,,Noční strážce”

2.5.2007 v Zážitky 1

(2. května 2007)

To máte tak. Včera jsem byla celej den jako vyždímanej hadr, a tak jsem kus dne i prospala, což mělo vliv i na kvalitu mého spánku dneska v noci.
Zajímavé je, že ani moje máti dneska neměla klidnou noc… před usnutím nás políval mráz (což mám doteď a nemůžu se toho zbavit). Obou nám – těsně před usnutím – rupla skříň a pootevřela se. Tohle většinou dělá nábytek, když je v místnosti duch, nebo něco negativního… zajímavé ale je, že mě nechytl strach, takže to něco se mi nejevilo jako negativní.
Sny jsem měla krátké, protože mě pořád cosi budilo.

Takto jsem se probrala ze snu asi potřetí. Ale udělala jsem něo nepřirozeného. Jakoby instinktivně, nebo jakoby mě něco řídilo, ani jsem vůbec nepřemýšlela, rychle jsem otočila hlavu doleva a doširoka otevřela oči.
To, co jsem uviděla, bylo.. já nevim jak to říct… 🙂 … modrá postava. Něco modrýho u mě sedělo… mělo to podobu člověka. Vědělo o mě, ale nereagovalo to.
Ale neměla jsem možnost si to pořádně prohlédnout.. možná, kdybych byla úplně při vědomí a podívala se, co to je, určitě bych i rozpoznala jeho podobu.
Ale jak je člověk rozespalej, dělá kraviny. Mýmu mozečku tak nějak došlo, že tohle není moc normální a nelíbilo se mi to. Zavřela jsem oči, otočila hlavu na druhou stranu – asi jsem si říkala, že to zmizne. Ale pak jsem zase koukla vlevo… seděl u mě pořád.. už nebyl tak výraznej.. pomaličku dokonce mizel… asi proto, že jsem se začala probírat a přemýšlet.

Nevěnovala jsem tomu pozornost… dokonce mi i ,,něco” – možná andělé – řeklo, ať to neřeším, že to ráno probereme a ať jdu v klidu spát. Takže jsem se jen převalila a padla do spánku.

Ráno jsem si na to ani nevzpomněla. Denní rutina, chystání se do školy. Ale pak jsem si vzpomněla. Ptala jsem se andílků, co to bylo… ale nedostávala jsem odpověď. Pořád jsem čekala… a pak řekli: ,,Noční strážce”. To mi toho moc neřeklo… pořád vlastně pořádně nevím, co to bylo.. možná další andílek, co mě hlídal a ti moji mu říkají noční strážce… Vážně netuším. 🙂

Kdyby někdo věděl, ať napíše, rozvineme diskusi 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kubak 2007-07-12 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hodně mě zaujal tvůj příběh, jsi hrozně hodná slečna a máš sklony k okultizmu. Nevim jestli bych být tebou přijmul něco takového, ale rád bych si s Tebou popovídal, ale protože to nesmí vidět někdo jiný a je to jen a jen pro Tebe máš na výběr, buď se ozvy, nebo to nech plavat…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek