Bojím se ve svém pokoji

30.7.2012 v Poradna 18

Dotaz:

Ahoj Alue,
protože jsi mi už několikrát dobře poradila, obracím se na tebe s další prosbou.

Jedná se o můj pokoj.

Už odjakživa v něm v noci cítím velkou úzkost a strach z bůhvíčeho. Vždycky jsme si já a moje rodina mysleli, že je to můj strach ze tmy, jenže to ani lampičky, které mi vždycky přinesly jen smůlu, nevylepšily, tak jsem se to prostě snažila přežít s plyšákem.

Jenže pak, protože rodiče na pár dní odjeli, jsem si zabrala jejich ložnici a hop, strach byl pryč, mohla jsem v klidu zavřít oči a že je v pokoji ještě větší tma, než je v mém pokoji se mnou nic nedělalo a moje ospalost, která pramenila ze strachu zavřít oči, byla ta-tam.

Myslela jsem si tehdy, že se můj mozek prostě umoudřil, ale když jsem se vrátila do svého pokoje, strach se vrátil v plné síle.

Takže se ptám: Může být něco v mém pokoji, co nevidím, ale přesto to mé podvědomí děsí? Nebo si svůj strach prostě namlouvám?

Děkuji za odpověď,
s pozdravem K.


Odpověď:

Ahoj,
Můžeš tam mít něco, co ti nedělá dobře. Zkontroluj si tohle:
– Je tam větší zrcadlo? – Jestli ano, dát pryč, nebo přikrýt.
– Staré věci, obrazy, starožitné předměty, nebo něco co měl někdo, kdo už umřel. – Můžou v tom být uložené špatné energie z minulosti.
– Kontrolovala jsi někdy v minulosti u sebe geopatogenní zony? Je možné, že máš postel na špatném místě a tvůj problém může vyřešit její přesunutí. Pro větší pocit bezpečí pomáhá mít postel v rohu u stěny.
– Bydlel ve tvém pokoji v minulosti někdo, kdo měl tzv. ,,černé myšlenky“? – Každý člověk vyzařuje určitou energii a často se bojíš v místnosti, kde žije/žil někdo, kdo to tam ovlivnil sám sebou ve špatném slovasmyslu. Všimni si, jak je člověk rád v blízkosti i v domech lidí, kteří jsou šťastní a spokojení.
– Vylepši tam energii: Rozmístit orgonity, přidat více druhů různých květin, nějaké polodrahokameny, přeladit pokoj do hezkých a příjemných barev, vyházet z knihovny nepotřebné svazky a nahradit krásnými a inspirativními (knihy vyzařují také do prostoru).

Pamatuj si, že v dobře sladěné místnosti, kde je uklizeno, kam jsi vdechla kus sama sebe a kde se zaraduješ když vstoupíš, se nikdy takhle moc bát nebudeš. Je potřeba udělat si ze svého pokoje malý ráj plný hezkých věcí. Bude na tebe působit tak, jak si ho uděláš, v tomto případě perfektně platí pravidlo,,Jak si usteleš, tak si lehneš.“

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Další obrazy umělkyně Sue Dawe – Zde

Navštivte chat – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ann Taylor 2012-07-30 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, mám naprosto stejný problém, je to jen v mém pokoji a mám tam velké kulaté zrcadlo.

Ikona diskutujiciho Jana 2012-07-30 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

da fuck, ja mam zrcadlo před očima v noci

Ikona diskutujiciho Daysy 2012-07-30 09:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To umístění postele je dost důležité. Dřív se mi dost špatně spávalo, ale jak je to jinak, už je to o hodně lepší.

Ikona diskutujiciho barr-i 2012-07-30 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to úžasná rada, zkusím to. Taky se moc bojím ve svém pokoji a nikde jinde ne.. A přitom máme úplně nový byt bez zrcadel a nikdo tam neumřel! Nevím no, ale zkusím tam udržovat pořádek a sladit ho tam nějak, ale postel mám normálně v rohu..!

Ikona diskutujiciho Vaše Angela 2012-07-30 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se ve svém pokoji spí dobře, ale jakmile nemám uklizeno usínám strašně dlouho…

Ikona diskutujiciho Cherryna 2012-07-30 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mívám taky občas strach. Někdy prostě zalehnu a spím. Někdy však když ležím, tak cítím hnusné energie a občas i nějaké zvuky, že se bojím otevřít i oči. Ale naštěstí se to neděje moc často. Kažadopádně ráda maluju, tak si plánuju vylepit pokoj pozitivními obrázky :).

Ikona diskutujiciho Teia Warrilow Gingl 2012-07-30 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám stejný problém ve svém pokoji na chatě, ale nikomu jinému to tam nevadí. Vůbec nechápu, z čeho jsem tak nervózní a vyděšená. Zrcadlo v místnosti není, předchozí majitelé jsou moc příjemní lidé. Postel mám v rohu místnosti.

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-07-30 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem měla úplně ten samý problém! Nastěhovali jsme se do staršího rodinného domu, kde paní byla vdova a manžel se upil k smrti…

Ikona diskutujiciho Terka 2012-07-30 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dobrá rada. Teď již tam nebydlím, ale ve svém minulém pokoji jsem se někdy bála. Totiž, dlouhou dobu to bylo v pohodě, ale pak to přišlo z ničeho nic. Teď jsem v novém a je to ok. :-)

Ikona diskutujiciho Arriane 2012-07-30 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsme byli na dovolené v Turecku, takjsme měli celý pokoj plný zrcadel. Jedno velké na stěně proti posteli další velký podlouhlý pás na zdi vedle postele a samozřejmě ještě jedno velké v koupelně. Ale kupodivu to nevylo až tak hrozné, když jem si lehla, aspoň jsem na sebe neviděla v žádném zrcadlu:-)).

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-07-30 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě přijde, že máme doma geopatogenní zóny úplně všude. Tady, až na pár místech. Ale to se dá snést. Sice ztěží, ale jde to.

Ikona diskutujiciho Vesmírná Sestra Khalia 2012-07-30 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Supr článek, děkuji za něj 🙂 Geopatogenní zóny nejsou žádný med, v pokoji mám taky jednu, ale naštěstí to tu mám zařízené tak, aby mě neobtěžovala 🙂 Ještěže bydlím v paneláku, který je starý teprve rok, před námi tu nikdo nebydlel, tak mám od duchů klid 🙂

Ikona diskutujiciho Myší královna 2012-08-01 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě docela pobavilo :D Páč mi to připomnělo, že bydlíme vedle bývalého židovského hřbitova, na místě našeho domu stála márnice, doma mám hafo věcí po otci a přímo proti postele obrovské zrcadlo :D

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2012-08-02 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem ještě bydlela u rodičů v domě starém přes sto let, taky jsem se po tmě děsně bála. V noci jsem na chodbě slýchala něco jako kroky a když mi bylo asi šestnáct, viděla jsem v polospánku nějakou průsvitnou postavu, jak mě drží za ruce. Myslela jsem, že se zblázním hrůzou. Taky jsem měla kolikrát pocit, že za mnou někdo stojí, ale nikdo tam nebyl. I kamarádi, kteří přišli na návštěvu, to cítili, aniž bych jim o tom něco řekla. Jednou jsem poprosila anděly, aby té neškťastné bytosti ukázali cestu dál. Od té doby už jsem ji nikdy nepotkala.

Ikona diskutujiciho Lacly 2012-08-03 01:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jednoduchý řešení který zabralo u mě bylo přesunout postel od okna ke stěně.. postel  prej nemá být v pozici okno-postel-dveře,má to prej něco společnýho se zemřelýma atd..hodně štěstí :D

Ikona diskutujiciho Gabriela 2012-08-03 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Umístění postele byl i můj problém – každý den mě nesnesitelně bolela hlava, byla jsem zoufalá, nevěděla, co to je….taky jsem měla děsivé sny: o válkách, moru, smrti, smutku….postel jsem přemístila a po bolestech ani známka, ani sny už takové nemám-vůbec! to je prostě zázrak

Ikona diskutujiciho El 2013-02-25 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám u sebe v pokoji divný pocit :// Nemám tam žádné zrcadlo… Můj pokoj byl ještě před pár lety jen půda… Ale předchozí majitelé byli hodní… Když jdu večer spát tak instinktivně usínám s peřinou přez hlavu…Postel mám v rohu a ještě jsem v pokoji se sestrou :/ Někdy když slyším jakýkoliv zvuk začne mi tlouct srdce, potím se a sevře se mi žaludek…

Ikona diskutujiciho Nikol 2013-07-22 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já strach v pokojíku jsem mývala veliký , ale teť už nemám, oddělali jsme bílí čtverečkováný závěs, který valil ze stěny až dolů kolem postele přes závěs bylo blbě vidět a od te doby co jsme ho dundali nemám strach v pokoji, ale v kuchini a v obýváku 🙁

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek