Čísla od vašich Andělů

3.2.2010 v Bytosti 0

Často nám andělé svá poselství sdělují prostřednictvím číselných řad.Budˇvám jemně zašeptají do ucha ,takže včas zvednete oči ,abyste zaznamenali třeba čas na hodinách,nebo čísla na automobilech , bilbordech ,kdekoliv.Takto nám andělé předávají podrobné vzkazy ,pokud se budeme ptát…,,co se mi snažíte říct?….

budou vám s radostí poskytovat informace ,které vám pomohou rozluštit význam jejich poselství.Zde máte základní řadu trojmístné kombinace.Pak jsou i kombinace zkládající se z dvou nebo více čísel,můžete být i vyzyvání svým nitrem ,abyste tyto čísla sečetli a vyšlo vám jen jedno,které vás má navést k objasnění.


111 -Pečlivě zkoumejte své myšlenky a ujišťujte se ,že smyšlíte pouze na to,nač myslet chcete,nikoli na to ,co nechcete.Otevírají se před váma nové příležitosti a vaše myšlenky se stávají realitou.


222 -Vaše čersvtvé nápady začinají prorůstat na povrch do skutečností.Nepřestávejte je vyživovat pět minut před zázrakem.Nadále si pěstujte pozitivní myšlenky,používejte afirmace a pokračujte ve vizualizaci.


333 -Jsou vám na blízku nanebevzetí mistři,a ti chtějí ,abyste věděli ,že vám nabízejí svou pomoc,lásku a společnost.Volejte je často na pomoc,obzvláštˇ,když jsou okolo vám kombinace čísel 3.Mezi nejznámější mistry patří Ježíš,Mojžíš,Marie,Quan Yin a Yogananda.


444 -Jste obklopení anděly,kteří vás ujištují o své lásce a ochotě pomoci.Nebojte se ,protože jejich pomoc je nablízku.


555 -Držte si klobouky přichází velká změna,neberte jí jako ,,pozitivní ,,či ,,negativní,, každá změna je přirozenou součástí běhu života.Možná tato změna je odpovědí na vaše přání ,touhy …takže nadále pěstujte vize a pocity vlastní vyrovnanosti.


666 -Vaše myšlenky jsou nyní v nerovnováze ,příliž soustředěné na hmotný svět.Soustřeďte se na svou duši .


777 -Andělé vám aplaudují,,gratulejeme,,daří se vám!Neustávejte v pilné práci a vězte ,že se váš sen stává skutečností.dojde i na další zázraky.


888 -Určitá fáze vašeho života se chýli ke konci.Můžete i zakončovat nějakou emocionální,pracovní,vztahovou fázi.Znamená to ,že úroda uzrála ,uživejte si jí.Neodkládejte cestu za svými sny,radujte se z své práce.


999 -Dokončení,toto je konec vaší fáze osobního nebo celkového života. Je to vzkaz služebníkům světla..,,dejte se do práce,Matka země vás potřebuje.


000 -Připomínka,že jste sjednoceni s Bohem, měli byste v nitru cítit lásku Stvořitele. Znamená to také, že určitá situace oběhla plný okruh.

Další mandaly ZDE

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek