Cvičení na posílení myšlenkové energie nezávislosti

3.2.2010 v Bytosti 0

Provádíme, když máme pocit, že nám v životě chybí směr, nebo činíme důležitý krok pro svůj život a vytváříme si vlastní identitu. Provádíme ráno po dobu 10 – 15 minut alespoň 3 týdny.

Pohodlně se posaď a zavři oči.Soustřeď se na pupek a přitom vnímej energii nezávislosti, která je všudypřítomná, jak se vlévá pupkem do tvého těla a naplňuje tě teplem, silným pocitem moci a rozhodnosti. Jak do tebe tato energie proudí, nasměruj ji do svého srdce, potom do hrudníku, a dál vzhůru do tvého čela, doprostřed vrchní části hlavy a zase zpátky páteří dolů, obratel po obratli, dokud se nedostaneš do slabin, odkud bude proudit do paží a rukou a do nohou a chodidel. Tvé tělo ožívá myšlenkou nezávislosti.

Zopakuj toto proudění myšlenkové energie 5x. Pak sleduj, jak energie vychází z tvého těla do emočního a fyzického světa a vytváří příležitosti pro nezávislost a úspěch.

Další Andělé – ZDE

Zdroj: Tibetské umění pozitivního myšlení (Christopher Hansard)

Moudré myšlenky pro úspěšný život

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek