Detox proti rakovině: Jak „vyhladovět“ smrtící buňky? Zmanipulované ženy – oběti na „růžových pochodech“. Farmaceutický byznys dojí miliardy ze strachu a neznalosti. Desetidenní kůra. Kokosový ořech opět zasahuje

12.7.2015 v Léčba 6

Erika Hájková přináší další alternativní metodu, jak šetrně uzdravit vlastní tělo, aniž bychom je předhodili jako potravu supům z chemických koncernů a přináší nejen vědecky ověřenou studii, ale také konkrétní jednoduchý recept na ozdravnou kúru.

Na začátku června se Praha zase zaplní lidmi a stužkami. Bude to jako kdysi na Prvního máje – jen „mávátka“ nahradí růžové „obloučky“ a trička pochodujících – většinou nevědomých zmanipulovaných pěšáků rakovinného průmyslu. Bude se pochodovat „za zdravá prsa“ – což v překladu znamená: za peníze pro výrobce mamografických přístrojů a chemoterapeutik a provozovatele všech těch „mammacenter“ a podobných pracovišť. Nejde o nic jiného než o dobře organizovanou marketingovou akci rakovinného průmyslu, jíž budou nevědomky a dobrovolně dělat „křoví“ potenciální oběti. Nevědomost sice hříchu nečiní – ale to neznamená, že nemůže stát život.

Dlouhodobě se snažíme upozorňovat, že s rakovinou i s mamografy se to má úplně jinak, než se mocní výrobci a propagátoři snaží ženám cynicky zafixovat do hlav plných obav. Obav přirozených. Rakovina je samozřejmě nebezpečná nemoc. Její příčiny i její léčba jsou však klasickým příkladem toho, že školská medicína nadělá často více škody, než užitku. I většina lékařů nepochybně věří, že s pacienty provádějí to nejlepší, co mohou. V lepším případě je to klasická „odbornická slepota“, co jim zabraňuje vidět skutečné důsledky vlastních činů. V horším případě jsou vědomou součástí byznysového řetězce.


Rakovinu lze léčit i předcházet jí – jenže jinak

Píšeme o tom znovu a znovu: Existuje mnoho alternativních, daleko šetrnějších a méně nebezpečných metod již ve fázi diagnostiky. Proti mammografům stojí například medicinální termografie či „obyčejné“ vyšetření prsu pohmatem.

A když už rakovina vypukne? I v tom případě existuje množství přírodních metod, často vědecky potvrzených, oficiální medicínou však obvykle prohlašovaných za „pavědecké“ (čti: nezajímavé pro farmaceutické koncerny). S jejich pomocí se lze úspěšně uzdravit i bez děsivých vedlejších účinků zabijáckých farmak. Miliony pacientů, kteří se nenechali změnit v trosky pomocí chemoterapie, jsou toho dokladem. Nejdůležitější ale jistě zůstává prevence.

V poslední době jsme opakovaně obsáhle psali o kokosovém oleji. „Všeléku“, který kromě jiného působí také proti rakovině. Již desetidenní kokosový detox může být jednou z cest ze životní krize, zvané rakovina. Princip, na němž funguje, objevil biolog Otto Wartburg a píše o něm – a návod přidává – americký lékař dr. David Jockers:

Dr. Jockers: Rakovina, aneb buňky hladové po cukru

Nejnovější výzkumy naznačují, že rakovina je metabolické onemocnění, charakterizované buněčnou mitochondriální respirační nedostatečností. (To znamená, že buněčné orgány, uzpůsobené k dýchání a produkci energie, zvané mitochondrie, nejsou u rakovinných buněk funkční.) Rakovinné buňky mohou žít pouze z glukózy a z fermentace aminokyselin. Někteří vědci proto navrhují rakovinné buňky „vyhladovět“ – neposkytnout jim glukózu, místo toho dodávat tělu nasycené mastné kyseliny, které tělo přemění na ketony. Tyto sloučeniny normální buňky umějí zpracovat na energii, rakovinné buňky to však nedokážou. Ideálním zdrojem ketonů je panenský kokosový olej, známý svou schopností zvyšovat imunitu.

Známý biolog zabývající se funkcí buněk, Otto Wartburg, zjistil, že rakovinné buňky mají změněný metabolismus a nejsou schopny produkovat energii normálním buněčným dýcháním. Takzvaný „Wartburgův efekt“ se zakládá na zjištění, že tyto buňky získávají veškerou energii procesem zpracování cukru, to jest glykolýzou. Jako vedlejší produkt vzniká velké množství kyseliny mléčné.

Mitochondriální poškození a genomická nestabilita

Mitochondrie mohou být poškozeny působením toxinů a virů přítomných v životním prostředí, nebo v důsledku chronických zánětů kdekoli v těle. V takových případech se může stát, že mitochondrie ztratí schopnost produkovat energii prostřednictvím buněčného dýchání. Nedostatečné buněčné dýchání pak vede ke změnám metabolismu a závislosti na glukóze a fermentaci aminokyselin jako alternativnímu zdroji energie. Tento proces má také za následek genomickou nestabilitu a vznik mutované DNA.

Normální buňky mají relativně nízkou úroveň glykolýzy (štěpení cukru). Mnohé studie ukázaly, že rakovinné buňky ztrácejí schopnost produkovat energii procesem aerobního metabolismu, dokonce i tehdy, když mají dostatečný přísun kyslíku. Tyto buňky uspokojují veškeré své energetické potřeby rychlým procesem glykolýzy. Rychle rostoucí druhy rakoviny mají glykolytický index až dvěstěkrát vyšší než buňky normálních tkání.

Rakovinné buňky potřebují cukr

Dr. Thomas Seyfried rozšířil teorii Otto Wartburga a prokázal, že rakovinné buňky si umějí vyrobit energii z glukózy a fermentací aminokyselin. Aby získaly dostatek cukru pro svůj metabolismus, uzpůsobí si i receptory inzulinu, takže jich mají desetkrát více než normální buňky. To jim umožňuje obrovskou rychlostí hltat glukózu a další živiny z krve.

Produktem metabolismu mastných kyselin jsou ketony, které normální buňky umějí zužitkovat, ale rakovinné buňky ne. Ketony jsou pro tělo úžasným zdrojem protizánětlivého „paliva“, které současně může odříznout rakovinné buňky od jejich zdroje výživy.

Ketony vyživují normální buňky a „vyhladovějí“ ty rakovinné

Výzkumy dr. Seyfrieda ukazují, že optimální hladina krevního cukru pro „vyhladovění“ rakovinných buněk je kolem 55-65 mg/dl, zatímco hladina ketonů by se měla pohybovat mezi 3mM a 7mM. Toho lze dosáhnout půstem a současným požíváním zdravých tuků bez jakýchkoli polysacharidů po dobu tří až deseti dnů. Rychle rostoucí, metastázující typy rakoviny vyžadují zachovat tento stav plných deset dní.

Kokosový olej obsahuje celou řadu nasycených mastných kyselin se středně dlouhým molekulárním řetězcem, které tělo velmi snadno dokáže zpracovat na energii. Je také bohatý na kyselinu laurovou, která zlepšuje imunitu a která se v těle přeměňuje na monolaurin.

Monolaurin vykazuje mimořádně silné antibiotické, anitvirové a antimykotické (fungicidní) vlastnosti. Na rozdíl od uměle vyrobených antibiotik a antivirotik tyto nasycené mastné kyseliny nepředstavují pro organismus žádné nebezpečí. To je obzvláště pozitivní, protože jedinci postižení rakovinou mívají zažívací trakt s nedostatkem „hodných“ bakterií, což přispívá ke vzniku chronického zánětu, který už sám o sobě může způsobit genomickou nestabilitu – a tedy další množství poškozených buněk a rychlejší šíření rakoviny.

Kokosový detox

Užívejte 2 polévkové lžíce kokosového oleje každé tři hodiny během dne (8 – 10 lžic denně).

Vypijte cca 4 litry čisté vody s přísadou antioxidačních extraktů (čerstvý citrón, kurkuma, chlorofyl, jablečný ocet, fermentované bylinné výtažky atd.)

Užívejte přírodní bylinná projímadla a probiotika, abyste zajistili správně vyprazdňování střev.

Zdroje zde, zde, zde a zde.

Dr. David Jockers je účastníkem systému Maximized Living a vlastníkem centra Exodus Health v Kennesaw ve státě Georgia. Specializuje se na výživu, funkční medicínu a korektivní chiropraxi, jimiž se snaží řešit skryté příčiny většiny zdravotních problémů.

Uvedený text představuje názor redakce a je materiálem, určeným k soukromému studiu čtenářů. V žádném případě nejde o léčbu či jakákoli doporučení, která podle zákonů České republiky může poskytovat pouze zdravotnický pracovník

zdroj: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/zdravi/1696-detox-proti-rakovine-jak-vyhladovet-smrtici-bunky-zmanipulovane-zeny-obeti-na-ruzovych-pochodech-farmaceuticky-byznys-doji-miliardy-ze-strachu-a-neznalosti-desetidenni-kura-kokosovy-orech-opet-zasahuje.htm

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-07-12 17:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si jen nedokážu představit, jaká bych měla používat přírodní byliná projímadla. Doufám jen, že to nebudou syrové kuličky z černého bezu. To totiž není nijak šetrné.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-07-12 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám tady něco trochu mimo téma. Toto video. Co si o něm myslíš?

Ikona diskutujiciho LadyGray 2015-07-13 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat, jestli můžu při této detoxikaci i normálně jíst (sýry), nebo zdravě (jen ovoce, zelenina a tak) nebo půstovat?

Ikona diskutujiciho Ivet 2015-07-14 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tedy znám kokosový olej jen na tělo a v pevném skupenství, ještě jsem nepotkala nějaký co by byl určený k jídlu. Kde se to dá koupit?

Ikona diskutujiciho Alue 2015-07-14 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Kokosový olej je kokosový olej. A ten má skupenství dané. Rozlišuje se jenom jeho kvalita podle původu, výrobce a zpracování. Takže pokud sis koupila kvalitní extra virgin, normálně ho dlabej lžičkou, žádná věda v tom není.

Ikona diskutujiciho Luz 2015-07-24 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ano, nejen na kosmetiku ale i k jídlu jich existují různé druhy. I přes internet se dají najít odkazy na obchody a značky a články o prospěšných účincích, i "ne-alternativní" zdroje o tom píšou, že je zdravý. Nevím kde v běžných obchodech, zatím jsem nehledala, ale kdybys nenašla v kamenných obchodech, tak online určitě.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek