Byl to jen sen

18.7.2010 v Zážitky 5

alue.cz

Zdál se mi příšerný sen. Objevila jsem se v jakési nemocnici, kde jsem stála u postele člověka, který byl hubený, jen kosti potáhlé kůží, žádné svaly ani tuk. Měl krátké vlasy a hrozné bolesti. Svíjel se v křečích a hrozně ječel.

(Tu osobu jsem znala a raději schválně nepíšu, o kom se mi zdálo.)

V tom snu mě to tak šíleně vystresovalo, že jsem začala brečet, utekla jsem z pokoje na chodbu, kde jsem si sedla na schody a naříkala jsem. Nikdo si mě nevšímal.

Najednou jsem se začala budit. – Byla to zvláštní chvíle.

Vědomě jsem byla vzhůru, ale napůl jsem ještě měla před očima ten sen, který pomalu mizel. Měla jsem hrozné nervy a už jsem to nechtěla dál snít. Najednou jsem cítila, že mi někdo hladí vlasy. Cítila jsem ruku, jakoby byla hmotná a jasně jsem slyšela (ne v hlavě, ale fyzickým sluchem), jak mi šustí vlasy od toho, jak mě někdo hladí.

První jsem se lekla a pak jsem zjistila, že je to Laurej! – Byl u mé postele a nahlas mi říkal: ,,Byl to jen sen, už je pryč. Uklidni se, nic se neděje.”

Trvalo to několik minut, dokud jsem postupně nepřišla k plnému vědomí. Jakmile jsem si uvědomila že je ráno a já ležím na boku v posteli, Laurejovo hlazení, šustění vlasů i jeho uklidňování bylo pryč.

Tento zážitek byl velmi zvláštní, protože od Laureje nejsem zvyklá, aby mě po ránu hladil, nebo aby na mě mluvil. Většinou si povídáme večer a sama Laureje o pohlazení prosím jen před spaním. I když občas mám špatný sen, málokdy se stane, že by mě Laurej takto opečovával bezprostředně po zážitku.

Také je zvláštní, že jakmile jsem se probrala, úplně jsem na tento zážitek zapomněla a vybavil se mi až odpoledne. Nechápu, proč se mi to dopoledne vypařilo z hlavy. Jsem ale ráda, že se to stalo. Takto intenzivní zážitky nebývají časté.

linka

Další zážitky související s andělskými bytostmi najdete zde: Rubrika: ,,Zážitky – Andělské Bytosti”

Víly, Andělé - Sošky, Figurky

Další sošky andělů a víl – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dana 2010-07-19 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla jsem také intenzivní děsivý zážitek ze snu, kde učitel střílel z brokovnice po prchajících žácích, byla tma. Realita byla pokřivná, nic nefungovalo jak má. Probudila jsem se, vyskočila do sedu a ustrašeně dýchala.

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2010-07-19 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednu dobu se mi zdávalo o nacistech…pořád po mě šli a chtěli mě zabít, ale naštěstí jsem se schovala nebo utekla…nebo jsem předstírala, že jsem Němka a oni na to skočili…

Ikona diskutujiciho patrik 2010-07-20 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mne sa zase vzdy snivalo o upiroch. ze ma nahanali. A pritom kedysi ked sa mi to snivalo ziadne upirske filmy neexistovali. (okrem stareho Drakulu). alebo proste nejake hororove veci. Teraz sa mi to uz nastastie nesniva. Len hororove sny z normalnej kazdodennej reality

Ikona diskutujiciho Kristi 2010-07-24 23:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lily: Je neuvěřitelné, co píšeš, protože takové sny se mě taky zdávají. Je možné, že je to nějaká regrese z minulého života? Alue?

Ikona diskutujiciho Lea 2010-07-25 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mne se ted dvě noci po sobě zdálo, že mojeho králíka něco posedlo-nejhorší byl ten jeho pohled a ty oči:(. Uplně jsem cítila že je mi blbě a o nic lepší to nebylo když mě něco z teho snu vyhodilo. Další noc to samé-ae tak to není uplně to nejhorší co semi kdy zdálo jenom byli zvláštní ty oči

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek