Co nám vzkazují duchové rostlin

3.2.2010 v Bytosti 3

Životy našich fyzických těl-znáte je jako stromy, keře, rostliny-jsou velmi nejisté, příliš závislé na vás lidech. Potřebujeme jeden druhého. Vy nás kvůli přístřeší, kyslíku, potravě a podobných věcech, my potřebujeme na oplátku zase vaši péči. Staráme se jeden o druhého.

Stejně jako vaše, je i naše duchovní podstata nesmrtelná. Není možné zabít duši stromu nebo jiné životní formy, je však možné zranit srdce stromu tím, že nedostojíte smlouvě s námi, stromolidmi a keřolidmi. Vyživujte nás a to nejenom hnojivy, ale také svým přátelstvím. Jsme podobni vašim zvířecím přátelům a potřebujeme stejně jako oni vaši společnost a váš cit.

Toužíme se spojit s lidmi a kýmkoliv, kdo slyší naše volání. Zveme vás k nám. Možná si budete říkat: “Jak by něco takového šlo uskutečnit?” Jednoduše nalaďte svou mysl na to,

že s námi chcete komunikovat. Nemusíte s námi být nutně fyzicky ve spojení, neboť mi dokážeme vnímat vaši energii, hluboce se nás dotýká. Přesto-pro váš vlastní prospěch a proto, že s vámi chceme navázat přátelství-zveme vás, abyste si k nám přišli sednout, lehnout nebo nám zkrátka byli nablízku. Můžete na nás i sedět, jestli chcete.

A pak ze sebe klidně sypte otázky a myšlenky, které vás napadnou. Toto je kouzelná doba v lidské historii. Objem energie dosáhl svého vrcholu a nyní bude klesat k opačné straně zvonové křivky směrem k duchovnějším zájmům. Jinými slovy-doba soustředění na materiálno je už skoro za vámi a je nejvyšší čas, neboť spousta zdrojů už je téměř vyčerpáno.

Coby konzumní společnost jste dosáhli vrcholu možností a nyní půjdete zpět k nové evoluci vědomí, jež osloví masy. Společně můžeme zakotvit v tomto novém Východu Slunce. Nechte ve svých myslích a srdcích odhodlání duchovního osvojení jednoho z nás z království rostlin. Každý člověk a jeho odraz z rostlinné říše najdou jeden druhého a ustaví hluboké a trvalé přátelství založené na vzájemné ochraně.

Máme se jeden od druhého mnoho co učit. Nejprve vám pomůžeme posílit schopnost vašich srdcí poskytovat pomoc. Dokážeme to, aniž bychom vám ublížili, neboť umíme znásobit prizmata lásky. V následujících týdnech, měsících a letech často uvidíte duhu na znamení naší vděčnosti za to, že nám nasloucháte, milujete nás a staráte se o nás.

________________________________________

Z knihy Léčení s vílami od Doreen Virtue Ph.D.

Další obrázky Andělů – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Tina 2011-02-23 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekný článok. Potešil nielen myseľ, ale aj srdce a dušu 🙂

Ikona diskutujiciho TheFifthElement 2012-09-04 01:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2014-10-29 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den všem lidem dobré vůle :-). Rád bych tady krátce napsal svůj zážitek s dévou velikého dubu :-). Šel jsem se projít na Polsko, protože bydlím u hranic- moje výzkumná mise za velikými stromy :-D. Moje oči tam viděli spoustu stromů, keřů a polí, ale jeden z nich byl majestátně urostlý a jakoby pro mé oči stvořený. Nemohl jsem se na něho vynadívat. Taková dokonalost. Ten tvar a všechno co z něj vycházelo, jakoby to byl okouzlující strom. Dokonce bych řekl, že tento strom byla jedna veliká živá bytost, která mě příjemně pozorovala(přes své listy, větve) a já přes své oči cítil jak je celá majestátní koruna tohoto stromu jakoby dívající se na mě. Po chvíli jsem už došel k tomuto dubu a přiblížil se asi na 1 a půl metru :-). V tom jsem před sebou ucítil pocitem od stromu vycházející jemnou bytost, která na mě působila jasně ženským a jemným dojmem. A po tom jednom a půl kroku, který ke mě udělala mě obejmula a já automaticky i ji :-). Bylo to příjemné přivítání. Cítil jsem, že ji hlavně jde o to, aby ona obejmula mě :-). Jakmile jsem ji obejmul rukami tak už jsem ztratil pocit spojení s ní, ale i přesto jsem jasně věděl, že to bylo skutečné a vřelé přivítání, jak by se mělo patřit i u lidí :-). Obejmutí pro mé povzbuzení. Jakoby tato žena stromu se na mě těšila a čekala (pocitově rozvážně), kdy mě může obejmout a sdílet svou jemnost našim obejmutím :-). Připomněla mi tak svou niternou jemností jak můžou být i lidské ženy vnitřně jemně krásné. Mrzí mne tak, že jsou teď tak náročné životní- lidské podmínky v našich životech (tak málo souladu se Životem-kde krása je sdílena a člověk dělá rozvážná rozhodnutí) a ženy mi pocitově už mnohdy nepřijdou jako ženy. Nepřijdou mi mnohdy jako ty pravé ženy, jsou to pořád ony, ale vnitřně necítí sebe ze své mateřské péče o Život, to ze žen dnešní doby vnímám. Muži i ženy se stávají vnitřně krásnějšími tím jak naslouchají záměrům Života-souladu, člověk má své místo a cíle, stejně jako příroda a Život. Soulad v sobě jako lidé nosíme, musíme jen rozpoznat jeho vnitřní hlas, který nepráská do pozornosti jako všechny ty reklamy, hlasité a hloupé projevy hudby (např. techno), rozumné řeči bez pocitových lidských zkušeností. Ve vřelých a přejících lidských vztazích se mohou rozvíjet snadněji a jasněji vnitřní vhledy člověka do hloubek podstaty Života. Jednoduše cítíte jak to je a proč to tak je, aniž byste se namáhali, proč si to tak Život přeje. Máte jasno :-). Děkuji za možnost říct to, co jsem zažil a co vnímám jako obecně důležité :-).

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek