Cítím přetlak a bolest na temeni hlavy. Co s tím dělat?

19.2.2013 v Poradna 13

Dotaz:

Milá Aluško,

zkusím ti napsat jako obyčejná čtenářka dotaz. Zhruba od předvánoc se mi začala stávat taková podivná věc, poprvé to trvalo řadu dní, resp. rán, a bylo to krajně nepříjemné.
Ráno se budím s obrovským pocitem tlakové bolesti na temeni hlavy, v místě, kde je ta vrchní čakra. Těžko ten pocit definovat, je to jako bolest, tlak. Není to ani počínající migréna, ani bolest po “opici”, je to vyloženě pocit bolestivého přetlaku. U toho je obrovský pocit únavy a nechuti vůbec vstávat.

Tenhle stav trvá pár dnů – 2- 7 dní a potom mám třeba dva, tři týdny pokoj.

A pak zase.

Nedohledala jsem žádnou příčinu, podezřívala jsem svého času krční páteř, ale nejsem si jistá.

Ani sny se mi v té době nějak nezdají nebo si je nepamatuji, abych to svedla na nějaké vysoce duchovní sny, které se tlačí zablokovanou čakrou nebo tak něco.

Co s tím?
Renata


Odpověď:

Ahoj,
Ty určitě víš, že přes temeno hlavy vede tvoje hlavní anténa. Někdo to vidí jako světelný kužel. Jeho správná funkce je přímo závislá na zdraví a rovnováze šišinky mozkové. (Označení ,,zablokovaná čakra” není moc výstižné.)
Pravděpodobně je tvoje šišinka mozková přebitá destruktivní energií z elektromagnetického záření. Spravit se to dá následovně:
1. Chodit co nejčastěji do přírody ke stromům, objímat je a prosit je o napravení energie.

Jak správně nasávat energii ze stromů
2. Ideální je sehnat si silný křišťál a často ho držet v ruce. Návody na správný výběr a použití jsou tady:

Křišťál: Kde a jaký sehnat
3. Přestat používat mobil, který tyto problémy způsobuje nejvíce a vypnout u tebe doma wi-fi. Nespi v rezonančním poli, vše elektrické u tvé postele na noc nejenže vypni, ale také vytáhni ze zásuvky. (Velmi dobré je spát hlavou směrem na sever a nohama k jihu.) Pokud pracuješ v prostředí přesyceném wi-fi, obskládej si své místo orgonity, případně nos nějaký na krku. Záření se zmírní.
4. Jestli máš kočku nebo psa, počkej až si někde lehnou, lehni si k nim a dej k nim co nejblíž hlavu. Zvířata jsou léčivá. Kočka destruktivní energii z tebe odstraní (hlavně když bude vrnět) a pes ti dodává konstruktivní. Na bolesti většinou velmi dobře fungují, je to taková rychlá pomoc zadarmo.

Že jsou to bolesti od krční páteře je vzhledem k typu bolesti málo pravděpodobné, ale pořád možné. (Od krční páteře by měla bolet celá hlava, nejenom šišinkový kanál) Bohužel tyto problémy může způsobovat i toxoplasmoza, takže doufám, že zrovna u tebe to bude přebitá šišinka. Tu jde totiž snadno vyřešit…

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Zdraví” pro další otázky a odpovědi – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-02-19 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco takového se mi taky stává – temeno a levá zadní či čelní část hlavy. Obvykle zabolí několik málo minut, když si ze mě někdo dělá delší dobu náhradní baterky nebo když ztrácím energii směrem k popírání problémů (to je častější). Automatické popírání je třeba u mě ohromnej problém, protože jsem naučená, že za každou cenu musím být "sluníčkovej človíček". Mně pomáhá meditace a snaha o lepší sebemonitorování.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-19 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak řešit bolest, tlak, brnění, teplo v sahasráře- jemněhmotně na vrcholu hlavy a nad hlavou a fyzicky-limbická oblast mozku

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-19 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kundalini chce nad hlavu do kolektivního vědomí, spojit se s ním. Brání nám v tom bloky,v čakrách, dobré je poprosit kuhdalini, ať to pročistí, ale z naší nstrany to vyžaduje také určitou pomoc a jednání.

Ikona diskutujiciho Renata 2013-02-19 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, děkuju za zveřejnění. Je fakt, že eliminací wifiny se to hodně zlepšilo. Křišťál se mi někam ztratil, tak krásnej jsem měla…nový si příležitostně koupím a na elektrosmog zatím používám amazonit, ten je vůbec na hlavu báječný, umí ulevit i od migrény. Už mě to bolí méně a slaběji, ale ještě musím doladit ty stromy, jen co bude jaro, te´d se mi do psích hovínek ve městě moc nechce :-D. Taky jsem zjistila, že pomáhá tu čakru prodýchat, čistým dechem, jen tou energií, to se taky uvolní.

Ikona diskutujiciho AChantall 2013-02-19 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popisovaný typ bolesti môžeš zmierniť aj použitím 500mg horčíka resp. magnézia. Najlepšie v pilulkách nie rozpustný lebo tam sú umelé sladidlá, hlavne vysoko deštruktívny aspartám….

Ikona diskutujiciho Renata 2013-02-19 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: děkuju… to je super článek.

Ikona diskutujiciho Renata 2013-02-19 13:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: děkuju za radu, asi ano, ale na hořčík kdovíproč reaguju příšerně. Únava, bolest svalů a strašná, strašná nervozita až agresivita. Ale to spíš proto, že každý pohyb bolí a každej furt něco chce :-)… ale hořčík já nemůžu, to bych byla zabitá na dva dny po jedný tabletce.

Ikona diskutujiciho light7 2013-02-19 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle se mi stává taky. Hlavně ve škole, kde má každý mobil kromě mně. Nejvíce mě to bolí v oblasti čela, hlavně mezi očima. Jediné místo kde se můžu předtím schovat je můj pokoj.

Ikona diskutujiciho A. 2013-02-19 22:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podobnou bolest hlavy jsem začala mít asi týden před 21.12., když jsem to zkoumala přes automatickou kresbu, vyšlo mi, že do oblasti  7. čakry mám napojenou nějakou bytost, která přes mne posílá sem data. Pravděpodobně nevěděla, jaké problémy to tady způsobuje (nebo jí to bylo jedno). Chvíli po vyčištění (odpojení) byl pokoj. Podobně jsem to čistila několika dalším lidem se stejnými příznaky.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-21 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: jenže automatická kresba je ovlivnění mrtvou duší, kterou si pěstujete(ta Vám hýbe rukou) a to je potom  bolest hlavy, kterou člověk má. pak druhé osobě tuto vazbu předáte do ní nevědomky, ta vám uvěří a má ji potom taky. moudrost má každý v sobě, brát ji od cizí entity, tak to není vaše vůle a člověk je potom loutkou někoho jiného, jen ne sám sebou.

Ikona diskutujiciho anna 2014-01-12 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám pocit těžké hlavy a únavu očí.,na temeni hlavy dost silný tlak ,který jde až pod oči do lícních kostí,děkuj za odpověd

Ikona diskutujiciho Kristýna 2014-01-18 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to samé také a nejen nahoře na temeni, hodně a možná více to mám v oblasti třetího oka (vzadu na hlavě, kde mám ten výstupek, ne každý ho má, jak už Alue někde psala, znamená to silnější napojení), mám též i problém s krční páteří. Ale tyto tlaky mi vždy sílí, když jsem ve stresu nebo je hodně lidí atd., objevuje se mi to, když se mě snaží někdo manipulovat, ale připadá mi, že už i mimo to, je to nějaká přecitlivělost, jen velmi doufám, že to není ta toxoplazmóza. Jak se dá zjistit, zda-li jí mám?! Popř. co mi můžeš poradit k těmto příznakům. Zkusím omezit všechno elektro, wifiny máme bohužel v baráku, a ty nemohu ovlivnit, když je mají sousedé 🙁

Ikona diskutujiciho Kristýna 2014-01-18 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všichni, prodýchávat tělo je vůbec snad ta nejrychlejší a nejúčinnější metoda, jak okysličit své buňky a vůbec pročistit se energeticky, myšlenky, tělo, ducha, duši. Prostě se osvěžit, navíc pokud provádíte Satori dýchání, pomůže vám to vyčistit za léta uskládané emoce a k odpuštění.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek