Dobré ruce (depozitum pro opuštěné kočky) prosí o pomoc

10.6.2013 v Aluška.org 6

Milí čtenáři,

chcete dnes udělat dobrý skutek? – Co kdyby každý, pro si přečte tuto zprávu, poslal do kočičího depozita stokorunu, nebo dvě? Je to minimální symbolická částka, ale když se přidá korunka ke korunce, nadělá se s tím hodně muziky!


Dobrý den

jsme jediné velké oficiální depozitum, pro opuštěné kočičí bezdomovce na Vysočině, se sídlem Polná – Skrýšov, spadající pod občanské sdružení Dobré Ruce.

Naším posláním je zachraňovat, opuštěné, odhozené a nemocné kočičky a hledat jim nový lepší domov v milujících rodinách.
Naše organizace je neziskové občanské sdružení, které funguje hlavně díky darům soukromých osob a sponzorským darům.
Tímto emailem si dovolujeme vás poprosit o pomoc. Můžete-li, prosím pomozte alespoň trošičku, pomůžete tím strašně moc! Prosím, přepošlete tento email, vašim přátelům a známým, třeba alespoň jeden z nich by pomohl, alespoň jednoho nenechá osud opuštěných kočiček lhostejným.


Moc děkujeme

za všechny kočičky v útulku Polná – Skrýšov T.Homolková a E Janišková

Jakou hodnotu má STOKORUNA?

Pro ně může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí

Kočky kolem nás chodí tiše, potichoučku našlapují v přítmí. Vidí je jenom ten, kdo má srdce otevřené …..
Naším cílem je POMÁHAT, hledat domovy opuštěným, strádajícím kočkám, snížit počet

volně žijících koček (kastrační program) a nenechat je bez pomoci živořit v ulicích města. Ujímáme se všech, které odchytneme, nebo jsou nalezeny venku v těžkých podmínkách. Pečujeme o tolik koček, kolik zvládneme, uzdravujeme je, dáváme do pořádku a hledáme jim nové domovy. Fungujeme jako síť domácích depozit, (žádné klece a kotce!!!) které jsou rozmístěny nejen ve Zlíně, ale největší náhradní domov máme na Vysočině. Tady pomáháme kočkám především ze Žďáru nad Sázavou, Havlíčkova Brodu, Jihlavy a vlastně z celého kraje.

Žádnou kočku nenecháme venku bez pomoci.

Sdružení Dobré ruce je nezisková organizace, všichni pracujeme bez nároku na odměnu a ve svém volném čase. Proto bychom Vás tímto chtěli poprosit o podporu naší činnosti.
Budeme vděční za jakoukoliv pomoc a příspěvek (i stokoruna může znamenat rozdíl mezi životem a smrtí). Číslo našeho transparentního účtu je 2800326470/2010.

Kdybyste se rozhodli podpořit nás materiálně nákupem granulí, nebo steliva kočičky to vždy ocení.

Pokud se chcete blíže seznámit s naší činností, všechno ostatní o nás a o nalezených kočičkách najdete na www.dobreruce-zlin.cz nebo www.navysocine.cz.
Kontaktovat náš můžete na e-mail [email protected]

Kam dál:

– Otevřít rubriku ,,Oznámení” – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-06-10 06:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm, kdyby byl minimální příspěvek menší…

Ikona diskutujiciho Maki 2013-06-10 08:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chuděrky malé. Přispěji. Dala jsem už i na ZOO. Kdybych doma neměla už 2 kočky, nebo měla baráček, vzala bych si je hned domů :-(

Ikona diskutujiciho Antoinetta 2013-06-10 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je super článek, já jsem si zrovna před měsícem vzala kočičku z našeho kočičího útulku v OLomouci:-)A chystám se ještě na další, říkám si, však u nás je místa dost a mít jednu nebo dvě kočičky není zas až tak moc…

Ikona diskutujiciho Katka 2013-06-10 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,reaguji na Váš komentář minimální příspěvek přece není určen,může to být klidně i 20 kč,i za tyto peníze jde koupit na několik dní antibiotika pro malé kotě.Myslím,že kdyby každý poslal kačku,pomůžeme jim hodně moc.

Ikona diskutujiciho Renata 2013-06-11 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi to je jiná "síť" depozit, ale podobná jsou i Kočičí naděje. V podstatě jsem o něčem takovém nevěděla, dokud jsem nečetla knihu plnou příběhů o kočkách z kočičích depozit "To je kočka, napsala"… smutné i veselejší příběhy, jak to tak u toulavých a odkopnutých kočiček bývá. Podpora je dobrá jakákoliv, nedávno jsem si vydražila hrnečky na podporu kočičích depozit, běží to na facebooku.  Je mi líto, že nemám větší dům nebo zahradu nebo cokoliv, abych taky mohla být "depozitářka" a před všemi, kteří takhle vlastníma rukama zachraňují kočky pošramocené lidským zlem, fakt smekám….

Ikona diskutujiciho aneta 2020-10-29 08:48:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna od tohoto depozita jsme si vzali v uterý kocourka 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek