Co nám říká léčivý piktogram, nově objevený v Rozseči u Kunštátu?

24.7.2013 v Poselství 47

Vyjádření Alue k novému piktogramu u Rozseče

V Rozseči u Kunštátu se objevil nádherný a poměrně dost velký kruh v obilí. Při vstupu do něj jde cítit velice silná konstruktivní energie, která přímo píchá do prstů. Tato jde jasně cítit i z videozáznamů. Je nad slunce jasné, že nejde o obyčejný symbol.

Místní zemědělec není příliš nadšený, skrz údajnou ,,škodu“ a finanční ztrátu. Policie bude vyšetřovat trestný čin a bude se stíhat kdosi za vandalismus. – Tupost některých lidí mne nepřestává překvapovat.

Místo aby byli šťastní, jelikož je to pro ně čest, rozčilují se. Přitom by klidně mohli od návštěvníků kruhu vybírat vstupné, hned by se jim těch údajných 10 000 škody zaplatilo a ještě by měli v hospodě o čem povídat. Vstup na toto místo se totiž rozhodně vyplatí.

Údajně by měl být tento kruh do 3-4 týdnů posečen a tak je dobré si pospíšit, pokud ho chcete vidět v celé jeho kráse.

http://www.youtube.com/watch?v=E22woR5r51s&feature=youtu.be

Čtěte, co bližšího k danému tématu víme my, co máme oči a vidíme:

Piktogram vzniknul v noci z 21. na 22. července okolo desáté hodiny. Nad Kunštátem byl v tuto dobu pozorován obrovský létající talíř, letící od místa, kde nyní obrazec leží. Pomaličku letěl nad zemí velice nízko. Byly slyšet vibrace a naspod talíře bylo možné dobře rozeznat znaky obyvatel z povrchu (Účastníci přednášek TM a témat Duté země vědí dobře o čem je řeč.). S největší pravděpodobností tyto kruhy vytvořila právě zmíněná loď.

Byla to klasická ,,pecka“, jak já říkám lodím s hladkým povrchem šedé barvy. Akorát o dost větší, než se běžně dají potkat. Nejčastěji se dají ,,pecky“ potkat u vysílačů, ale dodneška mi není úplně jasné, co u nich tak často dělají.

Dále mám v hlavě otázku, jestli čím větší loď, tím větší kruh v obilí?

U Kunštátu se před třemi lety (rok 2010) objevily hned dva kruhy v obilí, vzdálené jen pár km od sebe. Jeden byl na poli ve Skalici nad Svitavou a druhý u Rozseče. Fotografie z místa mám dodnes dostupné v galerii zde: Kruhy v obilí, Kunštát 13.8. 2010

Avšak o dost menší a nebyly konstruktivní, s největší pravděpodobností byly tedy vyrobené stroji, které mají Američani. Ne jen lidé z povrchu mají tyto lodě, technologii už máme i my od tzv. Greys. Bohužel se však zneužívají. (O spolčení Greys a Američanů se lze dočíst na jiných serverech, to zde na Aluška.org není nutno rozmazávat.)

Někdejší kruhy v obilí z roku 2010 se však nedočkaly takové pozornosti, kromě mě je trochu zdokumentovala ještě Agartha a dál nic moc, přesto mě ale pobavilo, když místní usedlíci tvrdili, že nic podobného nikdy neviděli a že v minulosti na tomto místě nic podobného nikdy nebylo. Tady se opět potvrzuje moje teorie, že lidé si z nějakého důvodu naschvál ,,nepamatují“ věci, které si neumí vysvětlit a kterým nerozumí. Jednoduše si je z té hlavy vytěsní a vytlučou.

Podobně jako když se nad Hustopečmi u Brna v roce 2009 objevil obrovský zlatý talíř lidí z povrchu, který stál nad městem asi půl hodiny. Viděla jsem ho já, viděli ho místní, dva týdny se o tom vzrušeně mluvilo. Za dva měsíce si tuto skutečnost již nikdo nepamatoval!

Evidentně šlo nyní zároveň o pokus na sebe upozornit, jelikož neměli zapnutý disclaim modus, letěli nízko, pomalu a velmi nápadně. Podobně obrovské talíře si běžně nedovolí, prezentovat se takovým okatým způsobem.

Zde je nádherný piktogram vyfocený z letadla

Symbolika tohoto kruhu je velice zajímavá…


Vidíme perfektně souměrný pravotočivý symbol. V obrazci se poukazuje na duální systém, je zde opět naznačený průřez duté země. Počty kruhů jsou také zajímavě zvolené. 2×5, dáno přes sebe v podobě dvou vln. – Poselství pro lidstvo je tu jasné, ale tak dobře zakodované, že ho lidé nerozklíčují a už vůbec ne ti primitivové, kteří asi budou posílat oznámení o zahájení trestního řizení do UFO talíře.

Je to nádherný harmonický obraz. V symbolu je velmi silná energie. Pokud máte nějaké vážné onemocnění, doporučuji se do kruhu dostavit. Lehněte si přesně doprostřed středového kruhu na 24 hodin a uvidíte, co to s vámi udělá. Ne všechny kruhy jsou vytvořené lidmi z povrchu a ne všechny vyzařují to, co tento.

Pokud by se dobře vyznačil přesný střed – energie zakódovaná do tohoto místa, zde stále zůstane i po posečení obrazce – je možné toto místo využít k samoléčbě i později. Jak už to ale bývá, obrazec se buransky poseká, střed nikdo nevyznačí a za pár let, až se u Kunštátu zase něco ,,náhodou“ objeví, budou všichni vzrušeně vykládat, jak nikdy nic podobného nepotkali, zatímco já stále budu mít v archivu svoji dokumentaci.

Další tip pro ,,poškozeného“ zemědělce: Pane, máte na poli léčivé místo. Vykašlete se teď na tu slehlou pšenici a voďte tam nemocné lidi. Další způsob, jak si vynahradit ,,škodu“. Co já bych teď dala za vaše pole… Mimochodem ta vaše pšenice není ,,zlomená“, ale slehlá. Zářením z talíře se sama ohýbá v kolénkách a lehne do požadovaného tvaru, aniž by se cokoliv zlomilo. Mění se i buňky uvnitř klasů a stébel, to lze poznat pod mikroskopem. Falešný a pravý kruh poznáte kromě vzhledu i podle těchto nezlomených, ale polehaných klasů.

Velmi pěkně natočenou procházku tímto kruhem v obilí i s komentáři a odhady rozměrů ,,by voko“ najdete na youtube, natočil ho pan Štvrtňa:

http://www.youtube.com/watch?v=qLI2rkRYCQM

Přeji hodně štěstí i Policii, aby se jí podařilo doručit obsílku k vandalům z kosmické lodi. Letěli pomalu, takže třeba je ještě chytíte někde na orbitu. Třeba se i dostaví k soudu a třeba za svůj ,,vandalismus“ zaplatí, kdo ví…

U KUNŠTÁTU JE UŽ ZASE KRUH V OBILÍ, JUCHŮ!


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Filmy od Alue“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

• Používáte VIMEO.COM? Účet Alue na Vimeo najdete ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Auri 2013-07-24 07:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko, rada bych se jela na piktogram podivat. Jak se tam, prosim te, dostanu z Rozsece? Neni to pole nekde zasite?

Ikona diskutujiciho just it 2013-07-24 08:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, děkuji za tip :-). Podívám se tam, juchuuuu :-) a těším se :-). A kdo si myslíš, že to tam dělá? Tohle jsou otázky, na které se asi nedá odpovědět uspokojivě s dnešní dobou, protože vyžaduje jiný přístup.

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-07-24 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nádherná hudba na tom videu, můžu se zeptat, kdo to zpívá ?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-24 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Interpret Two steps from hell (epická hudba), album Devil wears nada, skladba After the fall.

Ikona diskutujiciho mg 2013-07-24 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je fakt "pecka".

Ikona diskutujiciho kiki 2013-07-24 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, co bys dělala ty, kdybys vložila úsilí a nemalé peníze do osetí pole a byla by to tvoje jediná obživa? Ten člověk nemusí být tupý, neznáš jeho příběh.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-24 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Co? V tom názve su niake že peklo a diabolská vojna či čo…

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-07-24 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O tom zpívá ve své písni Cosmosen i kapela Traktor, že kruhy v obilí nedělá žádnej borec v kombajnu. Schválně si jí pusťte, je výborná 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=5iue7I7KaQ4

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-24 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Já nejsem řidič a neznám to tam, mně se na souřadnice neptej 🙂

Ikona diskutujiciho Lili 2013-07-24 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pověz Alue, jaké je to poselství pro lidstvo? Nebo mě prosím alespoň nakopni k tomu, abych to zjistila sama.. :)Strašně mě mrzí, že se tam nemám jak dostat.

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-07-24 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ten znak by mohl mít konstruktivní účinky i kdyby se vyráběl třeba jako přívěsek nebo se tiskl na trička, či něco takového, ne? nebo i když ho budu jen kreslit na papír, nemyslíš? =)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-24 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Energii určili lidé v lodi, kteří to vytvořili, nejde v tomto slovasmyslu o ten znak jako takový, jde v první řadě o záření, kterému bylo místo vystaveno.

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-07-24 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V sobotu jsem jel okolo, věnoval se řízení a tak nic neviděl, ale sestra hlásila, že vidí nějaké kruhy v obilí. Jinak ale chápu zemědělce, že je nešťastný, čumilové mu podupou i to, co zničeno dosud není, ty bys taky zuřila, kdyby ti někdo podupal záhonky doma.

Ikona diskutujiciho Lúmenn 2013-07-24 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak teď nevím, ale ten obrazec je jasně levotočivý – vede proti směru hodinových ručiček a odpovídá to i tvým vlastním poznatkům, Aluško: http://karolinaloskotova.blog.cz/1008/co-je-pravotocive-a-co-je-levotocive-doporucuji.

Ikona diskutujiciho Evin22 2013-07-24 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělé a inspirující! Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-07-24 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Že bych si tam udělala výlet? :D Naživo jsem kruhy v obilí viděla jen jednou, ale už je to dlouho a bylo to jen velmi zběžně. Navíc to ani nebyl takový zajímavý obrazec, prostě jenom kruh…

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-24 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Já se s tím setkávám v jednom kuse.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-24 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Obrazec je jasně pravotočivý, po směru hodinových ručiček… nasaď si brýle.

Ikona diskutujiciho Martina 2013-07-24 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ať rebelující lid z kosmu zaplatí! :D

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-07-24 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Jestli myslíš tu škodu, tak to pude asi těžko, jednak oni nepotřebují peníze k tomu aby mohli existovat a za druhé by jsme měli být vděčni spíše my jim, za to co pro nás už v minulosti udělali….

Ikona diskutujiciho Lúthien 2013-07-24 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po shlédnutí videa mnou projela pořádná vlna takový tý (husý kůže), ale příjemný :)…. a po druhý když jsem si všimla datumu na těch fotkách 🙂

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-07-24 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je kamera z budoucnosti :D

Ikona diskutujiciho Rondir 2013-07-24 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle doktora Stevena Greera jsou šedivci – Greys uměle vytvoření lidmi, konkrétně se vyrábějí v Novém Mexicu.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-07-24 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já chci aby u nás byl taky takový kruh. Vždycky když jdu na procházku do polí, tak vše pozorně sleduju. A nic.  Tedy jednou jsem narazila na nějaký zválený kus a okolo toho stopy. Možná od divočáka. Oni tohle dělávají, když chtějí někde vrhnout mladý. Chtějí mít někde svoje místečko.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-07-24 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidé jako Richard Branson a mnozí další vytváří technologie, které by běžného člověka vzali na nějakou dobu do vesmíru (viz. například http://www.youtube.com/watch?v=D0bLw_HocuM ) vytváří alternativní paliva a energie, které by mohli nahradit ropu atd. Jak to mám chápat z tohoto pohledu? Lidé z nejvyšší patry pyramidy nechají lidstvo takhle postupně vyvíjet, než aby to urychlovali kvantovými skoky viz. zmíněné "UFO" technologie, která náleží USA? Moc by mě zajímalo, jak se nato díváš Alue

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-07-24 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, nezlob se, ale souhlasím s Lúmenn. Asi mi jdou teda doma naopak hodiny.

Ikona diskutujiciho Kristýnka 2013-07-24 18:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, mohla by jsi někdy udělat článek na téma křestu a jakým způsobem a kam se ukládá ten záznam o křtu (a co to vlastně je ten záznam) a jak to ovlivňuje život celkově, a proč to církev dělá a jak se toho dá zbavit?

Ikona diskutujiciho Kristýnka 2013-07-24 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já sama jsem pokřtěná a mám problém s tím že nemůžu dostat energii od stromu, neumím nabírat energii z vesmíru ani z přírody, nemůžu pracovat s energiemi. Moc by mi to pomohlo, nejen mně, myslím.

Ikona diskutujiciho anonim 2013-07-24 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pan zemědělec není tupý, ale taky by se Vám nelíbilo, kdyby ostatní lidé ničili Vaše věci (úrodu). Bohužel jsou lidé, kteří nechodí jen v kousku, kde se věci objevili, ale i po ostatní úrodě. Dnes se celé pole poseklo, ale obraz je pořád vidět.

Ikona diskutujiciho Karel 2013-07-24 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

myslím, že zrovna tihle vandalové se chytit nenechají :D :D :D

Ikona diskutujiciho Míša 2013-07-24 19:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Podle mě je také pro nás pravotočivý, ale abych řekla pravdu, žádný dobrý pocit z videa nemám …

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-07-24 23:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

velky dar a zemedelec ho nevi pouzit

Ikona diskutujiciho Farah 2013-07-25 06:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen po zbeznem shlednuti mi neuslo, ze kruhy jsou navzajem propojene vzdy 4 vazbami…4 vnejsi kolecka se vnitrkem…4×4 a je z toho propojeni zakladnich elementu, ktere maji stat v rovnovaze. Tuto rovnovahu lze nastolit skrze eter ci konstruktivni silu (no nazveme to kazdej po svem, jak to asi nejlepe chapeme) 🙂 LIBI a MOOC! 🙂

Ikona diskutujiciho Lúthien 2013-07-25 10:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:ahoj… obrazec je na 100% pravotočivý.. zkus si představit, že je jako větrník.. a když foukne vítr.. na kterou strannu se točí??? kdyby foukl vítr do tohoto kruhu.. točil by se doprava 🙂 a nebo jako mlýnské kolo, kdyžbys do něj nalila vodu.. tak se bude také točit doprava :).. přeji krásný den 🙂

Ikona diskutujiciho leeth 2013-07-25 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taky bych byla ráda za článek o křtu. a hubnutí. kdysi jsi do diskuze psala, že je to dobrý nápad, a že bys o hubnutí napsat mohla :D

Ikona diskutujiciho just it 2013-07-25 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:Také jsem si toho všimla. Já myslela na koloběh energie, který jde do čtyř základních živlů (voda, oheň, kov a dřevo), nu a uprostřed je země. Země přerozděluje a vyrovnává energii vnitřními spojkami. Zevně do těch živlů jde energie z vesmíru, tak jako ji přijímáme my nebo stromy, květiny… Jakýmsi vírem, který tu je znázorněn v podobě koleček.

Ikona diskutujiciho just it 2013-07-25 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z našeho pohledu je obrazec pravotočivý a jde ve směru chodu hodin.

Ikona diskutujiciho Martina 2013-07-25 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: A ty se nauč smyslu pro humor, chytrolíne ;)!

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-07-25 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak víš že to jsou zrovna lidi co tu nežijí mezi námi? A jak to vlastně všechno víš, ty magické věci, jak je zrcadlo vstup do jiné dimenze apod. Víš, skoro mi to připadá jako sen :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-25 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poprosila bych diskutující, kteří nejsou schopni rozeznat levotočivý a pravotočivý směr, aby raději mlčeli.

Ikona diskutujiciho just it 2013-07-25 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mrzí mne jedna jediná věc… Mrzí mne, že dáváš najevo lidem, že jsou hloupí. Pokud někomu obrazec připadá levotočivý, tak co. Snižuje to snad kvality toho člověka? Jen prostě ještě nezjistil, jak se to určuje, nebo má kvalitnější jazykové schopnosti aj. Mrzí mě, jak dáváš najevo studovaným lidem, že jsou ignoranti a stejně tak mne mrzí Tvůj přístup k panu zemědělci. Rovněž jsi ho označila za ignoranta, nebo něco tomu podobného. To je způsob komunikace, kterému já se snažím vyhýbat, protože podobně dávají učitelé najevo svým žákům jejich hloupost a snaží se je nalajnovat. Také napsat už nevím v jakém článku směrem k vědcům (konkrétně genetikům), že zjistili něco, co ostatní už dávno věděli. To se nedělá, protože pomáhají spoustu lidem. Člověk není neomylný, a pokud se někdo, kdokoliv, snaží jít po cestě poznání, pak je to třeba podporovat a snažit se si porozumět (neubližuje-li ostatním, viz někteří pseudoléčitelé vysazující inzulín). Tady snad není nějaká válečná zóna, kde se lidi mají napadat. Sem lidi chodí, protože něco hledají, možná odpovědi, nebo jsou jen zvědaví. Každý žije svůj život; se svým vlastním vnímáním, chápáním, prožitky, city a jinak.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-07-25 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem tu psal, že už je to vysekané. Ale příspěvek tu není. Přijel kombajn a vysekal přijezdovou cestu a pak velký čtvrec přes plochu obrazce. Ale ještě zůstal znatelný otisk na zemi, i když to už není tak obrazově působivé.

Ikona diskutujiciho Lukes 2013-07-26 22:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No doceal rád bych věděl jestli je ten piktogram stále naživu či už je posečený??

Ikona diskutujiciho JJJ 2013-07-27 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To Lukas,hned pred tebou tam Ota pise,ze pole je uz posecene,psal to o den drive nez ty a ty se jeste ptas,jestli je uz pole posecene,ty asi nectes ohlasy na clanek ze jo?

Ikona diskutujiciho Lilien 2013-07-28 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi už to vidím. Brala jsem to tak, že ty nejmenší kruhy ukazují doleva a ne z pohledu spirály.

Ikona diskutujiciho honzi3 2013-07-29 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hm já taky koncem července viděl ráno oknem ufo (letadlo to určitě nebylo a viděl jsem to poprvé v životě) ale rád si to nechám pro sebe,pro většinu lidí bych byl pacient.Jinak ty kruhy v obilí pěkný.

Ikona diskutujiciho Solangel 2016-02-28 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: já ti rozumím, je to dost matoucí, taky jsem si prvně myslela, že je to levotočivé. Pak jsem si ale přečetla Alušky článek, který jsi hodila do komentáře, a článek tm na prvopodstatě o svastikách. Podle mě ty "packy" jdoucí z kruhu nejde brát jako jednoduché zobrazení směru, ale právě jako svastiku, takto vypadající svastika je pravotočivá a když foukneš do té prohlubně v pacce,  točí se doprava, po smeru hodinovych ručiček 🙂 určující tu je směr toho zahnutí, kam směřuje oblouček ramene packy, tam se točí obrazec, je to jako šipka. Kdybys v ohybu tu packu zahnula ještě víc, případně zlomila, hrot zlomu ukáže směrem doprava. Vím, že už to není aktuální, ale kdyby byl někdo na pochybách jako předtím já, snad mu to trochu pomůže 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek