DOPORUČUJI: Rozhovor s Milanem Heinem – VYNÁLEZCE, KTERÝ NEMÁ MOBIL

19.3.2014 v Prevence 66

Milan Hein byl elektronik ve strakonické nemocnici. Od revoluce je na volné noze a vynalézá přístroje navracející zdraví. Nejvíc podle něj škodí wifi a mobily. Je autorem dvou desítek vynálezů z oblasti elektroniky. Byl vývojovým pracovníkem několika českých, rakouských a amerických firem. Milan Hein má cenu nejlepšího vynálezce ve zdravotnictví z roku 1985.

Co říkáte na zprávy o konci světa?
Z hlediska energetických poměrů v prostoru, které se dají odečíst, k nějakým změnám dojde. Katastrofy, o kterých se mluví, jsou nesmysl.

Na čem právě děláte?
Léta dělám na přístrojích pro medicínu. Teď na těch, které umí potlačovat infekce.

Na jakém principu jsou založené?
Abych to vysvětlil, musím začít trochu zeširoka. Jako první člověk na světě jsem změřil biopole. V laboratoři ve zkumavce.

Jsem laik, přibližte mi, co je biopole.
Je to pole jakési energie kolem člověka. A já dokážu změřit, co je kolem nás. Tím jsem překročil znalosti fyziky, protože moje měřidla ukazují něco, co fyzika nedokáže vysvětlit. Výsledky jsou na mých webových stránkách (http://www.milanhein.cz) a zatím je nikdo nepopřel.

Co umí vaše přístroje?
Na základě znalostí, které mám, dokážu s jejich pomocí zlikvidovat infekce a třeba i viry, což medicína nedokáže. Teď mám prokázanou účinnost na vir, který způsobuje rakovinu děložního čípku.

V biopoli jsou patrné nemoci? To musí být fenomenální.
Nejen patrné, ony se dají i zlikvidovat. Ve vteřinách. Jsou možnosti, o kterých medicína netuší.

S biopolem souvisejí i další vaše objevy. Asi proto nemáte mobil, že?
Je to tak. Protože o principech a vlastnostech biopole něco vím. Mobil a wifi modemy kolem sebe šíří elektromagnetické pole o vysoké frekvenci, která rezonuje s biopolem člověka a rozrušuje ho. Tím dochází k poškozování zdraví.


Kolem mobilu ale není nic vidět. Je to jako s elektřinou?
Mobil je vysílačka, a pokud změřím třeba pole homeopatika, tak po záření mobilu je menší, a to zapíše měřicí přístroj. Známý výsměch: „Ty jsi blázen, to nic nedělá,“ končí v okamžiku, kdy stopa osciloskopu vliv prokáže.

Co vychází z mobilu a přístrojů v domácnosti?
Rušivé pole, které vychází jen v momentě, kdy je přístroj funkční. Problém mobilu je ten, že se každé dvě minuty hlásí na věž. To znamená, že jeho uživatel dostává ránu za ranou. Wifina zas běží nepřetržitě. Lidi jsou v patologickém stavu každý den. S mobilem u postele pak celou noc.

Jsou stejně nebezpečné třeba mikrovlnky?
Mikrovlnky jsou chvilkové a můžete u nich stát nebo ne. I televize je daleko. Počítač neškodí, pokud nemá zapnutý mobilní modem.

Při zavádění mobilů na trh ale hygienici museli stanovit normy. A ty by nás měly chránit.
Nechrání. Zákonodárci normy stanovili tak, aby fungoval mobil, a ne aby jeho uživatele chránily.

Na koho mají mobily nejhorší dopad?
Na děti. Sedí ve škole denně mezi dvaceti až třiceti mobily. Pak hodiny u internetu.

Četla jsem, že se mobily a internet na školách snaží Unie zakázat.
Už teď jsou státy, které je zakázaly. Proč dítě potřebuje mobil? Ve škole je přece dozor. Tam ho děti nepotřebují.

Dělali jste nějaké testy toho, co tu říkáte?
Ano. Na koncentrovanosti dětí, které měly aktivní mobily. Písemné testy, které dělaly, trvaly déle a děti nadělaly více chyb než bez mobilu. Katastrofou jsou učebny informatiky pod wifi připojením.

Jaký je teď dopad na mobilní školáky?
Děti ve třídě nejsou schopné si nic zapamatovat, ztrácejí intuici, vnímavost, jsou nesoustředěné a agresivní. Mluvím o tom, protože jsme to změřili.

Jak?
Stav dětí pomocí elektro-akupunktury a pole pomocí převodníku, který dokáže biopole převést na elektrický signál. Je zatím jediný na světě. Měřené teď budeme opakovat na jedné vysoké škole v Brně.

Děláte takový výzkum pro sebe, nebo pro nějakou firmu?
Pro sebe i pro všechny.

Prezentujete někde výsledky?
Samozřejmě, ale naprosto zbytečně. Má měření zatím odborníci nenapadli. Nikdo si netroufl. Dělají, že o mně neví. Informoval jsem i úřad pro vědu a výzkum, ale i odtud je nulová reakce. Pokoušel jsem se i o kontakty s medicínou, ale připadám si jako doktor Galén v Bílé nemoci.

Co se stane za deset patnáct let s člověkem, který denně telefonuje?
Odhaduji expoziční dobu mobilu tak dvanáct let. Ta teď dochází. Mnoho lidí má narušenou imunitu. Až tak, že u některých nelze imunitní systém obnovit. Je to podobné jako u kuřáků. Po dvaceti letech strmě narůstá onemocnění rakovinou.

Jaké se podle vás objeví zdravotní problémy?
Třeba náhlé a nevysvětlitelné kolapsy, i když předtím člověk tvrdí, že se cítí skvěle. I onkologické statistiky mluví dost jasně. V současné době je například spousta problémů se štítnou žlázou. To je první rezonanční pole mobilu. Pokud ji lékaři odoperují, nasadí léky a pacient bude fungovat dál. Medicína dokáže suplovat výpadky mnoha orgánů.

Telefonu jsou ale blíž ucho a mozek, ne?
Uši a mozek odolávají rezonanci víc než štítná žláza. Mozek není první na řadě mechanickým poškozením, ale funkcí ano. Kdekoho dnes bolí hlava tupou bolestí.

Jak si mají lidé chránit zdraví?
Základ je mít od sebe mobil co nejdál. Do čtyř metrů je situace kritická. Na Západě se stává zvykem dokonce vypínat na noc všechny spotřebiče, protože domy jsou prošpikované elektrickými sítěmi. Doporučoval bych nemít doma wifi modem a bluetooth.

Jste vynálezce, byl jste vývojový pracovník, co všechno jste vynalezl?
Jeden z prvních vynálezů byl monitor, který kreslil dechovou křivku novorozeněte. Fungoval proti syndromu náhlého a nevysvětlitelného úmrtí dítěte při zástavě dechu. To jsem ještě pracoval ve strakonické nemocnici. V poslední době rezonátory proti vlivu mobilu a přístroje, které dovedou ničit infekce.

_____________________________________________________________________
Rozhovor Slávky Petrákové pro Týdeník 5 + 2 dny, Jižní Čechy, z 13.12.2012

Autor článku: Rozhovor Slávky Petrákové pro Týdeník 5 + 2

Kam dál:

Zobrazit rubriku ,,Rozhovory / Zajímavé osobnosti“

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Vika 2014-03-20 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]:Najdi si s tímto panem video a tam to technicky vysvětluje, proč je režim letadlo ještě horší. Já bych Ti to tak hezky nevysvětlila.Má i své stránky, kde se můžeš přesvědčit, jestli je to jenom takový alternativec nebo lidstvu něco opravdu přináší. Nevím, zda stránky zde mohu propagovat, Aluško nezlob se 🙂

Ikona diskutujiciho Colliode 2014-03-20 20:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Můj postřeh je: Co někdo chce, po čem touží, že by pro to i zabíjel, na tom druhému za mák nezáleží a má to zadarmo. Zatímco ten první to třeba v životě ani neuvidí… Proč asi pořád staří nemocní lidé říkají: Neváží si zdraví? Oni si zdraví váží, cení si ho zlatem a pěkně se jim kurví… A čím víc si ho chtějí udržet, tím víc jim proklouzává mezi prsty… Vlastní zkušenosti (z jiného soudku).

Ikona diskutujiciho Veronika 2014-03-20 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Milan Hein na svém webu nabízí produkt, který by měl před signály chránit. http://www.milanhein.cz/baroqal.php

Ikona diskutujiciho Bohunka 2014-03-21 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To chápu Alue, když pracuji z domu, tak v tom nevidím až takový problém připojit se k int. kabelem. Ale když pracuji na firmě, tak prostě jiná možnost než wifi není.Jedině si najít novou práci, ale to opravdu není tak snadné. Navíc bydlíme v paneláku, který je prošpikovaný wifi a podobným zařízením. Zajímalo mne jestli opravdu se dá eliminovat nějakým způsobem záření.  Na stránkách které uvádíš v odkazu doporučují tvz. "Baroqal", ale otázkou je, zda-li to funguje.Ráda bych znala Tvůj názor i názor čtenářů na toto zařízení. Děkuji [49]:

Ikona diskutujiciho tomsa55 2014-03-21 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, článek je zajímavý a rozhodně k zamyšleníhodný, ale k tomu mobilu:

Ikona diskutujiciho Fred 2014-03-21 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prošel jsem web i rozhovor, na které jsou tady odkazy, taky informace na jiných webech. Stručně řečeno, jde o to, že se jedná o DVOJÍ škodlivý vliv mobilů, wifin, BTS stanic:

Ikona diskutujiciho Domča 2014-03-21 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]:Samozřejmě že vím, ale světlo prostě nechce, radši asi ten mobil:D

Ikona diskutujiciho teo 2014-03-25 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: usetri si cas na nieco ine, existuju uz dnes zariadenia, ktore ti to zmeraju. ja som poziadal o zmeranie ziarenia u seba v byte a zistil, ze wifi ok, bts ok, akurat bezdratovy telefon od suseda robil bordel.

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-03-25 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[58]: Díky za info. Na stránkách http://www.voxo.eu/elektrosmog/co-je-elektrosmog#.UzHKr86PPDc je to hezky a přehledně podané. Na vyšetření všech škodlivých elektromagnetických polí v blízkosti by přišel vhod spektrální analyzátor, ale to je trochu dražší záležitost. Myslím, že by však bylo zajímavé postavit nějaké jednoduché zařízení, které detekuje sílu pole ve frekvenčních rozsazích WiFi (mikrovlnek), mobilů a bezdrát. telefonů, případně směr, odkud škodlivé záření přichází. Jako jednoduchý detektor lze použít i nějaký malý tranzistorový příjmač s rozsahem AM a FM. Když se k němu přiloží mobil v módu volání (vysílání), tak je slyšet bzukot v reproduktoru. Paradoxně kde je velmi silný signál z vysílače, tam se mobil přepíná na tak nízký vysílací výkon, že při volání až tolik neškodí, ale 24 hod během dne jsou lidé v blízkosti vysílače silně ozařováni. Poslední dobou sleduji, jak rostou jako houby po dešti na střechách paneláků antény jak se mobilní operátoři předhánějí v poskytování co nejrychlejšího bezdrátového přenosu dat. Poslední dobou uvažuji víc o přestěhování z bytu na sídlišti někam do místa, kde je výrazně menší "bzukot", nejlépe do podzemí :-)

Ikona diskutujiciho teo 2014-03-26 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[59]: samozrejme, nechcem ti odporovat, so stavbou zariadenia, ide iba o to, ze ty nepotrebujes vediet, ze to bzuci, ale realne ake cisla to dane ziarenie dava. poviem ti to aj z takehoto pohladu, ze vo vyske 1.5 metra nad podlahou som mal ziarenie od susedovho telefonu tusim 10.000 krat mensie, ako priamo pri podlahe. a to vo vyske 1.5 metra bolo priptom 500-1000 krat vacsie ako wifi. a tiez potrebujes vediet, co to vyzaruje. ja som si myslel, ze je to wifi od susedy, no to bolo uplne ok, hoci ho ma zapnute takmer stale. ja ta teda nechcem lamat, len ked uz chces nieco riesit, co tu uz je, aby si zbytocne nezabijal cas. chlapik pride, za par euro zmeria a vies na com si hned. co sa tyka panelakov, to je cisty hardcore, nemas sancu uniknut. ja odporucam naozaj vidiek a poriesit si dom tak, aby si bol ozarovany co najmenej. inak bacha, ak vytvoris faradayovu klietku a vezmes si do nej mobil, tak to tiez nie je to prave orechove, pretoze sa ti drzi ziarenie v nej 🙂 takze to clonenie ma podla mna realny vyznam tak akurat v spalni, aby si si kludne pospal, inak cez den si preziareny uplne hocicim a hocikde. jedine ze by si byval niekde uplne na konci sveta..

Ikona diskutujiciho Radka 2014-03-27 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moja kamarátka, je fizicky velmi ťažko postihnutá a bez mobilu by sa jednoducho neobišla ani jeden ďeň.

Ikona diskutujiciho Ilona 2014-03-30 11:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak mě mobil zachránil dítě, takže za nic na světě nejsem vděčnější…

Ikona diskutujiciho Olina 2014-04-03 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve škole je podle mě potřeba dozor leda tak na učitele a ne na děti. Pan Hein to má v hlavě asi trochu pomatené a zapomíná na skutečnost toho, jak to dnes v klasických školách vlastně chodí. Těm dětem se nedivím, že chtějí aspoň na chvíli uniknout z reality prostřednictvím mobilních her ať už při hodině či přestávce…Vždy se musíme u všeho ptát na důvod toho: PROČ?. Pak až můžeme začít něco měnit. Od základů až po nejmenší detail, nikdy ne obráceně.

Ikona diskutujiciho Lila 2014-04-03 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když nemůžete spát, usnout či máte problémy s nespavostí, poproste někoho druhého ať zapne wifi a až usnete, tak ať jí vypne. Takhle teda aspoň funguje wifi na mě. Zaručeně mě uspí, unaví a vezme energii. Když už krucifix není wifi k ničemu dobrému, tak ať aspoň nějak poslouží!:D

Ikona diskutujiciho Vyzvánění 2014-05-27 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Biopole je super \m/

Ikona diskutujiciho Alfonz 2015-10-22 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ten pán mi připomíná pacienta doktora Chocholouška 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek