Dne 5. listopadu 2012 vznikl nový návštěvnostní rekord: 22 284 unikátních návštěvníků za den

20.11.2012 v Aluška.org 23

Milí čtenáři,

Velice vám děkuji za vaši přízeň, kterou mi dlouhodobě v takové veliké míře projevujete. Opravdu si toho vážím. Někdy přichází hodně těžké chvíle – které jsem si tento měsíc užila ve zvýšené míře, ale během nich si také člověk o to více uvědomuje zájem a podporu vás, stálých.

Vím, že aktuální rekord vznikl na popud mého zájmu o 21.12.2012, ale nikdy by nebyl, kdybyste ho nenasdíleli v takové míře všemi směry (hlavně přes facebook, co si budeme povídat).

Bylo to zvláštní: Článek se mi dostal do rukou v době mého odjezdu do zahraničí, odkud jsem se už málem nevrátila. Naštěstí konstruktivní síly vesmíru stály při mě, takže jsem po návratu a dvou prospaných dnech nakonec osudný článek stvořila.. a poté se strhla lavina.

Po pravdě řečeno, ten osudný text se mnou tehdy hodně pohnul. Jakoby mi něco s konečnou platností docvaklo a byla jsem pevně rozhodnutá, že vám ho taky předám. Takže při představě, že jsem tu možnost už nemusela dostat, se mi úplně ježí chlupy… Tehdy jsem si uvědomila, jak je všechno křehké. I život sám o sobě. A někdy si tak říkám, že možná někdo nechtěl, abych se po návratu rozepsala… Zkrátka nic není náhoda, ale nechci zbytečně zabíhat do podrobností, když už je to minulost a všechno je v pořádku.

Prakticky od 5.11. jsem permanentně na roztrhání. Postupně si zvykám na obrovský příliv nových návštěvníků a s nimi i na haldy dopisů, kterými se člověk chtě nechtě musí prokousat.

Tento statistický článek bude asi nejzajímavější ze všech za dobu existence této stránky, protože čísla za měsíc listopad jsou obrovská:

Tento graf ukazuje měsíční počet unikátních návštěvníků. Jak vidíte, předchozí dva měsíce jsou cca 61-69 000 měsíčně, to bylo velice dobré. Denní průměr se pohyboval okolo 2 500 návštěvníků. Aktuálně tato čísla ani trochu neplatí.

,,Radioaktivní“ článek o prosinci 2012 (který tohle všechno způsobil) vyšel už 2. listopadu a od té chvíle čísla vystřelila nahoru.

5. listopadu dosáhla na strop a teď pomaličku sleduji, kde se návštěvnost zastaví. Aktuálně se to dá těžko říct.

Toto číslo ukazuje, kolik lidí sdílelo první článek o 21.12.2012 přes facebook:

Více než 13 000 lidí!!! – A číslo se stále zvyšuje. Vždy když se k němu vracím, nepřestávám se divit.


Když se podívám na rozpis podle dnů:

Tak od 6. jsme pomalu klesali až k 11.

12. přišlo malé zvýšení a opět pomaličku klesáme. – Aktuálně se tedy pohybujeme na návštěvnosti cca 5000 lidí denně, což je samo o sobě hodně drtivé. Tolik dopisů jsem ještě v životě nedostávala. Chtěla jsem tento obrovský návštěvnostní úspěch oznámit přes video, ale jelikož je to časově hodně náročná záležitost a chybí mi čas, nakonec jsem se rozhodla pro článek. Navíc jsem čekala, kde se asi návštěvnost zarazí a co tedy bude nově můj standard.

Nepředpokládám, že bysme se vrátili zpět na 2500 denně, ale asi nezůstaneme na 5000. – Necháme se překvapit. Předevčírem to totiž zase začalo mírně stoupat, takže je to napínavé jako kšandy. Navíc zhledem k tomu kolik mi chodí dopisů a co je v nich napsané, to vypadá na mnoho lidí, kteří už zde zůstanou jako stálí. – Což je velmi dobré.

Budu k vám upřímná

Já z té návštěvnosti zezačátku neměla ani trošku radost. Opravdu, ani kapičku.

Za prvé jsem byla ještě roztřesená ze svého návratu do ČR, za druhé mě přivítalo asi 20 výhružkých dopisů za sebou, za třetí mi trvalo asi týden, než jsem konečně pochopila, o co všem těm lidem jde a proč tam pořád chodí, za čtvrté jsem vůbec nevěděla, co od toho mám čekat a co si o tom mám myslet.

První den, když jsem viděla u sebe 6000 lidí, jsem se zhrozila a můj šok dostoupil vrcholu právě na 5.listopadu.

Nebylo to vůbec jednoduché. Kromě výhružek, hrozných nadávek a nepředstavitelné haldy dopisů (komentáře nepočítám, ty už jsem pak vlastně ani nečetla, protože se to v takovém množství nedalo), jsem si připadala jako štvané zvíře. Chodí mi totiž ještě pořád maily s odkazy, kde o mně někdo něco píše na internetových stránkách. Často tam nadává, protože se bojí. – Nečtu to, většinou mi stačí vidět název odkazu a už vím co tam bude, takže ani neklikám.

Nechápu, proč mi to někdo vůbec posílá a nevím, co z toho kdo má… Jenomže POČET všech těch ,,článků“ byl další šok. A pak tu v diskuzi prosáklo, že se o tom mluvilo v televizi – další šok.

Nemám televizi, protože je to skříňka pro blbce, ale umím si docela představit, co tam asi zaznělo.

Takže než tohle všechno člověk promotal hlavou, než to všechno ustál, proklikal a rozdýchal, zabralo to hodně času a pak až jsem se konečně mohla radovat.

Po tom všem mi nakonec došlo, že to je vlastně úžasné. Takový husarský kousek, kdy člověk něco udělá a ono se to naprosto bláznivě vyvrbí, zatímco dotyčný jenom stojí, čučí, kroutí hlavou a neví co s tím má dělat.

Ještě jednou děkuji za přízeň, děkuji za sdílení článků, děkuji za váš zájem, i za některé velmi hodnotné dopisy.

Zdůrazňuji slovo NĚKTERÉ, nejsou to úplně všechny. Protože byli i tací, kteří se mě například ptali, jak mají připravit sunar pro svoje dítě … (nedělám si srandu)

Taky jsem dostala spoustu velmi krásných milostných dopisů. Sice elektronických, což není tak hezké jako na papíře, ale v dnešní moderní uspěchané době, odkud se vytracuje čas na romantiku, to opravdu potěší i mailem a je úplně jedno, že dotyčný člověk vás vůbec nezná (na web rozhodně ani jeden z nich nepůjde).

Chlapi, pište ženám víc romantické dopisy…

Je to krásné a je obrovská škoda, že už se to moc nedělá, protože nám to chybí.

Další veselý vedlejší projev tohoto návštěvnostního rekordu je zvýšený prodej knih, takže každý týden táhnu na poštu nacpané igelitky, mám pusu od ucha k uchu a ruce až na zem.

A to vlastně ještě vyčkávám, než vám ukážu to jedno veliké překvapení…. Už ho před vámi tajím několik měsíců a chystám ho 🙂 Chci to překvapení stihnout představit do konce tohoto měsíce, abych si to ještě trochu užila, než nastane ten diskutabilní konec prosince.

Já se na něho sice těším a jsem moc zvědavá, ale na druhou stranu mi to hrozně leze do nápadů…. Asi jako každému z nás. Prostě se mi to nehodí do mého časového harmonogramu, což je naprosto šílený paradox. Na jednu stranu se připravovat na prosinec, těšit se a na druhou stranu mrčet, že by se to mělo ještě o něco posunout.

Se seriálem budu pokračovat, mám toho ještě hodně a vyčkáme, co bude počítadlo dělat dál…

Kam dál:

– Otevřít rubriku: ,,Aluška.org: web a novinky“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.simira.cz/happy-sunshine

Komentáře

Ikona diskutujiciho Adelaine 2012-11-20 08:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen by mě zajímalo, co se s tvou návštěvností stane, až se nic v prosinci nestane, což je možné. Jestli sem lidé budou chodit aby ti nadávali apod, nebo nebudou protože ztratili důvěru.

Ikona diskutujiciho Myšák 2012-11-20 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu ?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-20 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: [2]: Nemusím dělat nic, protože nic nepředpovídám. Jenom nad tím spekuluji a snažím se hledat souvislosti. Myslím si, že v prosinci něco zásadního bude, ale je to moje domněnka.

Ikona diskutujiciho Luz 2012-11-20 09:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: [2]: Alue přece není zdaleka jediná, kdo o tomto píše, je to fenomén ezoteriky obecně už několik let.

Ikona diskutujiciho Petr Hynek 2012-11-20 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Přesně. Je to i můj názor. Není třeba víc dodávat. Jen díky za sdílení, protože zatímco zde se nezávisle sdílí, jinde se tomuto tématu vysmívají, což mne překvapuje. Ale každý je strůjcem svého osudu :-)

Ikona diskutujiciho spusy 2012-11-20 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trochu na vysvětlenou, ono to začíná do sebe i zapadat:

Ikona diskutujiciho Skřítek 2012-11-20 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: nejsi jediná, kdo cítí, že se něco stane. Ani si poslední dobou nedokážu představit, že by se nic nestalo 😉

Ikona diskutujiciho Maja 2012-11-20 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, negativní e-maily a vzkazy neřeš, nevypovídají nic o Tobě, ale o těch, co je píšou a to se Tě v podstatě vůbec netýká. Je škoda si tím zbytečně kazit den, nebo náladu. Tohle je Tvůj prostor a komu se tady něco nelíbí, chodit sem přece nemusí, komu se to tady líbí, ten přijde a odradit se stejně ničím nenechá. Vidíš, je nás dost…:-)

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2012-11-20 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Budou předpřipraveny články na 21.-23.12. nebo ne? 🙂

Ikona diskutujiciho Jana 2012-11-20 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Alu, šířit nepravdivé informace v dnešní době je velmi nezodpovědné. Když se nevyplní dané předpovědi a údajný přechod do 5D, nelze přece nad tím kývnout rukou a pokračovat dál jakoby nic. Je to především OBROVSKÁ KARMICKÁ ZODPOVĚDNOST a tím i zátěž.Ted je nejvyšší čas se rozhodnout pro správnou cestu. Přece kvantita zdrojů, předpovědí, neurčuje PRAVDU. Pravdu může mít i jen jediný zdroj informací.

Ikona diskutujiciho Ivalona 2012-11-20 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gratulujem, Alue. Prajem Ti veľa šťastia do života, si skvelý človek, ktorý mi veľa dal :-)

Ikona diskutujiciho Apoke 2012-11-20 15:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško JE MOC LIDÍ, KTEŘÍ TI FANDÍ!

Ikona diskutujiciho Maja 2012-11-20 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jejda… až teď se tak dívám, že už vlastně něco podobného jako já, napsalas sama ve svém komentáři – že když bude někdo psát něco negativního, pokud se v prosinci nic nestane, že bude vlastně psát jen sám o sobě…

Ikona diskutujiciho Alchemi 2012-11-20 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Tak upřímně… Alue nebere zodpovědnost za nikoho ani za nic. Ona (asi) koná ze svého nejlepšího přesvědčení a pokud to někdo psychicky nezvládne, nemůže dávat vinu jí. Všichni jsme tady na svou zodpovědnost. Asi by mě za tenhle názor mnoho lidí ukamenovalo, ale stejně si na něm stojím… Alue neovlivní, jak se k tomu postaví ostatní; je to o nich, ne o ní. Ona si může dávat na blog co chce, ne? Když sem napíše článek o tom, jak je fajn skákat z okna… Upřímně… Ani tehdy nenese žádnou zodpovědnost. Člověk má vlastní hlavu na uvažování. Stejné je to i s médiemi. Snaží se nás oblbovat, ale kdo na tu televizi kouká? Každý je tady sám za sebe…

Ikona diskutujiciho Weri 2012-11-20 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím překvapením vyznívá "těhotně", i když je to asi nepravděpodobné :D

Ikona diskutujiciho malé srdce 2012-11-20 20:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Já vás lidi moc nechápu. Pokud si pročtete všechny Aluščiny články na toto téma, zjistíte, že Alue nikdy nenapsala, že se to skutečně stane. Jen informovala o tom, že tu je nějaká pravděpodobná možnost, že se něco takového stát může. Proč ji neustále podsouváte něco, co nikdy nenapsala? Opět opakuji, Alue vždy psala o určité PRAVDĚPODOBNOSTI, která tu je a s kterou je dobré počítat.

Ikona diskutujiciho Adelaine 2012-11-20 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Když jsi byla člověk ve středověku, taky ti třeba tvrdili blbosti a ty jsi tomu věřila – všichni kolem tebe to přeci říkali, tolik "zdrojů". Nezpochybnuju tě, může se to stát je to pravděpodobnost, ale pokud ne.. Tak nevím.

Ikona diskutujiciho Nofret 2012-11-20 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Určitě se něco stane. Každý kdo se zajímá o ezoteriku, prostě "ví" že něco přijde. Pokuď není úplný mamlas. Cítíme to v srdci. Například jsem asi před týdnem chtěla provést takový malý rituálek na podpoření mého přání. Tu noc před tím se mi zdál sen o mém andílkovi. Říkal mi že mám počkat, a že se to určitě splní, ale až po Vánocích. Takže jestliže plánujete něco důležité, odložte to po svátcích (Pokuď to jde.), protože to bude tisíckrát lepší. 🙂

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-11-20 21:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, co se stalo v cizině? Úplně jsi mě vylekala. Nějaká autonehoda, napadení nebo únos? Až se z toho otřepeš, tak snad napíšeš článek. A s tím překvapením můžu jen hádat. Budeš mít dítě? Nebo máš nového chlapce? Nebo štěňátko :-)Každopádně gratulace k parádnímu nárustu čtenářů, hlavně těch stabilních.

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-21 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ehm… noo… Nebojte, bohužel mužský materiál je v mém okolí velmi málo kvalitní, takže žádné dítě :D

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-11-21 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, když ti udělili ten bludný balvan, tak tě taky trochu udělali známou. A tohle je jeden z důsledků. Ale to je dobře, protože si tvoje články o doporučeních o konci roku mohlo přečíst více lidí. Je to jak říkal TM, že vesmír zná jen jednu energii…

Ikona diskutujiciho Alue 2012-11-22 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: No, známá už jsem byla dávno před balvanem, jinak by mi ho nedali… Spíš na mě upozornili více skeptických osob… A to je rybníček mimo zaměření, takže se toho zase až tak moc nestalo.

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-11-23 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těším se na to překvapení… 🙂 co to zas bude? :))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek