Co ve skutečnosti dělají léčivé symboly / 1. díl / Prvotní kořeny obrovského problému

3.3.2018 v Spiritualita 41

Abyste pochopili lépe všechny souvislosti, kdo nebo co za zmíněnými symboly doopravdy stojí a jak je možné že se ve velkém šíří dál, dovolila jsem si více tématiku rozebrat do hloubky. Pouze osekané ,,tohle je blbě a tohle je dobře“ totiž pro vás nebude z dlouhodobého hlediska dostatečně využitelné v praxi. Je potřeba pochopit systém, na základě kterého vzniká daný produkt, nebo výsledek, tak abyste v budoucnosti odhalili a pochopil další nástrahy vy sami zcela samostatně a nepotřebovali k tomu navedení nikoho druhého. Pouze data, která člověk dokáže složit do mozaiky a poté aktivně používat, mají smysl.

Tuto sérii nakonec řadím do rubriky ,,Zasvěcení a jiné sekty“. Přestože se týká i symboliky i energií, primárně rozkrývá systémy, na kterých jsou postavené mnohé metody založené na černé magii, ale navenek se tváří jako velmi dobré.

Nedávno jsem si přečetla v diskuzi zajímavý příspěvek od Ježovky tohoto znění:

,,To mi připomíná mou známou, která dostala na nějakém semináři jakési vzorce nakreslené na A4ky a bylo jí řečeno, že když se na to bude dívat, bude jí to čistit. Tak si to donesla domů, pár minut na to koukala a pak se z toho p*dělala, možná i pozvracela. No, každopádně jí bylo dost blbě a přes večer se jí držela běhavka. Tak nevím, jestli to bylo vlastně dobré či špatné, přišlo mi to zvláštní a jeden by řekl, že dobré, ale… Nemám k tomuhle (a seminářům obecně) moc důvěru, nebo o tom možná málo vím. Každopádně to na mě působí podobně jako když se člověk dívá na něco extra blbýho (třeba právě ty stránky o Ho´oponopono) co vás na něco ještě horšího napojuje a pak je vám z toho zle.“

A vzpomněla jsem si, že jsem také dostala dotaz na základní symbol Reiki – co znamená a také jsem dostala další dotaz na symbol ,,Boží světlo“. Uvědomila jsem si, že přede mnou vlastně leží další velké téma na probrání, o které si lidé doslova říkají.

V této článkové sérii si proto povíme něco o tak zvaně léčivých symbolech, se kterými se v poslední době nějak podivně roztrhl pytel. Abych se ještě vrátila k příspěvku výše, bohužel přesně nevíme co to bylo za slečnu a nevíme jaké konkrétní symboly používala, můžeme to brát jako názorný příklad na úvod do tématu. Ale je možné, že to byly buď nějaké symboly reiki, nebo právě ono ,,boží světlo“.


Všechny symboly jsou antény a každá z těchto antén na něčem rezonuje. Dokonce i slova, kombinace slov, nebo zaklínadla, mohou působit jako antény. Ve zdejším světě matrixu žijeme ve světě hmoty a ve světě kódů, které lze používat k různým účelům, pokud víme jak. Veškerý život i veškerá hmota jsou tvořeny prostřednictvím kódů, vzorců a vlnění. To je věc, kterou všichni známe a chápeme. Používání určitých symbolů, nebo určitých zaříkávadel, má vliv na tyto základní kody a tím jsme schopni ovlivnit sebe, svůj osud, svoji nemoc, nebo i druhé lidi. Záleží, co konkrétně používáme. Je v tom velmi jednoduchá logika.

Toto video už určitě znáte, ale znova ho sem vkládám. Jednoduše v obrazech a řeči čísel ukazuje, jak vypadají základní stavební kódy, podle kterých veškerá příroda funguje a podle kterých jsou tvořeny všechny živé organismy. Opravdu žijeme ve světě, který se řídí čísly a kódy. Jako na obrazovkách ve filmu Matrix, kdy je vše skryto do řeči symbolů a čísel. Nejen z tohoto důvodu se říká, že žijeme v matrixu. To slovo matrix má v sobě ještě více rovin.

Příroda v číslech

Obecně používání věcí a kódů které znova aktivují a oslovují základní tvořivé vzorce, přináší konstruktivní výsledek. Řeč přírody je řeč tvořivá a matematika přírody je naprosto úžasná a její aplikace je léčivá. V populárních ezo disciplínách se však naopak setkáváme s věcmi, které obsahují mnoho polopravd, manipulace a výsledné kody nebo zaklínadla naopak základní vzorce narušují. Takto poté vznikají nemoci a jiné deformace.

Opravdu existují symboly, které jsou léčivé, které pokud aktivujeme, harmonizujeme své buňky, můžeme se očistit od smutku, nebo zmírnit bolesti. Kdybych takové symboly neznala, nevěřila bych tomu a myslela bych si po všech těch špatných zkušenostech, že všechny ty tak zvané ,,léčivé symboly“ jsou prostě jenom odrbávka na lidi, tak aby se z nich daly vysát peníze, nebo energie skrze černou magii.

U těch konstruktivních a skutečně funkčních symbolů bývá ale často problém, že člověk musí, doslova MUSÍ přesně vědět, jak je má použít, protože určité symboly nakreslené v trošku jiném úhlu než by měly, už působí úplně jinak a když už působí, bývá u nich někdy dokonce i časové omezení, kdy se doslova MUSÍ včas, v určitém časovém rozmezí, vymazat, jinak jejich účinek přesáhne míru kdy ještě pomáhá a pak naopak začne tělu škodit. Bývají to symboly ne zrovna univerzální, které plní určitou funkci, která může organismu v době krize či nerovnováhy vyrovnat nedostatek či přebytek, ale již nemusí mít pojistku, že by přestal fungovat ve chvíli, kdy už splnil svůj účel a tehdy musí člověk včas naběhnout a symbol deaktivovat.

Je to důvod, proč zasvěcení lidé NEDÁVAJÍ NIKDY na veřejnost tyto symboly, které se mohou v rukách neznalých lidí zvrtnout, se kterými by si lidé mohli uškodit. I já, když něco mám, pustím mezi lidi pouze to, u čeho jsem si jistá, že se s tím nedá udělat škoda, maximálně když to člověk udělá špatně, prostě mu to nebude fungovat. Ale nesmí být riziko, že by si tím ublížil, i kdyby ten symbol byl sebefunkčnější a sebeúžasnější. Protože to riziko, že někdo pojme věc lehkovážně, nebo zapomene jak to mělo být, je dost vysoké a úplně běžně se mi stává, že mi lidé píší, že provedli špatně i zcela jednoduché postupy a ptají se jak to vlastně mělo být, co teď bude, nebo jestli nevadí, že si nějaký krok ulehčili, nebo upravili. Naštěstí jim v klidu v duši můžu napsat, že když to pokazili, vůbec nic se nestalo.

Je proto nutné přistupovat k dělení se o data dost opatrně a opravdu si velmi dobře zvážit, jestli snahou pomocí naopak někomu neuškodím právě tím, že dotyčný něco udělá jinak, nebo špatně, nebo na něco zapomene a pak bude průšvih.

Jistě, může si za to sám, vy jste mu řekli jak to má dělat správně a když nenásleduje vaše pokyny, je to jeho boj a jeho problém…. Nemohli jste nad ním stát jako dráb a hlídat ho, každý má zodpovědnost jen sám za sebe a když jste u toho ani nebyli, nemůžete za to nést zodpovědnost…. Ale pořád je tu ta morální otázka. Kdybyste ho to nenaučili, neublížil by si. Vyváží jeden matla, který si tím ublíží, dalších deset, kteří to praktikují dobře a neublíží si? To je otázka.

Abych to nějak uzavřela, tato učení jsou velmi tajná, sdělují se pouze v rámci uzavřených okruhů lidí, kteří jsou velmi dobře prověření a je jistota, že toto vědění proti nikomu nezneužijí. Obecně je však povoleno pouštět ven věci, které jsou neškodné i při nesprávném použití, aby si lidstvo také mohlo ulevit od svých problémů a trápení. Spousty postupů mám proto ve svých knihách a některé esenciální najdete i na webu. Vše splňuje základní podmínku, nesmí to nikomu uškodit, nesmí to být zneužitelné a není tam časové omezení.

Toto si dobře zapamatujte, protože se k tomu budeme ještě vracet v dalších dílech. Komu na vás záleží, ten vám nedá do ruky něco, čím byste si mohli ublížit při nevhodném zacházení.

Lidé díky době internetu trochu zblbli a mají pocit, že se všechno dá snadno a zadarmo vygooglit, že si nic nemusí vydřít, zasloužit, ani zaplatit (teď nemyslím nutně peníze, platit můžete i prací, cestou, dřinou, sháněním kontaktů, je mnoho forem ,,zaplacení“ za něco) a často se rozčilují, když nedostanou všechno přesně vypsané. Naservírované na stříbrném podnose. Naposledy to byl třeba článek o Grebennikově vznášedle. Připadá mi naprosto neuvěřitelné, že je někdo tak nevděčný a drzý, že si dovolí napsat do diskuze ,,dejte nám přesný návod na sestrojení, jinak tomu nevěřím“, aniž by věděl, co reálně požaduje. Pokud se něco nenapíše na internet, patří to téměř vždy buď do soukromého duševního vlastnictví dané osoby která se individuálně takto rozhodla nechat si věc pro sebe což je její neoddiskutovatelné právo, nebo druhá varianta, daný návod, kod nebo symbol, patří do rukou pouze velmi dobře ověřeným osobám, protože při plošném využití, kdy je jistota výskytu chyb, s tím může někdo někomu, nebo někdo něčemu, ublížit. Nebo třetí varianta, ještě nenastala vhodná doba a lidstvo dostatečně nedozrálo. Když dáte lidem něco příliš brzo, nebude to mít kýžený konstruktivní efekt a ještě se to otočí proti vám a ještě budete za pitomce vy. Více možností prakticky neexistuje.

Osobně jsem proti tomu, dávat vysoce cenná data jen tak za nic volně komukoliv neznámému, protože co dostanou lidé zadarmo toho si většinou neváží, ještě to otočí proti vám. Pak je to jako když někomu půjčíte svého nejmilejšího plyšového medvídka a pak vás fyzicky bolí, když vidíte, že s ním ten druhý začal primitivně mlátit o zeď, místo aby si s ním hezky pohrál. A vy jste pak našvaní sami na sebe, že jste byli takoví pitomci a že jste toho medvídka zcela neopatrně půjčili někomu, koho jste dostatečně neodhadli.

Na tomto principu existují dva závěry, kterými si můžete být takřka jistí, až na výjimky: Pokud se ve veřejném prostoru objeví návody na nějaká zaklínadla a symboly, je zásadní vědět, o jaký jde zdroj. Ne kdo všechno to převzal, ale kdo je prvotní zdroj. Je-li zdroj konstruktivní, zastupuje konstruktivní sílu Vesmíru, je maximální pravděpodobnost, že jde o symbol nebo zaklínadlo, které splňuje základní podmínku, tedy že funguje a nikdo si s ním nemůže ublížit, ani s tím nemůže ublížit nikomu druhému. Jiné typy vědění by konstruktivní zdroje neměly sdílet, ani propagovat.

Je-li však zdroj destruktivní, jeho cesta není jistá, jde-li o amatéra, nebo představitele nějakého daného systému esoterické víry, s největší pravděpodobností bude symbol destruktivní a nebezpečný. Vysvětlím proč:

Z vlastní zkušenosti vám k tomu můžu připsat asi tolik: Mám tyhle stránky od roku 2006 a za tu dobu jsem se v rámci toho co dělám seznámila s velkým počtem různých lidí a autorů různých duchovních stránek a se všelijakými terapeuty a léčiteli, až přechází zrak….

Často se navenek tváří velmi profesionálně a velmi osvíceně, ale vesměs neumí nic jiného, než vykrádat knihy, běhat po seminářích, opisovat jeden od druhého a to duchovno, které dělají, pro ně plní dva účely: Zaprvé jakš takš nachází své místo v životě, neboť v běžném světě kvůli nějaké odlišnosti nebo vadě nejsou přijímáni a trpí komplexem méněcennosti, zadruhé se tím prostě živí.

Co na tom, že tomu nerozumí. Co na tom, že neví jaké symboly používají. Co na tom, že mají všechno opsané z knížek nebo od jiných autorů…

Postupem času, když jsem viděla jací lidé tvoří obvyklé ,,duchovní materiály“ pro lidi, jak se snaží druhé učit jak si zlepšit svůj život a přitom mají sami lejno na botě a sami mají tak strašné charakterové a povahové vady, že jsem došla k závěru, že kvalitních zdrojů, za kterými jsou lidé, kteří skutečně ví co dělají, je absolutní minimum.

Zbytek, tedy většina, ve skutečnosti neví co dělá, jen opakuje to co někde četla, nebo opakuje to co někde někdo řekl na semináři, ale reálně nemají páru o tom, co vlastně dělají. Postupně se pak dostanou do vleku destruktivních entit, které je úplně odvedou pryč od prvotního dobrého záměru pomoci sobě i lidem kolem a dotyčné lidi to úplně charakterově i duševně zničí. Pak už je to jenom o penězích, fanatismu a udržování věrnosti svých ovcí. Kdo do duchovna vstoupí oslabený a nejistý, ten tam nenajde sílu, ale slepou ulici, protože ho to prostě odfoukne.

Vztahuje se to nejenom na amatérské autory kdejakých duchovních webovek, ale také na terapeuty. Bohužel i mezi mými známými jsou lidé, kteří nemají žádné speciální vlohy ani nadání, ale zajdou na nějaký kurz, nebo seminář, tam je do něčeho zasvětí a ti lidé to pak zcela bez rozmyslu používají na druhých lidech. Když se jich ptáte aby vám danou metodu vysvětlili, neumí to. Když se jich zeptáte, jak daná energie působí, řeknou že neví, že jen něco aktivují a zbytek se udělá sám… A není to jenom o reconnection a reiki, tento společný problém mají i ,,lektoři“ kvantového doteku matrixu. Ti lidi totálně neví co dělají!!!

A to je obrovský rudý varovný maják, v tu chvíli víte, že od takového člověka se nesmíte v žádném případě nechat léčit, nebo od něj přebírat léčivé symboly.

Vrchol průšvihu pak je, kdy údajný terapeut, který léčí všechno možné, k vám běží pro pomoc když se něco u něj zdravotně nebo psychicky podělá. No jo, od cizích lidí brát peníze za údajnou léčbu to jim nesmrdí, ale sami sebe by s tím neléčili, sami si radši zajdou někam, kde ví, že to funguje. Protože to jejich je na nic a oni to pravděpodobně ví. Pokud neví, postupem času na to přijdou.

Na mysl se mi v rámci tohoto tématu vkrádá i jeden nejmenovaný autor dnes již zaniklého duchovního portálu, který rád píše články o lásce, o tom jak jsou ženy úžasné a sexualita posvátná, ale co jsem ho znala, tak se snažil oprcávat úplně všechno co mu přišlo pod ruku, ošahával všechno co bylo mladé a co mělo vagínu, když měl partnerku tak ji zcela běžně podváděl ne s jednou ale klidně s několika a nikdo nic neřekl protože se do toho nechtěl míchat (…i já přiznávám se, jsem na něho nechodila nikde bonzovat. Nelezu druhým lidem nikdy do vztahů, když se mě o pomoc neprosili. Kdyby poprosili, je to jiná situace). Nakonec si třel pindíka i o moje stehno a když jsem se mu vysmála co blbne a že spolu nic dělat nebudem, odvděčil se mi článkem o tom, že jsem jenom blbá naivní kráva, která nic neumí, která nemá spirituální dary ani zasloužené ani rodově dané – přitom moc dobře věděl že ani jedno z toho není pravda. A tím to přátelství skončilo. A jsem za to ráda…. Ostatně jsem ani nic jiného nečekala než tuhle dohru, žádný chlap nemá rád, když se zasmějete jeho žížale. Co však nechápu je, co na něm ty ženské mohly vidět.

Samostatná kapitolka jsou typy léčitelů, co druhé lidi ,,strašně tahají se sr.“ a ,,léčí je“, přitom sami mají takový pupek a jsou uvnitř tak prorostlí viscerálním sádlem, že když ujdou kilometr pomalou chůzí, pomalu aby je odvezla záchranka kvůli infarktu a pomalu aby se objednali na výměnu kloubů, protože jim pod vlastní vahou skoro puká koleno, které vůbec není zvyklé na zatížení… Ale lidem to divné nepřijde, léčí se u nich klidně dál. Taková zvláštní oboustranná slepota. Já budu předstírat že nevidím že nepomůžeš ani sám sobě a ty budeš předstírat, že umíš něco léčit. Double win.

A mohla bych pokračovat celou plejádou dalších tak zvaných méně známých ,,autorů“, kteří pořádně neví co sami se sebou, nonstop mají deprese, několikrát v psychiatrické léčebně, běžně lupou antidepresiva, občas se chtějí zabít, ale takoví mají přesto drzost psát o mně nějaké články, že já jsem špatná, přestože na rozdíl od nich vím co sama se sebou, na rozdíl od nich nejsem duševně nemocná a na rozdíl od nich nemám komplex méněcennosti, abych si ho léčila na lidech, kterým závidím. Nejvíc mě baví vyjádření typu ,,viděla jsem Alue dvakrát v životě u čaje a proto vím vše o jejím soukromí a proto vám ho celé rozkryji“. Říkám si ,,A toto má být duchovní člověk, co chce údajně pomáhat druhým, když takhle vráží druhým kudly do zad a ještě sprostě lže?“ Kdo mě totiž opravdu zná, ten ví, že jsem horší než tajemný hrad v Karpatech a o svém soukromí mluvím jen minimálně a jen s lidmi, které dobře a dlouho znám. Rozhodně ne s cizími, nebo známými nad čajem… A takoví zoufalci, kteří už neví kudy kam, kde ještě nabrat ovce, nepohrdnou ani přiživováním se na jméně jiných, jen aby se ozval někdo, komu můžou prodat svůj channeling.

Kdybyste opravdu viděli a věděli, jaké zkrachované existence často píšou esoterické webovky, nebo jak jsou údajní ,,léčitelé“ psychicky narušení, depkoidní a totálně v prcině, rozhodně byste jejich produkty nechtěli. Bohužel tuhle odvrácenou stránku jako klient nevidíte, protože se investuje mnoho energie do přetvářky, abyste nic nepoznali. Vzpomeňte si na sérii rozhovorů s bývalou satanistkou a čarodějnicí Animou Noirou, její zkušenost je úplně stejná, i když působila na druhé straně barikády a podváděla lidi jak mohla. Duchovno přitahuje vnitřně nevyrovnané lidi a v jejich koncentraci je velmi těžké se neztratit. Je to dost hnusná pravda, blbě se mi píše, ale je důležité to vysvětlit, aby čtenář porozuměl, proč se vůbec dějí ty věci, před kterými bude seriál varovat a které bude rozkrývat.

Ta moje dávná naivní představa, že kdo se zajímá o duchovno musí být dobrý člověk a musí to mít v mysli fakt srovnané, je absolutně zcestná a nereálná. Duchovno se naopak stává zástěrkou, nebo ochranným štítem, který je navenek nablýskaný a velký, ale za ním se často schovává úplně slabá nešťastná dušička, která se svými améboidními pohyby zoufale snaží vydržet sama se sebou a přežít v tomto krutém světě.

Čest výjimkám, neříkám že jsou takoví úplně všichni, ale je jich minimum. Amébu poznáte většinou podle přiblblého duchovního úsměvu a sluníčkování o světle, lásce a podle channelingů se vším možným, včetně Gandalfa. Také jsou obvykle převtělení Ježíše, Buddhy a ovládají lemurijské šamanství a podobné srágory, kterým nechápu proč někdo věří. Takoví lidé, jen co spadne opona, jsou někdo úplně jiný, než navenek předstírají a právě takoví lidé vám budou cpát údajně léčivé symboly, aniž by tušili, co dělají. Nevyhledávám společnost takových lidí, není mi příjemná. Ale protože lidé hodně vyhledávají mne, ty zkušenosti sbírám, i když o ně nestojím.

(pokračování příště)

© Alue K. Loskotová, www.Aluska.org

Líbí se vám tento článek? Napište mi svůj názor do diskuze a nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli. Děkuji!

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dasa 2018-03-03 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alusko, děkuji Ti velmi za tvé články, obohacují mne a diky nim se lépe orientují v dění v životě. Zajímal by me tvůj názor na  tyto semináře, http://haluzice.cz/kalendar/

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-03-03 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vynikající článek Aluško, těším se na další pokračování. Asi vím o jakém autoru zaniklého duchovního portálu je řeč a jen koukám jaký to je čuňák. To o těch spirituálních darech si pamatuji, jak psal, že to nemáš prý rodově, ALE PŘESTO si vědění dostala. Skoro jako kdyby ho to štvalo. Ale on to přeci s tebou myslel tak dobře, i jiného duchovního učitele by si pro tebe představoval než jenom toho kterého myslel. Asi aby tě tak moc neovlivňoval a měla jsi srovnání i z jiné strany :-D

Ikona diskutujiciho Auri 2018-03-03 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"…žádný chlap nemá rád, když se zasmějete jeho žížale" :D :D :D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-03 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za milé komentáře. Dopředu se omlouvám že je série velmi roztáhlá, úvodní slovo, než se dostanu k jádru pudla, je na dva díly a skutečné rozbory začínají až ve trojce. Celkem mi to vyšlo na 6 dílů, ty jsou hotové a hned na to navazuji novou sérií, která se naopak zabývá konstruktivními symboly, takže na březen je o zajímavé čtení postaráno.

Ikona diskutujiciho mlok 2018-03-03 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky moc Alue, super článek! Líbí se mi, že se nebojíš být trochu sprostá, protože to tak prostě je. :-)

Ikona diskutujiciho Jolana 2018-03-03 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naprosto souhlasím s článkem a jsem ráda, že  otvíráš oči ostatním a nutíš je tak přemýšlet 🙂

Ikona diskutujiciho Verča 2018-03-03 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dobrý článek:-)!!

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-03-03 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek, jsem zvědavá na ostatní a jak z toho rozboru vyjde který symbol… mám své tipy, jak by mohly dopadnout :D jak říkáš, duchovno přitahuje magory, protože jim dává prostor být oceňovaní za svou šílenost. Použití slov na hranici slušných a sprostých nechávám na tobě, i když se tomu někdy usměju, jak se s tím nemažeš :D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-03-03 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Mně se vždycky líbilo, jak je Alu hezky "od rány" pokud jí mám posuzovat mýma očima… Mám tyhle lidi ráda, umí hezky uzemnit :-)

Ikona diskutujiciho BED 2018-03-03 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Som rada, že si začala "symboly". V ostatnom čase som sa namotala na ľudí, ktorí práve o tomto "šuškajú". Hakybaky, čísielka a tak rôzne. Opýtala som sa či môžu povedať mne obyčajnej, že vocogo.  Ani jeden z nich sa neozval. :-!

Ikona diskutujiciho misa 2018-03-03 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, dotyčného redaktora zaniklého webu osobně znám. Jednou jsem u něj byla na terapii a jemné osahávání z jeho strany potvrzuji. Já byla plachá, já nešátrala.(asi na mě bylo vidět, že jsem sexuálně zrovna neukojená? Měla jsem trochu průsvitnou bleděmodrou blůzu na knoflíčky)Moje kamarádka je jeho blízká kamarádka a jednou spolu spali. Ona chtěla víckrát a on že určitě taky ještě chce, ale víckrát spolu nic neměli. Hodně jsme se o něm bavili a ona se mi svěřovala. Jaký jsme na něj měli názor? Obdivovali jsme ho, záviděli ženám, které měl za oficiální přítelkyně.(osobně jsem poznala jednu – moc hodná holka) Říkali jsme si, že je určitě duchovně hodně povznese v milování a už  jen tím, že jsou vedle něj, tak se prozařují a jsou duchovnější a duchovnější. No byl pro nás pan božský. Opravdu. Věřili jsme, že je už tak duchovně daleko a vysoko, že je čest mít ho i jako kamaráda. A mít ho jako vzor.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-03-03 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se člověk dostane k takovému zasvěcení vůbec? Jak člověk pozná, že je hoden takových znalostí? Hádám se asi běžně nestává, že jsou někde reklamy na zasvěcení k různým znalostem. 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2018-03-03 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To je paráda, moc se na články těším a předem za ně děkuji. Je důležité o tomto psát. Ta věta o tom, že duchovno přitahuje duševně nevyrovnané lidi je velice trefná, bohužel mám stejnou zkušenost. Je těžké najít mezi "duchovními" lidmi někoho kdo má svůj život srovnaný, paradoxně většinou jsou to lidi co tím duchovnem zakrývají svoji bolest, životní neúspěch, laxnost, jakékoli špatné vlastnosti. To duchovno jim aspoň trochu dodá sebedůvěru a některé polopravdy se jim hodí do krámu  a poskytují dobrou omluvu pro špatné chování, špatné návyky. Došla jsem tak daleko, že už se s lidmi o duchovních věcech nebavím, když na to dojde, tak řeknu že mě toto nezajímá, protože jinak se to vyvíjí blbým směrem, tahají ze mě rozumy nebo mě přesvědčují o nějaké super metodě…já na to prostě nemám nervy :D o tomto opravdu jen s nejbližším podobně naladěným člověkem.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-03 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: jestli máš tipy, tak klidně napiš… třeba mi to ještě nahodí inspiraci a dopíšu sedmý díl.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-03 17:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Miso, prosimtě, to mi neříkej… co jste viděly na špekounovi, co je tak nemocný, že sotva ujde jeden kilák po rovince? A ty jeho duchovní řeči jsou opravdu jen ŘEČI. Priorita jsou peníze a sex, vše ostatní je vedlejší. To vás teda pěkně namotal na vařené nudli… já ho znala nějakých 6 let a během té doby jsem měla rozporuplné pocity, jednou s ním byla fajn řeč, aby mě druhý den pomlouval na webu a u toho se tvářil jako kamarád. pal nepal, pal nepal… jednou kámoš, podruhé zmetek. Tyhle slizký ,,novináře" fakt ne… NE.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-03 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Na to tedy fakt reklamy nejsou. K tomu člověka osud zavede, nebo nezavede… však máš Alušku.org, co by ještě chtěl brouku. :-D  co jde, to sem plácnu.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-03 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: … a když ne na web, tak to hodnotnější do knih.

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-03-03 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: O_O  O_O

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-03-03 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Osobní zkušenost nemám, ale viděla jsem snad všechna videa s Karaimi a musím říct, že bych byla v tomto případě hodně opatrná-přijde mně právě jedna z těch, jak píše Aluška, že je sama nevyrovnaná, pořád prožívá nějaké propady, osobní život taky docela zvláštní..no, každého věc, ale i když mluví hezky,nemám z toho dobrý pocit…Videí s Karaimí je spousta, tak si nějaké pusť a zkus se nacítit, jestli  Ti její energie dělá dobře.Mně osobně ne.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-03-03 19:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Já jsem si tě představila, jak to říkáš na nějaký přednášce, před tebou seriózní publikum s vážným výrazem a ty tam začneš na způsob "nevěřte srágorám a nenechte se oprcávat" :D

Ikona diskutujiciho hanka 2018-03-03 19:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-03 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Abych to řekla stručně, podle toho výčtu se pozná trvalý čtenář alušky.org :D  :D  :D  :D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-03 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  Tyjo no vidíte, to se ještě ledacos přiučím. O_O a já si říkala odkud se ty dvojplameny vzaly, to byla echtovní hovadina.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-03-03 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: No jo, vzdělávám se jak můžu :D Takže ty i jiné stránky :D

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-03-03 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: No… Přesně tak, jak řekla Alu, nebo jako, pokud to chceš přiblížit… Nevím, jak to říct, ale – takové kruhy si tě najdou sami, pokud "něco znamenáš"(a teď nemyslím nutně mainstream slávu, ke které lidem často dopomůžou jiné, "ne úplně konstruktivní zdroje" které fakt hledat nechceš, pokud si tě také v nějaké špatné citlivé situaci nenajdou sami) a prostě k nim patříš. Takže netřeba vyhledávat. Ani o Alušce.org se nedá říct, že je pro širokou veřejnost, i když vlastně je. Sem taky chodí a vydrží tu jen určitý druh lidí(a lidé, kterým je to prostě dané, třeba já tyhle stránky našla doslova protože to tak prostě mělo být a mělo to svůj důvod), ani tyhle data taky nejsou pro každého, i když vlastně jakoby jo. Čili si toho považuj, jelikož vlastně "zasvěcený" tak trochu jsi, jelikož jdi ven a rozhlédni se po ulici… 85% (když budu skromná) lidí kolem nemá ani ponětí o věcech, které se můžeš dočíst tady. Já pár "vhodným adeptům" Aluščiny stránky doporučovala a co myslíš? Vydržel u nich asi tak jeden a to nějak extra věrně. Zbytek totiž nakoukl a buď to odsoudil, jelikož prostě nevědomost je pohodlnější, nebo neodsoudil, ale nevydržel tu, páč to mělo své jiné důvody nebo – a teď budu hnusná – nebyl naladěný na zrovna dobrou energii která se prala s tou, která se vyskytuje tady. Zajímavé je, že já když kdysi Alušku díky jednomu filmu o trolech (byl fakt divoký a já se začala shánět po pravdě) našla(naštěstí jsem předtím nezavítala do žádné slepé uličky, doteď děkuji svému vedení), bylo to fakt jako probuzení, dokonce mě to i trochu vyděsilo. Ale okamžitě jsem věděla, že to, co je tady, jsou správná data. Sladké první uvedení do "více duchovního světa"… Když jsem byla malá, skoro jediné "více duchovní" co jsem měla, byly Akta X :-D Takže jak říkám, vděčnost je na místě za to, že chodíš "i jen sem" na Alušku :-) Více dat pro život netřeba než jsou ta dostupná netřeba, pokud to nějak nesouvisí s tvým úkolem zde na zemi.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-04 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  pch, to mě ranilo po ránu… jen morčata jsou mi skutečně věrná. :D ani muž, ani žena! :D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-04 08:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: jin jang je rozdělení duality, kdy je symbol tvořen dvěma šestkami, jenom jedna je vzhůru nohama. Je to také otáčení skutečnosti vzhůru nohama. Opravdu to není dobrý symbol.

Ikona diskutujiciho Gray 2018-03-05 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych ten jin a jang neviděla tak špatně, někde jsem četla že je to jen o tom jak se mužská i ženská síla vzájemně ženou za sebou zatímco kdyby se zaměřili dovnitř zjistili by, že opačnou hodnotu již mají dávno v sobě a nepotřebují ji doplňovat zvenčí. Taky to znázorňuje směr proudění mužské a ženské energie z pohlavních orgánů – ano, mužská nahoru ženská dolů. Ale tvá interpretace je taky zajímavá.

Ikona diskutujiciho Vénya 2018-03-05 07:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Proč jsou dvojplameny echtovní hovadina? To by mě hrozně zajímalo…

Ikona diskutujiciho martin jeřábek 2018-03-05 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám tvé články rád, ale tento mě docela vyděsil! Také si myslím, že vím o kom píšeš..manželka ho nemusí už dlouhou dobu( no ženská intuice, já to moc neřešil), ale dcera je z něho nadšená a pořád se chce k němu dostat do školy..zatím jí brzdí to šílené školné..dám jí přečíst tvůj článek!

Ikona diskutujiciho BED 2018-03-05 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Plameň je plameň. Ja som ešte nevidela nejaký dvojplameň – ak tak sú to dva plamene. Hovorím o skutočnom ohni. Dva jednotlivé plamene ! Nijaký dvojplameň.  A tak to vnímam i v spirituálni rovine. Prichádzame z vlastnej vôle, sami, so Svojim plánom učenia. Prichádzame do duálnej reality, takže si už prinášame energie oboch typov. Mužskú i ženskú. – teraz je v móde hľadať, hľadať a hľadať. Ibaže hľadáme VONKU ! A môj názor je, že práve tým upútavaním pozornosti, na to, že nie sme dokonalí, celiství a preto máme nájsť DOPLNOK, nás cielene niekto/niečo odvádza od našej vlastnej hodnoty, podstaty, od nášho vnútra.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-03-06 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Díky. No, je fakt, že ty dvě šestky jsem tam viděla, ale znáš to… Moje myšlení na všechny směry má vždy milion argumentů na všechno a pak se v tom sama nevyznám.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-06 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  Prosímtě dceři to rozmluv, mám echo od lidí co v té škole byli a je to dost brutální, zatím mám obavu napsat to na internet. Dokud jsem ho znala já tak byl ještě relativně ok, ale teď se to úplně zvrhlo na gurua, co všechny ojíždí, zajímají ho jenom peníze a o tom co se děje v té ,,škole" vím taky dost, kdyžtak soukromě kdyby to dceru zajímalo podrobněji. Hlavně pokud máš dceru pěknou, tak speciálně ji od toho odraď, protože si o ni taky začne třít žížalu.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-06 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]:  Tak. Jednoduše, stručně. Není dál co dodávat..

Ikona diskutujiciho Gray 2018-03-06 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Tak samozřejmě je-li ti něco nepříjemné, nedělej to. :-) Já osobně tam šestky opravdu nevidím, úplně stejnou logikou můžeme říci že to jsou dvě devítky s tím že jedna je obrácená. Daleko spíše je to šestka i devítka. Ale to jen pokud tam chceme ta čísla vidět, jinak ten symbol vznikl z vyobrazení dvou ryb které si "jdou" po ocasech. OK, nějaká podobnost s uroborem by tu byla, ale jinak se to tím, co to má vyobrazit podobá hexagramu (viz Leova šifra). Asiati to akorát mají v kulaté verzi. Ale tohle můžeme pitvat do nekonečna, jen mi nepřišlo od věci zmínit i verzi, kterou předkládá kultura ze které ten symbol pochází a pak jak se neustále apeluje, člověk by měl používat jen to s čím on konkrétně má dobrou zkušenost, tu žádná doporučení ani názor nenahradí.

Ikona diskutujiciho M. 2018-03-07 10:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla bych poprosit o přesný název a rok filmu Matrixu, případně i režiséra nebo ideálně odkaz, kde bych si ho mohla stáhnout? Párkrát jsem to zkoušela najít, jenže mi jich vyjela strašná spousta, co si vzpomínám.

Ikona diskutujiciho kalia 2018-03-07 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten nejmenovaný autor – vždy když jsem četla jeho články o ženách a o sexualitě, tak se mi skoro vždycky zvedal žaludek (z těch článků přímo asi energeticky sálalo to, co jsi o něm napsala – tedy že chce ojet vše, co má vaginu a že to tak ve svém soukromém životě dělá). Ta energie, i když to tam nebylo slovně napsáno, se mi fakt nelíbila. Jinak se mi ale zdál docela v pohodě, kromě této věci jak to má (pravděpodobně) se sexualitou.

Ikona diskutujiciho M. 2018-03-08 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Díky :-)

Ikona diskutujiciho Čajová Víla 2018-03-10 12:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hrozně by mě zajímalo, o jakým tydýtovi mluvíte. Osobně bych také mohla vyprávět o tom, jak jsou někteří lidé "zaručeně praví duchovní" ale vědí leda tak velké ho…uby. :-D

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-03-15 01:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem viděla tenhle článek, říkala jsem si „Vesmíre, zas nějaký článek o tom, jak je všechno špatné.“ Ale nakonec je to o něčem trochu jiném, než jsem čekala a jsem ráda, že k tomu špatnému bude i to, co je dobré.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek