Bojuji s neznámým strachem, jak mu vzdorovat?

18.3.2011 v Poradna 41

Otázka:

Ahoj Alue,

na Tvoje stránky jsem narazil nedávno a pročítám tam všechno možné i pozpátku, protože se o podobné věci od nedávna taky zajímám. Musím říct, že jsou pro mě jako oáza po týdenním pobytu v poušti. Ale k věci. Dotaz, se kterým přicházím, Ti asi nepřijde poprvé, ale vrtá mi to hlavou už nějakou tu chvíli …

V mládí (od doby, co si vědomě pamatuju až do cca 8-10 let, nevím přesně) jsem měl docela silnou fobii ze tmy. Žádné hororové filmy ani nic podobného jsem potají škvírou ve dveřích nehltal. Byla tak silná, že jsem si před spaním musel rozsvítit aspoň lampičku, jinak jsem nebyl schopen usnout. A dojít si někam v noci sám potmě byl neřešitelný problém, i když jsem měl baterku v ruce. Ani pořádně nevím, čeho jsem se vlastně bál, jestli něčeho, co na mě za rohem vyskočí a zabije mě, únosu nebo snad něčeho horšího, co jsem si v té době byl shopen vymyslet … nevím. No, časem to hezky všechno odeznělo a donedávna jsem byl naprosto v pohodě, tma netma, i na hřbitov jsem se v klidu v noci odvážil a nějaké divné pocity jsem vůbec neměl. Ono „nedávno“ začalo zhruba v době, kdy jsem se začal zajímat o všechny alternativní informace (nebo spíš data) – začal jsem pročítat portály jako Osud, Matrix2001, alternativní blogy jako ten Tvůj, občas nějaké ty dokumenty na YouTube, dokonce mám doma i knížku pana Maška, takže mi nejsou tak úplně cizí nematrixovská a nesystémová data o duté Zemi, dalších dimenzích, jednotě Vesmíru, transformaci a podobně, ale to už odbíhám.

A co se nestalo! Fobie ze tmy se sice úplně nevrátila, ale jednou večer (mohlo být tak půl druhé v noci) mě zničehonic přepadl tak intenzivní pocit strachu, že mě to úplně odvařilo. Strach, ohrožení, pocit bezprostředního nebezpečí, i tak by se to dalo nazvat. Tak nějak už jsem v té době tušil, jakou sílu má myšlenka, že realita mnou viděná je i mnou formovaná atd., ale prostě jsem se toho šíleně strašného strachu nemohl zbavit. V ten moment to došlo až tak daleko, že jsem se dokonce bál podívat se jinam, než jsem se právě koukal – byť jen o centimetr! Stál jsem ztuhle jako socha, neschopný žádného pohybu, vydání zvuku, čehokoliv. V tu chvíli jsem měl pocit, že tam snad budu stát navěky, nebo přinejmenším do doby, než se nedostanu k onomu světlému tunelu znamenajícímu tělesnou smrt. Žádnou bolest, nevolnost ap. jsem necítil, jen ten naprosto neuvěřitelně ochromující strach. Co s tím, to jsem nevěděl, jinak bych tam jako socha nestál. Zní to asi přehnaně, ale pamatuju si to až moc dobře. Možná stojí za zmínku, že to bylo v našem bytě, v koupelně, všichni ostatní kromě mě spali a rozsvíceno bylo samozřejmě jen tam. Do postele nepřekonatelná hradba třech temných místností. Představa, že bych měl jít do postele, mě strašila ještě víc. No, tak jsem si tam v tomhle stavu asi půl hodiny pobyl (nepřeháním, pak jsem se koukal na hodiny). Pak se ten strach začal pomalu zeslabovat – bez mého vědomého přičinění podotýkám, protože jsem nebyl schopen fakt ničeho – až odezněl skoro úplně, já se mohl vyhrabat z koupelny, obléct se, dojít (spíš doběhnout, zbytky strachu tu pořád byly) do postele a usnout. A druhý den jako by se nic nestalo.

Pak jsem se snažil přijít na to, co to bylo, ale zas tak do těchhle jevů nevidím. Jinak i podle mého okolí jsem skoro vždy příjemně naladěný, mám dobrou náladu, pomáhám komu můžu a tak dále, zjednodušeně se snažím konat dobro už delší dobu a ani pořádně nevím proč, prostě mi to přijde přirozené. Co se mi stane, to i přijímám jako součást života, takže vlastně ani žádný důvod bát se někoho nebo něčeho, natož smrti, nemám. Aspoň si to myslím.
Tak fakt nevím, co si o tom myslet. Snad mi do toho pomůžeš trochu nahlédnout.

Zdravím, přeju pěkný den a hodně úspěchů v Tvém počínání.

Odpověď:

Ahoj,

To co jsi zažil je (věř, nebo nevěř) úplně normální. Popsalo mi to už mnoho lidí a já sama jsem si podobnými stavy prošla.
Jde o to, že pokud se člověk přeladí na jiné zájmy a jsou to právě zájmy esoterického, alternativního, nehmotného, ale i konspiračního charakteru, systému, ve kterém žijeme, se to samozřejmě nelíbí.
Pokud trochu rozumíš co je to systém a kdo vládne tomuto světu, potom si umíš velmi snadno domyslet, že co se nelíbí systému, to se nelíbí ani temným bytostem, které mají momentálně nadvládu.

Kdo nemá hlavu v mantinelech, které máme nastolené, ten mívá otázky, rýpe do kdečeho, má vlastní názory a boří to, co je zaběhnuté a nemocné. Proto existují nástroje, jak tě udržet v mantinelech, aby ses na nic neptal a prostě dělal.
Temné bytosti používají k ovládání lidí strach. Strach se používá na lidi odnepaměti, aby byli poslušní a dělali to, co se po nich chce. Pokud se nebojíš ničeho, jsi v tomto systému prakticky neovladatelný. Strach je to hlavní, základní, proč žijeme tak jak žijeme a proč tolerujeme všechny nepravosti a nepravdy, které nás zahlcují.
Jenomže strach nepřichází pouze přes zákony, nařízení, přes pokuty, nebo jiné nesmyslné povinnosti. Jsou to i mezilidské vztahy, potřeba hmotných zajištění, touha po seberealizaci…

Pokud se začneš zajímat o témata, která jsou pro systém nepohodlná, musíš se smířit s tím, že budeš podobným strachům vzdorovat. Neopodstatněný strach v tobě vyvolávají temné bytosti, které přes něj z tebe berou energii. Duševně zdravý, dospělý člověk nedostává z ničehonic strach, vždy to musí mít nějakou příčinu.
Temné bytosti, které tě navštívily, tě zastrašují. Mnoho lidí totiž právě díky tomu co jsi prožil dává ruce pryč od alternativních záležitostí a bojí se o nich i mluvit. Drží je strach, nebo strach ze setkání právě s těmito bytostmi.

Já podobných strachům čelila denodenně asi dva roky, prakticky od 12 do14 let. Vnímala jsem přesně která bytost za mnou přišla, věděla jsem jak vypadá a kde přesně stojí. O to to bylo horší. Tyto strachy se ve mě zlomily po dvou letech z toho prostého důvodu, že jsem se těchto bytostí přestala bát.
Pokud se něco děje opakovaně, zvykneš si a to co tě předtím děsilo, je najednou obyčejné a nezajímavé, protože víš, že z toho žádné následky nikdy neplynou.
Klasická temná bytost, která chodí za lidmi a zastrašuje je, (nebo to může být i skupina), ti nic udělat nemůže. Umí pouze ovládat tvoje emoce strachu, je to její jediná schopnost a její jediný úkol. Nekousne tě, neškrábne tě, neposedne tě. Může ti jen vyvolat strach a tím vzít energii. Proto se její přítomnost po čase ,,omrzí“.
Když se přestaneš bát a vyvolávání strachu na tebe přestane fungovat, bytosti to prakticky vzdají, protože nemá smysl plýtvat snahou na někoho, kdo absolutně nereaguje.

Ty máš proto několik možností, jak tento problém řešit.
1. Si uvědom, že neopodstatněný strach pochází od temné bytosti, která není tvojí součástí a ublížit ti nemůže. Můžeš se jí klidně vysmát a poslat do jakýchkoliv vulgárních míst chceš. Pokud se díky tomu přestaneš bát, už se ti to dít nebude. A můžu z vlastní zkušenosti říct, že pokud se zasměješ a řekneš, že má jít do pr., že to na tebe nefunguje, strach zmizí a s ním i bytost, protože odlehčíš sám sobě. Funguje to.

2. Volej anděly. Nemusíš je vidět, stačí si jen představit světelnou bytost u sebe a poprosit ji, aby ti od strachu pomohla a aby to poslala pryč. Podle situace a podle síly tvojí myšlenky se to stane. Někdy to ale pomáhá jen dočasně, takže je třeba postup zopakovat, nebo prosit delší dobu. Když to poleví a bude to před spaním, nezapomeň ještě poprosit o ochranu na zbytek noci a i do budoucna. Na konci tvé prosby stačí obyčejné ,,děkuji“. (Amen neříkej, není to dobré slovo.)

3. Nacvič si vizualizaci energetického ochranného obalu, aby se k tobě bytosti nemohly přiblížit. Potřebné návody u mě najdeš, je to seriál o práci s energiemi, který je jednoduchý, zvládnou to i malé děti: I. Jak pracovat s energiemi

Jsou to staré články, potřebují aktualizovat, ale údaje z nich jsou pravdivé, nadčasové. V případě potřeby použij to, co se z nich naučíš. Je to bezpečné, popisuji vlastně metody, na které jsem postupně přišla jako dítě.

Ještě bych ti doporučila k přečtení:
Bubáci pod postelí: Skutečně jen představa malých dětí?
Souvisí to s tvým problémem z minulosti.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Další fantazie – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho vivien.viv 2011-03-18 05:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezky napsaný Aluško a taky vtipně. Poslat "bubáky" do pr… mě vážně rozesmálo, ale máš pravdu – funguje to! Razance je v tomhle případě nutná, protože jinak člověk třeba bolí hlava. Díky díky díky, dávám si Tvé stránky každý ráno k snídani :o) – měj prima den – viv.

Ikona diskutujiciho Faith 2011-03-18 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem za článok, sama tým prechádzam, ale fóbia je z otvoreného priestoru a veľkých obchodných centier. Tiež to je len tak skoro 1,5 roka, ale u mňa to bolo tak, že na základe tohto problému som sa začala zaujímať o ezoteriku a podobné záležitosti. Takže mne to skôr ukázalo nový smer. Ale je to veľmi ťažké v dnešnej dobe, keď čítam, že by sme mali veľa chodiť do prírody a ja som šťastná, keď vôbec dôjdem do práce :-(. To ale nikto nepochopí, pokiaľ to sám neprežije, pretože je to úplne iracionálne a mimo vôle človeka. Ale snáď to temné bytosti tiež už prestane baviť :-), pretože tiež sa snažím s tým niečo robiť. Mne trochu pomohla aj tá metóda EFT, už tu tuším bol o nej článok.

Ikona diskutujiciho hell 2011-03-18 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezká pohádka:)…temné bytosti jako pouhá fantazijní představa…pár takových znám osobně a jsou to lidi,úspěšní, hezcí, hladcí… žádná fantazie…

Ikona diskutujiciho pitrsmen 2011-03-18 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Ono myslím že v tomhle článku byla řeč o nehmotných temných bytostech.

Ikona diskutujiciho hell 2011-03-18 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A není příčinou nerovnováha mezi konáním dobra a smiřováním se se zlem z okolí…někdy kolem Vánoc tady měla Alue poučnou animovanou pohádku o tom, kam až může dospět odpouštění zla…nepotrestané zlo se dokáže zvnitřnit do iracionální podoby strachu..zkus ten konflikt v sobě najít, bude tam…

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-18 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Nekomentuj články, které jsi nepochopila.

Ikona diskutujiciho Teia Warrilow Gingl 2011-03-18 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To znám. Bojovat s něčím takovým není sranda. Naneštěstí mě tyto bytosti nenávidí. Ačkoliv poslední dobou už si sjednávám respekt. Ale všechny ty boje časem člověka vyčerpají.

Ikona diskutujiciho hell 2011-03-18 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: já právě znám takové lidi a už jsem se z nich i párkrát po….

Ikona diskutujiciho Teia Warrilow Gingl 2011-03-18 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Nojo, lidi. Jenže to, s čím se stýkám já, má do lidí opravdu hodně daleko.

Ikona diskutujiciho dzejna 2011-03-18 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

u mě to probíhalo podobně. Jakmile jsem se zacala víc zajímat o "tyto věci" a prosvětlovat se, tak na mě byl veden silný astrální útok v noci. Zcela intuitivně jsem použila JÁ JSEM, zavolala Bytosti lásky a světla a vyzařovala lásku, což oni nesnášejí. Útok ustal a už se to nevrátilo. S vulgarismy bych byla opatrná, je to energie, na které ony rezonují…. Nutno však dodat, abych zase nebyla za hvězdu, že temné nevidím, jen jsem to silně cítila a možná že kdybych to viděla, tak tak silná nebudu…

Ikona diskutujiciho tit 2011-03-18 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte :-)

Ikona diskutujiciho Dasa 2011-03-18 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prima, ze se tu o tomhle taky zminujes! Jako mala jsem mela presne stejneho "podposteloveho" bubaka (o kterem pises ve starsim clanku), ktery me chtel capnout za nohu a ja na postel skakala z co nejvetsi dalky. Po letech se mi ted dostavil stejny pocit, kdyz zavitam potme k nam na pudu. Musim si tam vzdycky zpivat nebo aspon neco povidat, jinak bych se snad zcvrkla strachy. tak priste privolam svoje andely a snad se ta priserka brzo odstehuje:-) dik moc za clanek

Ikona diskutujiciho koudy 2011-03-18 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: tolerance k někomu kdo tu ještě nedávno psal pěkně hnusný věci? ..

Ikona diskutujiciho Nasgol 2011-03-18 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Myslím, že i kdyby ten internet někdo krájel na kousíčky, tak se dá pochopit a tolerovat :o)

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-03-18 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejspíš to bude panická porucha, aspoň kdyby s tím šel člověk k psychiatrovi, tak by ho tak zařadili a nacpali práškama. Jestli jsou nějací bubáci nevím, naštěstí je nevidím. Kdybych to fakt viděl, tak je po mně! Fakt dost dobrej film o těchto bubácích je INK (2009).

Ikona diskutujiciho j 2011-03-18 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

System (ci Matrix alebo akokolvek inac) je omnoho komplikovanejsi ako sa zda.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-18 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Připomenutí o tom, že se nemá diskutovat nepochopený článek, nemá nic společného s tolerancí. Mimochodem i já mám právo s někým nesouhlasit, nejenom ty.

Ikona diskutujiciho Faith 2011-03-18 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: To, že je to panická porucha mi bolo hneď jasné, ale lekári to riešia len nasadením liekov, ktoré vytvárajú závislosti a menia osobnosť človeka. Ale neriešia skutočnú príčinu týchto prejavov, ktoré sa môžu ťahať aj z minulých životov a tiež aj čo písala Alue, tých príčin tam môže byť veľa. A riešiť to tabletkami, to je "cesta do pekla".

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2011-03-18 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: "my len menime jednu formu vieri za inu" = Přesně tak! Víra je totiž základní kámen Matrixu, na kterém to celé stojí. Proto je asi nejlepší držet se motta "Pochybuj o všem, ničemu nevěř." Čemu bezmezně věříte, to vás ovládá a toho jste otroci. Svoboda tkví v nezávislosti. Víra je závislost.

Ikona diskutujiciho Faith 2011-03-18 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Ja som si o strachoch prečítala množstvo článkov a fakt je, že každý z nás je iný a teórie sú to síce pekné, ale realita úplne iná. Mne asi pomohlo najviac sa s tým zmieriť a začať si veriť, že pomaličky to odíde, ale chce to obrovskú trpezlivosť. A tiež je pravdivý seriál o sebeláske, je to aj tom, mať sa rád a potom si začať veriť. Ale stále je to pre mňa ťažké … . Ale už si aspoň verím, že to nakoniec zvládnem úplne, aj keď pomaličky.

Ikona diskutujiciho Spiiiidy 2011-03-18 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Na to mě napadá výrok "Remember that you're unique, just like everyone else." = "Pamatuj, že jsi jedinečný, zrovna tak jako všichni ostatní." Sice to může znít vtipně :D ale je to krásně popsaný Zákon Analogie, neboli opakování stejného principu. Takže jo, každý jsme originál (jiné vnímání světa, názory, vzhled …) ale v základu jsme všichni stejní (stavba těla, dvě půlky mozku, potřebujeme k životu vodu …)

Ikona diskutujiciho potkanek 2011-03-18 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pěkný blog :-)

Ikona diskutujiciho Azure 2011-03-18 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I já když jsem byl malý, tak jsem se bál tmy, né tak jako tazatel z emailu, ale bál. Ještě dnes nemám moc dobrý pocit ze tmy, ale snažím se tomu odolat.

Ikona diskutujiciho angelika 2011-03-18 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím o čem tázající psal.Odpověď Alušky je v podstatě správná, ale možná je třeba se na problém podívatz jiné stránky. Při vícedenním ezoterickém školení nám přednášející nabídl, že nás seznámí s bytostí, jejiž jméno tady nenapíši. Kdo trochu zná duchovní zákony, ví že vyslovení jména dodává energii nositeli toho jména.Ta bytost naní z této planety a tady se živí energií strachu. Když si uvědomíte, kolik energií strachu vyprodukuje lidstvo každou minutu,takčinnost této bytosti je celkem chvályhodná. My jako posluchači jsme prezentaci odmítli a tím to zdánlivě skončilo. Po půlnoci jsem musela jít dolů do místnosti, kde se přednášelo. Už dúvod mého vztupu byl zvláštní. Po vstupu do osvětlené místnosti jsem cítíla, že se něco stane. Do mého mozku pomalu vtékala tmavá hutná energie, až jej zcela ovládla. V mém vědomí bylo jen- křič, utíkej. Celý dům byl plný spících lidí. Protože Pracuji a vnímám srdcem, tato moje jediná schopnost mi zůstala.V představé jsem vyzařovala ze srdce energii Lásky všem a všemu. Po chvíli tato hutná energie opět pomalu vytékala z mozku, až se vše uklidnilo. Po tomto zážitku už vím, že lze zemřít strachem a jak je náš mozek lehce ovlivnitelný.

Ikona diskutujiciho Sqear 2011-03-18 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak přepadnutí strachem je celkem normální a pro ty kdo to chtěj mít hodně rychlou za sebou není nic jednodušího než dotyčnou bytost zničit pokud se někdo zajímá o energie jak je tvarovat, jak dělat štíty jak, je použít v boji atd. není nic jednodušího než ji srazit hlavu, přetnout ve dví a nebo jakoliv zničit. Zbavíte se strachu a navíc máte jistotu že tento "bubák" jiý nikoho nebude otravovat a tím pádem pomůžete světu

Ikona diskutujiciho Michael 2011-03-18 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždy když se bojím nějakého bubáka tak volám Chucka Norrise. 🙂

Ikona diskutujiciho Deine 2011-03-18 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkně napsáno. I já jsem lecos pochopila a chápu odkud jdou mé strachy. Taky jsem kdysi spala při světle i když jsem se nebála "zas tak moc" jako tazatel, nedělalalo mi to dobře. Doteď tmu nemám ráda a když jsem doma sama mám ráda světlo v nějaké místnosti. Ale někdy to zase ignoruju. Je to zajímavé. Můžu se zeptat, třeba strach z pavouků a takových z čeho pochází tohle? Protože toho se bojí většina lidí (i já). Dělá to jen jejich "špatný" vzhled?

Ikona diskutujiciho Cat 2011-03-18 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako malá jsem usínala při světle, a bála se jako prase. Počínaje bubáky s červenýma očima až po černé duchy. Pak jsem si řekla, že si je nebudu představovat a basta fidli, nebudu na ně myslet a budu myslet na krásné věci, lidi, přírodu.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-18 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som sa ešte donedávna bál mimozemštanov. Neviem z čoho sa ten strach zrodil, asi z tých blbých Akty-X.

Ikona diskutujiciho Katrin 2011-03-18 20:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem něco takového párkrát zažila a jsem ráda za ujištění, že ti ta bytost nemůže fyzicky ublížit. Moc dobrý článek díky

Ikona diskutujiciho Aran 2011-03-18 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký, jen bych je nikam neposílal "do p…". Důvod tady byl již napsaný.

Ikona diskutujiciho Jitka 2011-03-19 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No mela bych jednu otazecku. Tenhle strach mivam obcas take, ale vim, ze pomine, tak to je dobre. Ale chtela bych vedet, odkud je amen spatne slovo a proc, to mi nejak nedochazi, nebo mi asi neco duleziteho unika. Proste me upoutala veta: Amen nerikej, neni to dobre slovo…a otazka v hlave se zrodila.

Ikona diskutujiciho Alue 2011-03-19 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Ahoj, je o tom článek tady, najdeš tam odpověď:

Ikona diskutujiciho nellolita 2011-03-19 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahojky pozrite moj blog www.nellolita.blog.cz alebo len kliknite na web..dikys:)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-03-19 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: No ja som bol zhodou okolností dnes na pohrebe v kostole, a intuitívne som sa nemodlil s ostatními ani nevyslovil slovo amen, pretože ma tieto stránky naučily, alebo zmanipulovali k tomu že náboženstvo není celkom v poriadku.

Ikona diskutujiciho ALENA 2011-03-22 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aho,take jsem prožila několik napadení,řekla bych,že se stupnují.Strach a ochromení je ta k skutečné a strašlivé,že sebemenší pohyb není možný,navíc se bojím i dýchat,aby mě to neslyšelo.Navíc mi to ovlivní i další den,necítím se volně.

Ikona diskutujiciho Liriel 2011-05-11 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, přesně stejný problém jsem měla několikrát, kdykoliv jsem se dala na správnou cestu (minimálně dvakrát, když jsem začala cvičit wydu, bylo prvních pár dní úplně strašných). Tak nějak jsem došla k názoru, že to k tomu prostě patří a časem se to bude leda stupňovat, což mě upřímně děsilo (ono taky představovat si, kdykoliv vezmete do ruky nůž, jak jím někomu ubližujete, není zrovna sranda). Tyhle věci mě ale pronásledovaly, už když mi bylo šest nebo sedm a nic jsem nezkoušela (jen jsem viděla různé bytosti, ale to bylo spontánní). Každopádně zjištění, že to může přestat a že s tím dokonce můžu i já něco dělat, mi moc pomohlo. Díky!

Ikona diskutujiciho petr.ix 2013-04-03 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je zajímavé, nedávno mě postihl podobný problém, není to tak zlé, ale strach z noci se mi trochu vrací, spíš víc v domech, než venku, ty temné bytosti si opravdu nepřejí abychom měli sebemenší povědomí o nějaké druhé stránce světa, jinak díky, je tu plno užitečných informací, ale trochu mi nahnal strach článek o zrcadlech, respektive co jimi může přijít; i sem koukal doma jestli není někde prasklé a bohužel není a je i docela velké, ale snažím se to překonávat, naštěstí je tu plno rad, tak se tím snažím řídit, i když já nevím, nějak nemám chuť, nebo energii vůbec na nic, i inspirace mi došla, vůbec tohle jaro je zvláštní a jiné, divné, ale zoufalý nejsem, to ne :))

Ikona diskutujiciho AgRoNnA-Shi 2015-04-14 06:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku, mohou se lodí proměnit v temné bytosti?

Ikona diskutujiciho Gabby 2015-12-07 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě asi tyto bytosti donutili se zase modlit a odradili mě od této cesty, tak jsem se nasmála u tohoto článku :D vyzkouším.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek