Budu se stěhovat a měla bych pár praktických dotazů, aby se mi tam žilo dobře

8.6.2012 v Poradna 27

Dopis:

Drahá Alue,

v první řadě bych Ti chtěla pochválit Tvé stránky. Jsou opravdu moc hezké a užitečné. Nejednou jsem našla odpověď na nějakou svou otázku. A pevně věřím, že nejsem jediná.

Zvláště pak musím povznést Tvůj seriál o zdravé výživě – “Jak zdravě nakupovat“. Jsem z něj nadšená (a myslím, že nejsem sama) a doufám, že brzy bude nějaký podobný seriál, který se bude hodit do běžného života.

Abych Tě příliš nezdržovala, jsem přesvědčena, že musíš odpovídat na více mailů, přejdu tedy k věci. Mám tu několik dotazů, u kterých doufám, že mi na ně, nebo alespoň na některý odpovíš. Vážím si Tvého času už jen z toho důvodu, že toto čteš.

S mojí rodinou se v brzké době budeme stěhovat. A podle mého názoru je to nejlepší způsob jak se změnit a začít jinak žít. A proto bych se Tě chtěla zeptat na takové otázky, nad kterými se možná i zasměješ, kdo ví :).

Chtěla bych se Tě zeptat, jak moc je škodlivá televize v pokoji. Televizi jsem měla (a ještě mám) skoro 7 let. Od dětství, od té doby, co jsem měla svůj malinkatý dětský pokojíček, jsem v něm měla televizor. A musím uznat, že když spím v pokoji nebo někde, kde televize není, spí se mi o moc lépe (jako bonus mám v pokoji i modem k internetu, takže ty různé wi-fi vlny a já nevím co ještě, je v mém pokoji jako doma. Tedy, je. Vím, žes psala, že v televizi jsou duchové, tak mne napadá, jestli nějak nemohou “vylízat” ven a potulovat se po bytě. A když se od televize přesunu k nábytku.., jak vlastně rozeznáš normální prasknutí v nábytku od toho.., nenormálního?


Pak, bych se chtěla zeptat, jak nový pokoj očistit. Sakra, neumím používat správná slova. Prostě, jak se hned na začátku zbavit těch špatných energií a bytostí. Myslíš, že i přesto, že v tom domě nikdo není a kromě zařízené koupelny a krbu tam nic není, že tam mohou být?

Dále bych se Tě chtěla zeptat, je to tedy spíše osobní, jakou bys volila barvu stěny 😀 Já vím, je to divné, že se na toto ptám, ale když budu citovat citát ” Je lepší se zeptat a být hloupý pět minut, než se nezeptat vůbec a být hloupý celý život” tak mi těch pět minut za to stojí 🙂

Potom, co už nesouvisí se stěhováním, nosím na krku pentagram (cípem nahoru, samozřejmě) tak bych se Tě chtěla zeptat, jaký na něj máš názor, zda-li si ho někdy nosila a jestli ti příjde jako dobrý ochranný amulet.

Má další otázka se týká zrcadel. Mám jedno malé kosmetické zrcátko u mne v pokoji. Je to takové malé kruhové zrcátko, který má normální vidění a pak přiblížené. Dá se s ním vlastně otáčet. Tak bych se Tě chtěla zeptat, jak moc je velká šance, že přes něj chodí různé bytosti. Občas, když se v noci probudím, a mám divný pocit, raději ho zakreji.

Tak mne napadá, jak vlastně zrcadla řešíš Ty? Máš třeba nějaké v koupelně? A zakrýváš ho, či ho necháš být?

A nakonec, jedna taková věc, co mne trápí už docela dlouho. Poté, co jsem pročetla Tvoje stránky, zjistila jsem, že skoro celé mé dětství na mne byli napojeny temné bytosti. Zlý duchové a různá stvoření, které mne jako malou strašili. A dařilo se jim to velmi pěkně. Od té doby ještě stále občas spím ve svých 16 letech s rozsvíceným světlem, nebo dříve i s zaplou televizí (což je dosti vtipné, když je televize.., destruktivní, nebo jak bych to nazvala). Takže to je taky důvod, proč se na to stěhování tak těším a chci začít nějak jinak. Doufám totiž, že všechny ty mé zlé stvoření a kreátury zůstanou ve starém.

Ale abych tady nemluvila o tom, co bylo, ale o tom co je a bude… Kvůli tomu, co se mi stávalo v dětství, mám trochu strach z komunikace, jak s andílky, tak s jednohmotnými bytostmi. Prostě mám strach je vidět.., mám strach, že se mi budou ozývat v hlavě. Kvůli tomuhle jsem se trochu blokla. Ale s andílky si občas povídám. Ale prosím je, aby mi nedávali žádnou odpověď, ani nic takového. A zatím jsou na mne velmi hodní 😀

Proto bych se Tě chtěla zeptat, jak se takového strachu zbavit, či jestli je nějaká jiná forma komunikace. Někde jsem četla, nevím už zda-li u tebe, či u někoho jiného, že jim andílci odpovídali pomocí dopisů. Že něco napsali. Je to možné? Nechat jim třeba papírek a oni tam něco napíší?

Tak, a jsem u konce svých dotazů. Jsem ráda, zda-li jsi vše zdárně dočetla až sem. Jsem Ti vděčná a doufám, že brzy dostanu odpověď od Tebe.

Do budoucna Ti přeji hodně úspěchů, jak v Tvém profesním, tak v osobním životě. Ať se Ti daří a ať je Tvá budoucnost bez problémů.

S pozdravem,

Bereniké.

P.S. Trochu mne mrzí, že nemám možnost si přečíst Tvou knížku. Ukázky mne zaujaly. Ale nemám možnost, jak ji koupit. Protože účet nemám a pochybuji, že bys udělala vyjímku a zaslala bys ji na dobírku. Ať tak, či tak, snad ji jednou seženu a budu Ti moci říci, jak je skvělá (což nepochybně je 🙂 )

Odpověď:

Ahoj,
Ok, tak hurá na to 🙂

1. Wi-fi poškozuje mozek a nahrává do mozku podprahová data. Mimojiné bere energii a způsobuje nemoci krve, případně rovnou rakovinu. Já televizi nemám už pár let a vůbec mi to nechybí. Pokud jsou mé aktuální poznatky správné, tak vlastně dneska když nemáš wifinu, tak nemáš ani televizi, že?
Rozhodně ti moc doporučuji v zájmu vlastního fyzického i duševního zdraví televizi nevlastnit.
a:) ti to žere spoustu času, který můžeš využít líp
b:) jsou tam samé blbosti, když tě něco zajímá, můžeš si to najít stejně na internetu
c:) to vyzařuje nezdravý elektrosmog
d:) to nahrává do mozku podprahová data, která způsobují poruchy osobnosti, deprese, nemoci, nespavost, duševní nevyrovnanost apod.
Wifi je v podstatě jako mobil. Dnešní nová generace mobilů, pokud ho vezmeš do ruky, okamžitě ti ovlivňuje krev v těle, zabíjí bílé krvinky a je toho mnohem více. Wifi a televize, opravdu ne, vyhoď to. (mobil ideálně taky)

Televize, jako rezonátor destruktivní energie, duchy neobsahuje, ale přitahuje je. – V tom je rozdíl 🙂 V nábytku ti klidně praskne domácí skřítek, ale do televize lezou pouze zlí duchové.

Jak rozeznáš normální prasknutí od toho druhého. – Často se přitom stane ještě něco dalšího. Něco se pohne, zatřepe, uvidíš okolo proběhnout nějakou energii… případně to má úplně jinou razanci a pak to ještě reaguje na tebe, že to praskne opakovaně po dalších otázkách. – Zkrátka tahle věc je pouze o zkušenostech a odpozorování.

2. Jo, preventivně bych to tam pročistila všechno, to je dobrý nápad. Úplně by měl stačit ten návod, co je popsaný v tomto článku z poradny:

,,Myslím, že je u mne v pokoji destruktivní bytost. Jak se jí zbavit?”
Prostě ty svíčky dáš do každé místnosti, čili že ten návod provedeš všude.

3. Jak si vymalovat pokoje?
To je spíš o tvém osobním vkusu a hlavně o tom, k čemu bude ta která místnost sloužit. – Bílá je ideální všude, ale pokud nechceš u ní zůstat, mysli na to, že červenou na stěny rozhodně ne, protože je to barva, která zesiluje horkokrevnost, čili agresivitu. Nehodí se nikam, ani do jídelny ne. Také rozhodně NE černou.
Do ložnice bývá nejlepší světle modrá, nebo zelená. – Jsou to barvy, které povznášejí a uklidňují.
Žlutá je zase barva tepla a energie, stejně tak jako oranžová bývá příjemná v obýváku.

4. Pentagram, pokud je v této poloze:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/97/Pentacle_2.svg/220px-Pentacle_2.svg.png
Znamená ,,člověk” a je to tedy dobrý ochranný symbol.
Kdyby ale byl špičkou dolů, znamená to ,,satan” a rozhodně bys ho měla v takovém případě zahodit.

5. Přes malé zrcátko ti toho moc chodit nebude, spíš se přes něj nahlíží, než přechází. Problémová bývají zrcadla velká, ale tohle malé bych zas tak moc neřešila. Večer ho klidně šoupni do nějakého šuplíku, jestli se tam vejde. – Vždyť ho můžeš vytahovat v době, kdy se ti hodí a pak ho zase zastrčit.
Já osobně nemám zásadně žádné zrcadlo v ložnici (aby mi nerušilo spaní), ale v koupelně samozřejmě ano. Já ale doma neřeším žádné problémy s destruktivními bytostmi, mám to všechno dobře odstíněné a navíc se jich ani nebojím, takže otázka zrcadel u mne není moc horká. A když už jedno větší mám, problémy s ním nejsou, co z něj vyleze, to zase rychle vypadne a nevydrží to u mne.

6. Strach z destruktivních bytostí funguje jednoduše: Dokud se jich bojíš, tak tě provází. Až se bát přestaneš, tak ti dají pokoj. To je jediný princip, se kterým je potřeba pracovat a až si ho uvědomíš, tak prostě odejdou. Jsou jako otravné mouchy.
Strach z konstruktivních bytostí (andělé, víly) funguje tak, že dokud se jich bojíš, tak se sama blokuješ a nikdy je neuslyšíš. Leda by ses přestala bát. Takže dokud se bojíš, tak nehrozí, že anděly uslyšíš a zároveň jsi náchylnější k bytostem destruktivním, které vyhledávají bázlivé lidi.
Jich se ale snadno zbavíš třeba tím návodem, co jsem ti poslala v odkaze výš.
Anebo i tímto: ,,Jak se ochránit před destruktivními energiemi”
Anebo si jich prostě nebudeš všímat a nebudeš se bát. Důvod, proč ti fungovala televize je ten, že odvede tvoji pozornost a ,,umlčí nepříjemné ticho”. Stejně dobře by ale fungovalo i rádio a rozsvíceno v pokoji. Televize není nezbytná věc k životu.

Hodně štěstí 🙂

Alue

Kam dál:

Další Fantazie – ZDE

Otevřít rubriku ,,Poradna: Životní směr” pro další otázky a odpovědi

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Anička 2012-06-08 07:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc užitečný článek 🙂

Ikona diskutujiciho Ann Taylor 2012-06-08 08:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak s televizí jsem rozhodně nikdy žádný problém neměla a to ji mám v pokoji už takových deset let. Jsem optimista, jsem veselá, nemám žádné psychické ani jiné problémy. Ovšem taky nefunguje, pouštět se na ní dá jen DVD.

Ikona diskutujiciho Nasgol 2012-06-08 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Možná je postarší, tak proto…. taky sem občas zaslechl podobný zvuk, kde bylo starší vybavení

Ikona diskutujiciho Jana 2012-06-08 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máme bezdrátový internet. Počítač je ve vedlejší místnosti, ale tu krabičku (modem?) mám u sebe v pokoji. Je u jedné stěny, postel mám u druhé, takže to nemám přímo u hlavy, mezi tím je ještě stůl. Ale stejně se bojím. Když to říkám rodičům, tak si prý nemám vymýšlet blbosti, jinak to prý nejde. Co mám dělat? Mám strach z rakoviny. Stačilo by to na noc vypínat?

Ikona diskutujiciho Míša 2012-06-08 11:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víc času trávím na koleji, kde wifi není, než doma, kde je, tak asi proto na mě nepůsobí zatím nijak hrozně 🙂

Ikona diskutujiciho Krasivija 2012-06-08 12:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já asi televizi taky vypustím ze svého života. Až se nám rozbije ta stará, tak už budou k sehnání jen ty hnusné, mega velké, širokoúhlé. Já nesnáším širokoúhlozu obrazovku.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-06-08 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ano, na noc vypínat by se wifi měla vždy a pomůže ti to opradu hodně. Určitě hned poznáš, že máš kvalitnější spánek  a jsi na tom líp jak zdravotně, tak vitálně. – Krabička nejde přesunout do jiného pokoje?

Ikona diskutujiciho Jana 2012-06-08 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:Bohužel nejde, kvůli přípojce na telefon. Jsem z toho už fakt zoufalá. Nejhorší je, že když s tím před rodičema začnu, tak se akorát pohádáme a vypadá to, že jsem nevděčná, prý místo abych byla ráda, že máme internet, tak si ještě vymýšlím… Takže stačí na noc vypnout? To se mi ulevilo…

Ikona diskutujiciho onni 2012-06-08 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Alue, mam prosbu, protoze jsi nakousla dost zajimave tema… i vzhledem k tomu, stehovani, taky me to do pul roku nejspis ceka.. wifi a tv a vubec elektronicke pristroje zhorsuji kvalitu spanku, jo, na tom neco bude.. ale ja osobne mam hrozny spanek at spim kdekoli a s cimkoli v pokoji. Dokonce i kdyz je v pokoji jen matrace na podlaze. At uz jsem doma, u nekoho znameho, nebo treba v hotelu. Myslis, ze bys dokazala napsat nejaky clanek ve stylu tvych poraden, jak si zlepsit spanek, i kdyz takove veci jako vypinani wifi atd vubec nepomahaji? Musim se priznat, ze jedine co mi kdy v zivote pomohlo se spanim (problemy s usnutim a spatnym spankem mam snad odjakziva, i kdyz jeste zadne wifi ani mobily nebyly) byly jiste antidepresiva (kdyz jsem se zacala brat, bylo to neuveritelne, KONECNE jsem byla schopna lehnout do postele a proste a jednoduse usnout) – co podle tebe zpusobuje extremni problemy s nespavosti? Ja uz jsem to treba uz vzdala, proto taky beru ty leky…:/

Ikona diskutujiciho Jakub 2012-06-08 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a ak mam v izbe notebook a na noc ho vypnem, budu tam tie wifi vlny aj tak? modem je v inej miestnosti

Ikona diskutujiciho Weri 2012-06-08 19:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:můj člověk :D mám sice novější mobil, ale pořád je to "kostka". placaté dotykáče bych povraždila.

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-06-08 20:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Modem by ničemu nevadil. Vadí wifi router. Máte to připojeno kabelem nebo bezdrátově? Ale v bytovkách si člověk stejně nepomůže. Můžou to mít sousedi přímo za zdí a celkově jdou zachytit desítky sítí. Nedávno jsem čekal někde ve městě a na mobilu jsem našel asi 80 wifi sítí.

Ikona diskutujiciho Vermal 2012-06-08 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak může wifi do mozku nahrávat podprahová data, když mozek žádná data neobsahuje?(chci jenom vysvětlení, nerýpu)

Ikona diskutujiciho omroo 2012-06-08 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsem se opravdu zasmál: "…televizi vyhoď, jsou tam samé blbosti, vše stejně najdeš na internetu…" A na internet budu sledovat na zdi?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-06-08 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Tak si to alespon vypínej v noci, nedělej doma zbytečně rozruch.

Ikona diskutujiciho Firzen 2012-06-08 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jenom pro upřesnění… Internet v některých dnešních televizích už normálně prohlížet jde. Dnešní televize jsou počítače, nic jiného.

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-06-08 23:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já wifi nijak vědomně neregistruju, nevím o tom, nepoznám rozdíl mezi zapnutým a vypnutým WIFI. Dřív jsem se tomu podvědomě bránil a doteď dávám přednost kabelu tam, kde to jen jde a i všem lidem to doporučuju. Ale občas wifi používám, kvůli tabletu. Ten by bez toho byl úplně nahranej. Ve škole nám kdysi před lety učitel říkal, že znal mladíka, co byl tak citlivej na el.mag záření, že nemohl projít pod dráty vysokého napětí venku na sloupech. Že z toho omdlíval. A teď z jiného soudku: koukněte k Clarte na blog, má tam vynikající příběh ze záhrobního světa, doporučuju.  http://www.clarte.estranky.cz/clanky/moje-tvorba/povidka—cast-1..html

Ikona diskutujiciho Luz 2012-06-09 06:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K bodu 1, myslím, že tv se běžně používá přes kabel, ne wifi?

Ikona diskutujiciho Ann Taylor 2012-06-09 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Eee, tím to není, sice určitě nebude nová, ale dělá mi to – spolubydlící to nedělá. V minulém pokoji mi to taky dělala – spolubydlící to nedělala. Bylo to vždycky jako by praskala žárovka, ale ta samozřejmě nepraskla. A lampičky jsou všude stejné, tohle drobné erární vybavení se kupuje naráz, pokud to někdo úplně nezničí.

Ikona diskutujiciho Natálie 2012-06-09 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, píšeš, že wifi škodí, myslíš tím i připojení na internet?

Ikona diskutujiciho Natálie 2012-06-09 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak koukněte na orgonity – mohly by ten elektrosmog vystínit http://orgonit.uvadi.cz/

Ikona diskutujiciho Deine 2012-06-09 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou wifi teda nevím. V pokoji mám router, modem, prakticky všechny počítače včetně moderního mobilu a spím jako miminko a nemoci mám zřídka kdy a většínou když je nemocný někdo kolem. A to bydlím v paneláku ve městě. 🙂 No kdoví, ale tak určitě není na škodu to dát pryč 🙂 Někdo na to může být citlivější… (Já třeba mám vedle baráku depo tramvají a i když vyjíždějí + burácí bouřka tak neslyším vůbec nic :D

Ikona diskutujiciho Robert 2012-06-09 21:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Duchové" v televizi byli v dobách analogového signálu, kdy vlivem různých odrazů vznikal zdvojený obraz. :-)

Ikona diskutujiciho Anub 2012-06-09 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. DObré rady jsi dala, nicméně ohledně wi-fi a vůbec vyzařování nesouhlasím s radikálním odstraněním mobilů, wifin atd. Kabely tahat po bytě nemůže kdokoliv, drátový telefon není dneska žádná výhoda, nicméně, chceme-li se bránit vadnému záření, stačí se zajímat. Není nutné kdeco likvidovat a zahazovat. Takový orgonit, když si ho umístíš vedle wifiny, tv, notebooku, mobilu či mobil vedle něj, tak škodliviny jsou pohlcovány a "čisté" záření Ti neublíží. Orgonit ti i vyrovná poměr škodlivin vs. čisté záření. Navíc, není nic jednoduchého, než si jednou za čas požádat "tam nahoru" o ochranu před škodlivými energiemi a je to 🙂 To, že někdo nespí, je nervní atd., je jen proto, že má rozhozené toky energií, stačí požádat vyšší energii či přímo Světlo o harmonizaci energetických drah při spánku…odzkoušeno v praxi 🙂

Ikona diskutujiciho Trololo 2012-06-09 23:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Zkusil bych vyměnit žárovku.

Ikona diskutujiciho Primula 2012-06-11 06:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strach a bojazlivosť … nemusí existovať ak v toto neveríš … Ver tomu čomu chceš, o čom si presvedčený/-á a ono sa to skutočne stane …

Ikona diskutujiciho Lana 2012-06-11 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ugh, u nás to je docela problém, pořád se hádáme.Táta je závislý na televizi a tak máme v bytě dvě a k tomu ještě nějakou anténu na programy nebo co (nerozumím tomu, co je všechno k tý bedně třeba).Pomohly by třeba orgonity?Jeden nosím na krku jako takový hezký přívěšek – konkrétně tento http://www.orgonity.cz/e-shop/orgonitov%C3%A9%20%C5%A1perky/Slza.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek