Ďalšie dievča umrelo po HPV vakcíne, no ministerka ju chce povinnú

15.6.2018 v Žena 19

Pamätám si ten moment, keď ma zaočkovali HPV vakcínou. Bola som mladá, vnímavá tínedžerka. Moja mama sa obávala, že sa čoskoro stanem sexuálne aktívnou, čo so sebou prináša aj riziko nakazenia sa HPV vírusmi. Tie môžu spôsobiť rakovinu krčka maternice.

Tak ako každá iná matka obávajúca sa o svoje dieťa, obrátila sa na lekára, ktorý odporučil podstúpiť očkovanie HPV vakcínou Gardasilom.

To bolo pred rokmi, keď ešte neexistovalo dosť informácií o tomto očkovaní a jeho možných závažných rizikách.

Hovorím vám to preto, lebo ak by som vtedy vedela o týchto rizikách, nikdy by som s ním nesúhlasila. A verím, že nie som jediná. Tisíce mladých dievčat a chlapcov na vlastnej koži pocítili hrozné vedľajšie účinky HPV vakcíny.

Napriek všetkej tej kontroverzii okolo očkovania proti rakovine krčka maternice a jeho dnes už známych rizikách (vrátane smrti), naďalej tisíce detí a tínedžerov ho v nevedomosti každoročne podstupujú.


Nedávno britský denník The Daily Mail publikoval článok o dievčati, ktoré umrelo v spánku krátko potom, ako ju zaočkovali HPV vakcínou. Článok spomína aj ďalšie množstvo mladých ľudí, ktorí ostali paralyzovaní či inak vážne poškodení po uvedenom očkovaní.

19 ročné dievča umrelo po HPV vakcíne

Sústreďme sa však na najčerstvejší prípad úmrtia 19 ročnej Jasmíny Soriatovej. Silné nežiadúce účinky sa u tejto študentky z Viedne objavili hneď po absolvovaní druhej dávky vakcíny.

Najprv sa objavili neurologické problémy, po pár týždňoch došlo k respiračnému zlyhávaniu a netrvalo dlho, až napokon skonala v spánku.

Forézny patológ, Dr. Johan Missliwetz, ktorý bol poverený súdom vykonať pitvu, skonštatoval, že príčinou úmrtia bola s najväčšou pravdepodobnosťou spomínaná HPV vakcína.

Po tom, čo Dr. Missliwetz ohlásil svoje zistenia úradom pre reguláciu liekov, začal dostávať časté telefonáty od vysokopostavených činiteľov medicínskeho establišmetnu. Ako uvádza, títo ľudia sa snažili zasiahnuť do jeho správy a žiadali ho, aby v nej prestal zmieňovať vakcíny.

Dr. Missliwetz bol z týchto udalosti riadne prekvapený. Pretým totiž vykonal tisíce pitiev a nikdy mu kvôli jeho záverom nevolalo toľko ľudí.

Po silnom tlaku vyvíjanom na jeho osobu sa napokon rozhodol odísť do predčasného dôchodku.

Ďalšie prípady vážneho poškodenia zdravia HPV vakcínou

Príbeh Jasmíny nie je jediný znepokojujúci prípad závažných vedľajších účinkov očkovania proti HPV vírusom.

16 ročné britské dievča, Rubby Shallomová, skončila v priebehu pár týždňoch po HPV vakcíne paralyzovaná v troch končatinách. Okrom toho ju postihli žalúdočné kŕče, nevoľnosti, bolesti hlavy a extrémna únava.

Po 2 rokoch napokon v ochrnutých nohách stratila všetok cit.

Jej lekári sa však zdráhajú potvrdiť, že kolaps jej zdravotného stavu súvisí s očkovaním a nepochopiteľne to zvaľujú na jej psychiku.

Iný mladý človek, tentoraz chlapec menom Colton, tiež utrpel extrémne poškodenia po HPV vakcíne keď mal len 13 rokov. Začalo sa to bolesťami v krku a napokon to u neho viedlo ku kompletnej paralýze.

Určite ste sa teraz pozastavili nad tým, že prečo sa chlapci očkujú proti rakovine krčka maternice. Pôvodne sa neočkovali, no neskôr sa toto očkovanie rozšírilo aj na nich.

Oficiálne zdôvodnenie je, aby neprenášali nákazu a predchádzalo sa genitálnym bradaviciam. Neoficiálnym dôvodom je to, že farmaceutické firmy chceli viac zarobiť a rozšírením očkovania aj na chlapcov sa im zdvojnásobil potenciálny trh pre ich vakcínu.

Tuto si môžete pozrieť video so spomínaným poškodeným chlapcom a jeho matkou, na ktorom rozprávajú o svojom srdcervúcom príbehu (v angličtine):

https://www.youtube.com/watch?v=CHYmb9Hwj4A

Britský denník The Independent publikoval článok, kde podrobne popísal príbehy 131 dievčat, ktoré utrpeli poškodenia zdravia v dôsledku HPV očkovania a ďalších 18 dievčat, ktoré sa denníku ozvali o týždeň neskôr po pôvodnom publikovaní článku.

Ako sa uvádza v spomínanom článku, množstvu mladých dievčat obrátilo očkovanie Gardasil vakcínou život totálne naruby.

Je nepochopiteľné, že napriek všetkým tým ľuďom, ktorí prehovorili, mnohí štátni úradníci pre oblasť verejného zdravia naďalej tvrdia, že HPV vakcína je bezpečná.

Mne sa však zdá, že je potrebné zobrať zdravie týchto tínedžerov do úvahy a prehodnotiť prístup k očkovaniu proti rakovine krčka maternice.

Ďalšie dôkazy o nebezpečnosti HPV vakcíny

Gardasil, známy aj pod názvom vakcína proti rakovine krčka maternice, sa podáva v troch dávkach v období 6 mesiacov. Má chrániť proti HPV vírusom, ktoré spôsobujú genitálne bradavice a časom tiež môžu viesť ku vzniku rakoviny na krčku maternice.

Ako uvádza Dr. Bernard Dalbergue, bývalý lekár, ktorý pracoval priamo u výrobcu vakcíny Gardasil, farmaceutickej spoločnosti Merck:

„Plný rozsah škandálu si málokto uvedomuje. Keď bola vakcína uvedená na trh, všetci vedeli, že je bezcenná. Diana Harperová bola prvá, ktorá na tento fakt upozornila, že sa jedná o obrovský podvod.

Predpokladám, že z Gardasilu sa stane najväčší medicínsky škandál všetkých dôb. Postupne sa nazhromaždí dostatok dôkazov, že vakcína nemá žiaden účinok na rakovinu, no zato ohromné množstvo vážnych nežiaducich účinkov.

Táto vakcína nemá žiadny iný význam, než len generovať zisky pre svojho výrobcu a distribútorov.

Gardasil je bezcenný, no za to extrémne drahý. A štátni úradníci to veľmi dobre vedia. Prípagy Guillain-Barré syndrómu, paralýzy dolných končatín, vakcínou vyvolaná skleróza multiplex či encefalitída, sú len jedny z jej vedľajších účinkov.“

Podľa Dr. Harperovej, ktorá sa podieľala na vývoji a testovaní Gardasilu, nie je táto vakcína ani účinná, ani bezpečná. Ako uvádza, dĺžka testovania nebola dostatočná na to, aby sa zistilo, či skutočne chráni pred rakovinou, keďže rakovina sa rozvíja niekoľko rokov.

Ďalej uvádza, že toto očkovanie o nič viac nezníži výskyt rakoviny krčka maternice, než obyčajné testovanie pomocou výterov.

Ako nebezpečná je v skutočnosti infekcia HPV vírusmi?

Zo všetkých žien nakazených HPV vírusmi sa 70% úplne samé vyliečia v priebehu prvého roka a 90% do dvoch rokov po infekcii.

Do predrakovinových lézií prerastie len zhruba 5 až 10% prípadov a z nich len približne 20% prerastie do karcinómov v priebehu ďalších 5 rokov. Čiže ide zhruba o 1 až 2% z pôvodne infikovaných žien. Je to pomerne pomalý proces od infekcie až k rakovine.

Pričom aj predrakovinové lézie je možné pomerne ľahko vyliečiť pomocou užívania vitamínov a doplnkov stravy. Podľa našich informácií, väčšina žien, ktoré postupovali podľa uvedených návodov, si dokázali úplne vyliečiť všetky predrakovinové zmeny na krčku maternice.

Vyhli sa tak konizácii – invazívnej procedúre, pri ktorej sa chirurgicky odstránia choré tkanivá z krčka maternice.

Dr. Harperová pokračuje a uvádza, že vakcíny proti HPV sú v podstate úplne zbytočné, nemajú žiaden prínos pre verejné zdravie a navyše nijako neznižujú výskyt rakoviny krčka maternice. Toto tvrdenie totiž ešte nikto nikdy nedokázal.

V USA patria vakcíny proti HPV medzi najviac nahlasované, čo do výskytu nežiadúcich účinkov. V podstate majú viac hlásení, než všetky ostatné vakcíny dohromady.

Prečo chce ministerka zdravotníctva Kalavská spraviť toto očkovanie povinné?

V posledných dňoch prebehla slovenskými médiami správa, že ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská zvažuje, že očkovanie proti HPV bude čoskoro buď povinné, alebo aspoň dobrovoľné, no plne hradené z verejného zdravotného poistenia.

Nedokážeme si toto počínanie ministerky vysvetliť…

V dobe, keď celý svet sa od tohto nebezpečného a neúčinného očkovania odvracia, ona chce ho na Slovensku zaviesť ako povinné.

Cena za jednu dávku je zhruba 100 Eur, pri 3 preočkovaniach je to 300 Eur na jedného pacienta. V jednom ročníku je na Slovensku zhruba 50 až 60 tisíc detí.

Ročne tak náklady budú predstavovať 15 až 18 miliónov Eur, o ktoré budú ochudobnené verejné zdroje. Na druhej strane o túto sumu si bezprácne prilepšia výrobca a distribútori vakcín. Navyše pod hrozbou pokuty, keďže má byť toto očkovanie povinné.

Zaťaženie verejných zdrojov však nie je jediný problém. Tým ďalším, oveľa väčším problémom budú desiatky, ak nie stovky trvale poškodených či dokonca zomretých detí.

Toto si chce zobrať pani ministerka na triko? Chce mať obrazne povedané „krv na svojich rukách“?

Nerozumieme jej motívom, či je to len neznalosť alebo sú za tým aj iné „vyššie“ záujmy, ktoré chcú toto prekonané očkovanie tak povediac „po funuse“ pretlačiť aj na Slovensko.

Výzva ministerke Kalavskej na zastavenie očkovania proti HPV

Týmto vás, pani ministerka, vyzývame, aby ste upustili od vášho zámeru zaviesť na Slovensku očkovanie proti HPV vírusom ako povinné.

Majte svedomie a nedovoľte, aby kvôli neexistujúcim prínosom tohto očkovania a obohateniu sa výrobcu vakcíny, došlo k trvalému a nezvratnému poškodzovaniu zdravia či zmareniu životov našich detí.

Nepripustite, aby sa Slovensko vybralo cestou, z ktorej sa zvyšok cesta odvracia.

Našich čitateľov zároveň vyzývame, aby sa pripojili k tejto výzve. Kontaktujte prosím pani ministerku a tlmočte jej svoje hlboké znepokojenie nad zámerom zaviesť na Slovensku povinné očkovanie proti HPV.

Tuto sú kontaktné údaje Ministerstva zdravotníctva SR, na ktoré môžete adresovať svoje výhrady:

Emaily: [email protected], [email protected], [email protected]

Telefóny: 02 / 593 73 111, 02 / 593 73 116

Je nanajvýš dôležité, aby sme pani ministerku primäli zastaviť toto očkovanie teraz, keď je ešte čas, pretože onedlho už môže byť neskoro.

Keď dôjde k prvým trvalým poškodeniam zdravia, či nebodaj úmrtiam našich detí, potom sa už škody nebudú dať napraviť. Preto vás prosíme, pridajte sa k nám a vyviňme spolu tlak verejnosti na pani ministerku.

zdroj: https://domacaliecba.sk/povinna-hpv-vakcina-umrtia/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-15 02:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-(  :-( To je k vzteku. Za sebe jsem fakt ráda, že jsem na tom kdysi nebyla. Jestli to bude v budoucnosti povinné i v ČR –

Ikona diskutujiciho :) 2018-06-15 05:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak tohle je fakt sileny…??

Ikona diskutujiciho Katie 2018-06-15 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všichni kolem mě davaly očkovat a nic se nestalo..holky maji zatim v pořádku. Já jsem nedávala,  přijde mi to k ničemu.

Ikona diskutujiciho Ela 2018-06-15 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem se v tomhle nenechala očkovat. Hlavně kvůli tomu jak moc to u ostatních mělonegativní vliv.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-06-15 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  každý věcný obsáhlý koment je zde vítaný

Ikona diskutujiciho Verča 2018-06-15 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znám hned několik lidí, co jim očkování zničilo skoro život – třeba můj kolega v práci má syna, kterému je 7let a rozum má na 3roky. do třech let byl úplně zdravý klučík, po očkování se u něj projevila epilepsie a těžký autismus..

Ikona diskutujiciho AHoJ Aluška 2018-06-15 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Normálny človek za žiadnu cenu nesmie dopustiť podávanie baktérii a vírusov do zdravého tela! Vlastne choroba sa ľuďom očkuje v tej vakcíne. Vedia to aj niektorí lekári:

Ikona diskutujiciho AHoJ Aluška 2018-06-16 00:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Moja stránka www.biblik.sk vznikla aj s cieľom eradikácie očkovania. Očkovanie je zločin, ktorý musí byť vykorenený a postavený na smetisko dejín a mimo zákon! Kľudne pôjdem aj proti všetkým lekárom. Niektorí lekári ma vyhodili z ordinácie. Niektorí ľudia ma chceli zbiť. Doktorom treba v očkovaní zdravých detí zabrániť, ide o zdravie a o život celej civilizácie! Poznám mnoho ľudí, ktorým očkovanie poškodilo zdravie. Kamarát má zo zdravého dieťaťa po očkovaní protí banálnym detským ochoreniam (Mumps, Osýpky, Ružienka) z dcéry autistu. Jednoducho keď decko začne po očkovaní 16 hodín jačať a nedá sa utíšiť, tak je to z tej vakcíny! Tie deti tak strašne plačú preto, lebo im z hliníka v tých vakcínach tak silno opuchne mozog, že ich to strašne bolí! Tieto strašné bolesti hlavy zažijú aj mnohí dospelí po tetanovke. Kamarát je dezorientovaný cvok po tetanovke. Opuchla mu ruka po očkovaní, rok mal teplotu a odvtedy je trochu mimo. Spomína si, že po očkovaní ho tak bolela hlava ako ešte nikdy! Aj môj druhý kamarát po tetanovke dostal celiakiu. A zase ďalšia kamarátka dostala celiakiu 6 mesiacov po očkovaní proti tetanu! Babkin vnuk upadol po očkovaní MMR do diabetickej kómy. Prevezený vrtuľníkom do nemocnice, kde zistil, že to sú po očkovaní bežné prípady! Ovtedy si musí pichať inzulín! MUDr. Hrabčak hovorí, že jedna MMR vakcína zničí až 50% Langerhansových ostovčekov. Dr. Wakefield prišiel na to, že každý autista má vírus osýpok v lymfatických uzlinách v tenkom čreve-za to ho chceli ukrižovať, musel odísť z Anglicka! A dnes dokonca aj zástancovia očkovania tvrdia, že sa človeku nikdy nesmie pichať kombinovaná vakcína! Ale malým deťom sa podáva ako prvá 6-kombinácia (Hexa) potom trojkombinácia (MMR) a až do trinástich rokov deti stále týmito vakcínami opakovane očkujú a očkujú! Takmer každá vakcína – to sú geneticky modifikované vírusy v náleve neurotoxického jedu hliníka! Vakcína – to je niečo odporné, vírusy do vakcín sa pestujú na myšacích mozgoch, na ľadvinách africkej zelenej opice a na zbytkoch tkanív z potratených detí. Obsahujú zbytky ľudskej a zvieracej DNA (Na príbalovom letáku od vakcín: "Očkovacia látka môže obsahovať stopové množstvá rekombinantného ľudského albumínu" – rekombinantný znamená geneticky modifikovaný) A toto má odvahu si niekto nechať pichnúť do tela? Čím viac sa očkuje, tým viac sú ľudia chorí! Tá choroba sa im očkuje! So zápalom pľúc skončil chlapec v nemocnici po očkovaní proti pneumokokom. Susedov syn ochorel na Mumps po očkovaní MMR. S ťažkou chrípkou skončilo dieťa v nemocnici, lebo ho mama nechala očkovať proti chrípke, odvtedy má astmu a býva niekoľko krát do roka chorá! Veď sa pozrite okolo seba čo narobí očkovanie, keď niekto chronicky ochorie, pýtajte sa: "Kedy si bol naposledy očkovaný?" Fakt je ten, že po očkovaní ostane málokto bez následkov, toto všetko sú skúsenosti ľudí z našeho mesta, ktoré som zaznamenal, urbote si vlastný výskum aj vy! Beda každému, kto nerozumie slovám Pána Ježiša Krista: "ZDRAVÍ NEPOTREBUJÚ LEKÁRA, ALE NEMOCNÍ." – to je Božia odpoveď na každé očkovanie!

Ikona diskutujiciho misa 2018-06-16 02:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Očkování se v dnešní době (za komunismu prý byly vakcíny jiné) rovná genocidě na dětech.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-06-16 07:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  já jsem dostala jednu tetanovku když mi bylo 15… ani jsem tam nešla z toho důvodu, prostě mi ji píchli, když jsem šla na preventivku která je povinná.. dvě hodiny mě tupě bolela celá ruka až k rameni, ale naštěstí jsem ji jinak snesla dobře…. těžké kovy detoxikuju dlouhodobě a preventivně, teď beru Antimetal od Joalisu. :-(

Ikona diskutujiciho Tina 2018-06-16 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: S některými názory ohledně očkování souhlasím, s některými ne, jsem názorově spíše mezi oběma skupinami. Na váš příspěvek však reagovat musím. Ano, vakcíny obsahují těžké kovy. Ale v tak minimálním množství, že i procházka po městě ve vás zanechá víc těžkých kovů než jedna vakcína.

Ikona diskutujiciho sirren 2018-06-16 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vy mně nejspíš budete umět vysvětlit, jak naočkování zbývajících cca 5% neočkovaných dětí zajistí kolektivní imunitu všech dětí a zároveň imunitu 99% neočkovaných dospělých (…to je taková blbost, že ta věta skoro ani nedává smysl).  Nebo případně aspoň jak je možné, že neočkované dítě nesmí do školky, aby nenakazilo ostatní očkované (proč se teda očkují, když je vakcína nechrání?), ale zároveň učitelky ve školce už naočkované být nemusí a zároveň se očkované děti můžou bez obav pohybovat mezi neočkovanými dospělými – jak venku, tak doma. Možná i víte, proč neočkované dítě musí chodit do školky jen a pouze poslední rok před nástupem do první třídy.

Ikona diskutujiciho Danny 2018-06-16 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Já jsem měla učitelku, které vnuk byl jako malý na očkování a má kvůli tomu autismus. Teď je mu kolem deseti let a mentálně je na úrovni čtyřletého děcka.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-17 02:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To mám stejně. Fuj. Až na to, že jsem těžké kovy detoxikovala naposled někde ve 14, měla bych zase začít. Preventivka v 15 mě též pěkně sra…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-06-17 08:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  ale těžké kovy ve městě ti nikdo neinjektuje přímo pod kůži… na binec venku má tvoje tělo imunitu a způsoby jak se ho zbavit. když to do tebe někdo píchne, je to něco úplně jiného a nedá se to absolutně porovnat.

Ikona diskutujiciho Renata 2018-06-18 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:ludia ako vy potrebuju zazit osobnu skkusenost, inak nepochopia zial….

Ikona diskutujiciho Dexter 2018-06-18 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže, článek je o HPV očkování, a video je o očokování obecně. Chceš generalizovat, že očkování jako takové škodí? Neblbni. Sám jsem dostal klasický očkování jako dítě a nemůžu říct, že by mi to uškodilo.

Ikona diskutujiciho AHoJ Aluška 2018-06-18 16:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

POZOR, TAKMER KAŽDÁ VAKCÍNA OBSAHUJE HLINÍK!!!!! Z vakcíny získa dieťa cca 1000x viac hliníka ako z akýchkoľvek iných zdrojov. Hliník nám pridávajú aj do vody, napríklad z jedla alebo vody sa však vstrebe iba 0,25% hliníka, z vakcíny sa vstrebe 100%!!!! (V ČR aj mnohých iných štátoch sa pridáva síran hlinitý do vody)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek