Aktuálně

Šungit z ruské Karélie je opět skladem v eshopu Alue.cz

Vstup do eshopuDobrovolné dary na provoz stránek můžete posílat na účet: 242302976/0300
Podrobnosti Zde Děkuji!

Sledujte Aluška.org na:

Nápověda

ORIENTACE NA WEBU

Návrat na hlavní stranu – Klikněte na velké žluté sluníčko vlevo nahoře, funguje jako tlačítko ,,domů“.
Hledání – Vyhledávač je umístěn vpravo nahoře, označen ikonkou lupy a popiskem ,,hledat“.
Rubriky – Jednotlivá témata, ve kterých jsou rozřazené články, jsou přístupná přes bílé menu úplně nahoře vlevo. Popisky ,,Alue, Mystika, Zdraví, Společnost“ jsou rozcestníky. Ukažte na ně a ve druhém řádku se vybalí další rubriky. Rozklikněte téma, které vás zajímá.
E-shop, Youtube, Vyšlo knižně – Na e-shop a související obsah se dostanete přes horní bílé menu.

 

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Proč vycházejí články nejčastěji v čase 00:54, nebo 02:54? Je za tím nějaký speciální význam?
Stránky Aluška.org využívají na několika rovinách energii konstruktivní symboliky, aby kromě kvalitního obsahu fungovaly také jako energetický zářič. Mnoho stálých čtenářů tento efekt zná. Číslo 540 a jeho kombinace je nejkonstruktivnější číslo ve Vesmíru z hlediska energií působících na člověka.

Kde si mohu koupit knihy, pokud nežiji v České republice?
Napište na e-mail ,,[email protected]“, vždy se snažím vyjít vstříc podle momentálních možností.

Proč jsou zde moderované diskuze?
Diskuze nevnímám jako skladiště na sebe nenavazujících výkřiků do tmy, na jejichž obsahu nezáleží. Diskuze plní na Aluška.org funkci doplňkového obsahu, který tvoří čtenáři. Nemám zájem, aby pod mými články byly reklamy, spamy, nadávky a různé skřeky bez smyslu a logiky, které nikam nevedou a nic dobrého nepřináší. Neudržované diskuze, kde nikdo nečistí odpad, snižují kvalitu a konstruktivitu stránek. Moderované diskuze jsou i váš ostrůvek bezpečí, kde vás nebude nikdo nezdůvodně sprostě napadat za váš názor. Pište komentáře, když máte co říci a máte jak konstruktivně obohatit dané téma článku. Také nesouhlasit s obsahem je naprosto v pořádku, protože všichni nejsme stejní a nemyslíme stejně. Je však důležité umět svůj názor podat slušně a normálně, bez osobního napadání. K lepší orientaci pomůžou pravidla diskutování, vypsaná v Pravidlech používání stránek.

Jaké jsou zdroje, odkud stránky čerpají, nebo odkud pocházejí data publikovaná na webu a psaná v knihách?
Mé články i mé knihy (vyjma přebíraného obsahu) odráží vědomosti a zkušenosti, které sbírám postupem života. Některé mi byly dány, už jsem s nimi přišla na svět, a jiné jsem se naučila. Postupně se rozvíjím, učím nové věci a se mnou se takto rozvíjí a mění i můj web a jeho obsah. Nejsem dokonalá a nejsem ve finální etapě. Učím se pořád, hledám, hloubám, bádám a u toho tvořím obsah, podle toho co mě zajímá, na co jsem narazila, nebo přišla. Aluška.org proto není tématicky jasně vyhraněný web, který by se neměnil. Obsahuje mnoho témat z mnoha oborů a je to soubor věcí, kterými se intenzivně zabývám. Pokud je některý článek převzatý, nebo bylo čerpáno z dohledatelného zdroje, je vždy zdroj pečlivě vypsaný naspod.

Můžeme se soukromě setkat? Na rande? Či konzultaci?
Z časových a osobních důvodů jsem upustila od setkávání se naslepo s lidmi z internetu. Bohužel (až na malé výjimky) si z nich odnáším velice nepříjemné zkušenosti a o další pochybné známosti už nestojím. Můžeme se setkat výjimečně na veřejných akcích. V takovém případě dávám echo na webu. Pokud potřebujete s něčím poradit, nebo vědět můj názor, napište mi na e-mail.

Kolik autorů píše tyto stránky?
Stránky od jejich založení (rok 2006) tvořím kompletně sama. Zatím nemám najaté překladatele, ani jiné zaměstnance. V budoucnu by se to teoreticky mohlo změnit, na takovou změnu by byli čtenáři upozorněni.

Máš a dáš nějaký soukromý kontakt? Mail je na dlouho.
Nerozděluji to, na všechno mám jeden mail. Vím, že to není standard, ale pravděpodobně bych nestíhala spravovat více schránek naráz. Vím, že občas odepisuji dost opožděně, snažím se dělat co nejrychleji, ale bývám zahlcená zprávami a než se jimi prokoušu, potřebuje to svůj čas. Pokud máte nějaký stručný nepříliš intimní dotaz a chcete na něj odpověď co nejdřív, doporučuji nevyužívat mail, ale poslat mi to přímo do diskuze pod aktuální článek. Je tam vyšší pravděpodobnost, že odpovím tentýž den. Pokud však na nějaký dotaz v diskuzi neodpovídám, znamená to většinou, že k němu nemám co říct.

Kde jsi se naučila astrálně cestovat?
Moje cesty jsou odmalička spontánní, ale velmi zásadní pokrok jsem udělala díky knize Cesty mimo tělo. Napsal ji Michael Raduga a je na internetu k dispozici ve formě e-booku zdarma. Velice doporučuji si ji první nastudovat a uvést do praxe, než se budete ptát na další věci okolo tématiky AC. Skoro všechno v ní totiž najdete velice pěkně a srozumitelně vysvětlené.

Proč už nepíšeš na to či ono téma?
Aluška.org se neustále mění, stejně tak jako se měním já. Není možné, abych byla pořád stejná, stránky mají obrovskou historii a prošly si za tu dobu množstvím vývojových etap spolu se mnou. Prožily se mnou i pubertu. Není možné, abych byla např. po deseti letech pořád stejná a psala pořád stejné věci ve stejném poměru. S úspěchem a zkušenostmi také přišla větší opatrnost na soukromá data.

Proč si říkáš Alue?
Berte to klidně jako umělecký pseudonym, ale skutečný původ tohoto jména a jeho historii najdete v mé knize Anděl strážný. Potom pochopíte, proč ho používám.

Uděláš mi automatickou kresbu, nebo výklad, channeling etc., já vím že píšeš že to neděláš, ale když bohatě zaplatím?
Nedělám to z časových důvodů a také proto, že nechci, aby se lidé spoléhali na nějakou finální odpověď, kterou jim někdo druhý podstrčí. Co když hypoteticky někomu řeknu jak se má rozhodnout, ten druhý to přesně udělá, třeba pak nebude s výsledkem spokojený a řekne že za to můžu já, protože jsem rozhodla o jeho životě? – Ne ne… Každý člověk je zodpovědný sám za sebe a svá rozhodnutí. Já za nikoho nic rozhodovat ani zjišťovat nechci. Peníze v tom nehrají absolutně žádnou roli, jinak bych to přece nabízela. Razím životní filozofii Věděním ke svobodě, to znamená že sice můžu ukázat dveře, ale projít nimi už musí každý sám a samostatně. Raději se podělím o data, která z lidí udělají samostatnější a svobodnější bytosti, než aby se na někoho upínali a nepoužívali vlastní úsudek a intuici. Navíc nemám patent na váš život a nenesu za něj zodpovědnost. Jenom za ten svůj.

Poradíš, jak mám vydat svou vlastní knihu?
Pokud to je ve fázi, že je kniha napsaná, jsi plnoletý, víš kolik toho chceš vydat a máš na ni našetřené peníze, ráda ti dám kontakt na profesionály, aby se tvůj sen stal skutečností. Napiš mi e-mail, ale počítej s tím, že všechno půjde z tvé kapsy. Pokud chceš jít cestou nakladatelství, nemůžu ti v tom poradit, protože s nakladateli nemám zkušenosti. Sice jsem toho už vydala dost, ale taky nerozumím úplně všem metodám a cestám. Jsem autor co to umí napsat a zaplatit, ale tisk a vydávání je rozsáhlý obor, ve kterém se orientuji pouze jako amatér. Proto musíš hlavně vědět co chceš a jakou cestou za tím půjdeš.

Jak můžu zjistit číselnou rezonanci svého jména, kde se dá sehnat kalkulačka a jak s ní zacházet?
http://www.gematrix.org – Zadávejte slova a jména bez interpunkce, protože tento kalkulátor umí pracovat pouze s holými písmeny. Výsledky vyjedou tři, sledujte English Gematria Equals, to je výsledek který hledáte. Zbylé dva fungují na jiném principu, mají i jiné použití a význam.

Jak poznám originální článek od převzatého?
Článek převzatý z jiného zdroje je vždy viditelně označen ve spodní části proklikovým odkazem s popiskem ,,zdroj“. Pokud se jedná o opis z knihy, nebo jiný materiál nepocházející z webové stránky, bývá zdroj vypsán slovně. Pokud jde o dopis čtenáře, bývá označen v horní části zprávou,,dopis“, nebo uveden v nadpisu jako výběr z e-mailů. Články přeložené z jiného jazyka, nebo sestavené z více zdrojů, mají tyto zdroje vždy uvedeny naspod. Články bez označení zdroje jsou originální obsah Aluška.org, někdy mohou být podepsány spolu s copyrightem jménem Alue K. Loskotová, ale není to pevné pravidlo.

SLOVNÍK

Frekventované specifické výrazy a vysvětlení jejich významu

Biorobot – V pravém slovasmyslu není člověk, ale uměle vytvořený organismus zaměřený pouze na logiku. Někdy používáno jako hanlivý výraz pro lidi, které nezajímá nic jiného, než jejich televize, a mobil.

Data – pravdivá fakta, údaje

Destruktivní – Špatný / Beroucí energii (levotočivý) (+ / kladný/pozitivní náboj je pro člověka smrtonosný)

Dutá země / Uvnitř země – Vychází z poznatků, že Země je dutá a obydlená zvenku i zevnitř. Na Aluška.org k tématu najdete celý seriál.

Energetický upír – Člověk, který svým chováním a nedostatečnou zásobou vlastní životní energie bere sílu ostatním. Tzv. ,,vysávání“ provádí sebelítostí, ubližováním, zastrašováním a jinými metodami, které u oběti vyvolávají destruktivní emoce. Oběť se potom cítí slabá a nešťastná.

HAARP – znamená High-frequency Active Auroral Research Program. Technologie, která manipuluje počasím.

Chemtraily – směs jedů, virů, plísní a bakterií, které se sypou z bílých neoznačených letadel. Tvoří na nebi dlouhé bílé čáry, které nemizí. V aktuální době jsou zdrojem masivního nárůstu respiračních onemocnění, jde o závažný globální problém.

Ilumináti – Tajná skupina, jenž údajně řídí svět a vede ho k novému celosvětovému řádu, tedy NWO.

Jemnohmotný – Něco tvořené energií z vyšší dimenze. Zpravidla používáno pro popis různých bytostí, či energetických jevů.

Jména (Laurej, Viki, Kerien, Aiko apod.) – Pravděpodobně se jedná o jednu z jemnohmotných bytostí, se kterou jsem zrovna v kontaktu.

Karma – Pojem pochází z východních náboženství a tvrdí, že na člověka mají vliv jeho minulé životy. Všechna náboženství pracují proti člověku a ne pro něj, tedy karma jako taková je nesmysl a v pojetí v jakém je lidem představována, vůbec neexistuje. Pokud se člověk o své minulé životy nezajímá, ani na ně nemyslí, nemají na něj žádný vliv. Jakmile se o ně však začne aktivně zajímat, dostává problémy, které není schopen řešit. Potom přicházejí deprese, zmatenost a bludy, protože není možné, aby člověk řešil cokoliv zpětně. Proto se v problematice oběť zamotá a začne být zmatená úměrně tomu, nakolik v karmu věří. Ve vlastních rukách máme pouze tento aktuální život. Co bylo předtím, není důležité a je velice nebezpečné se do toho snažit dostat.

Konstruktivní – Správný / Dodávající energii (pravotočivý) ( / záporný/negativní náboj je léčivý)

LD (lucid dream) Lucidní snění – Spící osoba si ve snu náhle uvědomí, že se jedná pouze o sen, a že spí. (Probudí se ve snu) V této situaci je možné sen začít ovládat, nebo skrze něj přejít do AC (Astrálního cestování). Jsou známy metody, jak se LD cíleně naučit.

Nanotechnologie – Je technický obor, který se zabývá tvorbou a využíváním technologií v měřítku nanometrů (obvykle cca 1-100 nm), tzn. 10−9 m (miliardtiny metru). V současné době se mnoho nanotechnologií vyskytuje také v potravinách, což je pro lidskou bytost velmi nebezpečné. Tyto částice vnikají do buněk a narušují tak přirozené procesy v těle.

Ňuf – Můj kamarád.

Orb – zpravidla světelný/duhový/průsvitný kroužek na fotografiích, mající uvnitř kruhovitou vrstvenou strukturu. Orb je projev přesunující se energie. Jakákoliv energie, která cestuje, nabývá tvar koule (zná i fyzika). Podle barvy, velikosti, celkového vzhledu, místa určení a dané situace lze rozlišit více druhů orbů. Obrovský shluk orbů se objevuje zpravidla na léčivých místech, či při duchovních seancích, kdy je na daném místě zvýšená koncentrace konstruktivní energie. (Destruktivní energie nikdy nemá podobu orbu, tato podoba patří pouze konstrukci). Velký zlatý/modrý orb osamocený bývá většinou ochranná energie patřící člověku, který stojí na fotografii, či tomu, který ji fotí. Podobu orbu může někdy převzít i energie elementární bytosti (i anděla), ale orb nezachycuje bytost samotnou. Má-li tvar podobný orbu jiný, než kruhovitý tvar (např.: Křídla) a je jasně bílý, může jít také o vílu.

Symbolika – zkoumá významy symbolů (př: svastika, kříž, erby, čísla, pentagram)

Synchronicita – je zvláštní řetězec a souhra ,,náhod“ a okolností, která nás přivede vždy k něčemu velice zajímavému a dobrému, pokud se tomuto řetězci poddáme a nasloucháme.

Systém / Matrix – Svět, ve kterém žijeme, často používáno ve smyslu ukázat na problémy, se kterými se lidstvo potýká.

Vizualizace – Schopnost představovat si v hlavě co nejživější a nejreálnější obraz

Vysávání – Jedná se o kradení energií, většinou mezi dvěma lidmi. (viz pojem ,,Energetický upír“)