Co na nás vysílali v období 16.-25.9.2017??

27.9.2017 v Aluška.org 66

Milí čtenáři, minulý týden jsem se potýkala s něčím neuvěřitelně vysilujícím a nebyla jsem zdaleka jediná.

Vzalo mi to veškerou fyzickou energii, takže jsem prakticky celý týden těžila z práce, kterou jsem udělala týden předtím. Mělo to nástup zhruba v pondělí, pár dnů předtím jsem byla taky trochu bez nálady, ale dalo se to ještě ignorovat. Ráno (pondělí) jsem se probudila a zjistila jsem, že jsem tak šíleně unavená, jakobych vlastně v noci nespala. V celém těle jsem měla svalové napětí, takové co zmizí když se protáhnete, ale tohle nemizelo ani po protažení, mohla jsem se natahovat klidně celý den jako žížala a pořád jsem měla unavené svaly. Stačilo jenom vyjít schody, hned jsem se zadýchala, udělalo se mi špatně a musela jsem si sednout.

Nejsou to u mne v žádném případě normální stavy a i když mám někdy den kdy jsem unavená a potřebuju odpočívat, tak přece nejsem devadesátiletá stařenka, abych nemohla normálně vylézt do prvního patra! Speciálně když poslední dva roky tak posiluju, minulý týden jsem za jedno odpoledne odnosila 23 krabic se dřevem a naskládala si ho do domu, zvládla jsem sama celý kubík. – Jeden týden mám obrovskou sílu i výdrž a najednou přijde pondělí a veškerá moje síla je pryč, jakobych nikdy neposilovala, nikdy necvičila, nikdy neběhala, jakobych byla stařenka co na kostech nemá prakticky žádné svaly.

Tuto extrémní únavu doprovázely i migrény. Nepomáhalo jít si lehnout, nepomáhalo se z ní vyspat. Hlava vás bolela když jste šli večer spát a stejně hrozně vás bolela, když jste se ráno vzbudili.

Do toho mě celý týden neskutečně svědily oči, ale tak, že jsem se v noci budila se svědícíma očima (hlavně spojivky), musela jsem vstát, oči si vypláchnout vodou a pak asi 20-30 minut postupně vystříkávat koloidním stříbrem, aby se to uklidnilo. Tak jsem usínala úplně zlitá stříbrem a mokrá, oči mi z toho tak strašně slzely jakoby se snažily vyplakat samy sebe.

Oči mě pálily, řezaly a vždycky když přišlo svědění, popraskalo mi bělmo a pak jsem viděla na dálku dvojitě. Skoro jako kdyby mě někdo otrávil. Až na to, že jsem neměla žádnou teplotu, ani střevní problémy, ani jsem nesmrkala, nic mě nebolelo (kromě hlavy). Jenom ta příšerná únava.

,,Magnetické pole poslední týdny sleduju pravidelně a ty výkyvy v něm jsou ohromné. Pozoruju to na sobě taky, vždycky když je silný výkyv tak mi to pohne s psychikou nebo jsem unavený a to brutálně. Třeba v noci z pátku na sobotu jsem spal nějakých 11 hodin a ráno jsem se vzbudil a připadal si, že jsem vůbec nespal, jako bych jel non-stop.

Taky ta sobota pak tak vypadala, vyloženě den blbec pro mě.“ (Zdeněk 18.9.)


Musím přiznat, že s tím nočním svěděním očí mám problém už několik měsíců, ale nebylo to na denní bázi. Stávalo se mi že jsem v noci spala, najednou mě strašně svědí oči a sebralo mi to asi hodinu spánku, než jsem je vyčistila a vydezinfikovala. I obyčejná voda hned pomůže. Vždycky se mi to stalo v noci poté, co jsem byla venku, speciálně pokud tam mrholilo nebo trochu pršelo a něco se mi dostalo na obličej. Ale minulý týden to byl opravdu extrém. Myslím si, že něco musí být nově ve směsce kterou na nás práší a museli tu dávku zvýšit. Nevím co je to za látku, ale je strašně agresivní.

Toto svědění očí během několika měsíců pozorují i moji přátelé, kteří bydlí poblíž. Je to společný problém nás všech. Prvně jsem se lekla že je to snad nějaká alergie, ale že bychom ji dostali všichni naráz, je samozřejmě nesmysl.

Jeden den když mě takhle začalo brutálně svědit oko, běžela jsem k zrcadlu a místo abych začala okamžitě vyplachovat, chvilku jsem se na sebe koukala. A viděla jsem jak mi okamžitě rudne oko, jak mi praskají žilky a jak slzí ostošest, v zoufalé snaze to něco vypláchnout ven…

Ještě předtím než došla tato fáze absolutní únavy a svědění očí, dokopal mě tento problém k tomu, abych udělala radikální úklid celého pokoje (i zbytku domu), odstranila jsem z něj všechno peří, smyla prach z vršků skříní, sundala staré liány potosu na které se práší a udělala si pokoj takřka pro alergika, v tiché naději že se to snad zlepší… A vůbec to na to nemělo vliv. Prostě to není normální prach a není to alergie.

,,Únavu sleduji také, vůbec nevím kam se mi ztratila síla. Připadala jsem si jak lenoch co usíná za chodu. Mám něco s očima jakoby byly vyschlé a mírně pálí. Nic na posílení energie nemám. Křišťál jsem darovala, takže budu muset něco vymyslet.“ (bublikufa 24.9.)

První dva dny (Po.-Út.) jsem se uklidňovala, že mám nějaké extra unavenější období, říkala jsem si ,,Hele to bude dobrý, jsi asi přepracovaná, tak zpomal.“ Jediná práce, kterou jsem ten týden byla schopná vykonávat, byla práce hlavou. Takže dělat články a maily. Myslelo mi to hůř, viděla jsem hůř, ale šlo to… Jinak nabalit balíky a odnést je na poštu, bylo pro mne jako vylézt na Mount Everest, šíleně vysilující a práce na celý den, balila jsem to do noci abych to vůbec zvládla odesílat v potřebném termínu. Jakákoliv práce, která nešla dělat vsedě, musela počkat.

Nebyla jsem schopná si ani uvařit. Jedla jsem zásoby z mrazáku a díky pilné Alušce za ně, že si je dělá. To jsou zásoby na dny kdy vím že absolutně nebudu mít čas tak si něco vytáhnu, nebo když náhodou onemocním, tak vím že nemusím vařit, že stačí vytahovat škatulky. Takže mě podržela moje železná zásoba, jinak kdybych navařeno neměla, tak jsem byla o chlebu s máslem. Další záchrana byl robotický vysavač co za mě vysál a záchrana číslo tři byla myčka, kterou se podařilo panu domácímu po roce co byla rozbitá spravit, tak za mě myla nádobí, jinak bych ten týden hnila ve špíně.

,,Potvrzuji únavu v posledním týdnu, chodím brzo spát a po 10 hodinách spánku jsem pořád jako praštěná a slabá. Má to máma i sestra. A taky mě pálily oči a několik dní mi praskaly žilky, což jsem takhle intenzivně nikdy dřív neměla, plus nízký tlak a hučení v levém uchu. Taky víc pracuje synchronicita, rychle se zhmotňují myšlenky. Celkově tohle období vnímám jako zvláštní, ať už se děje cokoliv.“ (elfí 24.9.)

Mezi úterkem a středou jsem měla problém s dýcháním. Najednou jsem zjistila že sice dýchám, ale dusím se. Tak jsem se snažila pomalu vědomě dýchat do celých plic, větrám, okna dokořán, ale stejně jsem se dusila. Tak jsem začala dýchat zhluboka. Začala se mi motat hlava a stejně jsem se dusila dál. Pomohlo pohodlně sedět, úplně uvolněná, být v klidu a zvednout nohy nahoru, abych ulevila krevnímu oběhu. Napadlo mě totiž, že mi musel prudce klesnout tlak. Okamžitě se mi ulevilo a dech se spravil. (Pomáhá i zvednout obě ruce nahoru, kdybyste to náhodou potřebovali) Musela jsem takhle sedět dlouho, cítila jsem jak mi zběsile buší srdce… To už mi bylo jasné, že na nás něco musejí vysílat, nebo práškovat, protože já už mám srdce silné, cvičením a běháním výborně vytrénované, tohle není normální… Se zvednutýma nohama jsem přečkala tyto kritické dva dny.

,,Ta únava se netýká jen žen, mám to taky. Jen ne tak dlouho. Ale uplně že brutální – fyzicky i psychicky. Od čtvrtka.

Ve čtvrtek jsem přišel ze školy ve 4 hodiny, okamžitě lehl a spal jsem do 19.00 kdy jsem se najedl, sprcha, umýt zuby a spal jsem dál do 5.00 kdy vstávám do školy a byl jsem nevyspaný pořád. Pocitově jako by mě přejel tank.

Dospal jsem to ve škole, protože na praxi se po mě skoro nic nepožaduje.

Odpoledne jsem prospal od 17.00 do 21.00, pak jsem dal opět večeři a hygienu a spal do 10.00 ráno v sobotu, pracovat se jakš-takš dalo, ale taky žádná sláva, celý den jsem proseděl bez nálady. Chtěl jsem dělat úkoly do školy, před maturou je toho docela dost a nezmohl jsem se ani na otevření sešitu.

Dnes už je to v pořádku, ale psychika bez výkonu. Třebas to souviselo se sobotním datem. :)“ (Zdeněk 24.9.)

Když nevíš co, tak zavolej přítele na telefonu… Popsala jsem mu ve zkratce své symptomy. Odvětil mi, že to má také. Moje kamarádka také… Další moje kamarádka také a její maminka taktéž.

Když jsem nemohla dýchat, když mi bylo zle, když jsem se cítila psychicky špatně, aniž bych něco napsala na web, chodily mi zprávy od lidí, kterým bylo úplně to samé co mě s dotazem, co to sakra je… no, neptejte se mě, bylo mi úplně stejně jako vám!

,,No jsem chlap a podlesní 3 dny jsem naprosto šíleným způsobem unavený. A to tak moc, že jsem bohužel musel zrušit setkání s někým a omluvit se mu, že mi je dnes fakt blbě a musíme to odložit…..“ (áťa 24.9.)

Už asi měsíc spávám na lůžku, které je zespoda ochráněné a energetické, dala jsem si tam do speciálních pozic velikánské křišťály. Chci o tom ještě napsat podrobný článek a nakrelit vám to, kdybyste chtěli ten nápad okopírovat, nicméně od té doby co to mám, tak skvěle spím a opravdu cítím velký rozdíl. Myslela jsem si, že mě to bude chránit kromě jiných věcí i před ozařováním anténami mobilních telefonů, že ta ochrana je snad širokospektrálnější, nebo že je dost silná, ale na tohle už prostě nebyla. I když mám tohle chráněné lůžko, stejně jsem se budila vysátá s migrénou. Po probuzení jsem minimálně půl hodiny, obvykle třičtvrtě hodiny jenom ležela jako zdechlina na posteli a přemlouvala se ať vstanu a jdu si udělat alespoň čaj a že morčátka už mají hlad… A to jsem spala jako zabitá, v kuse 9-10 hodin. Nepomohlo to.

,,Potvrzuji poslední dva dny únavu a přešlost. I když k tomu pořádně nemám důvod.“ (Mára 18.9.)

Migrény byly zejména ve středu a čtvrtek. Takové drtivé, že když odpoledne udeřily, tak už se nedalo dělat nic, ani myslet, ani dobře vidět. Tělo jsem měla jako z olova, příšerně těžké, sotva jsem se udržela na nohách. Ve středu jsem málem odpadla v chodbě, v zoufalé snaze dojít si pro folie abych mohla pracovat alespoň v sedě, zadržela mě až zeď. Šokovalo mě to, vždyť mám nohy silné, osvalené, vytrénované, ty nemají být co zesláblé a paralyzované… Ale síla není jen o tom jestli máte svaly, síla je hlavně o energii, kterou vyšle svalům váš mozek. A když tu energii nemáte, můžete být nabušení, vypadat jako croissant když zatnete a stejně vám to nebude nic platné.

V pátek jsem si říkala, jestli to nebude tím blížícím se dnem 23.9.2017, jestli nesají z lidí energii, kterou potřebují jinde, na ty jejich plány. Je to jenom nepodložená myšlenka, ale připadá mi to jako podezřelá shoda náhod.

V sobotu jsem měla psychický atak. Měla jsem obrovský pocit bezmoci a bezvýchodnosti, stála jsem v kuchyni, tekly mi slzy a říkala jsem si: ,,Co je, proč brečíš, no aha tak to je asi z únavy, nemrč tady prosimtě, nikdo ti nic nedělá, vyspíš se z toho a bude ti dobře. Zapij si hezky vitamínek, zalehni a neprožívej se tak.“ (Tyhle řeči mi vždycky pomůžou. Taková vnitřní mamka, co vás usadí.) Pořádně jsem si to prodýchala a vyspala se z toho. Druhý den ráno mi lidé hlásili (aniž bych cokoliv napsala na web!!) že byli včera strašně smutní, depresivní a přitom neměli důvod. Ani já neměla důvod. Pomohlo mi racionálně sama sebe setřít, tu emoci si vyvrátit jako nesmysl, vrtoch z únavy a jít spát. Nemělo smysl nad tím přemýšlet.

V noci ze soboty na neděli už jsem se KONEČNĚ (Nechápu proč jsem to neudělala hned, ale až když mi bylo blbě pátý den, jsem jelito, nevím na co jsem čekala, asi že to přejde samo.) rozhodla přitvrdit s energetickou ochranou. Dala jsem si pod polštář dvě kartičky TM a zkusila spát s nimi.

Běžně když jsem doma, tak na sobě na ochranu nic nenosím, protože jsem v dobrém prostředí a nemá se mi co stát. Nosím je jenom když někam jdu… Kromě místní pošty, to si taky nic neberu, protože se cítím ve svém prostředí a dobře. Kam nikdy nejdu bez ochrany, je supermarket a město, tam je to otřesné. Spíš si na sebe beru svoje energetické krystaly, protože jsou praktičtější a nepřebíjí mě, takže se dají nosit pořád a velmi dobře s nimi spím. S kartičkou však musím opatrněji, je to na mě celkem šleha a snadno se přebiju.

V noci jsem měla celkem divné stavy, kdy jsem se budila a převalovala každých 10 minut. Bylo mi hrozně nepohodlně a všechno mě tlačilo, i když mám novou matraci H2 na super měkkém roštu a normálně je mi v posteli pohodlně, teď jsem byla jak princezna na hrášku. Přecitlivělá i na svoje poměry. Takže jsem většinu noci měla jenom mikrospánky. To mi dělá, když jsem přebitá… proto s kartami běžně nespím, protože mám té energie pak moc. Ale tohle byl experiment, tak jsem vydržela do rána. Přes kartu by člověku nic ve spánku nemělo být nahráváno do mozku a nemělo by ho nic vysávat na dálku.

V jednu chvíli jsem měla neuvěřitelně reálný sen, že se mi moje milovaná morčátka rozutekla v ložnici a schovala se pod nábytek. Rychle jsem vstala z postele, rozsvítila lampičku a začala lozit po pokojíčku a hledat je pod skříněmi a pod postelí, ale moje morčátka nikde nebyla… Pak mi došlo, že se mi to muselo zdát, že to nebyla skutečnost. A najednou jsem se probudila v pokoji a bylo zhasnuto, nepamatovala jsem si návrat zpátky do postele a že bych zhasla, ale letěl u mě komár a zaplácla jsem ho jednou ranou po tmě. Epic win. ,,Za to si můžu sama, nemám co rozsvěcet uprostřed noci a pak mi sem lítají komáři…“ usnula jsem…. Ráno jsem přemýšlela co to mělo být. Byla jsem prostě nějak mimo realitu a nevím co bylo. Jestli sen, nebo AC a co z toho realita. Nebyla jsem schopná uvědomit si, jestli jsem fakt z toho snu reálně vstala a šla hledat svoje morčata, nebo to byl jenom sen ve snu, nebo AC ze snu.

Ten komár ale byl skutečný, ale co dělal v pokoji, pokud jsem nerozsvítila, to je divné… Myslela jsem, že po takové převalovací zmatené noci, běhání po ložnici a hledání morčat pod skříní, budu jako přejetá parním válcem, ale naopak. Veškerá tíha a únava z uplynulého dne výrazně povolila. Nezmizela, ale byla jsem schopná fungovat asi na 50%.

To už mi to nedalo a podělila jsem se o svou zkušenost v aktuálním zápisníčku. To, co mi lidé odpověděli, mě šokovalo. Neuvěřitelná shoda, s některými lidmi dokonce stejné symptomy ve stejný den!!

,,Posledních 5-6 dnů sleduji extrémní tělesnou únavu. Mohla jsem spát 9 hodin v kuse, stejně jsem se ráno vzbudila úplně vyřízená, neschopná minimálně půl hodiny vstát. Únava byla taková, že jsem sotva vyšla schody, neschopná dělat domácí práce, neschopná vařit, místo toho jsem vyjídala zásoby z mrazáku. Vrchol mé aktivity bylo postarat se o morčata, zabalit balíky, dojít na poštu. Zvládla jsem sedět u počítače a dělat hlavou, jinak fyzicky skoro nic. Dělala jsem jen to co bylo nezbytně nutné, šťastná za to že dřevo mám nanosené z minulého týdne, kdy jsem udělala obrovský kus práce.

Ptala jsem se včera kamarádky jestli to má také. Má. Její máma taktéž. Ptala jsem se dál… a vypadá to, že se tato únava týká zejména žen. Drtivá, brutální, znemožňující normální fungování. Něco na nás musejí vysílat, vysávat nám energii.

Dneska v noci jsem spala 10 hodin, dala jsem si pod polštář dvě karty TM a je poznat rozdíl. Spala jsem neskutečně blbě (asi moc velká energetická šleha) ale probudila jsem se relativně odpočatá a poprvé po nějakých pěti dnech jsem schopná normální funkce. Takže to udělalo rozdíl. Dneska zkusím spát vyloženě s kartou a zítra si dám i něco na krk přes den a budu sledovat co to se mnou udělá, nakolik to bude poznat. Protože to očividně není jenom nějaká moje etapa, ale je to vnější vliv.

Ráda bych věděla jak jste na tom a jestli to máte stejně. Extrémní únavu doprovází také svědění očí a problémy s dýcháním když vyjdete ven, svalové napětí a úporné brutální migrény.“ (Alue 24.9.)

,,Aha, já jsem měla během posledního týdne několikrát pocit, že se o mě pokouší nějaká nemoc. Pozoruju nedostatek fyzických sil, nemám chuť sportovat, zvládnu maximálně procházku. Spím dobře – ale vždycky s křišťálem a modlitbou a jednu noc jsem měla dost nepříjemné sny, které se ke mně dostaly navzdory tomu křišťálu a prosbě o ochranu. Asi je teď těžké období.“ (hanka 24.9.)

,,Souhlasím. Po fyzické i psychické stránce, jsem na tom takhle teda nebylo hodně dlouho .

Včera ve vlaku se mě špatně dýchalo, ostatní okolo mě v pohodě, ale já jako bych se dusila…o očích nemluvě. Mam i popraskaný žilky. Migrény díky bohu nemám. Včerejšek byl pro mě vážně takovej stresovej den…Souhlasím. Po fyzické i psychické stránce, jsem na tom takhle teda nebylo hodně dlouho . Včera ve vlaku se mě špatně dýchalo, ostatní okolo mě v pohodě, ale já jako bych se dusila…o očích nemluvě. Mam i popraskaný žilky. Migrény díky bohu nemám. Včerejšek byl pro mě vážně takovej stresovej den…“ (LenkaL 24.9.)

,,Zajímavé, i já s dcerou vnímala šílenou únavu a já bolesti hlavy, bylo to hodně nepříjemné. Ještě včera bolesti hlavy.“ (hanka 24.9.)

,,Únavu potvrzuji. A v noci z úterka na středu se nám dusila dcera, byli jsme s ní na pohotovosti. V podstatě z běžného nachlazení. Dala si pár dní v postýlce a už je ok. POtřebovala se také vyspat.“ (Lucka 24.9.)

,,Zrovna si píšeme s dcerou o únavě, kterou máme cca 4-5 dní. Chodila jsem minulý týden na noční a jako spala jsem dobrých 9-10 hodin a když jsem se vzbudila nechtělo se mě ani vstát a když už jsem vstala neudělala jsem vůbec nic. Byla jsem ráda, že sedím a jinak normálně po noční mi stačí spánek tak 6-7 hodin. Dnes jsem akorát navařila, nic víc jsem nedělala. Moje aktivity jsou na nule, což se u mě nestává. A to jsem měla v plánu něco tvořit třeba jen i tím že si prostuduji něco kvůli meduňkám a mě se nechtělo ani myslet.“ (Marcela 24.9.)

,,S tou únavou to mám stejně. Nejsem nemocná, ale od úterka 19.9. jsem úplně vyšťavená, svaly pořád v napětí a taková jako otrávená, podrážděná. Spím normálně, min. 9 hodin a déle, ale přesto vstávám jako mátoha. Ve středu mě bolela hlava, což se mi nestává. Dneska je to už lepší (taky ale dobíjím), ale energii na rozdávání zrovna nemám.“ (Amálka 25.9.)

Vybrala jsem kartičku TM z toho důvodu, že by měla obsahovat data na odstínění elektromagnetického ovládání na dálku. Kdyby mi nezabrala, veděla bych že antény mobilních telefonů to nedělají a zaměřila bych se na své energetické krystaly s tím, že to musí být jiného původu a snad trochu odlišný typ energie to dořeší… Ale kartičky zabraly okamžitě.

Zkusila jsem vydržet celou neděli bez ničeho na těle, nabitá jenom z noci a vydrželo mi to do večera, ještě v 10 v noci jsem byla vitální. Celý den jsem fungovala relativně normálně, i když to bylo pořád částečně cítit.

Prošla jsem se morčátkům na travičku, po cestě jsem posbírala pár žampionů a večer byla smaženice…

V noci z neděle na pondělí jsem zopakovala pokus s kartičkami, ale s tím rozdílem, že jsem si je dala obě pod polštář a pak hned ráno jednu z nich na krk a nosit celý den. A musím uznat, že to pořád trochu cítím, ale ne moc. Ráno jsem vstala s výbornou náladou, plná energie, krásně jsem se protáhla, vyskočila skoro hned z postele. Spala jsem dobře, hluboce, oči mě v noci nesvědily a to jsem předešlý den byla venku… Smála jsem se na celé kolo s konstruktivními myšlenkami, sršela vtipem a všechno bylo skvělé… Konečně jsem začala vařit. – Takže ano. Je to ovládání na dálku, něco na nás vysílali a možná ještě pořád vysílají. Teď když píšu, je mi dobře, mám na sobě kartičku, máme pondělí a všechno je fajn. Takže na sobě už nepoznám, kdy to vypnou. Budu ráda za vaše pozorování.

ZÁVĚR

Určitě to nejsou erupce na slunci, je to umělého původu. A je zvláštní, že mi zabrala karta přes noc a pak během dne jsem byla dobrá. Ukazuje to na to, že musí jít o nějaký druh podprahového kodování nebo vysávání energie ve spánku, v době kdy je člověk oslabený a více otevřený vnějším vlivům. Přes den, když je člověk vědomý a odolnější, to tolik paseky neudělá. Takže hlavní je dobrá ochrana na noc. Myslím, že by na to měla dobře zabrat i šungitová čepička (návod zde).

Co je to za dráždivou látku, která řeže v očích, nevíme. Jestli se mi to podaří zjistit, určitě bych vám to dodatečně někam napsala, ale v tuto chvíli nemám ponětí co je to za sajrajt. Funguje vyplachování čistou vodou z kohoutku, a pokud máte koloidní stříbro, vystříkejte si s ním pořádně oči, hlavně spojivky, slzné kanálky. Nechoďte spát bez toho, abyste si pořádně umyli obličej.

Čas, kdo má kdy jaké potíže, se lokálně trochu liší v rozestupu několika dnů. Pravděpodobně jsou tyto frekvence vysílané trochu rozdílně na různých částech republiky, proto někdo začíná popisovat hlavní symptony už kolem 15-16.9, ke mně to došlo v plné síle až 18.9.

Potvrzené svědění očí a únava je hlavně na jižní Moravě + okolí Žďáru až na Svitavy. Další lokace nemám přesně poznačené, protože neznám bydliště těch mnoha desítek lidí, kteří si během uplynulých dvou týdnů stěžovali na únavu a oči.

Proč je tato únava tak výrazně spojená s drážděním očí, si nejsem jistá. Pokud by vše způsobovala pouze tato jedna konkrétní dráždivá látka, nefungovalo by na to použití energetické ochrany. Jde asi o zásah na obou rovinách. Fyzické i nehmotné.

Nevystavujte se zbytečně dešti, nedýchejte mlhu, pozor ať vám zbytečně nemrholí do obličeje, pokud máte toto svědění. Nevíme, co to je. Po příchodu domů svlékněte mokré oblečení, umyjte obličej i ruce, nesahejte si do očí a na obličej. Drbáním a mnutím oka svědění desetinásobně zhoršíte, pokud se vám to stane, jděte hned vyplachovat vodou, neškrabte si to.

Pamatujte, že před chemtrails se lze také účinně a levně bránit. Zde najdete pozvánku na nově spuštěný web o octování: http://tadesco.cz/spustenie-noveho-webu-octovani/

Komentáře

Ikona diskutujiciho mx 2017-09-27 01:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(pridám to aj priamo sem, ospravedlňujem sa za duplicitu)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-09-27 02:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Únavu nebo pálení očí tolik nepozoruji, spíš mě to velmi zasáhlo psychicky a taky jsem nevěděla proč. Hle, tady je vysvětlení. Poslední rok mám z určitých důvodů se svou psychikou problémy, ale poslední měsíc už se to zdálo lepší. A posledních pár dní pic… Deprese,, plačtivost, vracející se vzpomínky, klasické pocity bezmoci, bezcennosti – a hlava kdesi v oblacích. Najednou to všechno bylo zase intenzivní, jakoby se to probudilo. A já si říkala, jestli je to tím podzimem nebo co, taky mi to nedávalo žádný smysl. Jakoby mě něco najednou ovlivňovalo, tak už alespoň vím co. Sama jsem si říkala "co tady brečíš a smutníš, nic se nezměnilo, situace stále stejná" – ale já si přišla jako uzlíček neštěstí, navíc dost osaměle. Přitom mám teď volný týden a měla bych být spokojená, jenomže on přesný opak. Navalily se na mě opět všechny ty špatné a ničivé emoce a vzpomínky, které jsem tak dlouho filtrovala, vstřebávala a zašlapávala pod koberec. Mimo to pozoruji menší chuť k jídlu i menší hlad, možná to s tím také souvisí. Ale na cvičení mám energie stejně jako vždycky. Co můžu taky říct je nic méně to, že jsem poslední týden opravdu velmi energeticky zcitlivělá a rozhozená, připadám si jako den po ztrátě někoho blízkého: potřebuji horkou čokoládu, deku, klid a velmi jemnou, citlivou, emocionální hudbu. Jakoby mě prostě něco znovu energeticky rozhodilo, přesně, jak říkáš. Mnohem intenzivněji najednou prožívám a oplakávám to, co jsem jinak už snášela docela dobře. No, ať je to cokoliv, upřímně doufám, že už to brzo přestane. Protože já takhle rozesmutnělá vážně nechci být dlouho, už ne. :-( Snažím se s tím něco dělat, ale nejde to – prostě jak píšeš, připadám si něčím ovlivněná a nejde mi to setřást. Mimochodem jsme teď v ročníku skoro všichni hromadně nemocní: angína, rýma, kašel. Nic méně to je na podzim docela normální.

Ikona diskutujiciho n 2017-09-27 02:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

re: "Co je to za dráždivou látku, která řeže v očích, nevíme."

Ikona diskutujiciho Ketty 2017-09-27 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, taky potvrzuji velkou únavu. S očima jsem asi, krom přepracování s práce koukáním do PC, potíže neměla. Ale občas mě také pálí a hlavně pálí slzy, musím si dávat pozor si do nich nesahat. Únavu jsem přisuzovala tomu, že jsem neměla možnost moc držet dietu na intolerantní potraviny a jiným starostem, ale minulý týden to bylo opravdu silné včetně depresivních nálad, teď už taky pociťuju zlepšení. Spánek na tu únavu a bolesti svalů také pak ani nezabíral. Děkuji za tento vysvětlující článek, člověk si pak říká, co se s ním vlastně děje. I když kartu TM nosím pořád i s ní spím.

Ikona diskutujiciho Shanti 2017-09-27 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak přesně to samé se nám dělo i v Hradci Králové…teklo nám z očí,byli jsme nesmírně unavení, podráždění,psychicky opravdu rozladění.A nejhorší pro mě bylo,že každý den jsem byla vzhůru od 2 od rána a nemohla spát i přes absolutní vyčerpání..v pondělí jako když utne a já jsem cítila příliv energie a radosti,jak když že mě spadl balvan.Mejte krásné dny!

Ikona diskutujiciho Med 2017-09-27 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A já si říkala, že co se to se mnou děje:( no, tak je záhada vyřešena.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-09-27 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já nevím. Trochu unavenější jsem, hlava mě trochu taky bolela, ale přičítám to tomu, že mám rýmu a před tím jsem byla taky po nemoci. Oči mě trochu svědili, ale pravděpodobně to mám z řasenky. Pohybovala jsem se dost dlouho v mlze i v dešti, spím normálně. Ale je pravda, že celou dobu jsem u sebe měla ochrany, ty mám preventivně někde u sebe pořád.

Ikona diskutujiciho PájaB 2017-09-27 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jestli ono to všechno nebude mít třeba trochu jednodušší vysvětlení ;-) osobně bolest očí jsem taky měl před pár dny, nevím přesně. A když tak nad tí přemýšlím, jestli ono to není něco na způsob jak je ztvárněno ve filmu "Jsou mezi námi" 8-O Ostrá bolest očí po sundání brýlí tedy = přijmutí skutečné pravdy, vidět skutečnou pravdu a přiznat si ji hodně bolí. Proto oči. O_O Mějte pěkný den ;-)

Ikona diskutujiciho lenka f 2017-09-27 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No někdy jsem večer unavenější než jindy, to souvisí asi i s tím, jak jsem se předtím vyspala a jak byl celý den náročný. Nějaké dramatické změny u sebe nepozoruji. Oči mě nesvědí ani nepálí naštěstí. Souhlasím s tím, že musí někdy něco vysílat, protože tuhle jsem se probudila ráno a připadalo mi, že jsem vůbec nespala. Já vstávám v 5:30, ale to se mi nechce skoro nikdy, normálně bych tak potřebovala spát do 7.30 – 8 hodin ráno, abych byla dobrá. V těch 5:30 se mi ještě nechce a někdy to snáším lépe jindy jsem unavenější, ale v průběhu dne to přejde. Co se týče psychiky – tu mám dobrou a normálně nějakými depkami netrpím, ale někdy se mi stalo (a neměla jsem k tomu žádný důvod) že jsem se cítila psychicky hůře, to mohli něco vysílat. Až si pamatuju, že mě to udivilo, protože normálně jsem vyrovnaná. A co se týče těch subjektivních strachů se zdravotním stavem, můj syn je taky takový trochu "cíťa" a občas se mi taky svěří s něčím takovým, jak popisuješ, ale to stačí ho uklidnit a převést to do legrace – a za chvíli má po problému a jede se dál. Co taky člověku zbývá, že? :-D

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-09-27 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow. Já jsem tušila, že tu něco najdu :-D  Kamarádkám se budily v noci malé děti a nemohly usnout. A vůbec se děly zajímavé věci. Tu zkušenost s protahováním mám taky, pořád jsem se snažila přehodit si rameno do lepší polohy a pořád nic, už jsem z toho málem lezla po zdi. A pořád nervy, nemohla jsem spát, ač jsem potřebovala.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-09-27 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za článek. Budu zvědavá na pozorování ostatních. Já jsem byla minulý týden mimo město, v přírodě (zlínslý kraj) a pozorovala jsem jen lehké příznaky – viz můj příspěvek pod zápisníčkem o tom, že to vypadalo jako začátek nějaké nemoci (hanka, 24.9.). Potom v neděli jsem se přesunula do Ostravy a hned v noci z neděle na pondělí mi začala migréna a šílená únava. Mívám migrény bohužel pravidelně, asi jednou za měsíc nebo za šest týdnů, ale tahle trvala tři dny, nejhorší to bylo v tu noc z neděle na pondělí kdy jsem se bolestí probudila a šla si pro prášek. Celé dva dny jsem byla nepoužitelná, vyčerpaná, málem na omdlení, na zvracení (měla jsem stopro i nízký tlak) i když jsem se dobíjela brazilským křišťálem, pomohl vždycky jen na chvilku, bolest trochu polevila ale pak jsem byla už přebitá a rozklepaná. Jakmile jsem odložila křišťál, bolest se po chvilce vrátila. Bohužel jsem za ty tři dny spolykala tak tři ibalginy, jak jsem byla zoufalá. Teď už je mi konečně lépe, ale ještě ráno jsem myslela, že se snad budu trápit celý týden 🙁 Jinak co jsem vypozorovala -  já téměř nepoužívám telefon na volání, když, tak jen do 5-ti minut a na hands free a to tak jednou za týden, jinak jsem prakticky bez mobilu. Ale stalo se, že v neděli večer a v pondělí jsem musela výjimečně absolvovat dlouhý hovor (hodina, pak 20 minut). A po tom volání mi bylo strašně zle, jednak fyzicky, bolest hlavy byla větší, a jednak psychicky mě to úplně vydeptalo, až jsem se rozbrečela (s obsahem hovoru to nesouvisí, byly to telefonáty s milovaným člověkem). Říkala jsem si, že to asi bude tím, že už na mobil nejsem zvyklá a dlouhé telefonáty mi dělají zle, ale taky mě napadlo, jestli je možné takto deptat lidi skrz telefon na dálku.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-09-27 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mi to nedalo a musela jsem to přečíst celé hned :-) Se svěděním očí jsem se nepotkala, ale ven chodím minimálně, do práce jen 2x týdně a občas nakoupit. Ale je fakt, že mi v poslední době přišel vzduch nedýchatelný, i když jsem to spíš přičítala rušné cestě pod oknem. Ale teda ona normálně až tak nesmrdí, do třetího patra… Únavu jsem na sobě pozorovala cca už od 9. září, což jsem přičítala nachlazení a detoxu (plazmuju), pak problémy se spaním, jak už jsem psala, a dál celkem těžké problémy se soustředěním (pracuju hlavou), které mě ale provází s přestávkama už snad od června, takže mi to taky nepřišlo úplně neobvyklé. Měla jsem týden od 11.9. dovolenou a půlku jsem jí prakticky prospala, ačkoliv jsem se těšila, jak budu tvořit a vůbec dělat spoustu věcí. Teď o víkendu to samé. Totální nechuť cokoliv dělat, únava, potřeba hrozně moc odpočívat, večerní neschopnost usnout, občas deprese, pořád kolem mě i koček obcházela nějaká rýmička…  Asi tolik v kostce. Mám pocit, že se to už láme k lepšímu, i když to může být klidně tím, že mám před sebou čtyři dny volna a skoro všechny stresy z krku. Ale třeba už fakt jo :-)

Ikona diskutujiciho coccinelle 2017-09-27 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně tak. U nás vrchol ataku z neděle na pondělí tento týden. Probouzení v noci, z ničeho nic a živé sny. Do toho již únava, ale strašná, asi tak týden. Nic mě nebaví a nejsem schopná vstát z postele i po 9ti hodinách spánku.

Ikona diskutujiciho Coubee 2017-09-27 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná to má co dělat s tou novou WiFi od O2 co má prý projít každou zdi a dosáhnout všude (povídala reklama)

Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-27 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: re:"Trocha octu rozprášeného okolo domu na ne nemá vplyv"

Ikona diskutujiciho Dexter 2017-09-27 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Muzu podepsat. Minuly tyden jsem byl uplne mimo. Pondeli celkem dobry, utery uz bylo spatny a ve stredu vylozene spatnyAz tak, ze jsem radsi vsechno zrusil a lezel. V patek uz to bylo celkem dobry. Ale celkove, totalni nedostatek energie.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-27 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Doporučuji užívat ADVANCE MODIN. Na tohle zabírá.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-09-27 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak v tom případě u nás jihozápadních Čechách nám to vysílají minimálně, nebo vůbec. Já nic zvláštního nepociťuji. Ačkoliv oči mi trošku svědí a ženské v práci si taky ztěžovali. Myslíme si, že je to z té prašnosti, co v práci máme. No, raději si ten obličej umyju a oči vypláchnu.

Ikona diskutujiciho perta 2017-09-27 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,příznaky máme s manželem stejné on nemůže spát a mě šíleně svědily oči.Dnes jsem byla ve městě a všimla jsem si že je zase všude spousta nanovláken.Když se podíváte na sluníčko tak za nimi není ani vidět je takové rozostřené.Nanovlákna vypadají jako pavučiny ,ale jsou mnohem delší .Nejvíc jsou vidět v přírodě.Jak se vám dostanou do oka tak je to opravdu velice nepříjemné a trvá dlouho než se jich zbavíte.Většinou teď stříkají v noci ,ráno si všimněte že na obloze jsou takové jako dlouhé řasy. :-(

Ikona diskutujiciho Renata 2017-09-27 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

potvrdzujem to iste, aj ked u mna sa to nejak strieda castejsie, k tomu sme sa este prestahovali a necitim sa v novom dome este ako v "komfortnej zone". Chcem sa spytat, ci ma niekto sumenie, hucanie v usiach, pocit akoby zalahnutia usi,hlavy,bez priznakov nejakej virozy ap. Niekedy to je ozaj neznesitelny sum, hlavne vecer neskoro.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-27 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tento článek je i na tadesco. Tohle tam dneska přišlo, rozhodně doporučuji přečíst:

Ikona diskutujiciho Renata 2017-09-27 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Alu vdaka za tento prispevok s tym sumom v usiach, ja sa uz vazne citim ako magor vdaka tomu, akosi to mam od leta stale. Chcela som sa spytat Alue, alebo ludi co sem chodia, ci ma niekto skusenost s uzivanim monoatomickeho zlata. Citala som o nom na energiezivota, pride mi to podla popisu ako uplna alchymia, ak by to tak fungovalo , ako popisuju, bol by to zazracny pripravok pre nas ludi s tymito problemami, co sa tu popisuju v diskusii.

Ikona diskutujiciho Monisek 2017-09-27 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím,potvrzuji,ze Hradec je taky naprd,praskuji tu,jak o život..No vlastne doslova.Dnes si tak sedim na lavicce,cekam na navstevu solne jeskyně…Rikam si to je hezky,jasno..to by byla"sranda" kdyby me pred navstevou pochemtrailovali.Akasicka kronika je mi svedkem..zpoza strechy vyletelo. letadlo..otravene si reknu,vzdyt jo jeste primo nademe…taky jsem se dockala …pekne me pocukrovali… Nez prisla pani z oběda,mela jsem pocit,ze jsem inhalovala detsky pudr.Jsem astmatik,tak citim hlavne dusnost.Trvalo mi dost dlouho to vypozorovat.. Ale vsimla jsem si,ze jak se dusim a nepomuzou leky na astma,pomuze jeskyne,kde se rozkaslu a je nachvilu pokoj.Horsi je jit z jeskyne a videt nad sebou nekolik letadel :-?

Ikona diskutujiciho Lenka 2017-09-27 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: zrovna jsem tam byla a hned jsem musela juknou i sem. Musim taky prispet se svou troskou..

Ikona diskutujiciho Nikola 2017-09-27 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, vše co je v textu popsáno jsme zažily s mamkou taky. A při čtení článku mi mrazilo na zádech, opravdu se něco děje.

Ikona diskutujiciho Zouy 2017-09-27 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je možné, že to někdo vnímá více a někdo vůbec.Ti co nevěří v ufo a v tyto věci, tak si nestěžuji,aspoň je to tak u nás.

Ikona diskutujiciho Katie 2017-09-27 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dcerka mi říkala,že viděla u školky ufo. Nakreslila mi o obrázek. Prý se bála jen trochu.Pro mě hodně zvláštní.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-27 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Pan doktor ze záchranky je přemýšlivý člověk; osobně jsem měl problémy s očima taky (pobolívání, slznost zvýšená – stačily obyčejné byliny) v tu dobu co jsem měl problém s usínáním (viz můj příspěvek jinde), problém se šumem v uších zatím nemám, možná to bude tím, že nosívám šungitový klobouk:-?

Ikona diskutujiciho Auri 2017-09-27 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky muzu jako dalsi z mnoha potvrdit fyzickou i psychickou unavu, paleni oci a stavy, kdy jde clovek spat s bolesti hlavy, ktera pretrvava i po probuzeni. Pro me osobne ale byly nejhorsi stavy, kdy se mi nedarilo dobre dychat. Nekolik dni jsem se citila, jako by mi nekdo kolem hrudniku uvazal hodne pevne nejakou kazajku a jakkoli jsem se snazila nadechnout, nebylo to proste nikdy dost, az mi z toho vynechavalo srdce, coz bylo fakt desive vzhledem k tomu, ze jsem jinak mlady, zdravy clovek. Posledni dva dny uz je to ok.

Ikona diskutujiciho bublifuka 2017-09-27 20:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem psala.Bydlím v Litvínově. Můžu říct,že dnes jsem myslela,že snad nedojdu domu. Totální kolaps svalů. Každý krok byl problém. Když už jsem se dobelhala domu okamžitě jsem padla do postele kde se mi udělalo líp. Oči stále řežou.Nálada taky nic moc.Mám to už taky delší dobu,ale to jsem tomu nedávala váhu.Taky nejsem schopná fungovat doma natož pracovat hlavou. Neustále se mi během chvíle zhmotňuje myšlenka. Dalo by se říct,že asi nejzajímavější věc co se stala byla ta když jsem vystoupila z busu a asi takových pět kroků jsem měla pocit,že jdu po měkké žiněnce.Kamarád mi pak popsal úplně stejný zážitek. :-)

Ikona diskutujiciho Martynko 2017-09-27 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

doporučuji mít v bytě čističku vzduchu na bázi tzv. elektronového větru, to umí odstranit ze vzduchu nejenom plastové částice z oblečení či běžný prach ale i další nano či mikro částice, to pak jen kouká co se na filtru usadí za sajrajt, no a imho tolik to nestojí peněz ale zdraví taková věcička jistěže pomůže abychom nedýchali ten sajrajt z venku i v bytě…

Ikona diskutujiciho KMno4 2017-09-27 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Potvrzuju také, z ostravska, rozmlžený zrak a hlavně bolest hlavy(kterou netrpím) v týlní oblasti … asi týden, bez reakcí na cokoliv. Jinak takový emocionální výmaz s pocitem nesmyslnosti dělat cokoliv … slušný vzorek 🙂

Ikona diskutujiciho n 2017-09-27 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-27 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  děkuji za kvalitní rozbor

Ikona diskutujiciho Melisa 2017-09-27 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: a ja blahova si myslela, ze to jsou pavuciny…!!! Fakt ! vcera jsem jedno dlouhe prekracovala na nadrazi a 2x kdyz jsem jela na kole se mi prilepily pres oblicej..:-(

Ikona diskutujiciho Melisa 2017-09-27 22:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:me po tom vsem uvedenem v komentarich zacal jeste ted od NE brnet jazyk. Ted na vecer to jakoby ustalo, ale dnes brnel i v noci – to vim, protoze jsem se min. 3x vzbudila.

Ikona diskutujiciho Monisek 2017-09-28 02:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak me dostihlo take svedeni.Dve hodiny a jeste nespim…DRBU SE.Oci pali,lechtaji,rezou,jak s pískem.Lechtaji me ruce,mam je flekate,cervene..krk,cely obličej,usi..lek na alergii nic..Tak nwm jesi toe tim,jak jsem sedela na lavičce a nademnou letadla nebo je to psychicke…pac se osprchuji.coz pomůže,ale lehnu do postele… Jesi me to sem nezanesla kocka,dneska vymetla balkon a parapet a rejdi mi v posteli.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-28 07:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toxické kovy a odstranění kovů z organismu

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-09-28 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím potvrdit.

Ikona diskutujiciho Martynko 2017-09-28 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Divné, divné, móooc divné, dnešní 28.9. magnetická anomálie je tůze podobná co dne 16. tohoto měsíce, ta byla o něco menší leč s velmi podobným průběhem, tedy po příchozím hlavním výkyvu je po 10-ti hodinách ještě zavrnění, s přihlédnutím graf nahoře znázorňuje den 16. a graf dole dnešek, časová posloupnost děje je prapodivně podobná, jak je toto možné? a copak další, dne 5. tohoto měsíce před velkými slunečními erupcemi se odehrálo cosik také podobného avšak ještě s docela malou intenzitou jen průběh opět podobný, takéž začali záchvěvy a po 10-ti hodinách ještě zavrnění!!! přestože všechny děje byli v jinou denní dobu mají jednoduše cosik společného, procházel jsem zkusmo grafy zpětně a našel jsem něco podobného ještě v květnu, jinak nic velkého za celý rok a tak nahuštěného do jednoho měsíce se zatím do teď neodehrálo, je velmi zvláštní, jak se tyto magnetické anomálie odehrávají v jeden měsíc tak náhle a silně za sebou krom anomáliích ovlivněných slunečními erupcemi, mám tušení co to způsobuje leč nebudu říkat nepotvrzené doměnky, víc se k tomu zatím říct nedá… ?

Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-28 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čtenáři z celého Ruska hlásí, že na obloze viděli divná světla a objekty, a mnozí na důkaz té události poslali i obrázky a videa. Je tam spousta obrázků těchto neidentifikovaných objektů, které mnozí popisují jako jasný záblesk následovaný kouřovou stopou.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-28 12:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

další koment z diskuze pod tadesco, který stojí za pozornost:

Ikona diskutujiciho petra 2017-09-28 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to pár dní co na novinkách psali o umělých vláknech které našli odborníci ve vodě.Jsou to právě ty nanovlákna která se dostanou opravdu všude.Už párkrát jsem si všimla když sluníčko zasvítí z jiného úhlu jsou vidět jak jsou i v domě přilepená na zdi,takže větráním se toho svinstva stejně nezbavíme. :-( Je potřeba o tom mluvit i když spousta lidí o tom nechce slyšet.Myslí si že když o tom nebudou vědět tak se jich to vlastně netýká,ale opak je pravdou.Když je člověk informovaný aspoň si může posílit cíleně imunitu a taky si potom dokáže líp dosadit střípky mozaiky toho co se kolem nás děje.Pštrosí politika je k ničemu.Je potřeba informovat a držet pospolu,nebát se a jak se říká naděje a víra umírá poslední.Pořád věřím ,že je nám pomáháno,protože při tom množství sajrajtů co na nás sypou bysme už museli svítit. ;-) V jednotě a informovanosti je obrovská síla, nás jentak někdo neudolá. :-P

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-09-28 12:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja zatím nič nepozorujem. Nejaké depresie únavu a tak som mal vždy takže to ani nevnímam, proste pre mňa žiadna zmena. Ani v okolí zatím nikto neumiera. No tie komentáre tých dvoch lekárov čo sem dala Alue… uvidíme či to bude pokračovať.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-28 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:Test topolu jsem četl, ale zaujala mě tam ta sirála https://www.youtube.com/watch?v=vWn2vwMHeJg což asi ruský topol nedokáže….

Ikona diskutujiciho kalia 2017-09-28 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moje zkušenost – střední čechy: začalo to tím, že mě bolela hlava (mě hlava nikdy nebolí), půl dne jsem kvůli tomu proležela, ale vzala jsem si jedny náušnice které měli v popisu účinků mimo jiného, že jsou proti bolesti hlavy a do ruky takovou (asi měděnou?) destičku a pak to po pár hodinách přešlo. Ty pomůcky jsem zase schovala jak se mi udělalo dobře, nic už jsem neřešila, a žila jsem normálně dál. To bylo myslím někdy na začátku minulého týdne či konec toho přecházejícího. Další den, když jsem šla do práce, tak se mi venku motala hlava. Do práce chodím 15 min pěšky a i tak jsem to nějak nemohla zvládnout asi dva dny po sobě. Další den jsem šla ráno nakoupit, byla mlha. A najednou jsem rozšířeným vědomím viděla, že to není normální mlha, ale že je ve vzduchu bílý prášek. V průběhu dne i svítilo trochu sluníčko a mlha se stále držela (což normální mlha nedělá). Těžko se mi venku dýchalo a říkala jsem si, co to je a jak je možné, že to ostatní lidé nevnímají. Přestala jsem kouřit (přírodní tabák) a to už je co říct, protože aby se mi tak blbě dýchalo, že to tělo odmítne jako nadbytečnou zátěž, tak to už se mi dlouho nestalo. Běžně koukám celý den do pc a nic mi to nedělá a najednou mě večer šíleně pálily/řezaly oči. Když jsem si je mnula, tak to nepomáhalo, spíš se to trochu zhoršilo. Unavená jsem taky byla (spíš bez energie). Objednala jsem si po netu novou energetickou kartičku, kterou jsem si stejně chtěla pořídit, že teď je ten správný čas, jelikož jsem jí potřebovala. Až v sobotu mě napadlo si vzít přes noc na pomoc zase tu asi měděnou destičku, co mám doma a co už mám vyzkoušenou, že funguje. Jenže mi v noci vypadla (aby fungovala tak jí musím držet v ruce či si jí zaháknout za gumu u pyžama na tělo) a probudila jsem se rozlámaná. V neděli jsem jí tedy přes den držela, docela to pomohlo, ale energeticky nenabíjí (energii jsem stále moc neměla, ale uvolnil se mi ucpaný nos a dutiny jak jsem jí držela v ruce). Toto pondělí mi přišla ta nová kartička a i když z balíčku byla cítit energie, tak jak jsem jí vybalila a dala jsem si jí k sobě, tak to bylo strašně slabý a trvalo mi mnoho hodin (jsem jí nosila u sebe), než jsem byla energeticky tak nějak ok. Takže díky té kartičce jsem zjistila, že jsem měla totální energetický deficit. Také jsem měla pořád hlad a žízeň, ale jídlo mi nepomáhalo (až ta energie z kartičky pomohla, ale bylo jí málo). Když jsem vyšla ven, tak jsem měla po chvíli vysušené rty a když jsem dýchala i pusou, tak jsem měla totálně vyschlou pusu i uvnitř. Taky se mi v průběhu toho týdne stávalo, že když jsem vyšla ven, tak se mi chtělo brečet (asi se mi moc nezvlhčovaly oči) a měla jsem pocit ohrožení. Jo a taky mám většinou otevřenou srdeční čakru a mám v ní energii (něco jako energetickou zásobu), která je stálá, a když se cítím hůř, tak se zaměřím na srdce a to mi pomůže. A minulý týden jsem šla jeden den z práce a uvědomila jsem si, že ta energie u srdce je pryč – to se mi stalo poprvé v životě. Teď už jí tam zase mám, sice trochu míň než jsem zvyklá, ale už se cítím líp. Párkrát jsem byla minulý týden zoufalá, píšu až teď protože včera když jsem chtěla napsat zkušenosti, tak když jsem si na ty minulé dny vzpomněla, bylo to ještě moc živé a zkazila se mi nálada, tak jsem počkala. Ty špatné věci se děly hlavně venku (měla jsem pocit, že se dusím – tak jsem pak vycházela co nejmíň), i když občas jsem byla unavená i když jsem byla v místnosti. Taky se mi udělalo akné na obličeji (ale to bylo to nejmenší). Jenže – žádná letadla s chemtrails jsem neviděla (ne že bych to sledovala, ale při tomto množství prášku bych si nějakých nad hlavou snad všimnout musela?).

Ikona diskutujiciho lili 2017-09-28 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

u nás je to zrovna tak, depka – niet z čoho, pália pery, jazyk, chrípka hrdlo bez teploty, plné nástenky zosnulých, výjazdy sanitiek,  treba si len uvedomovať súvislosti, už to napomáha udržiavať sa v kondícii, riasy, vitamíny, čaje a bez stresu :-), rozumní už vidia

Ikona diskutujiciho Náťa 2017-09-28 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Já jsem dneska šla ven a viděla jsem jich několik, jedno z nich se mi dostalo na palec, mohlo tam být tak pár vteřin a měla jsem od něj rudý obtisk, takovou linku, co pálila… Pochybuju, že by to byla nějaká alergická reakce na obyčejnou pavučinu. A ještě když jsem byla venku, tak nad náma akorát proletěla dvě letadla a hezky nás posypala :-?

Ikona diskutujiciho ambra 2017-09-28 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Potvrzuji většinu symptomů z komentářů. Od minulého týdne velké psychické napětí, silné bolesti ve svalech a kloubech hlavně v nohách a rukách – pocit jako hadrová panenka,bolesti hlavy v temeni,pálení očí jen slabě. Zajímavé bylo, že tyto problémy mizely z minuty na minutu především večer, někdy i během dne a potom zase z ničeho nic udeřily naplno. Spánek byl dvě noci přerušovaný, jako bych měla spoustu mikrospánků jdoucích za sebou a jedna noc plná živých snů, kterých jako bych se účastnila i fyzickým tělem. Jakýkoliv pohyb byl nad moje síly. Každé ráno mám pocit, jako bych vůbec nespala, ačkoliv jsem naspala i 10hodin, což je u mě neobvyklé, spím běžně tak 6 hodin. Když jsem narazila na článek Alue a komentáře k němu, docela se mi ulevilo, protože jsem celou dobu myslela, že se se mnou něco děje a takhle vidím, že rozhodně nejsem jediná, a že to není mnou :-) Bydlím ve východní části středních Čech.

Ikona diskutujiciho kalia 2017-09-29 00:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

naopak co se mi stalo dobrého bylo to, že mě minulý týden doprovázela domů každý den černá kočka – vždy, když jsem měla špatnou náladu, tak mě venku tato kočka přišla na ulici navštívit v uplynulých měsících (to bylo asi 2x). Pohladila jsem jí a zlepšila se mi nálada. A minulý týden na mě ta kočka čekala myslím že od úterý či středy každý den na tom samém místě a doprovázela mě kus cesty domů. Někdy na mě čekala i dvakrát denně. V pondělí (toto pondělí) tam byla naposled a pak už jsem jí neviděla – ona se objevuje vždy jen když se necítím dobře. Minulý týden mi ale hlazení této kočky tak moc (jako kdysi) nepomohlo, ale byla milá.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek