Díla malíře Alfredo Rodriguez / prezentace ke stažení

26.8.2010 v Nezařazené 4

alue.cz

Alfredo Rodriguez je velmi nadaný malíř. Zobrazuje západní tématiku, hlavně indiány. Bílé lidi maluje také, hlavně na styl western v dobových šatech, hodně maluje děti.

Jeho obrazy jsou velmi krásně a do detailu propracované. Barvy neskutečně realisticky namíchané i nanesené, dokonalá hra stínů, i detaily na indiánském oblečení.

Doporučuji vám se na jeho díla podívat pro potěchu duše:

Stáhnout prezentaci ,,Alfredo Rodriguez” – TADY

linka

Jak stahovat z uloz.to?

Pokud jste ještě nikdy nepoužívali uloz.to, ani tam nemáte účet, nezoufejte. – V klidu si klikněte na odkaz, sjeďte trochu dolů na stránku, kde je červeně napsáno ,,FREE download” – Tedy stahování zdarma, bez přihlašování.

Do prázdného okénka opište text z obrázku (Pokud ho nemůžete přečíst, máte možnost obrázek změnit, která je hned pod ním.) – Klikněte na ,,Stáhnout FREE” a máte vyhrán.

(btw. Někdy je server přetížený takže nejede, v tom případě stačí počkat.)

Další soubory ke stažení – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho II|II 2010-08-26 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja jen…pokud chcete stahovat z uloz.to vice souboru najednou, otevrete si nasledujici okna s adresama: uloz.to, ulozto.sk, ulozto.net. Stranky jsou to stejne, ale z kazdeho okna muzete stahovat jeden soubor nezavisle. Tak hodne stesti pratele :o)

Ikona diskutujiciho Lagardere 2010-08-26 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je opravdu krásné.

Ikona diskutujiciho Riliaf 2010-08-26 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že kdybych ty samé výjevy vyfotil tak bych nepoznal rozdíl. opravdu……realistické.

Ikona diskutujiciho Lileas 2010-08-26 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je neskutečné. Nemám slov, to se prostě nedá vyjádřit. Je to nádhernější a dokonalejší než kdejaká fotografie, ty detaily, ten lesk ve vlasech, vlnění látky. Zírám a zírat nepřestanu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek