Boj o mysl GWEN – 4. díl

19.11.2017 v Prevence 2

BOJ O MYSL: KONTROLA MYSLI POMOCÍ POČÍTAČE, UTAJENÁ FYZIKA (4.díl)

Univerzita v Utahu zkoumala využití Teslových vln pro manipulaci mysli ke čtení hlasů, změnu a vložení myšlenek do mysli, navíc ke čtení myšlenek. Také se chystali na vývoj očních implantátů. Počítač Cray (kadilak počítačů, vysoce sofistifikovaný) za použití umělé inteligence monitoroval oběti vládou vytvořených implantátů a zasílal přednahrané zvukové části nebo příležitostně živé zprávy.

Jsou přeneseny satelity na jakoukoliv velkou TV vysílací anténu, věž GWEN nebo další anténu která je poblíž oběti. Věří se, že některé druhy implantátů sbírají signál a vyšlou správný vzor Teslovy vlny pro vytvoření hlasů uvnitř oběti.

Sledovací implantáty udržují personál a satelitní systém informovaný každých několik minut pokud jde o to, kde poslat hlasové signály. Hlavní počítač a centrální vedení je hlášeno jako Boulder, CO. Předpokládá se, že transpondéry jsou vytvářeny zde.

Centrální počítač je v Boulderu, CO, National Bureau of Standards building. AT&T se také účastní, několik agentur na tomto spolupracuje.


Tim Rifat z UK napsal, že toto „vnitřní slyšení“ je používáno pro dohnání oběti k šílenství, nikdo jiný neslyší tyto hlasy vysílané do hlavy oběti. Vysílání slyšitelných dat přímo do cílového mozku za použití mikrovlnného nosného signálu je nyní běžná praxe. Namísto použití excitačního potenciálu je použit převodník pro úpravu mluveného slova na ELF audiogramy, které jsou potom navrstveny na pulsně-modulovaný mikrovlnný signál.

Uměle vložené myšlenky

21. března 1983 publikovaly noviny Sydney Morning Herald článek od Dr. Nassim Abd El-Aziz Neweigy, odborný asistent zemědělství, Moshtohor Tukh-Kalubia, Egypt.

Článek začíná:
Ruské satelity, řízené pokročilými počítači, mohou poslat hlasy v rodném jazyce a začlenit je do vlastních myšlenek. Mohou se zaměřit na obyvatelstvo s volbou rozptýleného umělého myšlenkového procesu. Chemie a elektřina v lidském mozku mohou být manipulovány satelity a dokonce může být vyvolána i sebevražda.

Pomocí divokých, nelidských metod jsou vytvořeny skupiny extremistů, nepokoje a krvavé konflikty vedené pokročilým způsobem přes Ruské satelity v mnoha zemích v Asii, Africe, Evropě a Latinské Americe.

Další zdroje uvádí, že lidé jsou vystaveni pomocí světového jazyka a syntetické telepatie situaci, kdy věří, že k nim Bůh mluví osobně pro ustanovení Druhého Příchodu, zcela i s hologramy!

Rusové přeložili genetický kód lidského mozku. Vypracovali 23 EEG pásem vlnových délek, 11 z nich bylo zcela nezávislých. Pokud můžete ovládat těchto 11, tak můžete cokoliv. Počítač Cray z NSA (US Národní Bezpečnostní Agentura) může na dálku sledovat osoby pouze díky znalosti specifických EMF vln (vyvolané potenciály z EEG mezi 30 – 50 Hz, výkon 5 miliwatů) osobního bioelektrického pole. Vyzařování každého člověka je jedinečné a mohou vzdáleně sledovat kohokoliv na veřejnosti.

Utajená fyzika

Vyvolané potenciály ve fyzice oficiálně neexistují, ale v roce 1873 objevil skot James Clerk Maxwell, že elektromagnetická vlna má 3 složky. Objevil vlnu, která existuje v určitém počtu pravoúhlých rotací daleko od elektromagnetického pole. Toto jsou nad-prostorové složky, bez omezení časem a prostorem.

Tvrdil, že elektromagnetické záření je přenášeno éterem a éter je narušován magnetickými siločárami. Skrytá část je nyní nazývána pouze „potenciál“ a není běžně používána s výjimkou hyper-dimenzionální fyziky a pro manipulaci vědomí pomocí elektromagnetických vln pokrývajících ohromnou plochu planety.

Přibližně jedna osoba z 3000 je citlivá na tuto magnetickou složku vlnění, telepatové (na základě spisovatele nazývaného „Majix“), a my všichni jsme schopní se naladit na tuto magnetickou složku tím, že na ni zaměříme své podvědomí. Maxwelovi následníci mysleli, že potenciály byly spojeny s mysticismem, protože věřili, že pole obsahují hmotu, která nemůže být vytvořena z ničeho. Toto je čím potenciály jsou – doslovně i matematicky – nahromadění nebo zásoba energie, následkem toho nebyly vyučovány v běžné fyzice.

Uměle vložené podprahové myšlenky

Podprahová slova (ve správném elektromagnetickém poli a vyladěná na lidský mozek) která vyjadřují lidské vědomí mohou vstoupit do naší mysli na podvědomé úrovni. Patrně mohou být vzory naší mozkové aktivity měřeny a uloženy na superpočítačích. Pokud je potřeba vložit podprahové myšlenky do oběti, vše co je nutné udělat je zachytit tento vzor mozkové aktivity (uložit na mega – počítači) a zaměřit nebo uspořádat tento osobní vzor.

Zaměřený nebo vybraný člověk po přijetí podprahové zprávy o nízké frekvenci si následně myslí, že tyto myšlenky jsou jeho vlastní.

Biorytmy

Výzkumník Majix uvádí, že náš mozek je vysoce citlivý, podobně jako kapalný krystal reagující na magnetickou složku země. Jsme citliví na změny zemského magnetického pole, změny v ionosférické dutině a sami na těchto frekvencích rezonujeme. Jsme neuvěřitelně komplexní bytosti, za hranicí pochopitelnosti. Náš mozek je opravdu typ bio-vesmírného převodníku.

Fyzikové v Rusku vedli rozsáhlé studie průměrné roční magnetické aktivity, elektro-magnetické a elektro-statické pole a jejich vliv na lidské chování a fyzické tělo. Tato elektro-magnetická a elektro-statická pole mohou být přirovnány k tomu co je populárně známo jako biorytmy. Tyto magnetické frekvence mohou být ovládány z velmi jednoduchého zařízení o velice nízké intenzitě, naše mozkové vlny mohou napodobovat magnetické frekvence.
Přibližně za 0,5 – 4 vteřiny jsou neurony a mozkové vlny řízeny výhradně tímto zařízením, úroveň výkonu je téměř nulová.

Vše, co je třeba je kruhově polarizovaná anténa, namířená nahoru na ionosférickou dutinu a oni potom mohou ovládat náladu každého uvnitř oblasti 75 čtverečních mil. Tělo přijme tyto „nové“ manipulované vlny a začne s nimi okamžitě rezonovat. To co je známo jako frekvence „spánku“ způsobí, že každý bude unavený nebo usne.

přeložil Neo

primární zdroj: http://truedemocracyparty.net/2012/06/mind-wars-new-mind-control-techniques-and-delivery-methods-digital-tv-haarp-gwen-towers-silent-sound-cell-phone-mind-control-technologies/

převzato z: http://tadesco.cz/nove-technologie-ovladaji-dalku-letadla-auta-veskere-smart-zarizeni-ta-nejhorsi-zprava-dokonce-i-vase-mozky-vase-jednani-boj-mysl-gwen-dil-4/

Komentáře

Ikona diskutujiciho LucTuc 2017-11-19 01:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow. Líbí se mi tato série. Pokud mohu poprosit, bylo by fajn i dodat co má mít dnešní člověk v balíčku pomoci, proti těmhle věcem co nás ovlivňují. Jestli jde proti tomu nějak bojovat.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-11-23 18:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se přimlouvám o nějaký článek na téma ochrany proti těmto technologiím. Nebo aspoň info, jestli se proti nim vůbec dá chránit.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek