Děkovné dopisy čtenářů

16.8.2012 v Čtenáři 6

Po nějaké době si opět vyvěšuji na památku pár nejkrásnějších dopisů, které mi dorazily. Je pravda, že za poslední cca dva roky se moje potřeba hledat v nich sílu zmenšuje, protože už mé odhodlání podepírají také trochu jiné hodnoty a hlavně jejich směsice. Už jsou to i zkušenosti, výsledky a tvrdohlavost.

Nadšené odezvy čtenářů přesto považuji za součást toho nejhodnotnějšího, co mě inspiruje, těší a postrkuje pořád dál.

Takže ještě jednou moc děkuji za přízeň a za všechny krásné dopisy. Sice se jich většina na web nikdy nedostala, ale potěší mě každý s láskou napsaný. Tím si můžete být jistí.

Pusťte si k tomu Tchaikovského, ať máme četbu na úrovni 🙂

1. Abych pravdu řekla, tento e-mail, ačkoliv mne potěšil a dost dojal, probudil také hodně otázek o tom, jak se vidím já a jak mě asi vidí jiné lidé… na některé jsem si doteď neodpověděla.

Vážená a milá Alue!:-))

Snad se tento email dostane přímo k Vám, abyste si jej mohla přečíst.

Jmenuji se Z.B. a bydlím ve (cenzura). Jinak “su” původem také z Moravy, ze Šumperka, tak na Moraváky trochu trpím a něco hezkého mi svým původem i připomínají.;-)

Když jsem dostala od své přítelkyně letos v březnu tip na Vaše webovky, hned mě zaujaly něčím hluboce pravdivým a také Vaše krásná andělská tvář, ale úplně jsem je “neštudovala”. Pak se to nějak uleželo či co a vrátila jsem se k Vašim stránkám až opět nyní v polovině května a od té doby v nich listuji každý den…


Pokládám Vás a věřím sama tomu, že nejsem daleko od pravdy – že jste vysoce inteligentní a vysoce duchovně vyspělá Bytost, složená a pocházející z jiných energií a vibrací než my ostatní “běžní” pozemšťané, opravdu bytost z tzv. jiných světů, která se díky Boží vůli reinkarnovala ve správném čase zde na Zemi, ve smyslu..”že tento svět potřebuje své Spasitele”. A máte tady na Zemi svůj úkol, o kterém jistě dobře víte – “reálně přivést, co nejvíce lidí bude možné, k duchovním záležitostem a u některých – alespoň k jejich zájmu o duchovno a u té další skupiny, aby lidé hlubokou vesmírnou moudrost, kterou jim předáváte, dokázali používat pro dobro a užitek svůj a vůbec celé planety.” Tak to cítím a svěřuji se Vám s tím. Jsem velmi vděčná, jak je Bůh prozřetelný a díky také Vám, Alue, že jste zde a za to, jaká jste a co všechno děláte pro druhé (nesobecky ze své podstaty, to jsem si jistá). Šíříte (kvalitně a srozumitelně) nejhlubší vesmírné moudrosti a přivádíte spoustu lidí k Poznání a Pravdě. A navíc pro své poslání tady – jste silná, vůdčí osobnost, výborně komunikačně nadaná, protože na této Zemi je i spousty zla, tak abyste dokázala s nadhledem čelit protivenstvím a také jste otevřená a velice přátelská ke svým přátelům, abyste se necítila ve své “jinakosti” sama. Geniální kombinace Vašich povahových vlastností od Boha.

Dále jsem Vám chtěla říct, že už jen z Vašich stránek, cítím krásnou, přímo kosmickou energii, která mně osobně, dělá velice dobře. Kdybyste se jednou rozhodla prodávat i své obrázky či amulety Vámi vyrobené, které by měly otisk Vaší energie, věřte, že by šly “na dračku”, protože ve Vás je krásná energie – čistá, laskavá, láskyplná, to prostě v sobě máte. Objednávám si tímto emailem u Vás 1 výtisk Vaší knihy, (která jistě není Vaší poslední knihou) a chtěla jsem Vás požádat, zda byste mi ji mohla alespoň podepsat (věnování nemusí být), právě pro tu krásnou energii z Vás.

Milá Aluško, toto jsem Vám měla potřebu napsat, protože jsem osobně vděčná Bohu i Vám, že tady jste a za to, jaká jste a přeji Vám ze srdce hodně, hodně sil na Vaší životní cestě zde, abyste zažila i nějaké to krásné, pozemské štěstí, třeba v podobě partnera, který bude stejných “vibrací a vlnění” jako jste Vy (s jiným byste Vy ani nevydržela). A je nás hodně takových lidí, kteří Vám “držíme pěsti”, stojíme při Vaší vesmírné i pozemské Pravdě a dovolím si říct, že i rozumíme tomu, co a o čem píšete. Ano, jste fenomén a ještě budete! A ještě o Vás hodně uslyšíme a snad i uvidíme. Myslím si, že to, co děláte Vy a co šíříte ze své podstaty, to by prostě “běžný pozemšťan” a obzvlášť ne, ve Vašem relativně nízkém biologickém věku, prostě “nedal”. Věřím, Alue, že Vás Pán Bůh – Vesmírné Síly dál povedou ve Vašem poslání, ať do hloubky (i když té jste nám předala již dost) či do “šířky”.

Jste opravdu výjiměčná. A já Vám přeji, ať jste i ve své výjímečnosti šťastná!!!

S úctou a láskou Vaše čtenářka, (která se bude opakovaně a ještě hóódně dlouho na Vaše stránky vracet a čerpat z nich) Zuzana Burešová.

P.S. Platba za knížku, bude na Vašem účtu ode mě, o něco vyšší..

P.S.2 Zasílám Vám dvě obrázkové prezentace (z přírody), které jsem našla ve svém PC, a které by se Vám mohly líbit.

2. Jsem ráda, že pořád chodí spokojené reakce na ten návod s růží. I mně hodně pomohl a to celkem dvakrát. Jednou kvůli ochraně a podruhé mi pomohl ukázat pravdu, kterou jsem se bála vidět. – Takže ho moc doporučuji.

Aluš, velmi ti děkuji že ses s námi podělila o ochranu pomocí růže a fotky
Je to fakt účinné. Povedlo se mi chránit před “letitým” vysáváním energie od jisté osoby.
Zkoušel jsem různé způsoby a všechny “nic moc” až ta s fotkou mi sedí. Úleva přišla takřta
okamžitě.
Ještě jednou velký dík za to že ses s námi podělila a taky za nádherné stránečky.
Jirka

Speciálně:

Také mi došel dopis, který sice na web nepřijde, ale byl opravdu VELICE krásný, psaný v lese rukou a naskenovaný.

Co ale rozhodně vyvěsím, tak je roztomilá kresbička na úplném konci. – Nemůžu za to, miluju kresbičky všeho druhu a vůbec jakýkoliv kreativní počin, do kterého se někdo pustí s radostí:

Rozkošné, že? – A to jste ani nečetli ten dopis 🙂

3. Tohle si získalo moje srdce…. Opravdu. Autora zřejmě neznám, ale dostal mě.

Ahoj Aluško,
vím, že toho máš asi mnoho, nemám k Tobě žádné konkrétní otázky i když vím, že kdyby se mi kterákoliv naskytla, tak mi na ní dokážeš bez problému z Tvého hlediska rozumně a od srdce krásně odpověď. Kolikrát už hodně nezbývalo abych ti napsal, nejdříve proto, protože jsi se mi jeden čas častokráte zjevovala ve snech a vždy to byl takový ten “krásný, příjemný, nepopsatelný” sen (zážitek) a tak živý, kdy jsem se probudil s úsměvem od ucha k uchu a přemýšlel nad tím dlouhé hodiny a hodiny. Pak jsem měl vždy nutkání ti napsat, jako by mě k tomu něco vedlo. Vždy z toho sešlo – hlavně kvůli tomu, že vím, že máš mraky práce a jsou určitě důležitější maily (případy), které musíš řešit, odpovídat na ně a lidem hlavně pomáhají v jejich životní cestě. Nu což…, teď jsem se odhodlal. Účelem tohoto psaní není popisování všech těch krásných emocí, které k tobě cítím a to i za těch podmínek, že jsem tě nikdy nepotkal. Jsem jen jeden z tvých X tícíců návštěvníků, který si tvé stránky pravidelně čtou a dávají mu tu nejkrásnější chuť do života. Navštěvuji tvé stránky odhadem 2,5 roku a to každý den… – chci ti prostřednictvím tohoto psaní hlavně poděkovat, abys věděla (o čemž nepochybuji, že víš :-)) , že tvá práce je opravdu bravurní a já si toho z celého mého srdíčka STRAŠNĚ MOC VÁŽÍM !
Svůj život mám opravdu rád, miluju ho a jsem štastný za každý den, který můžu v radosti prožívat. Mám jediné trápení…
Věcmi mezi nebem a zemí se zabývám dlouho a je mi upřímně smutno, že za tu dobu jsem v mém okolí nepotkal nikoho, kdo by alespoň z části pochopil mé vnímání, pohled na věci trochu z jiného úhlu pohledu nebo tak podobně (snad víš co tím myslím). Nechci tě příliš zdržovat, ale příklad : Mému téměř nejlepšímu přiteli se před týdnem zabila mamina při autonehodě, dnes když byl opravdu na dně a já u něho už několik dní po sobě spal, aby nebyl o samotě a přišel na jiné myšlenky, jsem se rozhodl, že se mu pokusím ukázat úhel pohledu trochu z jiné stránky… Začel jsem mu vyprávět o tom, že mamina je stále s ním a ať není smutný, že se spolu stejně zas setkají a že jeho mamina se určitě hrozně trápí kvůli tomu, že on je smutný. Snažil jsem se ho ptát i trochu otázkami : Proč si myslíš, že moudří Indiáni smrt svého blízkého vždy oslavovali… ? + Související záměrné matení lidí apod…
On po pravdě asi o těchto věcech nikdy neslyšel a podle jeho reakce si myslím, že ho to hodně vylekalo i když v průběhu pořád přitakával. Po mailu je to složité rozebírat, chci ti jen nastínit situaci. Po pravdě jsem opravdu smutný z toho, že po tolika letech nemám nikoho…, opravdu nikoho s kým bych si mohl osobně popovídat o věcech, které se mi denodenně honí hlavou a o které se zajímám 🙁 …
Rád bych tě třeba poznal osobně, i když z počátku jsem k lidem které neznám trochu ostražitý a dá se říct “né sám sebou” než daného člověka poznám víc blíže. – (to si v žádném případě neber osobně prosím).
Pokud jsi měla s mým slohem tolik trpělivosti a dočetla ho až sem, tak ti z celého srdce mnohokrád děkuji a jsem rád za to že vůbec jsi a děláš to co děláš. I když tě znám opravdu jen virtuálně, tak jsi mi opravdu (na základě tvých názorů a poznatků) ohromně blízko.
Možná to bude znít divně, ale mám tě moc rád!
Jirka

4. Jak vidíte, Sisyfovské video pořád lítá ve vzduchu 🙂

Milá Alue, nemám žádný dotaz, jen chci reagovat na video na Youtube. Vaše stránky jsme neznala a neznám, ještě nebyl čas je pořádně prohlédnout. Ale chci jen říct, že to video je úžasné. Pěkně jste jim to tam nandala. Zaslouží si to. Pochopte, jsou to lidé, kteří se potřebují za každou cenu nějak zviditelnit a ukazovat se. Když jsem viděla foto paní Noskové, …….. je mi z té paní zima, co dodat.

Vy si můžete na svých stránkách psát, co chcete a nikdo nemá právo to kritizovat, pokud se to totiž někomu nelíbí, tak ať tam nechodí. Sama nevím, jestli skřítkové a víly jsou, ale asi bych chtěla, aby byli. Jestli jsou, musí být něžní a krásní. Držím palce v boji proti blbcům, ignorantům a dalším jim podobným. Lidé by se nad sebou měli zamyslet a začít konečně tuto planetu chránit. Byla nám dána. Je to nádherný dar, kterého si nevážíme a jen jí ubližujeme a ničíme a ona nám to zle vrátí.

Můj koníček je focení a díky objektivu na makro zjišťuji tu nádheru hmyzu, květin a přírody vůbec. Jak můžu, jsem v lese, stromy jsou tu sice nemocné, ale statečně se drží. Bohužel jsme se dostali do stádia, kdy je všechno špatně, lidé myslí peněženkou a vše co má nějakou cenu ( né finanční) pro nás už nic neznamená – život, příroda, láska, zdraví.

Držím palce a posílám pozdrav z Prahy na krásnou Moravu.

Marcela

5. Reakce na Sisyfovská videa… moc pěkná 🙂

Ahoj Alue, každý deň pozorne čítam Tvoje stránky, niekedy cítim
nesmierny obdiv, inokedy sa dobre zasmejem, že nevinne vyzerajúca
slečna nonšalantne podráždi nervový systém mnohých ľudí,ktorí sa
rigidne držia svojho myslenia a konania, spokojne vyrovnane, velmi
slušne, trefne a dokonale ich zabije svojou argumentáciou a
poskytnutými faktami.Písomná forma jednoducho skvelá.
Prvé video ma zmiatlo bez ohľadu na to, že reagovať na Sizyfos bolo
opodstatnené, miatla ma jedovatosť, irónia, ktorú som vnímala z Tvojho
prejavu, z celého Tvojho zjavu vyžaruje čaro a láska a tak mi to k
Tebe vôbec nešlo.Tvár anjela, čaro osobnosti a čertica ak ju naštvú.
Tvoje druhé video sa mi páčilo, vôbec nemusíš korigovať, či opravovať
svoje vstupy, práve v tom bonuse si hovorila úžasne prirodzene a
spontánne a pôsobilo to dokonale. Každý človek má vlastný názor na to
ako si na neho zapôsobila, ale to je jeho problém a rovnako to bolo aj
u mňa …prvé video na mňa po pocitovej stránke pôsobilo zneisťujúco z
Tvojho prejavu a tak mi treba, urobila som si z Teba dokonalú bytosť,
ktorá by nemala mať negatívne pocity a reakcie, čo však nie je možné.
Si človek, ktorý má právo cítiť sa a prejavovať, tak ako to v ňom je.
Takže aj ja trochu popracujem na svojej tolerancii voči ostatným :)…

Prajem Ti veľa veľa úspechov, myslím si, že sa cesta nájde, aby si
mohla robiť ďalšie a ďalšie videovstupy a nie sama, veď ak bude záujem
aj téma, nie je až také nereálne, že sa zjavia ľudia, ktorí Ťa
odbremenia od týchto technických záležitostí.

Alue nie som sama, ktorá si naozaj cení, čo robíš. Robíš skvelú prácu
a ja som veľmi rada, že jestvuješ. Želám Ti veľa lásky, energie a
neutíchajúci elán vo všetkom do čoho sa pustíš.
Mili

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů” – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Durino 2012-08-16 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možno trošku mimo témy ale úryvok z knihy:Paramahamsa Nithyananda -Prirodzene osvietenie.

Ikona diskutujiciho xaxi 2012-08-16 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

moc hezký obrázek ptáčka 😉

Ikona diskutujiciho Lily 2012-08-16 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten obrázok je naozaj prekrásny

Ikona diskutujiciho Katka 2012-08-16 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

.. ale ten prvni, ten je proste nadherny!!!!!

Ikona diskutujiciho Jarda 2012-08-16 23:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samochvála"smrdí".

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-08-17 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jémine! Tchaikovský! Že by se nám Aluška dala na klasiku? 🙂 Má pěkné skladby, jednu jsem od něho dokonce hrála.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek