce, vysoký krevní tlak, impotence, potíže při sexu, poruchy koncentrace, alergické reakce, stavy paniky, fobie, poruchy mluvy, infekční nemoci, záněty v krku, poruchy spánku, záchvaty připomínající epileptické, svědění a poruchy kůže, otoky, včetně otoku očí, křeče svalů, postupná úplná ztráta zraku, nevolnost, zvracení, poruchy sluchu, pískání v uších, menstruační obtíže, změny cyklu, bolesti končetin, otoky končetin, změny charakteru osobnosti, poruchy polykání, ADH/ADHD u dětí, poruchy vidění, přibírání na váze, vodnatění organismu, neurologická onemocnění, prudké bolesti hlavy, dále byl při užívání aspartamu zjištěn 16x větší výskyt mozkových nádorů… a tento seznam ještě stále není ani zdaleka úplný…. na otravu aspartamem můžete i zemřít…

Díky aspartamu se již zřítilo pár letadel, protože piloti zničehonic oslepli, nebo dostali záchvaty… proto je u leteckých společností konzumace výrobků s aspartamem přísně zakázána. (Pilotům to řeknou, ALE VÁM NE!)

(seznamy příznaků pochází z německého časopisu ,,Raum und Zeit”)

Uvědomte si prosím všechny výše popsané symptomy. Nikomu svéprávnému už nyní nemůže být jedno, že je tráven jako laboratorní krysa.

Z jedné studie vypracované za spolupráce s webovou stránkou www.aspartamekills.com:

,,V první řadě je třeba připomenout fakt, že pokud Američané napíší (V Americe je z toho obrovský skandál a tady o tom nikdo neví), že něco bylo podrobeno vědeckénu výzkumu, pak to byl opravdu tvrdý vědecký výzkum. Z našeho pohledu na nás stránka dýchla pocitem velké naléhavosti, protože jak známo, pokud se v USA něco závažného provalí na světlo světa, tak je z toho veliký skandál, protože skandály v USA vždy byly závažné. Sama stránka má 1000 návštěv denně, jak píše webmaster. A pokud se něco doopravdy provalí, tak to musí být věc velmi závažná, protože kde jinde, než v zemi neomezených možností je byrokracie ,,obor”, který živí hodně lidí a má dostatečně dlouhé prsty na to, aby zastavila zárodky počínajícího skandálu. Zde evidentně nestačila.


Jednu věc však nelze popřít. Pokud si tisíce lidí stěžují na sladidlo aspartam, tak přimejmenším na něm nemůže být něco v pořádku. A pokud několik univerzit a lékařů nezávisle na sobě dojde ke stejným výsledkům, potom na tom již na sto procent něco v pořádku není. A pokud sama velká FDA zveřejnila zdokumentovaných 92 symptomů, které vyvolává aspartam, tak na tom již zcela jistě něco bude. Otázkou zůstává, proč bylo povoleno něco takového přidávat do potravin. Otázkou je, proč FDA schvaluje ročně léky, jejichž vedlejší účinky mohou být velmi nebezpečné… Mnohokrát se potvrdilo, že intituce FDA je institucí, jež slouží farmaceutickým a potravinářským lobby, které si za své úplatky mohou leccos dovolit. Typický příklad je aspartam.

Teď k otázce methanolu a formaldehydu

Co se týče samotného aspartamu, ten se rozkládá již při 30°C (zde je uvedeno 30, ve skutečnosti je to už 29,4) na jednotlivé složky. Tímto je urychlována absorbce methanolu. Toto je pouze počáteční stupeň jeho rozkladu, dále se totiž přeměňuje na kyselinu mravenčí (Přeměňuje se na nefyziologickou D-formu kyseliny mravenčí – PRUDKÝ BUNĚČNÝ JED – Vesmír je duální, proto tato kyselina je pravým opakem přírodní kys. mravenčí, která je léčivá.) a formaldehyd. (Formaldehyd je život ohrožující neurotoxin.)

EPA vydala následující stanovisko k methanolu v lidském těle: …”Jeho maximální doporučená denní návka je 7,8 miligramu denně… Jeden litr dietní limonády obsahuje okolo 56 miligramů methanolu. ,,Vyznavači” aspartamu potom v průměru tímto přijmou více než 250 miligramů methanolu denně, čili zhruba 32x více než limit EPA.”


Nejznámější následek požití methanolu jsou problémy se zrakem. (Jediný lok této látky stačí k tomu, aby člověk během jediné vteřiny oslepnul) Formaldehyd je známy karcinogen, zapřičiňující mimo jiné poškození sítnice, ovlivňuje replikaci DNA a způsobuje porodní defekty.

Roku 1993 FDA vydala nařízení, kde se muselo na etikety sladidla NutraSweet uvádět, že nesmí být vystaven teplotám nad 30°C. (Jaká je tělesná teplota?!?!)


O tři roky později, 27.června roku 1996 bylo toto upozornění samotnou FDA zrušeno a aspartam se mohl používat (beztrestně!) do všech pokrmů, včetně zahřívaného zboží.

…Aspartam bude asi jen další smutnou kapitolou o úplatcích, zastírání pravd, podplácení a klamání všech spotřebitelů, mocnými potravinářskými lobby, které mají dost peněz na to podplatit i samotnou FDA, která je svým způsobem také zkorumpovaná…

Co se týče našeho bílého zlata (cukr), toto zlato je zlatem pro ty, kteří jej prodávají, nikoliv pro ty, kteří jej konzumují. Každý, kdo má zdravý selský rozum si může uvědomit, že bílý cukr není nic jiného, než čistá sacharoza, která tělu nepřináší nic, jen bere vitaminy a minerály a narušuje hladinu cuku v krvi. Jediné, co je na ni příjemné, je sladká chuť. Ovšem v porovnání s aspartamem je vlastně neškodný.

A co diabetici, kteří cukr nemohou a kterým američtí lékaři nedoporučují konzumovat NutraSweet, protože vyvolává mnoho diabetických komplikací? (Ostatně ví toto Česká společnost diabetiků, která aspartam doporučuje?)”

Vždyť existuje ječmenný a rýžový slad, ovocný cukr, med… a také rostlina Stevia, která je mnohem sladivější než samotný aspartam.

Aspartam byl jednu dobu v Americe používám jako biologická zbraň!

Dále budu pokračovat velice stručným výtahem z knihy ,,VÍM, CO JÍM – průvodce ,,Éčky” v potravinách”

,,Aspartam je syntetické sladidlo a látka zvýrazňující aroma. Byl objeven náhodně při vývoji léku na žaludeční vředy a v přírodě se přirozeně nevyskytuje. Aspartam byl považován za dokonalé umělé sladidlo a výrazně přispěl k rozmachu průmyslu nízkokalorických potravin. Látka je asi 180x sladší než cukr.

…je stabilní v pevném stavu, často se proto používá v sypkých a tabletovaných výrobcích. Používá se jako stolní nízkokalorické sladidlo (stolní sladidlo IRBIS) a jako sladidlo v sypkých směsích pro výrobu nejen nízkokalorikých, ale i běžných nápojů (nápoj v prášku Tang). Setkáme se s ním ve žvýkačkách (Wrigley) a v jogurtech (Yoplait Light, Damone Vitalinea).

… Ve vysokých dávkách způsoboval aspartam neurotoxické účinky u hlodavců…

…Jedinci trpící vzácnou enetickou poruchou zvanou fenylketonurie se musí vyhýbat potravinám obsahujícím aspartam…

…Aspartam je spojován s rakovinou mozku, která se v západním světě vyskytuje stále častěji…

Pozor, aspartam zvyšuje chuť k jídlu, i když se jedná o nízkokalorické sladidlo, které většina lidí používá ke snižování váhy. Podle nekterých konzumentů jsou nápoje slazené aspartamem návykové. Tito jedinci jsou schopni vypít až 15 plechovek denně. U citlivých jedinců se po požití dietních limonád dostavují různé obtíže, například bolesti hlavy, či závratě, svědivé vyrážky a PORUCHY CHOVÁNÍ ( u dětí).

Tato skutečnost je již několikrát ověřena…v německu byla žena, jejíž dítě bylo extrémě agresivní, neovladatelné a vše ničilo. Po vysazení aspartamu po poradě s lékařem, se z něj stal hotový andílek, při opětovném podávání aspartamu se všechny dřívější účinky vrátily.

Dále: Oficiální magazín amerického vojenského letectva uveřejnil v květnu 1992 následující text:

,,Účinky aspartamu i když je přijímám ve velmi malých dávkách, mohou v těhotenství postihnout plod. Poruchy s souvislosti s aspartamem se u lidí projevují už i při malých dávkách, obsažených v jediné žvýkačce.

…FDA neudělala a nedělá vůbec nic pro varování veřejnosti…

…Jak oznámil magazín OMNI (květen roku 1994): FDA schvaluje zabijácké drogy jako na běžícím pásu. 51% léků schválených právě Federální agenturou pro potraviny a léčiva představuje vážná rizika a může vyvolat nepříznivé reakce, vedoucí k trvalé invaliditě či úmrtí… na předepsané léky umírá každoročně 80-120 000 Američanů. Toto zvěrstvo souvisí jen s penězi a už nemá vůbec nic společného se zdravotnictvím. Monsanto vytěží ze svého toxického aspartamového dolu přinejmenším miliardu ročně. Za to si může a také kupuje mnoho úředniků! Proč FDA povoluje smrtící drogy? FDA totiž nepracuje pro lidi, ale pro průmysl.”

Molekula aspartamu se skládá ze tří složek: kyseliny asparagové, fenylalaninu a metylalkoholu. Už při 30°C se začíná vysokou rychlostí rozpadat.

Náklaďáky naložené dietními limonádami stály v průběhu operace Pouštní bouře po celé týdny pod horkým arabským sluncem, a v důsledku toho si tisíce zdravých amerických mužů a žen po celé měsíce pochutnávalo na formaldehydovém koktejlu. Po návratu domů se u nich projevily příznaky choroby, nazývané ,,syndrom války v Perském zálivu”!

MSDA požadovala, aby byl aspartam v limonádách zákázán! To se ovšem nestalo a jakmile začaly cinkat pokladny, byly všechny námitky rychle zapomenuty.

Zásoby formaldehydu se ukládají v tukových buňkách, obvzlášť na kyčlích a stehnech. Od doby, kdy byl NutraSweet propuštěn na trh, epidemie obezity doslova explodovala! Chcete být pořádně tlustí? Pijte hodně Coly Lite! Později k tomu jako malý bonus můete dostat ještě cukrovku, oslepnout, podlehnout chronické únavě a nakonec příjde zubatá s kosou.


Radím všem pacientům s cukrovkou a hypoglykémií, aby se důsledně vyvarovali konzumace aspartamu!


Nervový chirurg, Russell Blalock ve své knize ,,Excitotoxins, taste that kills” (Excitotoxiny, chuť která zabíjí) píše: ,,U aspartamu mne vážně znepokojuje jeho souvztažnost s mozkovými, stejně jako pankteatickými, děložními a vaječníkovými nádory a skutečnost, že provokuje takové množství syndromů k nerozeznání podobných příznakům Alzheimerovy choroby.”

Aspartam je nejsmrtelnějším toxinem v naší společnosti.

Na všech výrobcích obsahujících aspartam by měla být následující výstraha:

POZOR! TENTO PRODUKT OBSAHUJE JEDOVATOU CHEMICKOU SLOUČENINU:

DRŽET MIMO DOSAH LIDÍ!

GENOCIDNÍ!

CO MŮŽETE UDĚLAT? – ŘÍKEJTE TO VŠEM!

Aspartam má mnoho názvů (zdokumentovaným je asi padesát, dnes už jich bude více), ale nejznámější a doufám že snad i nejpoužívanější jsou tyto:

Aspartam, Acesulfam K, Irbis, Sponful, NutraSweet, Fenylalanin, E-951, E-953 (pravdpodobně i E-954 a E-955.)

Dnes vás milí přátelé už tráví tímto jedem skoro všude, ale mohu vás alespoň varovat před:

Veškerými žvýkačkami, Znojemské okurky, některé marmelády, jogurty, stolní sladidla, některé majonézy, hořčice, saláty, vitaminové přípravky, ovoce a zelenina v sladkokyselém nálevu, některé druhy piv, včetně všech nealko piv, dětské preparáty.

Nejvíce ho máme ve sladkých limonádách. Pozor, už jsem narazila i na ty, kde aspartam byl na etiketě rafinovaně schovaný pod číslem. Nelze se orientovat podle jednoho názvu, je třeba znát i jeho čísla. Pozor na nápoje: Mirinda, Sprite, Lift a vše, co je tzv. ,,Lite”.

Tento seznam samozřejmě není úplný, snad jen ještě jedna rada: Pečlivě čtěte obaly, jakmile uvidíte aspartam, vůbec se nerozmýšlejte, okamžitě výrobek vraťte do regálu.© Aluška.org, Alue K. Loskotová 2008. Článek není určen k volnému šíření.


Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho NoName 2021-02-21 18:03:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už vim proč sem na Znojemskejch okurkach závislá…no a víte že už nejsou ze Unojemska ale z Indie či odkud? Ale už proste odtamtad nejsou..

Ikona diskutujiciho izairi 2021-02-21 21:20:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Z Indie jo,no tak to je nářez,ale co čekat, veškeré ryze české věci,kterými jsme proslulí ve světě se nám musí vzít,aby se postupně náš věhlas zničil. Jinak Znojemské kupuju taky (a budu dál,zatím jsou dobré),protože je v nich jenom cukr (zatím)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-22 07:56:57
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem viděla o znojemských nakladačkách dokument… sbíraly se na českém poli, ale dělali to ukrajinci, bo čechům se za ty peníze nechce…. ale bylo to v česku.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-22 09:04:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som zas počul že znojemské sú z turecka. A aj som to našiel, najdi si článok Tradiční značka Znojmia přesunula výrobu okurek do Turecka. Nedá se to jíst, stěžují si lidé.

Nepříznivé počasí i koronavirová situace zapříčinily to, že se letos snížila úroda okurek. Tradiční značka Znojmia, která se ještě donedávna chlubila tím, že jsou její nakládané okurky vypěstované na Jižní Moravě, tak musela přesunout výrobu do Turecka. Změna je však na chuti i textuře okurek znát.

Okurky nejen z Česka

Znojmia, typický výrobce znojemských okurek, má už několikasetletou tradici. Jejich nakládané okurky ve sladkokyselém nálevu patří mezi nejoblíbenější na trhu. Nyní si ale zákazníci stěžují, zejména na sociálních sítích, že tradiční pochoutka chutná jako bláto a vadí jim také chybějící charakteristická textura. Okurky podle některých nekřupou a jsou příliš měkké.

To ja mám mäkké uhorky radšej, tak by mi to možno chutilo 😉

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-22 12:40:00
Ikona diskutujiciho
sipka

tyjo já pořád kupuju znojmii, cpu ji do tatarky a necítím rozdíl… :-/ možná proto že to tam rozšmercuju a samotný si je nedám

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek