DOPORUČUJI: Rozhovor s Milanem Heinem – VYNÁLEZCE, KTERÝ NEMÁ MOBIL

19.3.2014 v Prevence 66

Milan Hein byl elektronik ve strakonické nemocnici. Od revoluce je na volné noze a vynalézá přístroje navracející zdraví. Nejvíc podle něj škodí wifi a mobily. Je autorem dvou desítek vynálezů z oblasti elektroniky. Byl vývojovým pracovníkem několika českých, rakouských a amerických firem. Milan Hein má cenu nejlepšího vynálezce ve zdravotnictví z roku 1985.

Co říkáte na zprávy o konci světa?
Z hlediska energetických poměrů v prostoru, které se dají odečíst, k nějakým změnám dojde. Katastrofy, o kterých se mluví, jsou nesmysl.

Na čem právě děláte?
Léta dělám na přístrojích pro medicínu. Teď na těch, které umí potlačovat infekce.

Na jakém principu jsou založené?
Abych to vysvětlil, musím začít trochu zeširoka. Jako první člověk na světě jsem změřil biopole. V laboratoři ve zkumavce.

Jsem laik, přibližte mi, co je biopole.
Je to pole jakési energie kolem člověka. A já dokážu změřit, co je kolem nás. Tím jsem překročil znalosti fyziky, protože moje měřidla ukazují něco, co fyzika nedokáže vysvětlit. Výsledky jsou na mých webových stránkách (http://www.milanhein.cz) a zatím je nikdo nepopřel.

Co umí vaše přístroje?
Na základě znalostí, které mám, dokážu s jejich pomocí zlikvidovat infekce a třeba i viry, což medicína nedokáže. Teď mám prokázanou účinnost na vir, který způsobuje rakovinu děložního čípku.

V biopoli jsou patrné nemoci? To musí být fenomenální.
Nejen patrné, ony se dají i zlikvidovat. Ve vteřinách. Jsou možnosti, o kterých medicína netuší.

S biopolem souvisejí i další vaše objevy. Asi proto nemáte mobil, že?
Je to tak. Protože o principech a vlastnostech biopole něco vím. Mobil a wifi modemy kolem sebe šíří elektromagnetické pole o vysoké frekvenci, která rezonuje s biopolem člověka a rozrušuje ho. Tím dochází k poškozování zdraví.


Kolem mobilu ale není nic vidět. Je to jako s elektřinou?
Mobil je vysílačka, a pokud změřím třeba pole homeopatika, tak po záření mobilu je menší, a to zapíše měřicí přístroj. Známý výsměch: „Ty jsi blázen, to nic nedělá,“ končí v okamžiku, kdy stopa osciloskopu vliv prokáže.

Co vychází z mobilu a přístrojů v domácnosti?
Rušivé pole, které vychází jen v momentě, kdy je přístroj funkční. Problém mobilu je ten, že se každé dvě minuty hlásí na věž. To znamená, že jeho uživatel dostává ránu za ranou. Wifina zas běží nepřetržitě. Lidi jsou v patologickém stavu každý den. S mobilem u postele pak celou noc.

Jsou stejně nebezpečné třeba mikrovlnky?
Mikrovlnky jsou chvilkové a můžete u nich stát nebo ne. I televize je daleko. Počítač neškodí, pokud nemá zapnutý mobilní modem.

Při zavádění mobilů na trh ale hygienici museli stanovit normy. A ty by nás měly chránit.
Nechrání. Zákonodárci normy stanovili tak, aby fungoval mobil, a ne aby jeho uživatele chránily.

Na koho mají mobily nejhorší dopad?
Na děti. Sedí ve škole denně mezi dvaceti až třiceti mobily. Pak hodiny u internetu.

Četla jsem, že se mobily a internet na školách snaží Unie zakázat.
Už teď jsou státy, které je zakázaly. Proč dítě potřebuje mobil? Ve škole je přece dozor. Tam ho děti nepotřebují.

Dělali jste nějaké testy toho, co tu říkáte?
Ano. Na koncentrovanosti dětí, které měly aktivní mobily. Písemné testy, které dělaly, trvaly déle a děti nadělaly více chyb než bez mobilu. Katastrofou jsou učebny informatiky pod wifi připojením.

Jaký je teď dopad na mobilní školáky?
Děti ve třídě nejsou schopné si nic zapamatovat, ztrácejí intuici, vnímavost, jsou nesoustředěné a agresivní. Mluvím o tom, protože jsme to změřili.

Jak?
Stav dětí pomocí elektro-akupunktury a pole pomocí převodníku, který dokáže biopole převést na elektrický signál. Je zatím jediný na světě. Měřené teď budeme opakovat na jedné vysoké škole v Brně.

Děláte takový výzkum pro sebe, nebo pro nějakou firmu?
Pro sebe i pro všechny.

Prezentujete někde výsledky?
Samozřejmě, ale naprosto zbytečně. Má měření zatím odborníci nenapadli. Nikdo si netroufl. Dělají, že o mně neví. Informoval jsem i úřad pro vědu a výzkum, ale i odtud je nulová reakce. Pokoušel jsem se i o kontakty s medicínou, ale připadám si jako doktor Galén v Bílé nemoci.

Co se stane za deset patnáct let s člověkem, který denně telefonuje?
Odhaduji expoziční dobu mobilu tak dvanáct let. Ta teď dochází. Mnoho lidí má narušenou imunitu. Až tak, že u některých nelze imunitní systém obnovit. Je to podobné jako u kuřáků. Po dvaceti letech strmě narůstá onemocnění rakovinou.

Jaké se podle vás objeví zdravotní problémy?
Třeba náhlé a nevysvětlitelné kolapsy, i když předtím člověk tvrdí, že se cítí skvěle. I onkologické statistiky mluví dost jasně. V současné době je například spousta problémů se štítnou žlázou. To je první rezonanční pole mobilu. Pokud ji lékaři odoperují, nasadí léky a pacient bude fungovat dál. Medicína dokáže suplovat výpadky mnoha orgánů.

Telefonu jsou ale blíž ucho a mozek, ne?
Uši a mozek odolávají rezonanci víc než štítná žláza. Mozek není první na řadě mechanickým poškozením, ale funkcí ano. Kdekoho dnes bolí hlava tupou bolestí.

Jak si mají lidé chránit zdraví?
Základ je mít od sebe mobil co nejdál. Do čtyř metrů je situace kritická. Na Západě se stává zvykem dokonce vypínat na noc všechny spotřebiče, protože domy jsou prošpikované elektrickými sítěmi. Doporučoval bych nemít doma wifi modem a bluetooth.

Jste vynálezce, byl jste vývojový pracovník, co všechno jste vynalezl?
Jeden z prvních vynálezů byl monitor, který kreslil dechovou křivku novorozeněte. Fungoval proti syndromu náhlého a nevysvětlitelného úmrtí dítěte při zástavě dechu. To jsem ještě pracoval ve strakonické nemocnici. V poslední době rezonátory proti vlivu mobilu a přístroje, které dovedou ničit infekce.

_____________________________________________________________________
Rozhovor Slávky Petrákové pro Týdeník 5 + 2 dny, Jižní Čechy, z 13.12.2012

Autor článku: Rozhovor Slávky Petrákové pro Týdeník 5 + 2

Kam dál:

Zobrazit rubriku ,,Rozhovory / Zajímavé osobnosti“

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-03-19 06:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci zahodit mobil, vystačila bych si bohatě se čtečkou (nebo iPodem)… ovšem dojíždím a jsem v pubertálním věku, kdy se většina vrstevníků spoléhá na to, že když mi napíšou-zavolají, budu o tom vědět.

Ikona diskutujiciho Ryshoun 2014-03-19 07:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, to zní hodně děsivě. Je ale bohužel fakt že i když se vzdáš mobilu a wifi tak tě stejně budou vysílače ozařovat – vysílače mobilních operátorů a wifi. To by musel člověk bydlet v pustině což je nemožné třeba kvůli práci a škole. Možná snad kdyby to šlo nějak ostínit, ale to netuším jestli je to vůbec možné.

Ikona diskutujiciho Fox 2014-03-19 07:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky si vypinam na noc elektroniku, ale mobil jen vyjmecne. Ale asi bych mel zacit. Kazdopadne bez mobilu se pres den neobejdu.

Ikona diskutujiciho peter 2014-03-19 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fandím takému vynálezcovi  Milanovi, len nech dokazuje tým "odborníkom" že majú prázdne hlavy …

Ikona diskutujiciho Petal 2014-03-19 07:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna teď sedím v počítačové učebně školy skrznaskrz prowifinovanou, v každým patře jsou dvě antény. Mobil mám vypnutý v tašce, ostatní je mají po kapsách a tak podobně.

Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-03-19 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek, jsem elektrikář, pracuju mezi elektrikáři a když se začnu bavit o ozařovýní elektrosmogem všichni se mi smějí a ani nevědí co elektrosmog je, je to paradox, škola je naučí hovadiny, ale tak důležitá věc, jako vlastní ozáření o tom nemají ani páru, tomu se říká programování blbostí do hlavy, ono když do vás celý den někdo valí hovadiny, tak to podstatné vám začne unikat a začnete se motat v kruhu. Další sranda je , když někomu řeknu ty vole nestůj u té mikrovlnky, když si ozařuješ jídlo radiací, ozařuješ sám sebe a ani selský rozum nestačí, někteří se i koukají do okýnka,protože se jim líbí jak se ozařované mrtvé odpadky otáčí dokola :D  Častokrát si myslí něco jako běž se léčit ty debile, mikrovlnka je v pohodě! To se pak jen pousměju a nechám ho ať si dál hraje s radiací, dokonce ani vysvětlení proč byla mikrovlnka vynalezaná nacisty a jak funguje ohřev nikoho neodradí, spíš odvětí větou, na něco musím umřít, pak je slyším jak ti hrdinové co na něco musím umřít si stěžují na své zdraví, to mě bolí, zase mám chřipku nebo dneska je mě špatně. Je to paradox, člověk je jediné zvíře na planete, které se chce zabít, člověka život nebaví, je to smutné a to si říkáme, že jsme nejinteligentnější na planetě. Já to vidím jinak: které zvíře jí dobrovolně odpadky (otrávené potraviny), které zvíře si života neváží, které zvíře dělá stále dokola ty stejné blbosti.. Ano jsme to my lidé.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-03-19 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

My u nás doma všechno na noc vypínáme, mobily atd. Já s mamkou teda určitě, jestli si mobil vypíná táta, tím si tak jistá nejsem…nedávno mě vyděsila babička tím, že mi řekla, že vypínat na noc mobil je blbost. Ale právě to škodlivé záření z mobilu si myslím, že ví dneska každý…já to vím od mamky, která se vůbec takovými věcmi nezabývá, ale i tak to ví.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-19 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: To je výmluva. Pokud se setkáváte ve škole, domluvíte se na schůzce osobně dopředu. Navíc všichni dnes mají internet v mobilu, takže místo sms ti prostě napíšou mail a ty si ho vyzvedneš na PC.

Ikona diskutujiciho Jarka 2014-03-19 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdárek, no to je super článek. Mobil mám, ale moc jej nevyužívám posledního půl roku. Je fakt, že první mobil jsem si koupila před 12ti lety. Ted mě spíš obtěžuje. K té mikrovlnce. Loni koncem října sem říkala manželovi co je to za svinstvo, tak on mi na to řekl, že kde si bude ohřívat jídlo. Pak TV v ložnici, tak jsem ji chtela odstranit, ale zase jeho pohodlí, že jo. I když TV je v obýváku. Tak jsem si přála aby TV  kde spím a mikrovlnka byla pryč. A začátkem listopadu se to stalo :D Jeden večer u nás doma vypla elektrika a nějak se přehodily fáze (já tomu nerozumím), ale tatka se v tom vyzná. tak to říkal. Zkrátka, že elektrický proud šel tam kde jít neměl a obráceně a vyhořela mikrovlnka nám i našim, TV v ložnici taky to pěkně schytala. Takže sem se toho zbavila :D Ale zajímavý je že TV v obýváku funguje bez problémů i když taky  byla v ten moment zaplá a můj kombinovaný sporák taky, ale funguje. Takže moje přání se splnilo. Místo TV v ložnici mám zelenec a ted sem si tam dala africkou kopřivu a vypadá to esteticky krásně 🙂 Akorát mám wifi v zadním pokoji. A s tema mobilama. Více rozumných rodičů aby bylo, ale tady v okolí co to sleduji samý primitiv. Synovi je 9 let, ale mobil mu pořizovat nemíním.

Ikona diskutujiciho Albiii 2014-03-19 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě nedávno dostal mobil tím, že mě sám napsal že když spím já tak může spát i on a i budík bude fungovat, jinak mobil vypínám vždycky na noc, někdy už večer. Net kabelem jsme chtěli ale jaksi to tu prý nejde, nebo spíš poskytovateli se sem kabel tahat nechce :/

Ikona diskutujiciho Vika 2014-03-19 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, tento článek znám a od té doby

Ikona diskutujiciho Kuba 2014-03-19 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám rád mobily a všude dostupný internet, myslím, že to po psychické stránce ničí zejména děti. Bohužel dle mého názoru, pan Milan Heinem nemá ve skutečnosti žádný důkaz o škodlivosti. Ano, naše intuice nám říká, že je pravda, to co říká. Ale toho právě využívá desítky podvodníků, řeknou nám přesně to co chceme slyšet, zabalí to navíc "technickými" pojmy a my jim zobeme z ruky a kupujeme jejich přístroje. Sám jsem to zkoušel, a málem prodal litry obarvené vody, která odrušuje negativní záření, k tím pokropíte stěny. Když mi dávali do rukou peníze, přiznal jsem, že jsem si dělal legraci. Všichni byli na mě strašně naštvaní, že jsem je chtěl podvést a nikdo si nevzal poučení z toho jak snadno mi uvěřil jen díky tomu, že jsem si vymíšlel "odborné poznatky" které přesně zapadali do jeho světonázoru.

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-19 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo tenhle článek mi na e-mail taky poslal kámoš už asi před týdnem i přesto, že ho sám užívá, tak jako i já.

Ikona diskutujiciho jasna2 2014-03-19 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Cely hodinovy rozhovor s tymto zaujimavym panom tu:http://www.cestyksobe.cz/milan-hein-biopole-versus-mobilni-telefony-ad3577/

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-19 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Podle sebe soudím tebe… znáš to přísloví? Když lžeš lidem do očí a pak za to skoro shrábneš peníze, nedivím se ti, že máš pak i ostatní lidi za lháře. To bylo velice nesolidní a v podstatě nechápu, co tak úžasného jsi z toho podvodu vlastně měl. Stačí, že nás už tak balamutí farmacie, politika média. Nemusíš být další na seznamu.

Ikona diskutujiciho Blaf 2014-03-19 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Já s tebou souhlasím skoro se vším, ale co se mi nelíbí je fakt, že opravdu zavrhuješ to, že občas mobil fakt pomůže. V dnešní době opravdu neni na každé ulici telefonní budka a kde kdo ti mobil taky jen tak nepůjčí. Vím to sama, když na zastávce jednou zkolabovala starší paní, zastávka plná lidí a je ani ve snu nenapadlo ten mobil vytáhnout a zavolat pomoc, spíš dělali, že nic nevidí. Navíc, kdyby se něco semlelo večer, to už tolik lidí venku taky nechodí a většinou se stane, že jde člověk po ulici sám. V tu chvíli si myslím, že mobil ANO.

Ikona diskutujiciho Kač 2014-03-19 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano ano, i v mém případě by byla obhajoba mého používání mobilů jen pouhopouhá výmluva. Tenhle článek mě konečně donutil jednat a alespoň omezit používání mobilů na minimum. Písničky si prostě přetáhnu do starší, skoro nepoužívané mp4, sestřenku přemluvím, ať si voláme zásadně po skypu (bez hlasové komunikace by se to neobešlo, bydlíme od sebe strašně daleko) a do školy si sice budu mobil nosit (pro "jistotu"), ale vypnutý. Sice tím až tak nic moc nezachráním, když ho u nás mají aktivní opravdu úplně všichni, ale minimálně lepší pocit bude na dosah. Když se to tak vezme, vlastně bych mohla mobil používat jen na občasné volání s někým, ale všichni už se beztak dorozumíváme zejména přes facebook, jen rodiče mi někdy volají, když po mně něco chtějí…a samozřejmě milovaná sestřenka, ale s tou se to pokusím vyřešit. A jednou za x let si něco vyfotit, když nebudu mít po ruce foťák…a nebo vyhledat na internetu, když to bude nutně potřeba 🙂

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-03-19 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ryze moje zkušenosti se zdravím všeobecně… Až poslední dobou se snažím všechno si ověřit sama za sebe.

Ikona diskutujiciho Firzen 2014-03-19 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:[2]: Odstínit signály samozřejmě jde, a jít musí. Jen si vzpomeňte, že mobil neukazuje žádný signál, když například vlakem projíždíte tunelem.

Ikona diskutujiciho David 2014-03-19 14:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Zkus si zapínat režim letadlo (pokud to jde bez vypnutí mobilu) Stačí ho párkrát za den vypnout a přečíst si zprávy. Lepší než nedělat nic a poškozovat si imunitu 🙂

Ikona diskutujiciho David 2014-03-19 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Jirka 2014-03-19 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mobil prakticky nepoužívám, baterku dobíjím jednou za měsíc, to mluví samo za sebe.

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-19 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Moje kámošky nemají tolik času aby mohli denně vysedávat u pc a psát mi sálodlouhé e-maily. Využijí proto každou volnou minutu, byť jsou třebas na záchodě, či na cestě do školy, do práce, v busu, vlaku či jdou pěšky a volají mi. Tak promiň, že jsem nevěděla že existuje i nějaká propiska rovnou s zabudovaným světýlkem;) A jestli máš teda na mysli nějakou čelovku nebo něco takového co ti svítí přímo na papír, tak to je mi stejně k ničemu, protože člověk, který spí vedle mě je na všechno moc citlivý, na jakékoliv světýlko, které ani nemusí svítit přímo na něj;)Proto si radši zalezu s mobilem až pod peřinu….Určitě budu běhat s nějakými osobními záležitostmi o kterých třebas nechci aby ve škole věděli do kanclu….navíc stejně jsem mluvila jen o tom: mimo školu. Na budky jsem zapomněla to máš pravdu. Kdyby učitelé ve škole nebyli tak nudní a kdyby se tam neučili takové kraviny, možná by s sebou ty děti ani ty mobily nenosily na ty jejich hry a na taháky, které se jednoduše od někoho vyfotí, nemusí se nic pracně opisovat na papírek nebo učit ty hovadinky…;)Ty nejsi dítě a nikdo už za tebe nezodpovídá;)Přesně jsem věděla, kdy se toho chytneš a osočíš druhého, že je to výmluva:D Nemusí být všechno jen výmluva. Musíš vědět kdy tohle rčení lze použít a kdy ne, protože to bychom ti tady taky mohli všichni takhle vyčítat hafo věcí do kterých třeba mi tolik nevidíme, protože je to tvé soukromí a ty nechceš říkat své důvody;)

Ikona diskutujiciho Mína 2014-03-19 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Týýýýýý jo a já mám každou noc pod polštářem mobil kvůli budíku a samo,že zapnutý!Ode dneška to míním dělat jinak…A vadí,když máme wifi zabudovanou na chodbě?Nebo to ozařuje celý prostor?Jsem ráda,za tento článek,člověk je zas o něco chytřejší:-).Pro klid duše,že alespoň částečně eliminuju toto škodlivé záření udělám vše,co budu moci(přeci jen tu nežiju sama).Ještě jednou děkuju Alue za takové články!!!!Mějte se všichni fajn:-)).

Ikona diskutujiciho o.o 2014-03-19 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Nejsou to tak úplně výmluvy, někdy je ten mobil fakt potřeba…Já třeba jednou spadla.. a nebýt mobilu tak nevím kde bych ted byla..Mobil pouzívám jako hodinky mám ho i vedle postele a nic mi není,myslím že to zas tak hrozně neškodí.Nikdy nevíš co se může stát a tady v okolí nevím ani o jediné telefonní budce většinou žádné budky nejsou nebo jsou rozbité atd.myslim že se to přehání..určitě bych třeba nespala s mobilem pod hlavou a neměla ho pořád u sebe ale nic se nemá přehánět 🙂

Ikona diskutujiciho Inalyn 2014-03-19 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hoci som doteraz bola názoru, že mobil potrebujem a že pokiaľ ho celý deň mám niekde mimo a volám maximálne 2 minúty za deň, nevadí to, no už radšej mobil vypínam a kontrolovať budem doma keď sa vrátim. Ked treba volať, tak buď hlasité, alebo si zoženiem slúchatká.

Ikona diskutujiciho Eneul 2014-03-19 18:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se mi nelíbí nosit mobil neustále u sebe, vlastně to ani nedělám, když už je nabitej, tak leží někde kdesi v tašce a beru si ho sebou "jenom" do školy, kde i kdybych ho neměla, moc to nevylepšim. Co mě ale štve víc je wifi, ale upřímě, jak se jí můžu vyhnout ve škole, kde je úplně všude, nebo doma, kde běží permanentně a moje rodina nemá žádné pochopení pro její vypínání? snad si jen počkat a až přijde čas, roztáhnout křídla a uletět někam, kde bude jen drátovej internet, jestli se teda do tý doby nestane něco radikálního xD

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-19 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Samozřejmě, že pokud si na tebe někdo čas nechce udělat, tak ho mít nebude. A pokud ještě chodí do školy, opět je to jenom smutná výmluva. – Jinak je docela blbé, že to co byste si měly říct osobně, si vypisujete po mobilech. Digitální generace je holt už tady a odrůstá. O generaci dál už se nebudeme navštěvovat vůbec, budeme si jenom volat a jídlo nám budou podstrkovat nějací roboti pode dveřmi. – Proč? – Protože přece nikdo nemá na nikoho čas! – Vždyť je to úplně směšné.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-19 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho roztomilymedvidek 2014-03-19 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska se mi stala zajímavá věc, nechal sem si změřit kyvadlem svoje biopole a paní mě řekla že vyzařuju 16000A :D

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-19 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:Alue, neříkáš mi nic nového. Nejsem hloupá a samo sebou, že vím, že jsou lidé, kteří se opravdu vymlouvají, ale ty moje kamarády neznáš a neznáš ani m., Já se určitě nebudu vybavovat s někým, kdo má hubu plnou akorát tak keců a skutek utek, absolutně nevíš o čem mluvíš, ale hlavně že si to myslíš….Mysli, tvoje domněnka házet všechny lidi do jednoho pytle, ne moje. Já si s nikým nic nevypisuji, ale volám. Osobně si to asi nemůžeme říct, jelikož ani nejsme z jednoho a z toho samého státu, což kdybys četla jsem už psala, že jsme od sebe daleko. Nevím co sem do toho pleteš jídlo. Jídlo si vařím doma sama a to z radostí, protože mě vaření baví a naplňuje. Nemá čas no, vždyť se přeci ten čas zrychluje ne?

Ikona diskutujiciho Petal 2014-03-19 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímá mě, jestli ten mobil škodí, i když je vypnutý. Někde jsem četla, že když v sobě má baterii, může být radarem vyhledatelný, takže hádám, že vysílá i nějaké signály i tehdy… Nebo ne?

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-19 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:To ne Vesmír, je nekonečný, ale lidská hloupost!:D Prostě když si lidé věci neověřují a jen papouškovitě přikyvují a všechno hned berou za své, tak je to pak těžký. Nejlepší jsou vlastní zkušenosti, ty vám nemůže nikdo vyvrátit, zpochybnit ani vzít a když jo tak jedině, ten který takovou zkušeností zatím neprošel, nebo měl jinou. Jinak vám rozumím, jen jste si na nich chtěl v praxi vyzkoušet, jak, že to vlastně (ne)funguje ta lidská psychika. Pak se ani nedivím takovým filmům, které jsou podle pravdy, kdy je jeden diktátor a všichni se jím nechají zmanipulovat i když mluví hotové sr….(experiment, vůdce atd..)A pořád ještě ti lidé nemají dost. Samozřejmě tím neříkám, že by škodlivost wifi a mobilů byla hloupost, to vůbec ne, jen prostě k tomu co tím svým pokusem asi Kuba zřejmě zamýšlel.

Ikona diskutujiciho Kuba 2014-03-19 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Máš pravdu, lhát lidem bylo odemě opravdu neseriózní a sprosté. A hlavně naprosto zbytečné. Myslel jsem, že tím dokážu někoho přimět k zamyšlení nad tím,jak jednoduché je uvěřit věcem, které chceme slyšet a dát si na to pozor, ale nikoho k zamyšlení jsem tímhle hnusným způsobem samozřejmě nepříměl. A sám jsem se tak duševně zmrzačil – začal jsem nedůvěřovat lidem, kteří tvrdí, že měří věci jež fyzika nezná a založí na tom firmu. Ale nejspíš pan Milan Hein mluví pravdu. Asi se mu opravdu podařilo přístroji naměřit něco, co fyzika nedokáže popsat natož vysvětlit a čím se fyzici z nějakoho důvodu prostě nechtějí zabývat. Možná kouzelné náramky, které prodává, opravdu chrání před škodlivým mikrovlným zářením. A proč vlastně možná? Nejdůležitější přece, že chceme, aby to co pan Hein říká byla pravda. Takže to pravda určitě je, bez ohledu na přírodní zákony. Mám se ještě hodně co učit, díky za otevření očí 🙂

Ikona diskutujiciho Severka 2014-03-19 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za zajímavý článek, Alue! Mimochodem, co říkáš na Q-Link? http://www.qlinkproducts.com/Scripts/openExtra.asp?extra=137 🙂

Ikona diskutujiciho Tomáš 2014-03-19 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mobil i wifi zapínám taky jen na chvíle, kdy je potřebuji.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-03-19 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že je třeba zase oslovit 50 milionů lidí, aby si mobil vyhodili, A říkali si větu "V tuto chvíli zmizí ze světa všechny mobily, co na světě existují." :-)

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2014-03-19 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem. On ten člověk dělal dřív ve strakonické nemocnici? V tom baráku plném hrdlořezů, kteří nejsou schopní člověka vyslechnout, natož, aby něco vyléčili? Ani se nedivím, že odsud odešel. HLavně, že jsem jim tenkrát naznačila, že mám určitě nádor v zádech. Ne oni mě léčí skoliózu, kterou sice mám taky, ale ta mě přece nebolí. Já byla ta nemocká. Já přece vím co mi je. Navíc jsou to hrozný socky. Ani magnetickou rezoanci tam nemají. Vím, ta je zdravá asi jako 200 rentgenů, ale když si představím, kolik dní olesti bych si tím ušetřila.

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2014-03-20 01:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý článek. Zde opět platí: "zlaté české ručičky". 🙂

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-03-20 06:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Mobil nosím vypnutý jen tak, že mám vypnutou SIM, ale přitom ho mám pořád vypnutý – jen nemůžu volat, protože nepřijímá signál. Zapínám si ho po škole…

Ikona diskutujiciho Míša 2014-03-20 07:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já svůj mobil na noc vypínám, ani ho s sebou celé dny nenosím, ale bydlím na koleji. Výhoda je, že tu není wifi, ale bohužel metr od hlavy má mobil spolubydlící, dva metry od toho další … a za zdí je tam, kde má hlavu hlava dalšího člověka, který, předpokládám, má další mobil …

Ikona diskutujiciho Vika 2014-03-20 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:Já si pustila video s tímto zajímavým vědcem a velice varoval před režimem letadlo! Je to prý horší, než když máš normálně zapnutý mobil.

Ikona diskutujiciho Vika 2014-03-20 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:A víš, že i když si zalezeš s vypnutým mobilem pod peřinu, tak toho svého spolubydlícího bezohledně pořád ozařuješ? Trvá prý pak skoro hodinu, když se vypne mobil, než se z toho tělo vzpamatuje. Má to dosah 4 metry. Tak alespoň v noci dejte, prosím, ostatním s mobily pokoj.

Ikona diskutujiciho Vika 2014-03-20 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:Wifi má dosah minimálně 25 metrů, takže i když to máš na chodbě, tak ozařuješ i všechny okolo.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2014-03-20 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Nádherný komentář, souhlas ve všem!!!

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-03-20 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za tento článek o škodlivosti záření dnešní bezdrát. elektroniky. Už delší dobu mám myšlenku postavit zařízení, které bude ukazovat sílu těchto vyzařování (nejvíce je to oblast 4,2GHz pro mikrovlnky a WiFi), jen bych potřeboval na to vyčlenit čas k realizaci. Odstínění signálů je možné třeba polepením stěn hliníkovou fólií (alobalem). Vyšší elektromagnetické frekvence řádově kolem GHz se chovají podobně jako světlo, takže prozařují i škvírama. Jinak testovat síla signálu se dá jednoduše telefonem podle počtu čárek… Když ho dáte do kovového hrnce, který přikryjete kovovou pokličkou, tak ani čárka… :-)

Ikona diskutujiciho Jindra 2014-03-20 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Co je na tom horší? V režimu letadlo se vypne GSM, WIFI i bluetooth, takže vše, co vyzařuje. Je z toho jen pasivní zařízení, jako třeba mp3 přehrávač nebo čtečka knih. I u alternativních názorů je potřeba oddělovat zrno od plev a nevěřit slepě všemu, co nějaký pán povídá. Třeba, že nějaká nálepka na mobil dokáže odstranit záření, tomu můžou věřit leda lidi, co se nechají opít rohlíkem a chybí jim absolutně vzdělání technického směru. Ale opačný extrém jsou lidi, co mají wifi router hned u postele nebo spí s mobilem pod polštářem. To mi připadá tak stupidní, že to naprosto nechápu. Vždy je potřeba hledat rozumnou míru. Já třeba mobil mám na stole nebo v kabeli, nenosím ho při těle. A na noc vypínám. Wifi používám kvůli tabletu, PC mám přes kabel. Ale router je v nejvzdálenějším koutě místnosti a v menu nastaven nejnižší možný výkon. Tuším 10 nebo 12,5 % nebo kolik tam šlo nastavit. To spousta lidí ani neví, že můžou vyzařovací výkon snížit. Výchozí stav je vždy na 100 %. Pokud to má fungovat přes celý barák a třeba i na zahradu, tak naopak je potřeba mít vybrané modely, co dokážou zářit víc. Je na to sice norma, ale i tak jsou rozdíly. Taky je dobrý volat co nejmíň. Ale ty dnešní paušály, za pět stovek neomezeně, to je zlo. Kdo nemá sebekontrolu, tak se ozařuje hodinu denně. Jsem rád, že mi stačí předplacenka a volám co nejmíň.

Ikona diskutujiciho Bohunka 2014-03-20 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

¨Někdy to je opravdu problém. Pracuji jako obchodní referentka a mým hlavním nástrojem je Notebook a mobil.Místo klasického mobilního tel. jsem si pořídila přístroj s klasickým sluchátkem, který je určený pro seniory. Myslím si, že záření u toho není až tak velké, alespoň již nemám po tel. bolavé ucho. Zvažuji si pořídit něco na odrušení wifi, ale nevím přesně co je nejvhodnější. Můžete mi někdo poradit? díky.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-20 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Nejlepší způsob na odrušení wifi je nemít wifi…

Ikona diskutujiciho K. L. 2014-03-20 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Stačí si koupit ke klasickému mobilu sluchátka s mikrofonem a volat přes sluchátka :)Hodnota vyzařování jednotlivých telefonů jsou uvedeny v návodu k mobilu jako hodnota SAR dlouhodobě nejnižší mají chytré telefony od Samsungu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek