Co se děje s přírodními bytostmi, když jim uhyne rostlina?

23.3.2010 v Poradna 4

(Dotaz)

,,Ahoj, říka se že lidská duše je nesmrtelná ale jak je to s křítky stromy vílamy a jinejma živejma bytostma,
přece se jejich existence-vědomí, nemuže jen tak vypařit.Když třeba uschne strom nebo shnije rostlinka tak co se stane s duší stromu nebo svílou?
Jak je to s broučkama a Zvířátkama a pod.
jak jsou na tom skřítci?
Podle mě nic živé nemizí-neumírá pouze mění svou životní formu
takže některý životní formy jsou dočasné-žijící člověk,zvířata,rostliny,stromy
a některé trvalé duše člověka,zvířat,rostlin,stromů
každou smrtelnou formou existence se duše rozvíjí a pak odchází do astrální sféry kde něaký čas existuje
a až se mu zlíbí tak se zase narodí but v podobě rostliny,zvířete nebo člověka a tak to jde furt dokola.
Jen jsem napsal jak si myslim že to je, rad bych věděl jak to vidíš ty a jak je to s těma skřítkama a podobnejma bytostma
ještě by mě zajímalo jestli se dá vytvořit 3d hologram pouhou myslí z jeměhmotné energie, to bych chtěl umět.”

_____________________________________________

(Odpověď)

,,Ahoj,
Veškeré elementární bytosti vznikly na počátku s vesmírem.Tyto bytosti plní úkol pro který byly stvořené. Nemají právo svobodné volby tak jako člověk. Tyto bytosti jsou nesmrtelné, nikdy neumírají a nikam nemizí. Když vzniká rostlina, nějaká bytost k ní příjde a stará se o ni. Když rostlina uhyne, bytost odchází starat se o jinou rostlinu. Stejně je to i s jakýmikoliv jinými bytostmi, ať jsou to víly, nebo duchové stromů. – Duše stromu neumírá spolu se stromem, ale jen přechází do jiných stromů.
Elementární bytosti přechází z jednoho místa na druhé podle momentální potřeby a jejich jediný úkol je pečovat o to, pro co byly stvořené. Podle toho vypadají, podle toho mají chování i inteligenci. Elementární bytosti se nikdy nevtělují do zvířat ani do lidí, ale plní svůj úkol navždy.
Je několik druhů duší. Lidská duše se nevtělí do zvířete, ale do člověka. – Vesmír není ping pong, ale má určité zákonitosti a vládne mu dokonalý řád.

Stejné je to s anděly. Andělé jsou strážné bytosti zvířat a lidí. Nezasahují do našich životů bez našeho svolení, ale chrání nás a snaží se nás postrkovat správným směrem. – Andělé plní různé úkoly podle toho co jim bylo určeno, ale nevtělují se do lidí a neumírají. Klasický anděl tak jak ho známe má úkol pečovat o člověka. – Domluví se s ním, stará se o něj a pomáhá mu až do ,,fyzické smrti” člověka. Potom anděl buď pokračuje ve spolupráci s tímto člověkem v dalším vtělení, nebo jde chránit někoho jiného.

O 3D hologramu jsem už před dlouhou dobou s někým mluvila, mám dokonce pocit, že s tebou. – Takže opakuji, že když si před sebou představíš kvítko ve vzduchu a dodáš do něj energii, bude tam skutečně jemnohmotná květina, ale podobu si udrží jen tak dlouho, jak dlouho si ji budeš představovat. – Není to věc, která by byla něčemu dobrá a není to věc, kterou by se člověk musel učit. Tohle zvládne každý s trochou představivosti.

Hodně štěstí
Alue”

Další obrázky Andělů – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho kattkaa 2010-03-23 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jééé tak to bylo první co jsem si řekla když jsem dnes otevřela tvůj blog, moc pěkné, pěkné, pěkné, opravdu se ti povedl. a prosím, napíšeš nám něco o letnicích?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-23 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: No to opravdu nevím, uvidíme, co přinese čas 🙂

Ikona diskutujiciho Daja 2010-03-23 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že je to teďkom ten vzhled lepší, než předtím, to musím uznat, i když se moc nezměnil 😉

Ikona diskutujiciho kulitam 2012-04-06 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že s tím "hologramem" je to trochu komplikovanější a rozhodně má reálné užití:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek