Co ve skutečnosti dělají léčivé symboly / 2. díl / Oběti raději mlčí

6.3.2018 v Spiritualita 28

Tím bych konečně skončila svoji charakteristiku nedůvěryhodných a destruktivních zdrojů, protože by tato série byla naprosto nekonečná. Je toho tolik, co bych k tomu ještě mohla napsat… pokusím se to nějak uzavřít.

Většina (ne všechny) tzv. esoterických nebo duchovních zdrojů, nedělají profíci. Jsou to téměř vždy jednotlivci, kteří se někdy šikují do pracovních skupinek, kteří nemají vědění, nemají dary, ani zasloužené ani rodové, neumí pracovat s intuicí, nevnímají energie, nesledují znamení. Přestože mohou mít na počátku dobrý záměr a mohou opravdu mít vůli pomoci lidem a zejména pomoci sami sobě, problém u těchto jednotlivců je, že pokud neumí intuitivně rozeznávat, sežere je systém.

Systém nechce lidi, kteří se z něj vytrhnou a kteří by z něj vytrhávali druhé lidi. Proto jsou tito jednotlivci používáni k účelům systému a ne v prospěch lidstva.

Dělá se to velice jednoduše. Člověk, který nezná svůj směr, nemá sebedůvěru a nemá rozlišovací schopnosti, ani nemá schopné společníky, kteří by ho zavčas navedli správně a občas klepli přes prsty kdyby začal blbnout, dřív nebo později spadne do nějakého rádoby esoterična, kde je použit sám jako agent, aby do systému tahal další lidi.

Studium duchovna, nebo alternativna, je v tomto zrádné. Člověk musí získat kvalitní pravdivý základ dat a musí pilovat své charakterové kvality, trénovat svoji intuici a svoji citlivost. Pokud to nemá, je zahlcen hromadou nesmyslů, polopravd, manipulací a pokud nemá klíčové rozlišovací schopnosti, přijme je za své, aniž by jim doopravdy rozuměl. Prostě se chytne toho, co se nabídne a co vypadá lákavě.


Jenomže když používáte něco, čemu nerozumíte, pouze opakujete to co jste četli, nebo co vám bylo řečeno, neumíte to obvykle použít, nebo v horším případě, převezmete to co byste neměli a uškodíte sobě i druhým. Zejména prohlásíte-li se za nějakého terapeuta a začnete léčit nějakou věcí nevinné lidi, kteří vám svěřili svoji důvěru a své zdraví. Jak může někdo přenést přes své svědomí, že aplikuje na klienty něco, aniž by věděl co to s nimi opravdu dělá, to mi rozum nebere a ani tomu rozumět nechci, ale děje se to, bohužel naprosto běžně!

Tato masa lidí, v zoufalé snaze najít sám sebe a vydělat nějaký peníz, bude kopírovat a opakovat skoro cokoliv, co zní lákavě, lahodně, příjemně a funkčně. Co naplat, že tomu vlastně nerozumí, co naplat že to při použití selského rozumu nedává smysl, co naplat? Hlavně že budou někam patřit, můžou si dát na zeď diplom a můžou se hřát na výsluní své fiktivní slávy, když za nimi začnou chodit klienti a uznávat je za to, jací jsou léčitelé a ještě jim za to platit. A ještě budou mít pocit, že tím spasí svět! – Vzpomínáte na úryvek z nedávného článku, kde byla citace z webové stránky ,,terapeutky“ hooponopono, která tam píše, že pomocí této metody ,,čistí i globální věci?“ To je přesně ono a to už se opravdu pohybujeme mimo reálný svět a mimo veškerý selský rozum. Jak může být terapeut někdo, kdo ani neví, že zodpovědnost neseme každý za sebe a své činy?

Pro někoho je to možná novinka, ale na světě nejsem jenom já, já ten svět sdílím s miliardami jiných lidí, kteří mají zcela odlišné hodnoty a odlišný způsob myšlení a ty lidi musím umět respektovat a brát na vědomí. Respektovat druhé znamená i to, nebrat si je osobně. Chápat že každý vyjadřuje prostě sám sebe, nebo svůj systém víry, kterému je prakticky jedno, jestli existuju, nebo co dělám. Vznikal si za vlastních podmínek a má svůj vlastní příběh, do kterého nevidím a do kterého mi ani nic není, pokud mě dotyčný sám nepozve. Celý svět se opravdu netočí jenom kolem mé maličkosti a celý svět se fakt nepodělá, když se za něj budu modlit. Protože je to svět dalších miliard, které jdou často úplně jiným směrem než já a já nerozhoduji o osudu světa, já rozhoduji pouze o svém vlastním. O osudu světa či lidstva, rozhoduje lidstvo jako celek, po součtu kolektivního vědomí. Jednotlivec sice může ovlivnit kolektivní vědomí, ale nemůže nic rozhodnout za zbytek světa.

Tito údajní terapeuti, nebo amatérští autoři, budou šířit dál cokoliv a je jim jedno, jestli to někomu ublíží, protože nevidí dál než na špičku svého vlastního nosu. Dostáváme se pak do situace, kdy se slepec snaží druhým lidem ukazovat cestu a společně spadnou do propasti, hlavně pokud si ti vedení taky zavážou oči, aby se nemuseli postavit pravdě čelem: Že někomu skočili na špek.

Tohle je důvod, PROČ potkáváte ty samé věci na různých webech, vždy jenom trošku pozměněné. Laik z toho může velmi snadno dostat pocit, že když je ta metoda tak rozšířená a úspěšná a když ji dělá tolik terapeutů, tak na ní určitě něco bude a už nevidí skutečnost, která je v pozadí, skrytá před jeho očima.

Skutečnost, že tyhle kopírky vůbec neví co propagují, jenom opisují jedna od druhé, buď proto že z toho kapou nějaké výhody, nebo prostě proto, že je to něco líbivého, co čtenář, divák, nebo účastník semináře lehce spolkne i s navijákem.

Málokdo z těch co tohle zjistí, je dost drzý na to, aby vystoupil a řekl ,,na tohle bacha bacha bacha, tohle je blbě“, protože tím riskuje, že když moc odkryje realitu dané ezo komunity, daná komunita se na něm nějakou formou pomstí. Ať už černým rituálem, nebo pomluvou. Kopat do nich prostě není výhodné, nevyplatí se to a tak většina lidí raději drží ústa, aby neměli ještě další problémy.

Bývalí klienti, kteří si na stotisíckrát okopírovaných záhadných metodách vylámali zuby, se bojí o svou špatnou zkušenost podělit. Právě ze strachu ze msty, nebo v horším případě proto, že se stydí. Běžně je jim totiž vymýván mozek a manipuluje se s nimi tak, aby měli strach něco říct, když danou metodu opustí, když zjistí jak je špatná.

Když se dotyčnému během procesu 20x zopakuje, že pokud mu z něčeho je špatně, tak si tím čistí svůj mentální či energetický bordel, nebo pokud je mu z něčeho špatně, tak on je ten temný, dotyčný má pak strach co když je to pravda a z tohoto strachu nic neřekne a nic na veřejnost nevypustí. Cítí se zahanbený, podvedený, odkopnutý, zrazený a hlavně zmatený. Už sám neví, co vlastně prožil a proč to bylo tak jak to bylo. Není si jistý, jestli je něco špatně s ním, nebo s daným mistrem, či metodou, kterou společně praktikovali. Bývalá skupinka v tom má jasno, temný je jejich odpadník, ale oni už převibrovávají do 5D.

Snažím se tyto lidi vždy povzbudit, aby o své špatné zkušenosti nemlčeli, aby ji sepsali, aby se nestyděli, aby se o ni podělili a ráda jim dám prostor, protože to považuji za velice důležité. Nic než pravda přece důležitější není. Ale většinou to z nich leze jako z chlupaté deky, mají strach, vymlouvají se že neumí dobře psát (přestože korekturu mají ode mě automaticky zajištěnou) a chtějí to jedině anonymně a s cenzurou osobních dat, aby daná skupina nepoznala, že jde zrovna o jejich odpadlíka. Bijí se v nich dva hlasy. Jeden který chce varovat veřejnost, druhý který se bojí msty a svého prozrazení.

Většina zklamaných obětí chce jediné: mít klid, zapomenout na to a už se k tomu nevracet. Tento benevolentní přístup pak dovoluje i velmi nebezpečným metodám hojně bujet a kopírovat se z jednoho webu na druhý, z jednoho praktika na druhého. Tím se bludný kruh uzavírá. Proto se u nás rozmohlo tolik černé magie. Kdo tomu nerozumí ten to dělá a ten to kopíruje. Kdo má zlou zkušenost, ten raději mlčí, protože se bojí.

Nehledě na to, že některé velké weby, které mají předepsáno vydat za den určitý počet článků, se velmi snadno stanou sběrnou a smetištěm všeho co se dá alespoň trochu číst, jenom aby byl obrat čtenářů a třeba prokliky z reklam. Když majitelé takových webů nemají jasnou vizi, nemají svoje nápady, nemají inspiraci, a neumí napsat svoje originální data, překopčí prostě všechno, co už napsali jiní a vůbec neřeší ani neověřují, co to na ten web vůbec vyvěsili a kdo se toho neopatrně chytne. Poznáte je podle nesourodosti dat. Jeden takový autor se svého času oháněl blábolem typu ,,Já dám lidem všechno a ať si z toho sami vyberou co jim sedne“. V překladu znamená ,,Já totálně nevím co je dobře a je mi jedno co tam hodím, ti lidi si to nějak přeberou.“ Hlavně že platí členství, to bylo asi hlavní… Nějaká zodpovědnost je prostě nepopulární věc. Neříkám že jsou takoví všichni, nebo že byste neměli říct weby kde se jede na kvantitu na úkor kvality, ale myslete na to. Čím větší prádelna článků, tím větší je riziko, že ty články nikdo netřídí a neověřuje. Právě takové prádelny snadno propustí jakoukoliv ezo blbost, jenom aby zaplácly volné místo a vy pak máte pocit, že je daná ezo blbost úspěšná, populární a super, protože ji vidíte prostě všude. Tak jdete na seminář, říkáte si že to je asi znamení když to pořád potkáváte, dostanete léčivé kody a jste – vy víte kde.

Díky tomu mohou tyto metody fungovat zvesela jako průtokový ohřívač. Mluví se o nich hodně, takže přítok nových obětí je zaručen, zatímco ty oběti které se již patřičně provařily a dojdou na konec procesu, budou mlčet, protože se je podařilo mezitím tak znejistět a vystrašit, že by byli přece hloupí, kdyby na sebe práskli, že tam byli a co tam zažili.

Přece jim bylo špatně, oni neustáli čištění svého energetického bordelu a oni jsou temní, že jo!

Jak je to doopravdy? Všechno má duální význam. Když detoxikujete fyzické tělo přírodními preparáty, je úplně normální, přirozené a vlastně i žádoucí, že je vám z toho blbě, nebo že prosedíte týden na míse. Takhle alespoň vidíte, že to fakt něco dělá a že to má účinek. Jistě, běhat měsíc s nateklým konečníkem a bobčit všude kde se dá, je dost nepříjemné, ale když jste stateční, nakonec je vám o tolik lépe!

Je to proto, že přírodní preparát uvolní nějaké toxiny v těle (nebo vyzabíjí viry, bakterie, ty kolikrát puknout, a vyblijí do těla chemikálie) a tyto toxiny po nějakou dobu kolují v těle, než je vyfiltrují orgány a vyloučí ven přirozenou cestou. A tak můžeme mít zabarvenou moč, musíme zvýšit příjem tekutin a pokud jde z těla velké množství toxinů naráz a orgány filtrují na plné pecky, je pochopitelné že jsme unavení – tělo si energii bere na očistný proces a je normální, když sedíme na míse a valí z nás toxické průjmy, že bychom nejraději použili plynovou masku. Čím větší koncentrace toxinů, tím prudčeji je tělo má tendenci vylučovat a průjem je zcela běžný.

Toto je normální proces, problém ale je, že si řada rádoby ezoterických metod toto přebrala za své a tvrdí, že očista na energetické úrovni probíhá stejným způsobem, tedy že je člověku strašně špatně, může se z toho i podělat, nebo pozvracet.

Ve skutečnosti je to naopak. Běžně jsem nezažila, že by lidské tělo při setkání s vysoce konstruktivní energií mělo potřebu zvracet, nebo že by vykazovalo jiné druhy fyzické nepohody. Ale nedá se paušalizovat.

Stává se to v případě, kdy je dotyčný člověk silně destruktivní a při setkání s energií opačné rezonance než je mu vlastní, se mu udělá zle. Ale pozor, to ,,zle“ se projevuje spíše pocitem nepohody, neklidu nebo únavy, ale silně destruktivní člověk z vysoce konstruktivní energie obvykle nezvrací. Pouze nechce pocitově být v její blízkosti, nebo ho to vysiluje, nebo ho to naopak dráždí. Mnoho vysoce destruktivních lidí reaguje nepochopitelnou agresí na vysoce konstruktivní lidi, aniž by k tomu byl zjevný důvod a aniž by jim vysoce konstrutivní člověk nějak ublížil.

V extrémních případech dochází ke zvracení, když lidské tělo potřebuje prudce vypudit destruktivní energie a neví jak s ní rychle ven, takže ji naakumuluje do žaludku, žaludek se obrátí a člověk energii opravdu vyzvrací. Nejednou jsem se sama pozvracela po setkání s vysoce destruktivními lidmi a nejednou se pozvraceli lidé, ze kterých se pomocí určitých rituálů vytahovali černí andělé. Ale opravdu jde o extrémní případy, které nejsou obvyklé a figurují v nich opravdu silné temné bytosti.

Pokud nejste extrémně konstruktivní (a tedy zároveň extrémě přecitlivělí na cokoliv destruktivního), nebo extrémě destruktivní (a tedy energetická očista by mohla nastat velmi prudce a nepříjemně), tyto věci by se vám určitě neměly stát a platí pro vás trochu jiný systém.

Pokud se nepohybujete ani v jednom extrému ale jste v obvyklém normálním středu + – nějaké hodnoty, budete vykazovat jemnější reakce po setkání s různými typy energie.

Je normální, že se vám udělá dobře – pocitově i fyzicky – po setkání s konstruktivní energií, nebo nevíte proč, danou věc nechcete pustit z ruky, i když přímo vědomě si neuvědomujete, že byste něco cítili. Obvykle když vám něco dodá energii, uleví se vám a je vám dobře. Neprojdete žádnou fyzickou krizí a rozhodně se vám neudělá špatně. Většina lidí, pokud nejsou vyloženě vysoce konstruktivní, má spíš problémy s tím, že je vysávají a ovlivňují destruktivní vlivy a často trpí nedostatkem energie, což mohou vyrovnávat právě ozdravné energetizující pomůcky, či symboly, či zaříkání. Ozdravný vliv je vždy příjemný a měl by mít nástup do pár minut.

Je obvyklé, že mají lidé ve svém energetickém poli napojené různé destruktivní bytosti, které se dají nabalit při mnoha různých příležitostech. Za normálních okolností, vyloženě pokud se z dotyčného nevyhání sám ďábel, má člověk pocit úlevy, pohody, klidu a odlehčení, když na základě nějakého očistného postupu, daná přisátá bytost odejde. Člověk najednou cítí, jak má víc energie a také se mu uleví duševně, protože tito energetičtí parazité mají tendenci zásobovat člověka smutnými a stresujícími představami a myšlenkami, prostřednictvím kterých jim takto deprimovaný člověk odevzdává svoji energii. Tím bytost postupně sílí a má nad svou obětí pořád větší moc.

Když to shrnu, při setkání s vysoce konstruktivní energií se vám může udělat špatně pouze pokud jste extrémní či krajní případ. Pokud rezonujete na destruktivní energii a pokud na sobě máte napojené velice silné temné bytosti a pokud je vaše energetická detoxikace velmi prudká, tedy pokud váš organismus na přísun vitální energie zareaguje velmi ostře a pokud je daný očistný postup velmi efektivní… Spíše se však běžně setkáte s metodami, které -pokud jsou konstruktivní – bývají jemnější, nebo slabší. Na extrémní případy buď působí pomalu, nebo na ně prostě nestačí.

Fyzické obtíže jinak obvyklé nejsou, přestože jsem opravdu takové případy zaznamenala.

(pokračování příště)


© Alue K. Loskotová, www.Aluska.org

Líbí se vám tento článek? Napište mi svůj názor do diskuze a nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli. Děkuji!

Komentáře

Ikona diskutujiciho LucTuc 2018-03-06 01:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, napsala jsi to výstižně, z konstruktivní energie nemůže udělat průměrnému člověku zle. Pamatuji si na ty časy u jednoho kineziologa co mi způsobil problémy, taky používal tu ,,dobrou,, energii, z které se mi motala hlava a bylo mi zle. Hrůza tohle to, ten člověk by se měl zamyslet co opravdu lidem dělá a že to není dobře, opravdu netuším do teď co si mám o tom myslet. Skoro jako kdybych měl pocit z toho, že tento člověk šířil destruktivní či nějakou špatnou energii záměrně, přiřadil bych ho jako jednoho z lidí o kterých jsi mluvila, ti co se chvástají tím že komunikují bůh ví s čím a že jejich metoda je tak dobrá, že málo kdo jí ustojí. Jednou se ten chlápek mě pochlubil, že jeho metodu málo kdo ustojil a dostal se do psychiatrické léčebny, kontaktovali ho tito lidé neustále ať očividně se s ním dostaly na dno, hrůza tohle to! Dávejte si na tohle bacha, ten člověk dokázal lidi stále si namotávat, přitom ti zničení a zmanipulovaní lidé mu psaly v nejhorších chvílí, kdy zápasily s tím aby se sami nezabily. Tohle sám říkal ale bůh ví kde je pravda, asi sám je přesvědčen o tom že je opravdu tak ,,osvícený,, a všechen ten kolabs jak mě a i ostatních lidí je jen naše chyba, neustání jeho moc dobré léčby. :-!  :-!  pako tihle lidi

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-06 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Ano to je to co jsem se snažila v článku vystihnout.

Ikona diskutujiciho Daisy 2018-03-06 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, chodíš někdy na stránky Příznaky transformace? Jaký z nich máš pocit?Je tam taky hodně hodně článků od kde koho-některé jsou fajn, já se teda držím při výběru své intuice…ale Tvůj názor by mě samozřejmě zajímal:)Děkuji moc za tuto sérii, je v dnešní době hodně potřeba, protože mám pocit, že s ezoteriky a "transformátory" se roztrhl pytel:(

Ikona diskutujiciho Ivour 2018-03-06 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bohužel s tím mám taky zkušenost. Máma byla nemocná a tak po zkoušení všeho možné jsem s ní navštívila jednoho reikistu. V té době jsem o tom nic nevěděla a byla hloupá. (mimochodem jsem díky tomu později narazila na tvé stránky) Už tam se máma necítila dobře, ale nakonec k němu šla, prý jí léčil a odpuzoval z ní nějaké přicuclé bytosti či co :-D  a nakonec od něj dostala obrázky, které měla mít u sebe a spát na nich. No abych to zkrátila, dopadlo to tak, že jsem ji o 2 hodiny později vezla totálně vyřízenou do nemocnice a skončila na kapačkách. Takový záchvat nevolností jsem v životě neviděla. Samozřejmě jí napsal, že je to v pořádku a že se čistí atd. No díky tomuhle zážitku jsem se začala více zajímat a hledat a nenechat se jen tak napálit kdekým.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-06 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Já proti těm stránkám nic moc konkrétního nemám, nesleduji je a nečtu. Ale dostávám občas odkazy na některé materiály které tam někoho zaujaly a jsou tam většinou jakési channelingy, nevím pořádně o čem, protože si přečtu jednu větu, udělá se mi divně a automaticky to zavřu. Tak se potom dělá blbě názor na něco, co vlastně nesleduji. Můj ,,vnitřní automat" to hned zahodí pryč. Po příčině nepátrám.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-06 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: O_O  O_O  O_O no, ale pak mi budou do mailu plivat reikisti že je pomlouvám a že na to nemám žádné právo.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2018-03-06 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Silné reakce (takové ty případy rozjetí psychospirituálních krizí, skončení na kapačkách apod.) jsou podle mě právě tím důvodem, proč si dávat pozor na zahrávání si s energií. Taky mám dojem, že právě tohle si spousta lidí, kteří tak bloumají mezi reiki, shamballou, probouzením kundaliní, rýpání do min.životů apod., vůbec neuvědomují. Nebo si nechtějí uvědomit. Mám dojem, že z ezoteriky, která byla kdysi dávno opravdu ezoterická (tj.tajná), se stalo jen další zboží. A tentokrát to nemyslím tak, že někdo se na tom snaží vydělat, ale spíš tak, že lidi propadlí konzumu a znudění běžnými materiálními zážitky zatoužili po těch duchovních. Jenže jak se člověk začne honit za zážitky a pokud možno hlavně fakt výjimečnými, má zaděláno na problém. Protože si zahrává s něčím, s čím není radno si zahrávat a s čím se na Západě už vůbec jen málokdo umí vyrovnat, pokud se něco s prominutím "posere". Západní medicína vůbec netuší, která bije. Z čchi kungu vím, že náhlý příval energie, na které není tělo připravené, ho může slušně odvařit. Nevolnost je spíš pojistkou a varováním, aby člověk trochu brzdil. Nejhorší je, když si někde člověk něco vyčte a pak experimentuje.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-03-06 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: mám podobné zkušenosti – jeden léčitel mé kamarádce "pomáhal" protože měla sebevražedné myšlenky(které přišly po braní antidepresiv) a po jeho zásahu se to šíleně zhoršilo.volala mi dokonce z lesa, že se chce oběsit na stromě (reálně  to samozřejmě nechtěla!)…ale po těch lécích v ní obrovské, jakoby tělesné   nutkání si ublížit..tak mu volala, co má dělat a on jí vynadal, že je slabá a ospravedlňoval to tím, že se ta žena čistí a pokud je silná osobnost, ustojí to. očividně si s tou situací co vyvolal, neuměl absolutně poradit… mimoto jsem od známých slyšela, že je populární jeden "svatý" pán, co dává daršany, jezdí se svými žáky i na očistné pobyty – dovolené, kde prý z těch lidí leze ven všechno škodlivé. To je prý důvod, proč je mezi jeho žáky tolik podrážděných neurotiků:-/ ti lidi mi potvrdili, že na těch pobytech byli naštvaní a zdeptaní,nezvykle žárliví atd.. přestože je to u moře na sluníčku. cena za ten pobyt mi dost vyrazila dech, protože tyto destinace nejsou tak drahé – no dověděla jsem se toto: víc jak polovinu peněz stojí ta virtuální"očista duše" samotná..takže jestli chcete luxusní dovolenou, která ve vás vyburcuje všechny blbé pocity do extrému, jste vítáni do party:-D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-07 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  O tom mluvil i Mnislav Zelený v Duši K… v jižní Americe jezdí běloši za indiány na rituály nějaké duševní očisty. Bělochům se nakecá že je to hrozně drahá slavnost kterou každý indián prožije jednou za život a taky si na ni celý život šetří…. no a běloši to zaplatí, na jejich účet se tam všichni zhulí, ožerou, běloch jede nadšený odmů…. a ? – Místní si tyhle pařby dělají běžně zadarmo, platí jenom bílej :D  :D  :D

Ikona diskutujiciho OtasKO 2018-03-07 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Na vaši podporu, jsem bývalý "Reikista" který toho nechal. Včas. I přese všechnu funkčnost systému a úspěchy ba i mnou přehlížené vedlejší účinky:) Díky za prozření.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-03-07 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: jsi těsně blízko:-D

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-03-07 10:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je jasný, že mlčí, stydí se, že naletěli, když byli nešťastní a tím pádem se nechali snadno manipulovat. Dneska jim možná vůbec nedochází, proč se to stalo. Osobně jsem nikdy u léčitele nebyla, protože jsem měla hrůzu z toho, že by mi do energií sáhl někdo cizí a na semináři taky ne, protože mi to nestálo za ty prachy. Ale jednou jsem měla možnost začít se učit magii a patřit do jednoho polotajného spolku. Ze začátku mi to připadalo zajímavý, začala jsem se něco učit, ale pak jsem dostala návod na první rituál, který mě měl naučit se soustředit. Vyvolávala se tam nějaká božstva atd. zkrátka na tom bylo podezřelý úplně všechno. Bylo to strašně destruktivní. Moje intuice tehdy začala nekompromisně protestovat. Nebylo mi špatně, ale měla jsem špatný sny, byla jsem věčně nervózní, nemohla jsem se toho zbavit a prostě jsem pořád měla pocit, že něco není v pořádku. Když jsem si představila, jak to provádím, popadla mě nevysvětlitelná hrůza. Nikdy jsem se k tomu nepřinutila. Nedokázala jsem jít tak totálně proti své intuici. Tak jsem se omluvila, že to není pro mě a odešla. Nedrželi mě. Byla jsem vytipovaná jako žákyně na základě své intuice a kvůli tomu samému jsem odešla. Chápali, že to není pro všechny. A udělala jsem dobře, škoda, že spousta jiných lidí podobná varování neposlouchá. Co se týká mojí energie, vyhýbám se extrémům. Když člověk jde s konstruktivní vibrací do extrému, nerozumí si s lidmi, je mu neustále špatně, protože se pohybuje po místech s wifi a podobnými věcmi a nevyspí se. Mám spíš problém, že mám energie málo, protože mi ji lidi hned vysajou. Takže když jí nemám tolik, aby je to provokovalo, nemají si co vzít. Každé setkání s větším množstvím konstruktivní energie je pro mě jako kouzlo, nádherný zážitek, ze kterého žiju ještě několik dní. Mám takové normální vibrace bez extrému, nebo si to aspoň myslím, ale že by mi bylo při přísunu energie zle, si neumím představit.

Ikona diskutujiciho BED 2018-03-07 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na povrch vypláva to, čo máš skryté vo vnútri. V kritických úzkostných okamihoch je dobré stretnúť pomocnú ruku. V kritických okamihoch aj konečne začneme riešiť samých seba – to čo sme potláčali, niekedy aj nevedome, a je na nás, aby sme s očistou začali.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-07 12:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Veřejně nikoho jmenovat nebudu

Ikona diskutujiciho Verča 2018-03-07 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: jo – to je jasný :-D !

Ikona diskutujiciho hanka 2018-03-07 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyto články se mi moc líbí, jsou nesmírně užitečné a důležité, měli by si je přečíst hlavně ti kdo se věnují různým alternativním metodám… a zamyslet se jestli to náááhodou není jejich případ.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-03-07 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: já jsem na tom s energií a strategií podobně. Teďka žiju takovým "kompromisem", dělá mi například neskutečně dobře příroda a kdykoli můžu, jezdím si dobíjet baterky na moje oblíbená místa. Kdybych mohla, tak se tam přestěhuju. Ale to bych zase nemohla dělat a rozvíjet to, co dělám teď, k čemuž potřebuju město, musím zkousnout že chodím do míst kde je wifi a že se setkávám s lidmi až přespříliš. Je to holt něco za něco. Řeším to aspoň nějakými pomůckami, očistami. Přes to všechno mám život, o jakém kdekdo sní, a za to jsem vděčná. Vždycky si říkám, že až budu stará babka tak se přestěhuju na venkov a bude mi hej 🙂

Ikona diskutujiciho Gray 2018-03-08 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Reiki nebude fungovat tak jak slibuje už jen proto, že s duchovními dary se vážně obchodovat nedá. Málem jsem šla před lety na zasvěcení ale přestala jsem z toho mít dobrý pocit a hned nato Aluš začala psát první zmínky. Přeložila jsem si to jako znamení a dobře jsem udělala, pokud někoho ať už člověka zvíře rostlinu máš skutečně rád a chceš mu pomoci, léčivá energie tebou začne proudit sama od sebe, lidé kteří tohle dokáží bezpodmínečně u kohokoliv už mají v sobě nějaké kvality a kapacitu které jim to umožňují ale rozhodně se k tomu nedopracovali víkendovým rychlokurzem. A hrát si v dnešní době na léčitele může být také dost nebezpečné, protože si na sebe dotyčná osoba většinou natahá problémy druhých, jeden šaman o tom napsal hezké povídání – kdykoliv v mládí někoho léčil, druhému se ulevilo ale on sám okamžitě fyzicky pocítil veškeré obtíže které tak usilovně odstraňoval. Trvalo než mu došlo, že léčil z nesprávného záměru plynoucího z vyvyšujícího se ega a musel změnit přístup. Úskalí prostě je, že i když to myslíš skutečně dobře, nemusíš mít dostatečnou introspekci abys viděl případné vlastní postranní motivy. A v neposlední řadě i když je někdo skutečný léčitel, může pomoci jen krátkodobě, protože žádné přiložení rukou nebo posílání energie nikdy nevyřeší příčinu kvůli které nemoc vznikla. Jak říká jedno přísloví, tím že dáš hladovému rybu ho nasytíš na den ale naučíš-li ho rybařit… :-) Nemoci jsou zcela osobní lekce a člověk se za ně nemůže jen tak vzdát odpovědnosti tím, že někomu pošle šek. Pro mne je léčitel osoba, která druhému pomůže pomoci si sám a má to trvalý výsledek.

Ikona diskutujiciho octomaník 2018-03-08 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Super příspěvek, který mi připomněl film bláznivá runway……

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-08 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ….. to máš pak stejný jako s doktorem: ,,napiš mi na to prášky kámo, abych se mohl dál huntovat bezbolestně."

Ikona diskutujiciho octomaník 2018-03-08 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: smazat – nevhodné nechat v diskuzi

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-09 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  divil by ses, kolik doplňků spolykám já a taky se cítím líp :D a proč chceš mazat takovž komentář, když to je známá věc? placebo funguje, hlavně že je babča spokojená.

Ikona diskutujiciho octomaník 2018-03-09 17:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:napadla mě nevhodnost…..ty polykáš doplňky a já na sobě dělám experimenty…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-03-09 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  Já experimentuju taky furt, to není nic zvláštního, jak jinak se chceš naučit nové věci?

Ikona diskutujiciho octomaník 2018-03-09 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:jsou různé druhy experimentů

Ikona diskutujiciho Gray 2018-03-10 07:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono inkarnovat se dnes na planetu Zemi je jeden velký experiment sám o sobě. :D

Ikona diskutujiciho Marty 2018-03-17 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nečekal bych že i sem se bude hodit legendární citát Ivana Hlinky: "Hlavně se z toho neposrat." :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek