CELINUNUNU: Celine Dion obviněna ze satanismu spuštěním genderově neutrálního dětského oblečení

16.6.2021 v Zprávy 19

Celine Dion byla obviněna z propagace satanismu poté, co v roce 2018 spustila ve spolupráci se značkou NUNUNU vlastní dětskou řadu oblečení. Její kolekce CELINUNUNU startovala se 70 kusy genderově neutrálního oblečení. Obsahuje trička, kalhoty, legíny a mikiny. Mají na sobě potisk lebek, zkřížených hnátů, hvězd na špici a dokonce illuminátských očí.Ze satanismu byla obviněna knězem, který pro National Catholic Register řekl, že je kolekce „satanská“, a tvrdí, že stírání genderových rozdílů je přímou prací ďábla.
,,Jsem přesvědčen, že způsob, jakým se tato genderová záležitost rozšířila, je démonský,“ uvedl monsignor z Pensylvánie John Esseff. ,,Je to špatně. Ani nevím, kolik pohlaví by teď mělo být, ale jsou jen dvě, které stvořil Bůh. Ďábel pronásleduje naše děti se zmatky s pohlavími. Když se narodí dítě, jaká je první věc, kterou o něm řekneme? Jestli je to chlapec, nebo dívka. To je ta nejpřirozenější věc na světě. A říkat, že v tom není žádný rozdíl, je satanské.“

Nad satanskou kolekcí Celine Dion se pozastavila dokonce i reportáž ve FoxNews, ve které se moderátor pohoršuje nad děsivým klipem, kterým chce Celine svou módu prodávat dětem:

Celine vyleze z auta, vleze do porodnice a vede řeči o tom že děti jsou naše budoucnost, ale ve sktuečnosti nám nepatří. Pak děti začaruje a ony se promění na černé kreatury s velkýma kulatýma bílýma očima (1:50, lezou z postýlek černé obludky a všude jsou kříže). Poté se scéna změní a jsou z nich mimina oblečená v ošklivé kolekci CELINUNUNU. V záběru 1:01 vidíte dítě s nápisem NEW ORDER (nový pořádek).

Když video rozkliknete, všimněte si, že většina publika dala videu dislike a diskuze je plná naštvaných diváků, kteří píšou, že je film satanský a propaguje ilumináty.


Obludná satanská kolekce od Celine Dion odhalena v televizi Fox News

moderátor: ,,Jmenuje se to CELINUNUNU, přísahám že je to pravda, fakt se to tak jmenuje. V úvodu na jejich webu se píše, že osvobozují dívky a chlapce od tradičních rolí. Aby se zdůraznila diskuze o humanitní vědě, což má být nezávislost na pohlaví.“

moderátor:,,Je to móda z Izraele a je k tomu tahle neskutečně bizarní reklama. Prostě vleze do porodnice a nafouká glitry na děti. Kluci jsou oblečení v modrém, holky v růžovém, ale jenom do té doby, než provede tu svou magii. A pak se tam objeví voodoo panenka. Je to strašně divné. Vidíte ji na pravé straně obrazovky (0:49)?“

moderátorka:,,Proč by něco takového dělali pro prezentaci oblečení?“

moderátor: ,,Ještě představím tu bizarní módu. Má být pohlavně neutrální, ale přitom je velice temná. (0:59 dítě oblečené v lebkách) Mají v kolekci lebky. Proč by to někdo dával na svoje dítě? Nebo kosti? Nebo vševidoucí oko? Mají oblečení s démonskou tématikou pro děti a je to velice temné!
Celine Dion a ti se kterými kolekci dělala, to vysvětlují v rozhovoru, poslouchej pozorně.“

návrhářka: ,,Chceme určit budoucnost všech lidských bytostí tím, že jim řekneme, aby si našly svou vlastní individualitu. Přinášíme světu nový pořádek (,,new order“) jako koncept.“

Celine: ,,Vy nevíte, co z toho člověka bude, když se narodí. A nechcete, aby měl nějaký psychologický problém z dospívání. Typu ,mám být takový, mám říkat tohle, mám se oblékat takto. Protože jsem kluk, tak to tak mám dělat’… Ne. Vy to nevíte.“

moderátor: ,,Hm, myslím si, že to spíš lidi řeknou o téhle kolekci. NE NE NE. Pokud vyloženě nejsi člen Adamsovy rodiny, nebo satanského kultu, proč bys oblékal svoje batole do takového oblečení?“

moderátorka: ,,Oni dokonce i přiznali, co je jejich záměr! Oni chtějí nový pořádek! Chtějí mít vliv na lidstvo a změnit způsob, jak lidi…“ (nedořekla)

moderátor: ,,Jo. Ta kolekce je potápějící se Titanik. Měli si tam dát výšivku potápějící se lodi.

Satanské vzory
Kolekci si můžete prohlédnout, protože se stále nabízí. Pochybuji však, že to někdo kupuje.
Šortky se zkříženými hnáty pro dívky, nebo triko s lebkou a hnáty. Overal na jógu s hvězdou na špici, triko s lebkou, a podobné obludnosti by snad žádný normální rodič na své dítě nenavlíkl. Přesto se dají na Youtube najít rozhovory, ve kterých Celine tvrdí, že je její kolekce o lásce, nebo s ,,přesvědčivými“ návrháři značky Nununu, kteří tvrdí, že to vzniklo na základě jejich vlastní zkušenosti, kdy měli problém vybrat oblečení vlastním dětem.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho aneta 2021-06-16 08:52:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hnus velebnosti

Ikona diskutujiciho anelie 2021-06-16 09:12:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápu, z jakého důvodu návrhář jako vzor unisex oblečení vybral zrovna symbol smrti a zániku. Obvzvlášť na miminkovském oblečení to vypadá strašně, nový život a obléct ho do lebek??? Proč ne třeba nějaké veselé barevné motivy jak to nosí třeba v Africe, na Havaji, v asijských zemích… I když si pamatuju, že jsem četla o muži, kterému zemřela manželka a on se sám staral o své dvě dcery, byl motorkář a jeho dcery byly známé tím, že měly největší sbírku triček s lebkama:-)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-16 18:48:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdybych byla návrhářka unisex oblečení já, tak bych to dělala hlavně jednobarevné a nekomplikované. Bez nápisů a potisků.

Ikona diskutujiciho aťa 2021-06-16 09:46:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Brrrrrr, tomuto vravím-píšem rozhodne NIE, odmietam akékoľvek zneužitie detí, kýmkoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek.

Ikona diskutujiciho Kiki 2021-06-16 13:10:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprosto otřesný!!!😡V životě bych tak dceru neoblékla, čiší z toho vyloženě zlo.

Ikona diskutujiciho nirvana 2021-06-16 22:07:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

realne fuj… rodic musi byt dement bez kapky vkusu a rozumu, to se neda rict jinak

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-06-16 23:01:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždyť i ten název Celinununu zní jak z povídek Lovecrafta. Mě vadí dívat se na někoho, kdo se snaží svým vzezřením působit pohlavně neutrálně. Není to přirozené ani normální, podle mě a je to matoucí. Mám ráda, když vím, že to je kluk a holka a je to vidět. Vychovávat dítě s tím, že k němu budu přistupovat neutrálně a ono se samo rozhodne kým bude, je podle mě nebezpečné a k ničemu dobrému to nevede. Kolekce je opravdu obludná, a o lásce tam nemůže být ani řeč. Je to manipulace.

Ikona diskutujiciho Ailla 2021-06-17 00:32:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Desivy takhle oblikat deti, chudaci ani netusi.
To mi pripomina jeden profil na instagramu, kde prodavaji ruzne kameny, mineraly a tak. Docela hezky obchudek, ale…
Posledni kapka byla, kdyz jsem videla, ze vyrabi lebky z kristalu a jinych materialu.
Majitelka profilu se zajimala, co pro lidi znamena tenhle symbol a vsichni byli jak zhypnotizovany, ze lebka je dobry symbol a ze dodava hodne energie. Ja jedina mela nazor, ze je destruktivni a byla jsem narcena, ze jsem jeste “nedozrala” a ze tam vlastne nemam co delat 😀 sranda….

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-06-18 12:31:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tá Celine sa už asi neživí ako speváčka dávno som od nej nič nepočul tak sa živí takto (slúži Nwo). Ale aj bez nej tá móda tu už nejakú chvíľu je, občas sú vidieť decká s motívmi lebiek tak čo sa dá robiť keď to chcú nosiť. Kde sú tie časy keď sme nosili veci s mikimauzom.

Ikona diskutujiciho Jirka 2021-06-18 16:45:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty vo*e … jako pardon, ale co na to říct jinýho. Hnus. Jen mě dost zklamalo, že je za tím zpěvačka, jejíž hudbu má dost rád a pouštím. Poslouchám od ní ale vlastně asi samé starší věci. Nevím, co si myslíte o její hudbě? Pro jistotu přestat poslouchat? Nebo je nějaký datum, kdy jí hráblo?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-06-19 10:51:13
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslouchala jsem ji také, po tomto a jiných věcech co na ni praskly, ji bojkotuju, neposlouchám. Nebudu podporovat ani fandit někomu takovému.

Ikona diskutujiciho Ivan 2021-06-23 16:27:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

fuj, ubohé deti!

Ikona diskutujiciho 🙂 2021-06-24 09:37:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je brutus 😮😭😭tak uzasna zpěvačka a takhle to cely posrat… Nechapu vubec…

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-06-25 21:51:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Obzvlášť nevydarený je ten model na poslednom obrázku s tými krížmi, to by si žiadne decko do školy neoblieklo jedine že by sa chcelo stať terčom šikany. Takže sa to asi moc nepredáva možno len niektoré. Napr lebky sú pomerne v móde ale možno príde zas doba kedy sa budú považovať za trapas.

Ikona diskutujiciho Mariana-Ariana 2021-06-28 15:54:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten záznam ako sa jej vysmievajú moderátori na Fox News je fakt dobrý a táto kreatúra si ten výsmech plne zasluhuje. Okrem toho, že z jej tváre ide zloba a z očí šialenosť, myslím si, že toto, čo sa tu vystavuje ako ľudská bytosť….to už dávno ľudskou bytosťou nie je. Keď sa pozriem na ňu „inak“ vidím ako z jej hlavy lezú ako z čiernej hado-chobotnice energie monštra (taký kombinovaný hnus som už dávno v astráli nevidela ) ….je to ideálny fakt fuj čím asi táto zvrátená kreatura je.
Všimnite si iba napr. V tomto videu jej krk https://www.youtube.com/watch?v=XqRCAI9pqxY&ab_channel=GoodMorningBritain …..ak by na ten krk niekto dal hlavu reptiliána, dokonale by tam sedela, taký škaredý a dokonca divne štrukturovaný je. I tak tam na nej ale rept. nevidím, skor to čo popisujem hore….teda ešte väčší fuj. Ak si všimnete u nej to čomu ludia hovoria „nárty“ tak tam sa jej napr. pod kožou vlní akoby had (jej ľavá noha preložená cez pravú nohu (narp. 10:06 ale i mnoho iných záberov). V 17:40 tam napr. rozpráva nezmysly a na to povie vetu : „am I being cloned?“ ….(preklad) Bola som naklonovaná? …..no dvojsmysly a tedy „povedaná pravda“ jim teda fakt idú. Tož moj malinkatý rozbor tohto hnusu, čo si hovorí Celine Dion.

Ikona diskutujiciho tonino 2021-06-28 22:07:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to temná zrúda a nič viac…Veľká očista to dá všetko do poriadku…Veľká očista od zla a zlých…

Ikona diskutujiciho siska 2021-06-29 09:17:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono už ta vizáš zpěvačky budí strach. Přísně sevřené rty, tvrdý pohled, žádné slitování. Kéž tohle nikdo nekupuje a nepodporuje temné síly.

Ikona diskutujiciho Jan 2021-06-30 14:59:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celin Dion moje intuice zavrhuje od zacatku. Jako zpevacka ma velmi slaby hlas, ktery je zesilovan elektronicky. Mela masivni PR za sebou, jinak by se tezko prosadila. Jeji zjev hubenoura je dost odpudivy. Ted jeste tohle. Neco tak odporneho a jeste pro deti! Pohrbivat je v cernych satickach muze jenom uchyl.
Design zla muze vytvaret jenom zlo! Zdegenerovany zapad si v nem libuje.

Ikona diskutujiciho Marek Košice 2021-08-02 00:11:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako Celine je vymetená, chorá na hlavu, v službách Satana……… Ale napísať že ako speváčka má/mala mizerný hlas? …….. Jeden z najlepších ženských speváckych hlasov…….. Zafarbenie ma síce neoslovuje, ale tá technika a rozsah…..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek