Blesk.cz: Proroctví: Třetí světová válka začne v listopadu! / Á, kruci!

27.1.2010 v Zajímavosti 35

Co se mihlo na internetu? Pro mnohé šokující článek o předpovědi konce systému… pro mě nic moc nového, ono to bohužel momentálně tak skutečně vypadá, ale modlím se a dělám vše pro to, aby se to ještě oddálilo.

________________________________________________________________

Proslavená slepá bulharská vědma baba Vanga (+85) přichází s děsivým proroctvím. V listopadu tohoto roku podle ní vypukne 3. světová válka.

Známá jasnovidka Vangelina Oandeva Dimitrivova, kterou často vyhledávali s prosbou o radu i mocní politici, šokuje.

V listopadu letošního roku podle ní vypukne 3. světová válka. Globální konflikt odstartují nepokoje v Indii a atentáty. Lidé se bojí, že se její proroctví naplní. Vědci dokonce hovoří o tom, že tato žena předpovídá s 80 % úspěšností.

Co mají společného události jako rozpadnutí Sovětského svazu, katastrofa v Černobylu, 11. září 2001 či smrt princezny Diany? Vše předpověděla tajemná Bulharka.

Byla to věštkyně Vangelia Gustherová (+85). Mezi místními známá jako ‚baba Vanga‘. Její nejbližší předpověď? V roce 2010 vypukne třetí světová válka.

Proroctví této pozoruhodné postavy bulharské historie mnozí přirovnávají k Nostradamovi. Baba Vanga se stala moderní legendou. O jejím životě se vyprávějí nejrůznější příběhy. Jeden z nich líčí, jak ji v 11 letech zastihla silná bouře, která jí do očí navála písek a prach. Poté ji vyzvedla do vzduchu a ona spadla kousek od domu, kde žila. Od té doby oslepla na obě oči. Současně se slepotou se objevil její ‚dar‘ předpovídat budoucnost. O své schopnosti mluvila jako o ‚cestování časem‘.

Pro její jasnovidecké schopnosti ji denně navštěvovaly stovky Bulharů i cizinců. Nechyběly mezi nimi ani státníci včetně Adolfa Hitlera. Celkem předpověděla 7000 událostí. A v 80 procentech byly správné. Krátce před smrtí v roce 1996 řekla, že Země zažije ještě mnoho neklidu a zachrání ji jenom kontakt s mimozemšťany.

Předpovědi, které jí vyšly:
Teroristický útok na 11. září 2001
Smrt princezny Diany (1997)
Rozpadnutí Sovětského svazu (1991)
Perestrojka v Rusku (1987)
Datum Stalinova úmrtí (1953)
Potopení ruské ponorky Kursk (2000)
Jednání Gorbačova a Reagana (1987)
Konflikt v Jižní Osetii (2008)

____________________________________________________________

Mno.. Vanga tedy nebyla zrovna krasavice, (ehehem :D) – Ale jestli vás zajímají další její fotky, máte možnost:

Další fotografie pohledné ,,Baby Vangy“ najdete v TOMTO ODKAZU

________________________________________________________________________

Jestli vás zajímá nějaké moje shrnutí, nic moc k tomu nemám… co na to říct? – K tomu se toho moc říct totiž nedá. Podívejte se okolo sebe a co vidíte? – Lidi se navzájem k sobě chovají hnusně, v obchodech nám do všeho cpou jedy, počasí nám dělají HHAARPem jak se jim zlíbí, sypou na nás chemtraily, ve škole nám lžou, v mediích nám lžou… a takto bychom mohli pokračovat donekonečna.

Tento článek očividně je jen dalším kouskem do skládanky, která nás všechny chystá na to, čeho se všichni bojíme. Píše o tom Osud, občas i já, Zvědavec…. někdo to slyšet nechce, jiný je po takových věcech přímo hladový…. modlím se, aby se to ještě o nějakou dobu oddálilo, aby se lidstvu válka a skutečný dopad krize vyhnula a aby převibrování planety s sebou vzalo do vyšších sfér co nejvíce dobrých lidí.

Modlím se a dělám pro to všechno co je v mých silách a pevně veřím, že my Lidé z tohoto konečného boje vyjdeme jako vítězové.

Další obrazy od umělce Jeffrey K. Bedrick najdete ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2010-01-27 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také mám na svém blogu článek s jejím proroctvím…chvílemi mám pocit, že už 3. světová dávno začala (Írán, Írák, Izrael, Palestina atd….)…ale vypadá to, že podle jejich předpovědí ten konec světa nepřijde tak rychle. Podle ní má přijít až v roce 5079, takže si ještě užijeme hodně "srandy". Mám pocit, že to nebude konec světa jako lidí, ale konec naší planety.

Ikona diskutujiciho Katrin1011 2010-01-27 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tohle mi vždycky zkazí náladu, ale její proroctví jsem už četla. Šetřím si peníze a chci se odstěhovat na vesnici do nějaké chatky a pak už nepoužívat peníze atd., ale když se koukám kolem sebe, tak se bojím, že to nemá smysl, protože bude zachvíli konec systému. Jenže co mám teda dělat? Než si našetřím na to, abych se mohla odstěhovat, tak to bude trvat minimálně ještě 1-2 roky. Myslíš, že se do té doby nic nestane? Nevím, co jiného bych mohla udělat než toto.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-01-27 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho hipos 2010-01-27 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no na to, že se prezentuješ jako bojovnice proti médiím a přitom sežereš první lživý článek z BLESKU, který neni pravdivý, tak to je docela síla

Ikona diskutujiciho Luky 2010-01-27 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Mno, plán je správný, ale v konečném důsledku nic neřeší, pouze tím získáš trochu víc času. Kámoš má jasnou vizi chorob, které vyplení města dřív než válka. Já jsem zase zvědavý, jak se reálně projeví Nostradámův ohnivý drak…vzhledem k tomu, že západní část ČR leží pravděpodobně v díře po meteoritu (viz Václav Cílek – Krajiny v vnitřní a vnější) a vůbec naše území má bohatou sopečnou historii, tak se asi budeme muset odvibrovat někam jinam :D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-01-27 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Já se jako žádná bojovnice proti médiím neprezentuji. Navíc těžko asi můžeš vědět, jestli to je či není pravda. Pouze jsem upozornila na proroctví jako zajímavost.

Ikona diskutujiciho Smejko 2010-01-27 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

na jednej strane suhlasim, ze vacsina ludi sa k sebe sprava hrozne, na druhej strane ich vlastne reakcie posuvaju (hlavne v tejto dobe) k urcitemu uvedomeniu si, ze nieco nie je v poriadku…

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-01-27 18:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Modlím se s tebou Aluško, protože všechno se mění a chvěje tak rychle, že to nestíhám vnímat:( Chci aby všechno šlo k lepšímu a bojím se, že se roku 2012 nedočkáme ve zdraví a ještě víc se bojím, že někdo nějak zařídí aby žádný přvibrování nebylo.

Ikona diskutujiciho Luky 2010-01-27 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Si také nemyslím, že to bude tak horký. Ale ta ďoura by mohla být. Přece jen pan Cílek je světově uznávaná kapacita a není žádný teoretik, ale člověk, který prožil většinu života v terénu. Je zajímavé, že v mládí strávil 10 let pod zemí kopáním "kamínků", aby potom svojí unikátní sbírku vyhodil a začal znovu s krajinou na povrchu. Když se podíváš na českou kotlinu, tak je kulatá a v mnoha ohledech jedinečná. Morava má pochopitelně jinou základnu.

Ikona diskutujiciho hipos 2010-01-27 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pokud seš proti systému, tak si nejspíš i proti masmédiím, jestli chceš říct, že to není pravda, tak ze mě holt dál dělej blbce

Ikona diskutujiciho pio 2010-01-27 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: nechápu jak někdo jako ty může používat slovo věřím, neříkala si, že ty věci prostě víš a nemáš potřebu si něco ověřovat ?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-01-27 19:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Přesně tak 🙂 – Nikdy to není tak horký jak se zdá. Vždyť pořád to čekáme a pořád to ještě nespadlo tak, aby se začalo něco tvrdého dít, takže pořád máme důvod věřit, že žádné krváky se dít nebudou. A jestli jo, tak alespoň v co nejmenší míře. A nepřevibrování se fakt bát nemusíš 🙂 – To totiž neovlivní elity, to má na plánu vesmír a tomu je jedno, co si  elity zkouší.

Ikona diskutujiciho mojda 2010-01-27 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak říká Lady Rovena ,stím má pravdu ,ale té lži je kolem už toliko ,že někteří už ani nevnímají nějakou pravdu.Bohužel si ani neuvědomují co je čeká…

Ikona diskutujiciho Luky 2010-01-27 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Jestli jsem jeho knihu dobře pochopil a ještě si to pamatuji, tak tuším, že mu prostě najednou docvaklo, že i když se zabývá o věci uvnitř, musí hledat na povrchu, pod zemí už nic nevykutá a co má je už k ničemu, protože to zná. Připomněl mi tím trochu Forresta Gumpa, jak běžel a běžel a najednou se zastavil a šel domů :D Minulý rok jsem Cílka potkal v 1. zóně KRNAPU, kde se normální lidi nesmí pohybovat ;D. Takovýho pohodáře jsem dlouho nezažil. Jako by to nebyl člověk, ale ztělesněná příroda. Myslím si, že taky vidí lesní bytosti, ale nikomu to neříká, aby ho nezavřeli do blázince 🙁

Ikona diskutujiciho hipos 2010-01-27 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: přesně tak, lidi si už přestávají uvědomovat, že je čeká úplně normální předvídatelný život a jsou závislí na tom, aby jim někdo každý den říkal jak bude líp

Ikona diskutujiciho Alue 2010-01-27 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Luky 2010-01-27 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Good story ;o) Taky se mi něco podobného stalo, ale nemá to na kámoše, který se před pár měsíci seznámil s holkou tak, že když se poprvé setkali, tak aniž by se někdy před tím viděli, se objali a od té doby se od sebe "neodtrhli" :DDD …tomu říkám společná rezonance 😉

Ikona diskutujiciho Luky 2010-01-27 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Jo ještě k tý sbírce. On napísal, že to vyhodil, ale nemyslím si, že by byl blázen a nestrčil to na nějakou vysokou školu nebo do geologického ústavu nebo muzea. Jde o to, že svůj vydřený poklad odsunul nadobro ze svého života a pokračoval dál v jiných směrech.

Ikona diskutujiciho barchettka 2010-01-27 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jj, taky už přemýšlím nad svojí krásnou chatkou v krásné přírod, jenže na druhou stranu nevím, jak to provedu a taky jsem se v Praze nenarodila náhodou…

Ikona diskutujiciho Alue 2010-01-27 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… Když jsme se tak pěkně rozhovořili.. jaký obrázek bych měla dát ke komentářům, které nejsou nové a nejsou moje? – zatím tam nic není a nic inteligentního mě nenapadlo :D

Ikona diskutujiciho budík 2010-01-27 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

PROBUĎTE SE!

Ikona diskutujiciho Luky 2010-01-27 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Třebas quálika nebo kytičku ;o)

Ikona diskutujiciho Martin 2010-01-27 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Srdce, motýl… delfín se hodí do party, ale je to na tobě. :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2010-01-28 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mno, králíká mám, kytičku taky, ale srdíčko už je nastavené u nových komentářů a motýlka mám já… delfín by se mi asi líbil nejvíc, ale nevím, jestli ho v symbolech najdu :D – takže díky za inspiraci

Ikona diskutujiciho Verax 2010-01-28 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Česká kotlina skutečně vznikla dopadem meteoritu kdysi v prehistorických dobách, napovědět mohou i družicové snímky.

Ikona diskutujiciho Verax 2010-01-28 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Také bych to takto nějak viděl. A ti pesimisté, kteří si pořád vymýšlí nějaké katastrofické scénáře, si akorát tak dělají ze života peklo.

Ikona diskutujiciho II|II 2010-01-29 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, prosim Te rekni te Katrin1011, ze mam velkou chalupu na samote u lesa v Jesenikach a jsem tu sam. Pripravil jsem se na konec sveta…mam protichemickou masku i pro sveho psa :)Usak, Alusak me nechce, tak budu s Katrin, mnoo…jsem to vyresil covece, ze? 🙂 Jinak souhlas s tim, ze je dobre mit nejake strategicke misto, kde je moznost pestovani vlastnich plodin, potok, studna v okoli atd. Nesouhlasim s vasi paranoiou…lide neblaznete a nezivte ty hrrrrrrrubohmotne svymi strachy!!! Zijte, usmivejte se na druhe, kdyz se mraci…o co muzeme prijit…? Co se nam skutecne muze stat? Its just a school! 😉 Vse bude OK, lidicky(pokud nespusti CERN a nepusti nase dusicky).:)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-01-29 21:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho II|II 2010-01-29 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko….?:) Hezky jsi to napsala, hned se citim lepe.:) Kdepak chlap, ja jsem Tvuj kamarad Martin…a kdepak chata, to ti je obrovsky barak. Az budes na skypu, poslu ti odkaz na sat. mapu, at vis. Jinak jsem shlednul web od te Katrin a ma to tam taky zajimave. Se snad roztrhnul pytel se vsemi temi bojovniky proti matrici.:) Tyhle probuzene holky me proste fascinuji….jak vzdoruji, jak jsou silne a chcou mit svuj svet. Stejne jako ja. Alusko, no nekdy za tebou dorazim, ale taky to mam ted slozite…ale kdo nema, ze? Rekni Nufovi, at prijede s Tebou.:) Az zjistis kde bydlim, az tu krasu uvidis na vlastni oci, budes pri odjezdu plakat…..a vsechny ty bytustky s Tebou.:) Nechame to prozretelnosti…Opatruj se mi, Usacku.. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-01-29 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho septik 2010-02-10 22:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díval jsem se na ten článek u Lady Roveny, konkrétně http://nd01.blog.cz/892/032/28c4ced062_43686888_o2.jpg (L.R-promiň za odkaz:-D) a nestačím se divit – dobře, to že trefila pár věcí v minulosti neznamená, že se trefí i po roce 2012. Nechci být rejpal, ale pokud v roce 2018 budou rozvojové země ovládány vykořisťovateli, tak by mě zajímalo jak to tady v těch vibracích vydrží… nehledě na rok 4599, kdy lidstvo dosáhne nesmrtelnosti – což je podle mě blbost, protože v jistém smyslu jsme nesmrtelní už teď, a vzhledem k tomu že pomíjivost hmoty je jeden ze základnich zákonů Vesmíru…

Ikona diskutujiciho vojta 2010-05-08 23:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čtu osud,cez okno,matrix,Nostradama,Vangu,šamany a jejich vize a musím říct,že vše co se děje,jsem věděl a vše říkal dopředu.Nejsem žádný prorok,jen čtu nezávislá media a nejsem otrok cenzury a lží.Od Obamy po krizi,prostě zatím vše.Jsou věci které nejsou jisté,lidé mají na výběr.Bohužel svět ovdládli zvrácení fanatici a pomocí tajných technologii včetně magie,dělají vše negativní pro tento svět.Je to boj dobra se zlem a já nevim kdo vyhraje,budou ale hodně krušné časy na zemi a ne všichni se dožijeme pokojného stáří.Alue má nelehký ukol a zatím ho zvládá na jedničku.Kdo pomáhá ji?Všem radí,pomáhá,je s náma každý den!Budiš ji aspon poděkování a krásné příspěvky od všech.Je již dospělá -,+ a má taky na výběr.Bud své schopnosti využije pro sebe a blízké,nebo ji čeká ještě větší břemeno než dnes a bude pomáhat všem.A andělé ji radit nebudou,je to jen na ní jak se rozhodne.Tak to prostě cítím a podobně jsou stavěna i proroctví.Takové palmové listy mají uspěšnost tak 70%,no proč asi?Jsi pro mě v životě duležitá,děkuji i za ty,co neděkují.

Ikona diskutujiciho Jirka 2010-05-17 01:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidi, nevím co řešíte. Jedině absolutní destrukce celé naší cvilizace, může přinést věk vodnáře, který začne vznikat na troskách toho starého. Evoluce nezná bolest, zná jen změnu. Nejsme první ani poslední cvilizace této planety, co tak dopadla a dopadne. Tak se s tím už smiřte.

Ikona diskutujiciho Dakrcan 2010-06-03 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě začne 3 světová v těch zemích okolo Izraele a pak se pomalu přenese válka do ostatních zemí vyvrcholí to v roce 2012 kdy se do válkou zmítané země přidá obrovská přírodní katastofa :-D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek