Co říkám na spinovanou vodu?

22.8.2011 v Spiritualita 43

Co říkám na spinovanou vodu?

Od doby, kdy orgo-net vystavil články o spinované vodě, zažil můj e-mail doslova kobercový nálet. Proč? Přišlo mi už několik desítek e-mailů s dotazy čtenářů, jestli je spinovaná voda v pořádku, nebo není. Každému zvlášť jsem jednoduše odepsala, ale to palbu dalších otázek od jiných lidí nezmírnilo. Původně jsem nechtěla o spinované vodě psát, ale protože vidím, že to chcete a potřebujete vědět, rozhodla jsem se, že to pro vás sepíšu.

Tímto děkuji čtenářům, kteří se ptali na spinovanou vodu. Ačkoliv to člověka unaví, napsat tu samou větu třicetkrát, uvědomuji si, že mi tím projevujete důvěru a toho si vážím.

Začnu jednoduše a od začátku.

Teoretický popis spinované vody se mi od začátku vůbec nelíbil. Proč? Protože pravotočivost se orientuje směrem k našemu mozku, k našemu severu. Máme spát hlavou na sever, abysme vyloučili kamínky v játrech při jejich očistě, máme spát na sever, protože je to zdravější a během spánku námi mnohem lépe proudí energie. Sever magnetický a sever našeho mozku, to je to tajemství pravotočivosti a životadárnosti. Takové jsou mé zkušenosti a takto to znám.

Připustíme, že voda obsahuje molekuly a ty se nějakým směrem točí. Točí se buďto doleva, nebo doprava. Spinovaná voda nemluví o letovočivosti a pravotočivosti, ale mluví o severu a jihu. Lidé si to nespojí, ale ve skutečnosti je to to samé. Sever je pravotočivý, Jih levotočivý.

Podívejte se na jednoduchý obrázek, který jsem namalovala:

Červený kruh se točí doprava, to čtenáři stránek vědí, protože o levotočivosti a pravotočivosti už vyšel článek, který velice doporučuji všem, kteří ho ještě nečetli. Pomůže vám udělat si v tom pořádek. (článek najdete zde: ,,Co je pravotočivé a co je levotočivé? / DOPORUČUJI” )

Zelený kruh je třeba planeta země, nahoře má sever a dole má jih.

A teď mi řekněte, když rozpůlíte červenou kružnici napůl, tak na jedné straně jde tok energie dolů k jihu, na druhé straně jde nahoru, směrem k severu.

KTEROU POLOVINU máte brát v úvahu, pokud se něco točí směrem k severu, nebo k jihu? Levou, nebo pravou? Která z těch dvou polovin udává, jestli se něco točí k jihu, nebo severu? Nepoznáte to a tady je kámen úrazu.

Vysvětlovat lidem, že se něco točí k severu nebo k jihu je zavádějící a matoucí, protože si můžete vybrat, kterou polovinu chcete. Jedna jde na jih, druhá na sever.

Pouze, pokud řeknu LEVO či PRAVO točivé, máte hned představu, jak se to točí a co to dělá (Pokud tomu rozumíte a už jste o tom slyšeli.).

Už jen zavádějící vysvětlení, které amatéra jenom poplete, se mi na této metodě zásadně nelíbí a nelíbí se mi ani, že sever, který je životadárný, je předkládán, jako špatný.

Je tu otočená základní pravda. To nejzákladnější bylo řečeno špatně!

Na to jsem narazila čelem už při čtení teorie a skoro mi to až hnulo žlučí.

Viděla jsem videa a rozhodla se, že udělám pokus. Teorie se mi nelíbí, je řečená opravdu špatně, ale třeba se mi bude líbit praxe.

Dala jsem vedle sebe čtyři sklenice, přitom každá byla jinak upravená. Abych vás nemátla, nakreslila jsem obrázek.

Levitovanou vodu piju běžně, dělá mi moc dobře a skvěle chutná. Levitovaná voda prochází filtrem, potom levitací a nakonec se chladí.

Filtrovaná je z kohoutku a prošla pouze filtrem.

Voda z kohoutku je jenom natočená, neupravená a poslední vodu jsem připravila, abych si ji naspinovala a pak ochutnala.

Sundala jsem ze sebe všechno, co by mohlo vody ovlivnit, abych měla čisté výsledky. První tři sklenice jsem měla hned nachystané a se spinovanou jsem šla asi o dva metry dál, abych moc neovlivnila ty ostatní.

Při snaze spinovat jsem se až zděsila, protože se mi stalo něco, co bych nečekala.

První jsem zkusila gesto rukou tak, jak to dělal pán ve filmu, čili pravá ruka dělá gesto a levá je dlaní otočená ke sklenici. Pravou rukou mi to šlo krásně, normálně a přirozeně mi to gesto ruky šlo udělat, ale cítila jsem levotočivý směr!

Říkám si ,,Panebože, přece nebudu pít levotočivou vodu!”

Bylo řečeno, že je jedno, která ruka dělá gesto, proto jsem se rozhodla, že to udělám naopak a zjistím, jestli bude tentokrát energie pravotočivá, životadárná.

Levou rukou, tou která je spojená s intuitivní, pravou polovinou mozku, mi to gesto nejde udělat!

Jak může být jedno, která ruka dělá gesto, když z každé strany teče jiná energie?!? Jak někdo může vypustit takovou blbost?

Pravou rukou dám prsty úplně přirozeně, levou rukou jsem v křeči a nejde mi to, ani když si pomůžu druhou rukou. Navíc mě to bolí, takže pravotočivě spinovat mi prostě nešlo a to byla hlavní věc, která mě vyděsila. Když už jsem udržela na chvíli levou ruku, energie nešla, jak má, protože jsem byla v křeči.

Tak jsem zase ruce vyměnila, udělala gesto pravačkou, které to jde (ještě aby nešlo, když je to ta logická) a dospinovala to levotočivě, ačkoliv mi to trhalo moje vnitřní přesvědčení na kusy.

A připomínám, že jsem levák, silně zaměřený na pravou půlku mozku. To znamená, že levou rukou umím úplně všechno, všechna různá gesta, mám šikovné prsty, umím s nimi různě kroutit a pěkně kreslím. Pravá ruka je u mne ta, která se několik let musela učit pohybovat s myší, protože není tak šikovná. Jakto, že mi levou rukou nejde udělat tak jednoduché gesto při spinování vody?

Něco se mi ve svalech jakoby bránilo, vždyť je to přece jednoduché gesto, proč mi nejde levou rukou udělat? Něco musí být zatraceně špatně. Navíc jsem se u toho cítila, jakobych právě dělala něco zlého a to jsem jenom stála u sklenice a pokoušela se levou rukou dělat gesto pro spinování. Jakoby se na mě někdo díval a říkal ,,Styď se.” To mi na optimismu taky moc nepřidalo.

Přesto jsem pokus dokončila. Stoupla jsem si ke stolku a začala levitovanou. Chutnala skvěle a pokaždé, když se jí napiju, cítím, jak mě energetizuje.

Filtrovaná voda byla taky dobrá, ale nedávala tolik energie. Nebyla tolik životadárná, ale šla z ní cítit čistota, dobrý potenciál.

Voda z kohoutku nebyla zrovna špatná, protože u mne neteče z potrubí žádná břečka. Trochu železitá, to šlo cítit na kořeni jazyka, trochu molekulárně rozbitá, ale v pořádku.

Spinovanou vodu jsem udělala z vody, kterou jsem natočila z kohoutku, takže jsem porovnávala hlavně sklenici třetí a čtvrtou.

Když jsem brala do ruky čtvrtou, něco mi říkalo, že to nemám pít, ale nepolechla jsem a zkusila ji ochutnat. Chvilku jsem ji poválela na jazyku, ale ten hlas, co říkal, že ji nemám pít, byl tak výrazný, že jsem dostala hrozně špatný pocit, který mě přinutil ji vyplivnout zpátky do sklenice a tím můj pokus skončil s jasným výsledkem.

Spinování je levotočivé. Jestli je něco zdravé, má se to orientovat na sever a má to být pravotočivé. Intuitivně založený člověk u toho nemá mít pocit, jakoby právě kradl a jestli je to tak skvělé, proč to vyvolává takovou vlnu pochybností? Protože i ostatní lidé mají intuici a cítí, že se jim na tom něco nelíbí.

Tvrzením o tom, jak je spinovaná voda léčivá, od té doby ani trochu nevěřím. Je to něco jako diamantová voda, až na to, že ta je mnohem, ale mnohem horší. Destruktivně nabíjená voda (spinovaná, diamantová) dělá dobře pouze destruktivním lidem a ty konstruktivní přetáčí na destrukci. Pít ji nedoporučuji.

O tom, že léčí rakovinu, nejen těžce pochybuji, ale vnímám to jako ubohý reklamní trik. Vznik rakoviny se zakládá na komplexu problémů. 1. PŘEKYSELENÍ ORGANISMU, 2. WIFI, MOBILY, RADIACE, 3. PSYCHICKÉ PROBLÉMY. Rakovina vzniká třemi základními způsoby, ale rozhodně ne pitím vody z kohoutku.

A komu se můj pokus nezdá, můžete opakovat můj postup a vyzkoušet to, uvidíme, jak dopadnete. U mne spinovaná voda absolutně propadla a rozhodně ji nikomu nedoporučuji. Svému vedení totiž věřím absolutně.

Do lidského organismu má jít voda čistá, bez dat. Protože jedině taková voda má plný detoxikační potenciál a dodává maximum energie. Jakékoliv kodovací a nabíjecí úpravy ji poškozují. Pijte vodu filtrovanou, ze studní a studánek, levitovanou, klidně z kohoutků, ale rozhodně ne balenou, spinovanou, nebo diamantovou.

Tento článek není namířen proti orgo-netu, který považuji za kvalitní a přínosný web, ale proti spinované vodě. Je mi jen líto, že na ten špek někdo skočí.

Kam dál:

Další obrázky přírody – Zde

Otevřít rubriku ,,Pojmy” – Zde

Související články:

Článek na orgo-net o spinované vodě – Zde

O levotočivosti a pravotočivosti – Zde

Třídílný seriál od tomáše marného – základní vědění o Vodě- Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Navštivte chat

Komentáře

Ikona diskutujiciho zuzu 2011-08-22 07:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, diky za clanek. O spinovane vode vim delsi dobu, a cetla jsem i komentare k nemu, kladne i zaporne. A tudiz jsem radeji toho nezkousela. Minuly tyden se o ni dozvedel kolega, a mu to chutnalo. Chtel mi moji sklenku  taky hned naspinovat, tomu jsem se ubranila. No ale o den pozdeji mi to nedalo a vyzkousela jsem to. Musim rict, ze jsem mela spise spatny pocit, ani mi moc nechutnala ta voda… Diky za clanek a osvetleni. 🙂

Ikona diskutujiciho Clarté 2011-08-22 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem si ten pokus udělala také a opravdu – levou rukou nelze dobře spinovat 🙂 Pořád se cuká. Jsem také levák a pravou mi to jde líp. Pro jistotu jsem to ale nepila a sklenička naspinované vody skončila ve výlevce :D

Ikona diskutujiciho DAny 2011-08-22 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám problém spinovat ani pravou, ani levou rukou. Oběma to jde bez problémů. Jsem pravák.

Ikona diskutujiciho Farah 2011-08-22 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spinovani…jak zahadne, ze se pouzije i pojem, co se vyskytuje v kvantove mechanice :D

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-22 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ne. Konstrukce a destrukce je ve Vesmíru daná, na tvém úhlu pohledu nezáleží. Musíš znát jeho pravidla.

Ikona diskutujiciho Jindra 2011-08-22 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale autosugesce funguje. A když si o něčem myslím, že škodí, tak potom opravdu škodí. Ten experiment bys musela dělat absolutně bez předsudků a očekávání. Jinak se ti jen vrátilo, co jsi vyslala. Já zatím piju balenou v práci, protože tam teče hrozný shit ze stoletých rezavých trubek. Ale zvažuju, že koupím domů filtr a do práce si to budu nosit ve skleněné lahvi. Nějaký čarování bych nedělal, kromě zkoušení pěkných slůvek, dle vzoru pana Emota.

Ikona diskutujiciho Septi 2011-08-22 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Alue,

Ikona diskutujiciho Danoslav 2011-08-22 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ľavou rukou mi chvíľu trvalo, kým som poriadne vyrovnal ukazovák, a to mám prsty dosť ohybné. Ale na vode to skúšať nechcem, aj to video sa mi veľmi americké zdalo. Keď už pijem z vodovodu, tak prefiltrujem a hotovo.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-08-22 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Diamantovka je najsilnejšia, treba ju len správne používať, skladovať v skle  programovať ju tesne pred pitím.

Ikona diskutujiciho Mirek 2011-08-22 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, o spinové vodě slyším poporvé…

Ikona diskutujiciho Farah 2011-08-22 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Potom se ptam: Je jeste k tomu dane, KUDY konstrukce a destrukce pujde?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-22 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ano, tam je přesně dané, kudy co jde a co to dělá. V článku je dvakrát odkaz na jiný článek, kde to popisuji.

Ikona diskutujiciho Lara 2011-08-22 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Ahoj Alue, možno je to na smiech, ale musím sa priznať, že tomu stále nerozumiem, resp. celkom sa nestotožňujem s Tvojou odpoveďou, že všetko je dané… Určite by som o tom veľmi rada chcela vedieť niečo viac, aby som Ťa konečne dokázala pochopiť :D, pretože so zákonmi Vesmíru mi Tvoje tvrdenie akosi nejde dohromady…

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-23 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Jakto? Proboha, vždyť je to úplně jasné. Jakto, že to se zákony vesmíru nejde dohromady? Všechno má svůj řád a řídí se to podle určitých zákonů, co je na tom k nepochopení? Nebo otázka, jaký je Vesmír? Vesmír je spravedlivý, dodržuje zákonitosti a dá ti to, co jsi do něj vyslala. Ani takový, ani makový. Vždyť je to přece tak strašně jednoduché.

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-08-23 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, prosím tě, jak se připravuje levitovaná voda?

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-23 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: V přístroji. Ten se už nevyrábí a neprodává, voda se dá ale odebírat, takže musíš mít kontakt. aquahealtcare.cz

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2011-08-23 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co myslíš Alue, o vodě, na kterou si dáš nápis, symbol… a on ho přejímá, tohle jsem našla na googlu pod "levitovanou" vodou… nápisy Láska, Zdraví apod…

Ikona diskutujiciho Marta 2011-08-23 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skončila v blázinci! Rozmlouvala s anděly!

Ikona diskutujiciho Igi 2011-08-23 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si, jak už tu někdo psal, že sis to zavinila sama tím negativním smýšlením o spinované vodě, v podstatě si do té vody dala negativní myšlenky, které se tam uložily a samotné spinování nemělo až takový vliv.

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-08-23 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Adresa aquahealtcare.cz prý neexistuje. Teda alespoň můj počítač to tvrdí

Ikona diskutujiciho Lenka 2011-08-23 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem koukala na Bodhisattvu v metru a mám dotaz: to byla skrytá kamera nebo to bylo hraný? Hehe, ještě teď se tlemim od ucha k uchu :D

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-23 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ne, leviovaná voda se vyznačuje tím, že je BEZ DAT. Datování vody snižuje její léčivou hodnotu a nemá to s levitovanou nic společného.

Ikona diskutujiciho Igi 2011-08-23 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč jsi na mě nereagovala? :-(  CO říkáš na to spinování levou rukou? To by mělo mít pravotočivý směr ne?

Ikona diskutujiciho Farah 2011-08-23 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zacinam si myslet, ze jsem tu neco spatne vylozila a nicmene se bavime o tomtez, jenom ale jinymi slovy. Ano, Vesmir ma rad. Ano, to co vyslu do Vesmiru, se mi vrati. Vesmir jako takovy se projevuje vsude, prochazim vsim aj tak kdyz na vodu vyslu modlitbu a pak podekuji, tak to funguje. Kazdy ma nejaky zpusob, ktery mu vyhovuje a ve kterem se citi pohodlne, pokud nekdo nemuze spinovanou vodu (ja ji take nemuzu, uz z principu, ze bych nevysilala na ni uprimne emoce, jako uz ten fakt, ze ji neverim mi to komplikuje, aby vysledek byl neovlivnen- pak da vice prace se napojit na spravne vnimani, abych zjistila, zda je v tom teda destrukce, nebo jestli mi to prinese dobro). To je risk pokazde, kdyz se neco takoveho zjistuje a pokud jsem necim uz zatizena, tak je dobre to odlozit na lepsi chvili-proste at uz chceme nebo ne tak jako lide stejne jsme at uz vice ci mene zatizeni (vlastnim egem nebo podobne). Ja se nechci hadat nebo tak, pisu zde proto, abych se podelila o svuj nazor, ale jsem jen clovek a zakony nebudou chodit podle mne 🙂 Nastesti, protoze kdyby melo to tak byt, tak to proste nedopadne dobre, ackoliv bych se snazila sebevic.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-08-23 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Datovaná voda je i krystalová voda. Je tedy krystalová voda špatná?

Ikona diskutujiciho jantárek 2011-08-23 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

o spin.vody jsem se dočetla na těchto stránkách a na www.vedomematerstvi.cz, kde je rovněž k článku diskuze. Nejvíce mě zaujaly popisované reakce dětí, některým se to libí a spinují, některé to odmítají. I já jsem provedla pokus, nalila jsem vodu z pramene do dvou hrníčků a zeptala se kyvadélka,zda-li je ta voda pro mě vhodná. Odpovědi byly kladné. Poté jsem vedle jednoho hrníčku spinovala a následně jsem vodu z obou hrníčků ochutnala. Necítila jsem žádný rozdíl.Vzala jsem si kyvadlo a otázku opět zopakovala, nad spinovaným hrníčkem však kyvadlo ukázalo, že tato voda pro mě vhodná není.

Ikona diskutujiciho Hem 2011-08-24 17:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Udělat gesto levačkou mi jde uplně v pohodě, zato pravačkou mi jde hůř… takže v rámci objektivity (čili né přístupu "levou mi to nejde takže je spinovaná špatná, protože je levotočivá") – může být podle tebe čistě teoreticky voda točená opačným směrem vhodná? Díky 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2011-08-24 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Reaguji tam, kde mám co říct.

Ikona diskutujiciho Aran 2011-08-24 23:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2011-08-29 01:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Pokud myslíš diamantovou vodu, kterou si lidi posílají, odlévají a "množí", tak to není diamantová voda. Pravá diamantová voda se vyrábí úplně jinak :o)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-08-29 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Ale ano diamantova je ta ktora sa posiela (stačí 1 deci) zadarmo a jediná ktorá sa dá množiť.(tuším 1deci ku 9deci obyčajnej vody)

Ikona diskutujiciho Pavlína 2011-08-31 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyjadřuji se k celému článku a komentářím. Dobré je vždy se zajímat to oba pohledy na věc tj. na názory zastánce i odpůrce. Oboje k něčemu slouží. Je to jako v pohádce o živé a mrtvé vodě … nejprve se použije mrvá a pak živá a dosáhne se nějakého účinku a jiného účinku se dosáhne při opačném pořadí 🙂 …a pak také znáte určitě pohádku že vše špatné je k něčemu dobré

Ikona diskutujiciho Marry 2011-09-24 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele, co já jsem slyšela tak je síla sugesce velmi silná, tak pokud si člověk bude myslet že je dobrá nebude to tak fungovat? Např.: jsem slyšela že se nemoc dá vyléčit velmi silnou vírou v to že ji už nemáš. Třeba placebem kdy ti někdo řekne že je to nejlepší lék na tu nemoc a ty v to jednoduše věříš. Funguje to tak i jinděe nebo je to v nějakých podmínkách? Na tvém webu někdo kdysi psal komentář ve smyslu že to co si o jídle myslíš tak i funguje.

Ikona diskutujiciho Jarda 2011-12-29 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přečetl jsem jeho knihu a po všech diskuzích nevím co s mám o to myslet.Zdá se, že na tom pracoval mnoho let a né,že přišel Bůh a ukázal mu gesto.V knize kterou jsem obdržel je jeho vlastoruční odkaz na videa.Zřejmě napsal knihu dřív.V prvním videu je jeden střih, kde má pozici rukou stejnou jako v knize, tedy levou dělá gesto.Není mi už 20 a mám své zdravotní problémy a proto možná reaguji jinak než zdravý organismus.Spinovaná voda mi chutná víc i když má nižší hodnotu energie…

Ikona diskutujiciho Jolana 2012-01-21 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,

Ikona diskutujiciho Jolana 2012-01-21 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

pardon, po dobu 30 sekund 🙂

Ikona diskutujiciho keja 2012-10-03 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, dovolím si být trochu drzý… to že spinovaní nepřijímáš ty neznamená to že to tak udělá každý, mě třeba spinovaná voda chutná a destruktivní mi opravdu nepřijde.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2012-10-31 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spinovanou vodu jsem zkoušela, když jsem pracovala v kanceláři, kde bylo asi dvacet počítačů, a měla jsem dojem, že mi pomáhá zvládat tu elektromagnetickou zátěž. Stejně jako spoustě lidí i mně přišla "hladší" než nespinovaná. Pak jsem ji pila znovu po několika měsících… a nic. Žádný rozdíl. Zkoušela jsem v té době i vodu s křišťálem, upravenou tak, že jsem postavila pet láhev s vodou na orgonit (HHG od Ondřeje) a do vody dala vyčištěný krystal křišťálu. Dřív mi taková voda dodávala energii, ale tentokrát byla tak "divně střapatá", tvrdá, že ji moje tělo vůbec nechtělo. Přitom to byl stejný postup, jen jiné místo a čas… Tak mě napadá, jestli vlastnosti vody nebudou záviset i na kompletních okolnostech její přípravy. Jaké energie působí v místě a čase přípravy, kdo ji připravuje, v jakém je rozpoložení a co si o tom myslí… Protože mi přijde taky divné, že by tyhle věci vliv neměly.

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-07 20:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-06 00:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: co jíme a pijeme, to bychom měli otestovat a nedat na řeči. levá ruka je rukou přání, pravá je silou konání. z těchto sil vzniká třetí síla-poznání.pokud zaměříte pozornost na dlaně, prsty a tyto dáte směrem k sklenici vody, nebo k jídlu, pak vnímejte co je z té vody cítit, jestli brnění, teplo, pak pravou rukou-dlaní po směru hodinových ručiček navibrovat svým přáním a prozbou k podstatě  . potom si to znovu zkusit co je z toho cítit. pokud chlad, je připravená k pití, pokud teplo, tak ještě to musíme zkoušet, dokud to nebude chladně příjemné. jestli je kdo pravák nebo levák, to bych neřešil.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-04-17 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náhodou mě to gesto levou rukou udělat jde. Vlastně jsem to pravou to zas nejde mě a to jsem pravák.

Ikona diskutujiciho Viki 2015-11-30 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě je voda jako voda.. :D prostě logicky.. když držíte ruce kolem skleničky taky musíte vodě dávat nějakou energii.. a pak tu vodu samozřejmě pijete a řešíte jestli vám chutná nebo nechutná?? je to jen vlastní přesvědčení.. a je lepší pít diamantovou nebo spinovanou vodu než limonády ze supermarketu… nic proti článku toto je čistě jen můj subjektivní názor 🙂

Ikona diskutujiciho Fili 2016-06-10 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já vždycky dělám gesto s prsty levou rukou, pravou nechávám otevřenou. Voda mi, pokud vím, problém nedělá, a nesouhlasím s nevkládáním informací do vody (vždycky je tam nějaká informace, pokud se neodstraní těsně před pitím), takže budu spinovat dál.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek