Chci pomoci svému synovi. – Ale jak?

24.4.2009 v Poradna 7

Dostala jsem otázku od jedné velice milé paní… Tedy předem musím uznat, že takovou vlnu vřelosti nepotkávám každý den, to víte, koho by to nepohladilo na duši, když v diskuzích čte o sobě takové strašné věci? – Vesmíííííreeee… prosím pošli mi více tak hodných lidí, potřebuji je jako sůl…

Ale teď už se usaďte a nasávejte data:

,,Milá Alue – nemohu uvěřit… tak mladá a tak moudrá… a tak nádherné stránky… Potřebuji radu, hmmm , srandovní co,j á stará bábuša a nevím si rady.. ale nestydím se zeptat, když nevím, na tom není žádná ostuda.. je možné nějakým způsobem ODMILOVAT někoho? Můj syn se zbláznil do nehodné ženy, snad je to čarodějka, jemu je 23 a jí 34 let, je v rozvodov. řízení, má 3 děti.. to vše by mi nevadilo ale… naslibovala synovi hory doly, jak ho miluje, jak spolu budou žít…a on jí všechno věřil,hrála si s ním, jako kočka s myší – ztratil srdce pro ni.. a ted už má jiného, a syn moc trpí, přesto k nám ona jezdí, a chce na něm určité věci, zkrátka nadále ho využívá ve svůj prospěch…a …on ji vidí a je zase celý vedle… už nevím co s tím dělat, moc ho zneužívá, je sladká jak med a falešná a vychytralá a on to nevidí!!! Proč za ním jezdí to nevím, ale jedno vím, že v autě na ní čeká další zblázněný muž, s kterým teď chodí… co s tím dělat už vážně nevím – POMŮŽEŠ RADOU?? Děkuji ti moc, budeš-li tak hodná a poradíš, nezlob se, že tě obtěžuji ,ale bolí mě z toho srdce-jak zrušit tu lásku!?!?Šárka”

,,Prosím, přečti si pořádně následující článek:
http://karolinaloskotova.blog.cz/0901/zakony-vesmiru-aneb-co-musi-kazdy-skutecny-clovek-znat-a-ctit
– přečti si to, lépe pak pochopíš to, co ti povím.
Krom zákonů vesmiru funguje tento svět ještě na dalším pravidle, nevím jestli je to v tom článku uvedeno… a to pravidlo zni: NEBER NIKDY NIKOMU SVOBODNOU VOLBU ROZHODNUTÍ. – je velice důležité chápat každého člověka jako samostatnou myslící jednotku s vlastními sny, názory a úsudky a jako takovou je nutné brát každého člověka jako boha. – Každý má vlastní cestu poznání, každý si potřebuje zažít to své. Nikdy nikomu nesmíš nic nutit. – Ovlivnit cestu druhého člověka je dovoleno pouze s jeho vědomým svolením a s jeho snahou. Pokud on nechce, ty můžeš chtít stokrát a nic se nezmění. – mluvila jsi se synem, řekla jsi mu, že ta žena mu ubližuje? – pokud ano a nechtěl to slyšet, pak není možné jeho cestu ovlivnit.
Ty nejsi tvůj syn. Ty jsi ty a syn je jen další bytost, která žije tobě nablízku. Z pohledu vesmíru je ti stejně blízká, jako jako každý jiný člověk na světě. Bohužel tento svět učí lidi navzájem se neustále poučovat a omezovat. – I když je to myšleno správně, tak tvé snahy vždy selžou, pokud tvůj syn nepochopí co se děje a nezačne s tebou spolupracovat na nápravě.
Prosím snaž se pochopit, že tvůj syn je svobodná bytost a rozhoduje se na základě vlastní hlavy. a vlastní rozhodnutí je pro tebe svaté, nikdy tě nikdo nesmí nutit. – pokud si nějaká bytost potřebuje prožít takovou zkušenost, nech ji. – Je dovoleno upozornit, vysvětlit… a pokud dostaneš svolení, pomoci. – Ale každá rostlina potřebuje k růstu prostor.
Vím, že rodiče do svých dětí vkládají velké naděje a přejí si, aby jejich děti dosáhly všeho a aby měly vždy cestičku volnou. ale pak je to pro rodiče těžké, když vidí, že jejich milovaný uzlíček se postavil na vlastní, že už vyrostl, že už je neposlouchá, že už si přes klacky na cestě umí přeskočit sám a že kolikrát začne strkat ruku lvovi do tlamy. – Ale kdo z nás tam tu ruku občas nestrčil? (*já ji tam strkám pořád, každým novým článkem na webu*)
To, že se ti narodí dítě neznamená, že máš právo rozhodovat o jeho životní cestě. O tom si rozhoduje každá bytost samostatně. Pokud svému synovi budeš upravovat cestičku podle vlastního úsudku, dopadne to špatně.
Podívej se na mě, já jsem docela případ… s rodinou nežiji. Nebudu tě zdržovat zbytečnou omáčkou… ale moje máma bydlí na moravě s tlustým odporným nevrlým chlapem, který mě v podstatě pět let utlačoval, až mě nakonec vyhnal z domu. – Zezačátku ke mě máma jezdila na návštěvy… bylo to hrozný, poslouchat ty její depky. Má problémy, pořád si s nima stěžuje, ale když to s ní chceš vyřešit, všechno je najednou velký problém. – Když tu byla naposledy, tak mě varoval sen a dokonce film… Tlustému chlapovi nestačilo, že mě vyhnal z domu, on mamce vymývá mozek, i když už tam nebydlím, takže nechápu, k čemu to. – Asi závidí a má neustále potřebu šířit své jedy. – Mamka tu ten večer přijela na návštěvu naposledy. – Začala říkat hrozné kraviny. Nenechala jsem se a mluvila s ní v klidu, ale ona se pak strašně rozčílila a utekla s tím, že jsem nejhroší na světě a všichni co tu se mnou bydlí jsou taky vlastně nejhorší. – Ublížila sobě, ne mě. Protože na její řeči jsem měla hned odpověď a vysvětlení a ona nebyla schopná se přede mnou už normálně obhájit. Nebyla schopná ani uznat, že mám pravdu… a tak se naštvala ze své beznadějnosti a utekla. – Moje máma měla 3x rakovinu. Pokaždé ji přežila. Ted už ji nemá, ačkoliv si to myslí. Takže je velká pravděpodobnost, že ji dostane. Má depky, je jí hrozně, chce se odstěhovat… – Je to smutné, ale já ji už neřeším. Chápu, že každý máme prostě vlastní měřítka, vlastní životní cestu a nemá smysl někoho proti někomu poštvávat, zasahovat, nebo se o cokoliv snažit, když dotyčný člověk je neschopný, nebo prostě idiot a nechce se z toho dostat. Když je někdo neustále těžce nemocný, neměl by už konečně otevřít oči a uvědomit si, že ty problémy si způsobil sám? – Ne. – Lidé jsou slepí. – V tomto světě není jiné východisko, než neřešit problémy svého okolí. – Nemůžeš všechny zachraňovat, vždyť by ses z toho zbláznila, přinejlepším onemocněla, protože nemoc je výkřík ublížené duše. – Neřeš svého syna. Měj ho ráda, přijmi jeho cestu a na tu ženskou se vykašli. Je dospělý, ať si poradí. Když se budeš trápit, ublížíš jen sobě. – když za tebou příjde a bude si stěžovat a bude smutný, tak mu pomoz.. ale pokud to neudělá a pořád si myslí, že je to tak v pořádku, nic s tím nenaděláš. On je pánem svojí cesty a on o sobě rozhoduje. Ani já, ani ty, ale on. Pokud rozumí věcem mezi nebem a zemí, dej mu tento návod:
http://karolinaloskotova.blog.cz/0808/jak-se-ucinne-ochranit-pred-vysavanim-jinou-osobou
ať provede tento postup na tu ženu. – ale musí to udělat vědomě a musí chápat, co dělá. – Když přeruší energetický tok mezi jím a tou ženou, může se situace upravit a ona mu dá pokoj, pokud ho energeticky vysává. – jiné řešení než přijmutí cesty a rituál s růží ti poradit nemohu.
Ukaž mu ten rituál s růží a popros ho, aby ho na ni udělal. – nemůže nic ztraTit, jen získat. Ale bude to fungovat pouze, pokud ho energeticky vysává. – jakože teoreticky by to tak mělo být.
Hlavně PROSÍM nezkoušej na tento problém žádnou magii, tím by sis akorát hodně zavařila. viz můj nedávný článek o magii, určitě jsi ho četla:
http://karolinaloskotova.blog.cz/0904/pravda-o-magii
Hodně štěstí a když si vzpomeneš, tak mi zkus dát vědět, jak to dopadlo, nebo jak se to vyvíjí :)
S láskou Alue :)


,,Neznám krásnějšího Anděla, než jsi ty, moc ti děkuji, vím o čem píšeš, už dlouho se zabývám duchovnem a tak velmi dobře rozumím, jsi zlatá… a máš hlubokou pravdu, abych ti to trochu víc ujasnila, víš on už myslel na smrt a já se šíleně bála,no která máma ne?? (*zkráceno*) …to víš, že mi to rve srdce, ale jak říkám, nějak se to začíná dávat do pořádku, už snad to chápe co je za potvoru …a s tím, jak mi radíš, mu nějak nenápadně řeknu, aby udělal, já ti posílám celé moře lásky a díků Andílku a buď štastná… taky si jdu přečíst cos mi doporučila a máš můj obdiv, vím o čem píšeš a překvapuje mě, jaké máš vědomosti… no Andílek …papa”

,,Děkuji moc, jsem velice ráda, když potkám někoho, kdo je na mě hodný :) – jestli je to tak jak říkáš, potom by rozhodně měla fungovat ta růže. Ať to udělá, nebudete se stačit divit, jak se situace změní :)

Komentáře

Ikona diskutujiciho Alue 2009-04-24 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

koukám, že ticho léčí mé mozkové buňky :D

Ikona diskutujiciho Genstiade 2009-04-24 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéj :-)

Ikona diskutujiciho Etellyen 2009-04-24 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

njn nestastna laaska:D je mi 13 a uz toho mam az dost:D….doufam ze to pani dopadne dobre 🙂

Ikona diskutujiciho Janča 2009-04-25 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, tvůj článek je velice moudrý…je strašně těžké být vedle někoho, kdo trpí a vědět, že nemá zasahovat do rozhodnutí svobodné vůle kohokoliv, ať se děje cokoliv…vesmír ví proč se děje to co se děje…myslím, že to co prožívá syn té paní NEVEDE k destrukci – je to těžká cesta, ale směřuje k jeho růstu – vesmír je dokonalý. Alue, moc tě zdravím a přeji hodně sluníčka.:)

Ikona diskutujiciho Vlaďka kaďka =o) 2009-04-26 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue tenhle článek je skělý a jak  už řekla Janča-velice moudrý :-)

Ikona diskutujiciho šarka732 2009-05-04 01:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zlatíčko Alue, už je to vpořádku moc děkuji

Ikona diskutujiciho Radůz 2010-03-28 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rodičovská láska, to je v mnoha případech diagnóza. Je to bohužel pořád o ovládání, ale ty to dokážeš jednoduše a srozumitelně vysvětlit. Dík.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek