Bojím se o budoucnost své rodiny, kartářka mi ji předpověděla černě

27.4.2010 v Poradna 11

(Dotaz)
Dobrý den,
už dlouho hledám něco nebo někoho kdo by mi pomohl s mou vlastní hloupostí.
Mám dceru 14 let.
Mám cca 2 roky přítele a s ním pětiměsíční holčičku.
Plánovali jsme společnou budoucnost – on stavěl dům.
Jenže už na konci roku to mezi námi začalo být nějak špatné a já jsem zpanikařila, že se rozejdeme.Kamarádka mi řekla o kartářce a já se k ní před měsícem – 27.1. vydala.
Hned na úvod mi řekla, že nejsem dítě štěstěny, pak že mě přítel opustí, bydlet nebudu tam, kde bydlím.Prostě všechno špatně.Během necelých 15 min. jsem se z docela šťastné mámy dvou zdravých dětí, která už v životě toho dost zažila, např. smrt přítele, vychovávání starší dcery sama a vlastně bez prostředků, stala psychicky vyřízeným člověkem.Velmi žárlím, strašně se bojím každého dalšího dne, v noci nespím.

Všichni to odnášejí, hlavně asi ta malinká.Ale i starší dcera má dny, kdy se mnou nechce být.
Nechci už ubližovat dík věštbě sobě ani svému okolí.Četla jsem, že lidi jako já, tj,pesimističtí, sebelítostiví atd.. mají o tzv. 1K méně než ostatní. Chybí jim prý energetický bod.
Lze to nějak změnit?
Je něco, jak zachránit dětem rodinu nebo aspoň pohodovou mámu?Poradíte mi, prosím?
Děkuji za Váš čas a případnou odpověď. Máte moc hezké stránky na které jsem dnes náhodou narazila.

___________________________________________________________

(Odpověď)

Dobrý den 🙂
Mezilidské vztahy nejsou vylozeně můj šálek kávy. – Já sama se narodila do dysfunkční rodiny, odešla jsem bydlet k úplně jiným lidem už v 16. roce života, takže rodinné téma už je ale opravdu mimo mě 🙂
Jen bych vám mohla poradit následující:
1. Kartářky, hlavně cizí a nikým z vašich blízných nedoporučené nejsou důvěryhodný zdroj dat, to vím z vlastních zkušeností. Moje máma si díky hloupé věstbě kartářky vzala muže, který mě v podstatě vyterorizoval z domu a nyní si našel jako terč své psychopatičnosti právě mámu. – Neudělejte stejnou chybu jako moje matka a cizí kartářce nevěřte.
Vykládání karet není podvod, ale vždy záleží na člověku, který na ně sáhne. Doporučila bych vám koupit si nějaké konstruktivní karty. – Třeba andělské. Vykládejte si karty sama, v klidu svého domova. Takové vykládání sedí vždy a člověku to mnoho dá. Speciálně andělské karty vždy radí z pozice Lásky, takže člověka nestresují.
2. Pokud jste žárlivá, znamená to, že trpíte komplexem méněcennosti. Léčba takového komplexu je těžká a složitá, ale první krok k nápravě je uvědomnění a schopnost přiznat si, že dělám něco nevhodně a ráda bych to změnila. – Lidé s tímto komplexem jsou ve vztahu žárliví ze strachu, že nejsou dost dobří, aby si našli jiného partnera, než toho, se kterým jsou, proto se ho drží zuby nehty, ale jejich žárlivost partnera naopak odtahuje, než přibližuje. – Zkuste si vnitřně uvědomit, že lidská bytost má právo plné svobodné volby. Tak jako vy jste svobodná bytost, tak i všichni členové vaší rodiny jsou svobodní a jejich rozhodnutí jsou svatá. Proto ať už se děje cokoliv, není možné nikoho svazovat, ani mu bránit. Život je plný změn a vývoje. Vždy když se děje něco, co se nám nelíbí, co nám ubližuje, je důležité vědět, že svět je odrazem našeho nitra a že to, na co myslíme a čeho se bojíme, to k sobě přitahujeme.
Když se nebudete bát, že ztratíte rodinu a pokusíte se sundat smutnou masku, pod kterou je usměvavý obličej, svět se promění. Základem je, že první se musí změnit vaše nitro, potom se začne měnit všechno ostatní, protože všechno ostatní kopíruje vás samotnou.
Vřele bych vám doporučila tři knihy, které jsou opravdu skvělé, rozhodně vám velice pomohou svými moudry a vysvětleními principů nejen o vztazích:
Kniha / ,,Čtyři dohody” od ,,Don Miguel Ruiz”
Kniha / ,,Láska Vztahy a Přátelství” od ,,Don Miguel Ruiz”
Potom je tu ještě třetí kniha, jmenuje se Radikální odpuštění:
Kniha / Radikální Odpuštění / Autor: Colin C. Tipping
Opravdu si je zkuste sehnat a čtěte, i mě tyto knihy neskutečně moc pomohly, hlavně ta poslední mi pomohla vyrovnat se s životem bez rodiny, protože jsem si uvědomila, že to byla moje cesta a kdybych od nich neodešla, nikdy bych nedokázala věci, ke kterým směřuji. – Opravdu jsou to skvělé knihy.
Rozhodně nevěřte špatným předpovědím, protože i kdyby byly správné, budoucnost JE možné změnit. A změníte ji otočením svého chování, které příjde s uvědoměním. – Já říkám, že smutný člověk, který dělá chyby, potřebuje jen vědět a uvědomit si pár základních pravd a potom se začne usmívat. První ale ten člověk musí chtít.
Ještě bych vám doporučila tento článek:
ZÁKONY VESMÍRU aneb co musí každý skutečný člověk znát a ctít
Tady jsou shrnuté základní principy, na kterých je svět postavený. Jejich dodržování přináší jen dobré věci do života 🙂
Také bych vás chtěla upozornit, že ne všechny změny které by se vám v tuto dobu zdály být příšerné, budou příšerné až příjdou. – Nějak vidíte svět teď, jinak to uvidíte za měsíc a úplně jinak všechno uvidíte za rok. (Kor jestli přečtete ty knížky svědomitě, to vám garantuji, že se svět otočí) – Člověk by se neměl bát budoucnosti, člověk by měl budoucnost tvořit s láskou.
– Zkuste si prosím to co jsem vám napsala uvědomovat, přečtěte si prosím ty knihy i článek, kupte si andělské karty, je to to nejlepší, co vám mohu poradit.

Hodně štěstí 🙂
Alue

krásné :)

Další Andělé – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho karel 2010-04-27 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Ordi 2010-04-27 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle je naprostá pravda! Karty toho moc neřeknou, v podstatě jen naznačí, jak by se asi věci mohly odvíjet. Ale kartářky samozřejmě vidí všechno hned černě. Nedá se jim věřit a jejich kartám už vůbec ne! V každé z těch karet ze kterých kartářky vykládají je vždycky něco negativního. Ale všechny takové nejsou. Já doporučuju přesně jak tvrdí Alue andělské karty a vyložte si to sami! Je to lepší, jistější a bezpečnější.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-27 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Přesně tak.. a když už, tak alespoň od kamarádky, nebo na doporučení někoho, komuse dá věřit. Prostě cizí a neodzkoušení jsou šarlatáni a to mi prostě nikdo nevymluví.

Ikona diskutujiciho ham 2010-04-27 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: ale táto bola odporučená jej kamarátkou ;-)

Ikona diskutujiciho Luz 2010-04-28 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže myslíte že vykládat si sám pro sebe se může naučit každý? (myslím to na kohokoli tady, kdo s tím má zkušenosti… taky mě lákají ty andělské karty a váhám, jestli si je pořídit).

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-28 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: U andělských karet a prakticky u všech, které mají přibalenou výkladovou knížečku se nic učit nemusíš, to si zvládne vyložit i školáček.

Ikona diskutujiciho Ordi 2010-04-28 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně nejvíc vyhovují andělské karty od Doreen Virtue, jmenují se Poslové světla 🙂

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2010-04-28 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: já zas miluju Vílí karty, taky jsou od Doreen Virtue a mě sedí ještě víc, než ty andílkovské. Víly jsou víc takové hravé a tvořivé a karty sou krásné s motivy přírody a víl, taky jen konstruktivní, takže se přidám k doporučení. Vykládat se může naučit každý a je to velmi dobrá věc, karty poradí a povzbudí. Na výklady třeba tarotu je ale potřeba trcohu víc cviku a talentu, někomu jdou víc karty, jinému půjde něco jiného, takže to chce zkoušet:)

Ikona diskutujiciho Luz 2010-05-11 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

🙂 Tak nakonec jsem se rozhodla si z jednoho obchůdku objednat Rady vašich andělů na každý den; když jsem zkoumala, jaké různé karty existujou, tak mě tady u těch úplně okouzlila jak obálka tak ty obrázky, někdy tenhle týden si pro ně zajdu. Víly mám taky moc ráda, ale k andělům mě to táhne víc. 🙂

Ikona diskutujiciho Lenda 2013-09-12 22:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Holky, tak jsem byla u pana Petra K v Brně a musím za sebe říct, že je vážně super. Předtím jsem se vždy bála, co na mě kartářka vybaví, ale tenhle rozhovor a výklad byl opravdu skvělý. Umí člověku promluvit do duše a otevřít oči. Doporučuji. A jedna dobrá věc, dělá i na dálku. Jen se obávám, že má hodně moc lidí. Ale je o něco dražší 1000 Kč za výklad. Kdyby někdo potřeboval telefon je 724120590. Kdesi jsem četla, že je s ním i video na youtube

Ikona diskutujiciho Karla 2014-09-22 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já byla u pana Petra K v brně také a také jsem velmi spokojená, je ale o něco dražší než zde píše Lenda, ale musím uznat je je to jeden z mála co opravdu umí, ale nečekejte že Vám bude předpovídat budoucnost, jeho výklad je úplně o něčem jiném. za sebe také doporučuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek