Chemické otupování společnosti / DOPORUČUJI

26.6.2013 v Zajímavosti 24

Jednominutové video, které řekne lidem všechno

Nejen díky zmíněné chemii z jídle, ale také díky mediálním manipulacím a mediální masáži se zatemňuje mysl. Kdo přijímá v potravě přípatné látky, přijímá také speciálně vyvinuté blokátory.

Tupá populace s nízkým IQ, která chodí po ulici shrbená v mírném předklonu, s pusou otevřenou dokořán, že si mouchy mohou létat tam i sem, mobil u hlavy, čapku NY na hlavě, muší černé brýle proti slunci, kalhoty s rozkrokem ušitým u kolen… Taková populace, která neumí sama myslet a neumí si spojit A a B dohromady, je cíleně vytvářena hlavně za pomoci otrávené stravy, protože přesně takoví lidé jsou dnes potřeba. Lidé bez mozku, kteří půjdou tam a budou dělat to, co se jim řekne. Dnes se už nikdo nezamýšlí nad tím, jestli je to či ono dobré, zdravé. Jestli to co právě řekli v televizi, nebo napsali v časopise, je skutečně pravda.

Běda, jakmile někdo ze stáda vystoupí a začne varovat ostatní. Jediný vidící, ve společnosti slepců, je vždy považován za blázna.

Vzpomeňme jen na ,,preventivní řezání zdravých prsou a vaječníků… Pouvažujte prosím nad tím, co nám vlastně tento pán říká.

Otupování občanů vládou a chemickým/farmaceutickým průmyslem

http://youtu.be/S9Jqcoufi1cKam dál:

Otevřít rubriku ,,Oblíbená videa“ – Zde

Máte dotaz? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Bílej Vlk 2013-06-26 06:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezky řečeno. Mezi slepými, jednooký králem 🙂

Ikona diskutujiciho Aves Passeri 2013-06-26 07:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popravdě řečeno, nevím, jestli mám takovým konspiračním teoriím věřit nebo ne. A asi to ani nezjistím, protože pravděpodobnost, že Vám někdo oficiálně nějakou konspirační teorii potvrdí, je asi dost mizivá :-) Jedno vím ale určitě, vždycky se dívám na info o obsahu a snažím se vybírat to, co obsahuje co nejmíň svinstva. Nejlépe žádné. A někdy si říkám, proč je v obchodech tolik potravin a tak málo zdravých. Proč když na ulici dostanu hlad, tak si nemám pomalu možnost dát nic jiného než párek v rohlíku, nebo nějaké pečivo (nejlépe sladké, že). Proč proboha i v dětské stravě (a to mluvím o potravinách pro děti do 1 roku) se dává přidaný cukr. Když tedy nesmíme mít pomázánkové máslo, tak proč máme ovocné! (samy o sobě dost sladké) přesnídávky s cukrem? Vidím v tom snahy výrobců o to, prodat co nejvíce (a cukr je prý stejně návykový jako drogy), čemuž nikdo neklade moc velké překážky. A jen mě udivuje,že TOHLE se děti ve školách neučí, místo těch všech zbytečností.

Ikona diskutujiciho Vika 2013-06-26 08:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A pro úplnost Aluško, kdo je ten pán a odkud? S videem souzním, vidím to kolem sebe u mých nejbližších. Tchán neustále kupuje mým dětem sladkosti plné chemikálií,je línej si prostě číst složení, což asi vyvrcholí už velkou hádkou.Vše levné jídlo v akci, to je jeho, ale že ho každé jaro chytají kolena a celoročně je mu velice těžko, to už neřeší a jede si pořád po svém…

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-06-26 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle video se mi právě hodí. Zamýšlím se totiž nad tím, jestli se mi opravdu zlepšila paměť kvůli tomu, že nejím ty chemické blivajzy…

Ikona diskutujiciho Arini 2013-06-26 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Osobně si nemyslím, že by tohle byla úplná pravda. Je faktem, že vláda v každé zemi chce mít největší moc a spoustu peněz, a to je samozřejmě velmi špatný přístup ke státu a vůbec ke světu, ale proč by vynakládali tolik úsilí na snižování IQ svých občanů? Vždyť hloupější budou poslouchat stejně a chytřejší tvoří právě tu velkou produktivitu státu a určují jeho vyspělost (tím myslím určování vyspělosti podle hospodářských sektorů – když mnoho lidí pracuje v kvartéru, což je označení pro vědu a výzkum, stát se tím pádem považuje za velmi vyspělý.) A vláda si své vědce a chytré lidi velmi hýčká a váží si jich, chlubí se s nimi ve světě.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-26 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to úryvek z nějakého dokumentu, identitu pána si klidně dohledejte, ale to co říká, je na první pohled naprosto jasné každému uvažujícímu člověku. Pak je úplně jedno, kdo to je. Stačí se jenom zamyslet nad tím, co říká…

Ikona diskutujiciho Avene 2013-06-26 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a to video vypadá ještě k tomu staře, co potom teď :D

Ikona diskutujiciho Avene 2013-06-26 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A tohle bych konspirační teorií vůbec nenazývala, to je trochu zavádějící název,  když je to pravda a už dlouho používáno v praxi.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-06-26 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Společnost "hloupne" dlouhodobě asi poslední tisíciletí, je to zaviněné pohodlností života a postupně nižším uplatněním přírodního výběru, kdy pro přežití potřeba stále nižší zdatnost a inteligence, tak holt degenerujeme.

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-06-26 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zbývá jediná otázka: Jak si být jistý při ověřování informací a vědomostí před tím, než je přijme, že ověřuje správným způsobem a že dospěl k pravdivému závěru?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-06-26 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, ale pozor chytrost a inteligence jsou dva zcela rozdílné aspekty, které si lidé dost často a rádi zaměňují…Může být inteligentní člověk, ale nemusí být chytrý a zase naopak.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-26 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poznámka pro trolla s nickem ,,zabakkvak": Běž trollit zpátky na Osud, na mém webu takoví jako ty prostor nedostávají.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-06-26 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já to říkám pořád. I kdyby náhodou nebyla pravda, že vlády cíleně ničí lidi chemikáliemi, tak mi k nespokojenosti úplně stačí ty humusy v potravinách, které zřejmě vyrábí někde v chemičce.

Ikona diskutujiciho Jirka 2013-06-26 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Vláda si své vědce nehýčká. Není to tak dávno, co jim výrazně odejmula granty.

Ikona diskutujiciho Adivé 2013-06-27 02:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo. Já to vnímám sám na sobě, že nějak hůř jasně myslím. A to si myslím, že jím zdravě.

Ikona diskutujiciho Adenis 2013-06-27 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemůžu se nezeptat, když otupují všem IQ, kdo teda bude vládnout za 100 let? Jáká vláda, jaký člověk? To si pěstují někde mimo na farmě lidi a krmí je něčím jiným, aby se jim to IQ nesnížilo??

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-27 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: To je dobrý postřeh. Slyšel jsi už někdy něco o podzemních městech a o tom, že elity si tam pěstují odděleně BIO jenom pro sebe? A také že mají speciálně školené lékaře HOMEOPATYa ničím jiným se neléčí, zatímco nás tady masakruje alopatie? – Tak to je přesně ono.

Ikona diskutujiciho Adenis 2013-06-27 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

17) Ale jak chceš pěstovat něco bez slunce? Navíc ve vzduchu, v zemi atd. od záření z továren, chemikálií, co tečou do vod… já moc nevěřím, že je ještě něco bio 🙂 Možná v nedotčených přírodách, kde to lidé ještě nestihli obydlet.

Ikona diskutujiciho tarantule* 2013-06-27 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pravda. Když jdu ve škole po chodbě, nebo venku po ulici, tak vidím spousty lidí ve stejným oblečení, se stejnýma sluchátkama ve kterých jim hraje stejná písnička. Zdá se mi to občas skoro děsivý….

Ikona diskutujiciho Alue 2013-06-27 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: ále noták 🙂 umělé slunce se přece dá vyrobit.

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-06-27 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: A běda, jak se někdo odlišuje, tak mu to dají pěkně sežrat 🙁

Ikona diskutujiciho Morwen 2013-06-28 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No vidíte, a já jdu ve škole po chodbě, a vidím spoustu zajímavých lidí oblečených v oblecích i etno sukních s ještě větší spoustou různorodých zájmů. Ono asi záleží, kde se člověk pohybuje, ačkoliv o masách si iluze rovněž nedělám.

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-06-30 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem jednou četl knihu o knihově Palmových listů, byl jsem strašně překvapen. Opět se mi potvrzovalo, že Země je dutá a že obsahuje možná i civilizaci, která tam žije se svým umělým sluncem.

Ikona diskutujiciho Dalibor Zástěra 2017-03-11 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jupííí

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek