Byl jsem na léčení reiki a teď je mi zle. Jak se energeticky zharmonizovat?

6.4.2016 v Poradna 20

Milí čtenáři, nabízím vám zde jednoduchý způsob, jak si napravit energii nejenom pokud máte podobný problém jaký se zde řeší, ale i pokud vás obtěžují jiné bytosti, nebo destruktivní energie. Principy fungují pořád stejně, pamatujte ale na to, že všechny podobné návody si vyžadují určitý čas a náprava může postupně probíhat klidně i několik týdnů. Energie nelze napravit zrychleně, nebo instantně.

Dotaz:

Krásný dobrý den.
V říjnu jsem navštívil terapeuta reiki, abych si vyléčil strach. Pán na mě přikládal ruce. Cítil jsem teplo a pak mi rovnal čakry.

Od té doby mě bolí hlava, jsem bez energie a nemám tu tvořivou inspiraci a cítění. Cítím pálení po těle.

Byl jsem se tam jenom léčit, a ne zasvětit. Rozhodilo mi to i psychiku a nevím, jak se toho zbavit. Teď mi připadne, jako kdyby ze mě někdo sál energii. V noci nespím, a zacaly mi bolesti žaludku.

Proto vás žádám o radu, jak se toho zbavit. Doufám, ze jsem nebyl zasvěcen.

Předem moc děkuji. H.


Odpověď:

Dobrý den,

Je možné že vás vysává přímo terapeut, nebo temné bytosti které jsou na něj napojené a přešly z něj na vás.

Jako první si na terapeuta udělejte rituál s růží: Jak se účinně ochránit před vysáváním jinou osobou

Dejte ruce k sobě, spojte pouze konečky prstů a řekněte: ,,Prosím konstruktivní síly Vesmíru o okamžité spojení s mým vlastním Zdrojem.“

Mělo by vám to obnovit energetické ochrany.

Pořiďte si kvalitní křišťál, ideálně dva

Křišťál: Kde a jaký sehnat

Křišťál: Možnosti použití a údržba

a denně si dávejte ruce pod ledovou vodu, pod kohoutek. Vezmete do každé ruky křišťál, nebo do obou ten jeden a pouštíte si ledovou vodu od lokte směrem ke konečkům prstů. Voda stéká z rukou do odpadu, špice křišťálu směřuje dolů, směrem pryč od vás.

Silnější varianta hotovo návodu je pustit si ledovou vodu od temene hlavy a nechat stékat po paty a nechat odtéct. Příjemné to není, ale čím studenější, tím lepší efekt. Teplá voda nefunguje.

Návod s vodou funguje i bez křišťálu, ale je o dost slabší. Ledová voda z vás vytáhne destruktivní energie, pokud máte i křišťál, tak to z vás vysaje destruktivní bytosti.

Také bych vám doporučila svoje energetické krystaly, chrání před destruktivními energiemi a dobíjejí konstruktivní energií:

http://alueshop.webnode.cz/energeticke-krystaly/

Psychika souvisí úzce s energiemi, měla by se vám postupně srovnat sama, až provedete doporučená opatření. Také je mi psychicky zle když mě někdo vysaje, jsou to propojené nádoby.

Žaludek vás může bolet také od špatných energií, na mě když někdo něco pošle tak i zvracím. Zkuste ty oplachy ledovou vodou, i když ještě křišťál nemáte, mělo by to žaludku ulevit pokud je to energetický problém. Pokud to nezabere, měl byste s tím zajít k homeopatovi nebo detoxikačnímu poradci, může to být například helicobacter pylori, ale pokud jste ten problém doteď neměl, bude to asi doprovodný jev toho energetického útoku který jste při ,,léčení“ reiki absolvoval.

Nyní máte vlastní zkušenost jak je to nebezpečné, varujte před reiki své blízké!

s pozdravem

Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ivet 2016-04-06 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky mám s tím blízkou skušenost, jednou jsme šla s mámou na reiki. Když jsme došli domů udělalo se jí strašně zle a neustále zvracela, nešlo to nijak zastavit, nakonec jsem jí musela odvést do nemocnice na kapačky. On tvrdil, že je to reakce těla jak se čistí od chemických léků, kterých brala dost. A přišlo mi to i logické. Nakonec se její stav i zlepšil než před návštěvou, tak těžko říct jestli pomohl či ne.

Ikona diskutujiciho Jirka 2016-04-06 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím.

Ikona diskutujiciho Morell 2016-04-06 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já to měla mnohem snažší a rychlejší. Taky jsem byla u takový terapeutky, dělala reconnection a po skončení mě pěkně bolela hlava. Přešel můj průvodce, šáhl do mě, vytáhl přivtělenou bytost a hnal ji pryč. Cítila jsem z něj zuřivost a snad i sprostá slova, rostě mu dal najevo, že ve mě nemá co dělat. Bolest byla prič hned i se všemi vlivy.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-06 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky bohu, že jsem na tvé stránky narazila včas. Plánovala jsem v osmnácti zasvěcení do reiky, no to by byl teda průser, díky Alue! 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-06 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  No fuj.. reconnection je taky celkem výživná kapitolka :-/

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-04-06 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To i ta Shambala nebo jak sa to jmenuje, je taky nebezpečná??

Ikona diskutujiciho Amelien 2016-04-06 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nechtěla bys někdy napsat i něco u RUŠ? nezdá se mi to, ale logicky vůbec nevím, co by na tom mohlo být špatného…

Ikona diskutujiciho Erik 2016-04-06 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že u reikařů je spoustu nedouků a tím pádem nebezpečí. Jsou však nejspíš i skuteční mistři. Důvěru mám například k Alence Pastelce, jejíž léčivá CDéčka mluví dle ohlasů asi sami za sebe. Je tedy samozřejmě otázka kdo to dělá a s jakou čistotou, což bude asi hlavní problém. Málokdo totiž slouží Bohu, zato svému egu či jiným entitám , byť nevědomě, mnozí…a od toho se pak uděje i jakost takového setkání , propojení a ovlivnění.Sestřenka prošla reiki i shambalou a pak musela konstatovat, že jí to nepomohlo. Je jen asi málo dobrých či vynikajících.Sebeléčení je to nejlepší v kombinaci s pokorou a vnímavostí.Problém je asi zejména v tom, že přesně vnímavost civilizace potírá a to například televizí, otráveným vzduchem, potravinami a programy jako práce,shon,stres a strach…a pak těžko dochází na tu vnímavost!Chytrý může dát rybu. Moudrý může naučit jak si rybu sami nachytáte. V tomto směrování k sebeléčení a pokoře a prosbě k vesmíru, autorce článku tleskám.

Ikona diskutujiciho Daniela 2016-04-06 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiez ma jedna pani " čistila " cítila som sa potom priserne bolesti zimnice, bolo to dvakrat pred cca dvoma rokmi prešla som si svoje začali ma kontaktovať duše v noci ale nie dobre dovtedy som mala klud len som chcela nieco vediet co sa tyka numerologie a ona ze pritom aj čisti , nevedela som otom nic, odvtedy si dávam pozor kto na mna dáva ruky ,teraz sa čistim podla aluskinho návodu zacinam sa citit lepsie v apríli idem uz na tretiu ocistu 🙂

Ikona diskutujiciho armag 2016-04-06 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Když čtu to přísloví o těch rybách, tak mě vdy napadne, jak dlouho by to asi tak šlo dělat, kdyby si každý člověk chytil denně jednu rybu. Mluvím třeba o městech typu Praha a jiných podobných velkoměstech.

Ikona diskutujiciho Janko 2016-04-06 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to divne ,ked mas Alue članok proti reiki a iným metódam a pod tými istými článkami reklamu pre absolvovanie týchto kurzov.ako :Reiki Olomouc,Riegerova

Ikona diskutujiciho Morell 2016-04-06 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Výživná to ano, vrtají ti prstama díry do hlavy a uzvírají sedmou čakru. Nic dobrého.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-06 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Nemůžu za to, že mi sem cpe seznam.cz svou debilní reklamu.

Ikona diskutujiciho Fred 2016-04-07 00:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ty reklamy jsem si v prohlížeči zrušil adblokem a stránky jsou bez parazitů, čisté a pěkné.

Ikona diskutujiciho Efs 2016-04-07 04:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:, [8]: Je to sice mírně OT, chci jen dodat, že ten nejmoudřejší je naučí ryby chovat a starat se o ně, nejen je chytat. Je to k jinému tématu. Často se diskutují různé sbírky a formy pomoci kdekomu. Výjimečnou ukázkou, jak se to dá dělat dobře a poctivě, je sdružení Checomacoco.

Ikona diskutujiciho Erik 2016-04-07 06:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Možná že i s tím zamezením nechtěných reklam by ti mohli a zdarma pomoci ITáci z hearth.net… a ještě rádi – o tom totiž tamní princip a princip pravé duchovnosti je: Pomáhat druhým nezištně. Je jasné, že si tu nezištnost může dovolit každý jen s určitou mírou a s ohledem na vlastní zajištěnost.

Ikona diskutujiciho lubka 2016-04-07 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:…detoxikačka ,zvednutí prány vždy vyvolává stavy pročišťující tělo…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-04-07 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Do systému blog.cz NENÍ  možné zasahovat.

Ikona diskutujiciho Morell 2016-04-07 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Přidej taky bezpečnější ohledně virů.

Ikona diskutujiciho hns 2016-09-10 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reiki je pod kontrolou bohyně Vadžravaráhí deví a Buddhy Vairóčany (v japonštině Mariši-ten a Dainiči Njorai).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek