Astrální cestování v praxi, vystupování vlastní duší z těla

21.4.2018 v Paranormální jevy 5

Lidé mohou vystoupit ze svého těla, vykonat duševní cestu a pak se opět vrátit do svého fyzického těla. Navíc dokáží popsat, co se dělo na vzdálených místech, o kterých jinak nemohli mít žádné informace. A právě toto jsou prvotní myšlenky, které vás dovedou až k astrálnímu cestování, které je pro nás zcela přirozené. Poznáváme život nezávisle na těle, což nás probouzí do vyšších stavů vědomí.

Vystoupit krátkodobě svou duší z těla, čili provádět astrální cestování, lze uskutečnit mnoha způsoby. Ukážeme vám návod od mnoha cestovatelů, kteří jej uvedli do jednoduché dokonalosti. Žádné zbytečnost, ale astrální výstup. Postup si můžete upravit podle svých potřeb, jak to budete cítit vy, neboť od dětství jsem intuitivně zažíval vystupování i při jízdě v dopravním prostředku – u každého to bude proto jiné a bude potřebovat jinou hloubku praxe.

VLASTNÍ JÁ

V začátku musíme přijmout, že vlastní JÁ se skládá ze 3 těl:

fyzického (hmotného),

astrálního (neboli duše)

a mentálního (neboli duch).

Tato 3 těla jsou spojena astrální matricí, která zajišťuje bezpečný návrat do těla. Můžeme si to představit jako vodítko, kterým jsme jištěni proti ztrátě našich těl.

Stejně, jako se pekař učí péct chléb od začátku a až po několika letech se stává mistrem, tak je nejvhodnější, abychom astrální vystupování vzali od začátku i my.


Jaký je první výstup

I já jsem měl svůj první výstup poměrně bez přípravy, což bylo ode mě dosti pošetilé, neboť jsem neměl toliko klidnou mysl, ani neovládal síly pro astrální cestování. Tedy plně jsem se dal do ochrany své ochranné bytosti. Důrazně doporučuji nejdříve vše poznat prakticky, než se vrhnete na takovéto cestování. Už jen kvůli šoku, který nastává při prvním navrácení do světa s fyzickým tělem, neboť v astrálním světě nepociťujete žádnou potřebu, touhu… Jediný pocit, který zažíváte, je opojný klid. Vše je v pořádku… Dokud nezačnete ovšem být aktivní, ale to až dále.

Jak na astrální cestování prakticky?

1) Naučte se ovlávat svoji mysl. Tak, aby ona neovládala vás, ale abyste měli kontrolu nad svými myšlenkami. Zejména je potřeba mít zvládnutý program strachu a nemít tendence myslet destruktivně. To vše by vám v AC zabránilo, nebo by způsobilo jiné problémy.

2) Uklidnění těla

Ulehněte na postel, ruce podél těla, nohy natažené, zavřete oči, uklidněte svou mysl.

Začněte si pomocí mysli uvolňovat celé tělo. Nyní dejte vnitřním hlasem vědět Univerzu, pokud Vám bude dovoleno, vystoupit svým astrálním tělem z fyzického těla a žádejte o ochranu a správné vedení, pouze chcete nahlédnout polehoučku….

Nikam nepospíchejte, záleží zde doopravdy jen na vašich schopnostech a nevyplatí se nikam pospíchat. Začněte se uvolňovat od malíčku chodidel, postupně po kolena, stehna, kyčle, až po bříško.

V této chvíli lze často cítit brnění v břiše a nemožnost hýbat nohama. Pěkně pomaličku polehoučku uvolňujte celé tělo dál až po hrudník, levou ruku, pravou ruku – od prstů až po ramena, krk, obličej, celou hlavu.

Stále mějte pevně myšlenku, že chcete vystoupit astrálním tělem z hmotného těla, poznat sféry a vrátit se do hmotného těla.

Nyní jste své hmotné tělo uvedli do stavu úplné uvolněnosti a právě v této chvíli se začíná lehce oddělovat astrální tělo od fyzického. Můžete cítit, jako když se od vašich fyzických nohou začínáte oddělovat, jako kdybyste se trošinku vznášeli, jen trošku se vaše astrální tělo vznáší nad fyzickým tělem, asi 1-4cm, nebo můžete mít naopak pocit, že se vaše oddělující končetiny propadají skrz postel směrem dolů.

S uvolňováním pokračujte dále až k bříšku a pak k hrudníku a k hlavě. V této chvíli je často cítit silné brnění v břiše, až nepříjemné motání hlavy jako na kolotoči a závratě. Nyní je to opět jen na vás, překonejte svůj vnitřní strach.

3) Překonání strachu

Již víte, jak máte ovládnout a uvolnit mysl, proto strach překonáte oprávněně a pokračujete dále. Můžete i plně přijmout, že je o Vás postaráno a jste v bezpečí díky vašim ochranným bytostem/Silám.

4) Metoda výstupu

1) Jakmile zjistíte, že jste v bezpečí, astrální tělo se najednou oddálí a vy se vznášíte asi 20 cm nad svým fyzickým tělem.

Je to velmi zajímavý pocit… Najednou se vznášíte a koukáte na to tělo pod Vámi ve smyslu: „Co to je, k čemu ten kus něčeho pode mnou…“)

2) Snažte si pomocí svého astrálního těla sednout, vnímejte ho stejně jako tělo fyzické, avšak když chcete pohnout rukou, tak fyzickým tělem nehýbete – ono to v tomto stavu uvolnění nejde, ale hýbejte tělem astrálním – doslova cítíte svou ruku, jak se hýbe, a přitom fyzické tělo leží na posteli. Takto i s druhou rukou, nohama, hrudníkem, hlavou. Budete cítit sami sebe a budete překvapeni, že jste něco jiného, než co leží na posteli…

Dále to již půjde samo…. Může se Vám ale stát, že namísto toho, abyste se procházeli po svém bytě, tak se ocitnete v prostoru jiném.

Kdy nejlépe provádět astrální cestování?

Výstup byl pro mě nejsnazší mezi třetí a pátou hodinou raní, kdy je fyzické tělo unavené, ale ostatní těla i mysl přitom fungují normálně. Proto i pokud pomáhám přátelům k výstupu z těla, tak jsme spolu přes celou noc.

Nechce to být unavený, proto je vhodné se podpořit zeleným čajem, jenž podporuje mysl. Káva je však naopak zcela nevhodná, neboť nabuzuje tělo.

Jde vám o takový stav, kdy fyzické tělo je tak unavené, že se motá a nutně potřebuje spát a do mysli vstupují až euforické myšlenky.

Když chceme zpět z astrálního těla do fyzického, stačí mít pouze samotnou myšlenku na výstup.

Cesty dále a komunikace s bytostnými

Pokud byste došli tak daleko, že byste viděli bytosti a chtěli s nimi mluvit – pak musíte mít na paměti, že je nemáte nikdy oslovovat. Bytosti Vás nezajímají – teď NE! Vy chcete zažít výstup astrálním tělem – komunikace s bytostmi je další krok, až když budete velmi zkušení. Je to bezpečné, ale do začátku se musíte naučit základy. Opět stejně jako cokoliv jiného. Nikam nespěchejme, času dosti a vyplatí se to.

After-Astral napojení

Jakmile se vám povede vystoupit, tak vám bude přicházet ještě několik dnů spousty informací a mnoho myšlenek z jiných světů – dojmy, intuice… Vy začnete duchovně více vnímat, budete otevřenější (i zranitelnější), musíte se naučit svou novou vlastnost-schopnost-zážitek používat. Až když budete mít vše pod plnou kontrolou, tak mluvte s bytostmi.

Cestujte šťastně

Hlavní je vše brát s optimismem a doopravdy vesele, berte to formou hry, dětské hry, a cestování půjde. Na nic netlačte, mějte ze sebe a svého snažení radost. Vždyť minimálně na sobě hodně duchovně pracujete a všechno za to stojí.

Za jak dlouho vystoupím krátkodobě z těla?

Byl jsem hodně neznalý a zkoušel tento postup s důvěrou a dětskou hravostí každý večer před spaním po 9 měsíců – vážně – udělejte si z toho zvyk…. A až po této době se mi to povedlo, ale s tím, že jsem prvně v životě požádal vnitřním a vážným, důvěrným a upřímným hlasem – vycítil jsem konečně naplno žádost k Bohu (můžete nahradit za Univerzum/Přírodu/atd…) o astrální cestování. Až poté se mi to povedlo. Proto Vám i píši takto dlouhý postup, vše s detaily a pravdivě.

Vynaložená poctivá snaha za to stojí.

Tento postup je založen na zdroji v článku

https://laskyplnysvet.cz/stesti/astralni-cestovani-v-praxi-vystupovani-vlastni-dusi-z-tela/

autor Sidris

Uveřejněno s laskavým svolením autora

pro účely Aluška.org upraveno

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lulu 2018-04-21 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvelý článok. :-) Pri mojom prvom AC som sa dostala na náš dvor.Plný svetla cítila som sa úžastne.Ale dvor bol iný – vyzeral ako pred 7 rokmi.Nik tam nebol len stromi, tráva, kvety ktoré pôsobili živšie ako normálne.

Ikona diskutujiciho Katie 2018-04-22 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Až budu zdravá, tak začnu pomalu zkoušet to uvolňování :-)  Chtěla bych také astralně cestovat,  ale ten strach mě z toho brzdí.

Ikona diskutujiciho Winston Smith 2018-06-05 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím.. nevím co to bylo , ale  cca  před 14 lety , když mi bylo 17 let ..jsem našel forum kde se řešilo AC a LD

Ikona diskutujiciho Kristyna 2019-07-29 14:07:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat zda je možné se při astralnim cestování setkat se zesnulými, odesel mi můj milovaný kocourek a nestihla jsem si ho už pohladit živého, myslíte, ze by to bylo možné ?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-29 14:35:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Jde to, ale snadnější by to bylo ve snu. Do AC, které člověk umí ovládat, se dostane málokdo, ale spát umí každej.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek