Dopisy čtenářů

8.8.2016 v Čtenáři 5

Velice děkuji za všechny krásné dopisy, kterými mě zahrnujete 🙂

Milá Aluško,
Chtěla bych ti říct, že ve škole jsme měli referát na osobu, která nás i jiné lidi inspiruje a pomáhá jim. Doufám že ti to nevadí, ale udělala sem ten referát o tobě a můžu říct, že i spolužáci, kteří se s takovými věcmi nesetkali valili bulvy a byli ticho jak myšky což je v naší třídě hotový zázrak.

Čekala sem nějaké hloupé narážky, ale nic. Učitelka byla moc nadšená a říkala, že takto má správný referát vypadat dostala sem díky tobě 1 podtrž. Po týdnu za mnou přišla kamarádka, že se teď na tvé stránky vrací a moc jí to baví číst, za co sem byla moc ráda a kdo ví, třeba není jediná, jelikož třičtvrtě třídy si tvé stránky napsalo do sešitu.

(zkráceno)

Děkuji za odpověď a přeji ti hezký den.

Kerol


Drahá Aluško,

chtěla bych Ti dnes poděkovat za všechno, co děláš pro druhé lidi, za všechno, co sdílíš, co jsi musela obětovat, za Tvoji odvahu jít jiným směrem a neuhýbat. Jsi velmi silná žena, vzor pro současné i budoucí generace, a to, že pokračuješ svojí cestou a z velké části ji sdílíš, pro mě a tisíce dalších lidí znamená velmi mnoho.

Vím, že to musí být velice časově i energeticky náročné, protože ne všichni chtějí otevřít oči a srdce a pochopit a kdo se tomu brání, bude Tě označovat za lhářku a podvodnici, i kdyby měl stovky důkazů o opaku.

Obdivuji Tvoji neskutečnou trpělivost. Prosím, nevzdávej to s námi.

Děkuji Ti,

D.

Ahoj Alue. 🙂

Sledujem tvoje stránky už niekoľko rokov, vlastne som s nimi tak trochu vyrastala. Keď som ťa prvýkrát našla, mala som asi 11-12 rokov.. no a teraz som už dospelá 😀 Pred pár rokmi som ti už písala nejaké emaily, radila som sa s tebou o komunikácii s anjelmi a o mojich prvých úspechoch.. myslím, že si niečo z toho aj uverejnila na webe:)

Vždy som si veľmi vážila tvoje názory a v mnohých veciach si mi otvorila oči. Cením si všetko, čo zdieľaš s ľuďmi, pretože mimo tvojho blogu som sa ešte skoro nikdy nestretla s človekom s podobnými postojmi k svetu a s takými vedomosťami.

Preto by som ti chcela poďakovať za to všetko, čo si ma nepriamo za tie roky naučila. Za to, čo šíriš si zaslúžiš obrovský obdiv každého jedného tvojho čitateľa. Ostatní snáď na to tiež časom prídu 🙂

Maj sa krásne:))

Simona

Milá Aluško,
chtěla bych ti poděkovat z celého srdce za to, co děláš pro lidi. Třeba to občas bereš jako nutnou práci, ale věř, že se vyplatí i kdyby pomohla jen pár lidem.

Já osobně tvoje stránky sleduji od svých 14 let, teď už každý den, a naštěstí jsem na ně narazila v tu nejvhodnější chvíli, kdy sem sama tápala a byla sem doslova znechucená životem. Tvé články mi ukázaly, že tu nejsme nikdy sami – každý máme svého anděla/anděly a okolo nás je mnohem víc bytostí. Už jen ten fakt mi velice pomohl. Díky tomu všemu jsem se zbavila hodně strachů, jsem víc vyrovnaná a vážím si teď o dost víc každého dne.

Píšu tento email hlavně z důvodu toho, že bez tebe bych nikdy nebyla takový člověk, jako sem dnes. A hlavně bych nebyla tam, kde jsem dnes. Chci ti moc poděkovat za to, že jsi mi ukázala směr. Dnes už vím, kudy by měla vést moje cesta. Díky tobě jsem se chopila možnosti, zahodila strach a veškeré negativní myšlenky a zkusila jsem přijímací zkoušky na konzervatoř do Prahy a opravdu se to vydařilo.
Ještě jednou ti moc děkuju, ani nevíš, jak moc jsem teď šťastná. 🙂

K.

Ahoj Aluško,

Mám pocit, že mí andělé jsou archandělé Haniel a Sandalfon. Poslední dobou, po přečtení Tvé knihy Svět za oponou, jsem začala vše vnímat trochu jinak. Začala jsem si uvědomovat, že není nic špatného chovat se jako malé dítě, když je mi 16. Akorát si víc hraju a jsem taková naivní. Má kamarádka mi to vyčítá, přičemž jsem na ní začala pozorovat, že její „dospělé“ chování , je spíše výborný herecký výkon, že se do toho tlačí. Všímám si zajímavých věcí. Například jsem si víc začala uvědomovat krásu přírody a její sílu. Slunečního i měsíčního svitu, větru, vůně a barvy rostlin a celkovou energii.

Vnímám jinak i své hmotné tělo. Začalo se mi dít něco nezvyklého. Když cokoliv dělám, ať už jím, piji, jdu na procházku apod. najednou vidím obrázek vnitřku svého těla. Jak v něm vše funguje.

Mám nasazenou biologickou léčbu…Humiru a Metoject na Crohnovu chorobu. Aplikuji si je obě jednou týdně. Při aplikaci jsem najednou viděla obrázek toho, jak mi „léčebná“ látka proudí přes stehno ( píchám si je do stehen) do celého těla a nějakým způsobem paralyzuje všechny buňky mého těla. Poté jsem viděla, jak zbytky léku proudí do jater, kterým se to moc nelíbí-přeci jen tento typ biologické léčby sice pomáhá, ale zdravé to taky úplně není. Je možné , že opravdu cítím svoje tělo a to co se s ním děje uvnitř ?

Začala jsem si se svými anděly povídat . Akorát se mi pořád neukazuje jejich tvář. Cítím jen jejich bezpodmínečně milující energii, a jejich barvy. Od přečtení Tvé knihy jsem se velmi začala kamarádit s jednou úžasnou bytostí. Jmenuje se Hanka a trochu mi připomíná vztah mezi Lenkou a Eliškou z Tvé knihy. Můžu si s ní povídat o všem nadpřirozeném a před ní se cítím sama sebou. Vím, že mě pochopí. Je na velmi podobné vibraci.

Lidé, které jsem dříve moc nemusela, mě nechávají být více v klidu. Chovají se ke mně více vlídněji a přátelsky. Jak říká Hanka ,,Lidé se nebojí své temné stránky, ale spíše té světlé“. Tak to mám taky, ale postupně se mi daří můj strach eliminovat a začínám se cítit lépe.

Ve škole jsem na sebe vždy moc tvrdá kvůli známkám aj., ale vždy si připomenu Lenku a je mi lépe. Svět za oponou je velmi čtivě napsaná kniha a zhltla jsem ji během dvou dnů. Chystám se přečíst si i tvou druhou knihu. Jsem moc zvědavá.

Aluško rozhodně ve svém poslání pokračuj. Moc mě inspiruješ a je pravda, že když mi je nejhůř, juknu na tvůj blog a je mi lépe.

Máš velký dar pomáhat druhým.

Děkuji Ti 🙂

Ahoj Alue,

Tvůj blog čtu již delší dobu a často se k němu vracím. Nejvíce oceňuji seriál Kurs sebelásky. Čtu ho již poněkolikáté a dovoluji si tvrdit, že to je jeden z hlavním faktorů, který mi pomohl vzepřít se domácímu násilí až skoro zabitím a dal mi sílu bojovat. Přeji Ti mnoho dalších úspěchů, štěstí a prosím nepřestávej psát.

S pozdravem Eva

Dobrý den, Aluško.

Nemám na Vás žádný dotaz, jen bych Vám chtěla moc poděkovat za nás všechny, kteří na Vaše stránky chodíme.

Seznámila jsem s nimi i moji skoro 16-ti letou dceru a dá se říct, že mi ji v podstatě pomáháte vychovávat, i když teď už to není o výchově, samozřejmě, ona už vychovaná je 🙂

Ale já se s Vámi opravdu hodně ztotožňuju, vím od Vás spoustu užitečných informací, ale nejen to. Mně se moc líbí právě ta Vaše – jak sama říkáte – ,,nemodernost“, já si toho na Vás moc vážím!

Obzvlášť ve Vašem věku je to vzácnost mít tak srovnané hodnoty. Mně to trvalo mnohem déle, ale teď jsem na tom hodně podobně, snažím se žít co nejjednodušeji, mám starý telefon, snažím se žít ekologicky, kupuji přírodní kosmetiku a ekodrogerii atd. A díky Vám si konečně připadám normální, protože od mládí mi všichni říkali, že jsem trochu divná 🙂

Nedávno Vám dcera i psala dotaz do poradny, tak jsem byla moc ráda, když od Vás dostala odpověď.

Jediné, co mě mrzí, že jsme si obě asi pozdě přečetly o tom, jak se geneticky otiskne první partner a celkově o té sexuální zdrženlivosti.

Ale aspoň máme stejný názor (i díky Vám) na hormonální antikoncepci.

Určitě si koupím Vaši novou třetí knížku, už se moc těším, až ji dopíšete. A taky bych Vám chtěla poslat opravdu výborný čistý med od mého tatínka včelaře. Mohla by jste mi poslat adresu?

Mějte se moc krásně 🙂

Olča

Komentáře

Ikona diskutujiciho Marie 2016-08-08 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je hezký dopis!!!!!

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-08-08 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné 🙂 vidíš Alue kolika lidem na tobě zálež?? Nikdy na nic nebudeš sama 🙂

Ikona diskutujiciho df 2016-08-09 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Aluščiny stránky jsem přišel v souvislosti s energiemi Bovis. Už od roku 2006 jsem postupně začal odkládat kovové předměty které uzavíraly kruh (závit na krátko). To jsem ještě nevěděl proč to dělám, ale vždy se mi ulevilo. Jako poslední šla stříbrná náušnice z ucha a to bylo někdy únor 2014 a já objevil její stránky. Nejdřív jsem si říkal "nějaké holčenčí stránky" co mi to tak asi může dát. Článek jsem přečetl a pak další a další… Dnes si přečtu článek i o kosmetice třebas :-). Je moc fajn, že jsi a pokračuj prosím v tom co děláš. Děkuji Ti.

Ikona diskutujiciho Nikča 2016-08-10 10:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Drazí lidé, ráda bych Vám připomněla, že jsme se narodili na této Zemi se svobodnou vůlí, a proto mě upřímně velmi mrzí to, že LIDSTVO jako takové se nechalo a nechává ovládnout lidmi, kteří se nazývají VLÁDOU, ale není to jen VLÁDA jsou to např. Média, Rádio, Televize, Filmy, Náboženství, Hudební průmysl, Životní styl atd…

Ikona diskutujiciho BE 2016-08-13 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Nikolina, napísala si pravdu, ďakujem Ti. I ten návod je v pohode, lenže ľudstvo je  l e n i v é.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek