Doreen Virtue přijala Ježíše Krista. Zahazuje své předchozí kariérní úspěchy a oddává se službě Bohu. – Geniální plán dokončen? / Doporučuji

9.10.2017 v Spiritualita 78

Dostala jsem tip na video od čtenářky, která na něj narazila v podstatě náhodou. Sdělení globálně slavné Doreen Virtue pravděpodobně velice zmate miliony jejích fanoušků po celém světě. Čemu teď mají věřit?

Doreen Virtue všichni znají jako nejvýraznější osobnost, která propaguje andělskou terapii, léčení s anděly, komunikaci s anděly, s vílami a jistě se najde mnoho dalšího. Vydala veliké množství knih i vykládacích karet zaměřených na tuto tématiku a byla v podstatě jeden z prvních autorů, který se dal svého času v ČR koupit, než začaly vznikat i jiné knihy. Doreen však navždy zůstala nejvýraznější autorkou tohoto materiálu. To vše se teď má změnit.

Doreen Virtue totiž prožila vizi během kostelní mše a od té doby se rozhodla vydat jinou cestou… Fanouškové jsou zmateni, ale je to skutečně jiná cesta? Nebylo to vše součástí většího a dlouhodobého plánu?


Zde je anglický originál jejího oznámení, který vyšel 21.8.2017: https://www.youtube.com/watch?v=hKVAzoYkOMY

Všimněte si, že u videa jsou zakázané komentáře a ,,lajky/dislajky“. Nemám na to důkazy, ale domnívám se, že byly zrušeny záměrně kvůli vlně nevole ze strany diváků… Vše co v tomto článku dále zazní, je můj osobní pohled vycházející z mých zkušeností a vědomostí. Ve skutečnosti Doreen Virtue osobně neznám, nebydlím s ní, neviděla jsem její smlouvy a vše hodnotím okem vnějšího pozorovatele. Berte to během čtení na vědomí.

Zde je totéž video s českými titulky. Překlad není přesně slovo od slova, překladatel do něj vkládá upřesňující poznámky, citáty z Bible, nebo své osobní názory, ale významová hodnota videa je dobře zachována a vypovídající:

Doreen Virtue – od New Age ke Kristu!

https://www.youtube.com/watch?v=WnlnNH8JfwM

Nepřekvapuje mě to. Už mám asi dva roky nachystaný v rozepsaných článek na téma asi v tom slovasmyslu, že na Doreen Virtue je cosi podezřelého a že možná slouží k jinému účelu, než se obecně prezentuje. Roznesla totiž po světě řadu dobrého, ale i řadu nebezpečných hloupostí. Článek jsem nedopsala a tak nějak jsem se zdráhala ho dodělat, jelikož jsem neměla dobrý pocit z toho, psát na její adresu cokoliv nelichotivého a nehezkého, když jsou to povětšinou spíše moje domněnky a osobní závěry.

Několik jejích knih mám sama v knihovně, protože v době kdy mi bylo cca 12-15 jiné knihy na tohle téma nebyly k sehnání. Upřímně, moc mi toho nedaly a nedozvěděla jsem se moc praktického, co by mi bylo k užitku, ale svého času to bylo pro mne příjemné čtení, které mě povzbuzovalo ve věcech, ke kterým jsem přirozeně odmalička tíhla. Byla jsem ráda, že literatura tohoto druhu nějaká existuje, ale po přečtení tří jejích knih (Poslové světla, zážitky s anděly a léčení s vílami) už jsem si další její knihu nepořídila. Čtení to bylo příjemné, ale nic mě nenaučilo.

Později jsem začala být vůči Doreen podezřívavá, nikdy mi totiž nesedělo to, že by se s touto tématikou mohla stát celosvětově slavnou… Jakto? Nikdo nemůže být celosvětově slavný jen tak, leda by na oplátku matrixu něco poskytnul… Co poskytla Doreen? Za koho skutečně kope? Co když se její věhlas ve skutečnosti někomu hodí do krámu?

Setkala jsem se za roky své praxe s mnoha lidmi, kteří byli pobláznění její knihou o vtělených pozemských andělech. Ta kniha je napsaná tak, že prakticky každý asociál a každý jedinec neúspěšný v matrixu, který má problém navazovat vztahy a normálně fungovat, se najde v nějaké charakteristice a když ne, tak je tam ještě charakteristika smíšená, pro toho kdo nikam nezapadnul, čili zapadne nakonec každý. O nebezpečí této víry jsem veřejně napsala celou sérii článků. Bylo to v roce 2010, první díl série si můžete přečíst zde: 1./ Vtělení pozemští andělé jako nebezpečná lež

Inspirovalo mě k tomu nejvíc setkání s dívčinou, která byla na představu svého andělství tak absolutně upnutá, že se mi rozbrečela na ulici, když jsem se jí pokusila vysvětlit, že je plnohodnotná bytost a že tuhle víru nepotřebuje, protože si tím zbytečně ubližuje… Už mě od té doby nepotřebovala vidět. Proč asi.. Pravda je krutá a bolí a vyžadovala by od ní, aby přijala konečně odpovědnost sama za sebe. A to se málokomu chce.

Od té doby jsem měla osobní podezření, že Doreen je někdo trochu jiný než za koho jsem ji měla v době kdy jsem se zajímala o její knihy. Zaprvé mi tady nehraje její globální úspěch, zadruhé jsem byla osobně v kontaktu s destruktivními následky její víry. Zatřetí se mi nezdálo, jak strukturuje tématiku andělů. Nikdy jsem nepochopila ty pohádky o nanebevzatých mistrech a archandělech, vždycky jsem přemýšlela, jak tohle někdo může šířit, pokud s nimi opravdu mluví.

New Age a Esoterika je druh náboženství, je to pravda kterou málokdo chce slyšet. Ale koukněte se na skupinu věřících co jdou do kostela a skupinu lidí co jdou na zasvěcení reiki. Není mezi nimi prakticky žádný rozdíl, jenom vyměnili Bibli za něco jiného.

Byl celý příběh o legendární andělské kontaktérce jenom líbivý fejk pro masu?

Fotí se takhle lidé, kteří nemají potřebu dělat ostatním komedianta? (zdroj, ofic. instagram)

Andělé ve smyslu konstruktivních bytostí existují, stejně tak jako se energie přírody manifestuje v podobě různých bytostí. Ale i tato pravda se dá využít k manipulaci s lidmi, kteří hledají vnější pravdu a vnější spásu. Pamatujte, že pravda a spása dlí jedině ve vás, ve vašem nitru. Nehledejte proroka, ani systémy víry, hledejte jednoduché pravdy o tomto světě a nešikujte se do definovaných skupin, jinak vás čeká jen zklamání.

Vraťme se zpět ke konkrétmímu oznámení Doreen Virtue:

Doreen ve videu vysvětluje, že 7. ledna 2017 prožila vizi během své účasti na mši. V kostele se jí zjevil Ježíš, zalitý světlem. Byl nádherný a tento prožitek ji zcela změnil. Natolik, že zahazuje vše, co doposud budovala, neboť je to ,,v rozporu s Biblí“.

Ve světle toho co víme o kostelech z pohledu struktury směrování energie víme, co je uvnitř. Silná destrukce, prosycená destruktivními bytostmi, který to tam dělá dobře a které si chodí pro energii věřících nešťastníků.
(Podrobně jsem to vysvětlila v knize Anděl strážný, včetně nákresu)

Doreen popírá vše, co doposud tvrdila: ,,posunula jsem se od víry ke skutečnému vědění“. Tím Doreen otevřeně přiznává, že to co předtím hlásala nevěděla, pouze si to myslela. Tudíž nemohla být skutečným andělským kontaktérem a pokud to někdy o sobě tvrdila, lhala. Rozdíl mezi vírou a vědomostí je v tom, že víru nemáte ničím prokázanou. Doreen touto větou shazuje kompletně sama sebe, vše co doposud udělala a usvědčuje sebe samu ze lži. Asi si pořádně neuvědomuje, jak moc závažné toto prohlášení ve skutečnosti je. A pokud tedy v minulosti o všem lhala celému světu, proč by jí někdo měl věřit dnes?

Doreen Virtue zamlada, v době své největší slávy u nás.

Fakticky musela být Doreen Virtue použita pro vyšší plány, aneb jak zblbnout co největší množství lidí v globálním měřítku a přivést je do kostela:

Dejte do globálního oběhu sympatickou osobnost, která bude šířit přívětivou víru, která bude podporovat všechny slabé a nešťastné, která pro ně může být v některých ohledech prospěšná, v jiných však záludná (jako vtělení pozemští andělé, kteří pasují na každého a navádění k vyvolávání padlých andělů, viz. článek: ,,Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem Ježíš Kristus a Archandělé“) Nechte dotyčného sympaťáka, aby dočasně prosvětloval cestu mnoha lidem, získal si věhlas, popularitu, zaujal významné místo mezi vizionáři v oboru… A pak, po letech, až když bude mít dost následovníků, ho použijme pro své účely: Dejme mu vizi, které uvěří, on změní směr a jeho nejvěrnější půjdou za ním. Tím splatí daň za svou slávu… Není to geniální plán?

Další věc, která ukazuje na to, že Doreen Virtue byla možná celou tu dobu lhářka, která to vědění neměla ze sebe ale pouze ho po někom přebírala a opisovala do knížek je ten, že evidentně necítí energie. Kdyby je cítila, věděla by jakou energii vyzařuje kříž a nemohla by ho nosit na těle a také by do kostela nechodila, kde většina senzitivních osob pociťuje neklid a mdloby takové, že je někdy musí vynést mimo budovu. Což popsal i nejeden ze zdejších čtenářů. Doreen Virtue také říká ,,po ovoci je poznáte, proto vím že má vize byla skutečná“, neuvědomuje si však, že ten citát nejlépe pasuje na ni samotnou.

Pokud by nebyla pouze opisovač a něčí hlásná trouba, jistě by už dnes ve svých 59 letech věděla kde je pravda a nenechala by se tak snadno opít rohlíkem.

Doreen Virtue v minulosti na blond

Od 9. minuty videa Doreen vysvětluje, že cítila, že by se měla nechat pořádně pokřtít. Podstoupila křest v moři a pastor během rituálu řekl: ,,Jsi zapečetěná duchem svatým a označena jako Kristovo vlastnictví navždy“.

Člověk na této planetě patří pouze sám sobě a veškeré skutky má ve svých rukou. Pokud se stává něčím majetkem a je omezována jeho svoboda, je to ďábelské a ve všech směrech destruktivní. Doreen zde veřejně říká, že odevzdala svoji duši… Komu, to víme všichni moc dobře. Můžete to brát jako konečnou platbu temným silám za podporu ve slávě a budování majetku. Navíc tím otřese mnoha lidmi a podkope sebevědomí mnoha jejím fanouškům.

Doreen dále říká, že mnoho peněz věnuje charitě. ,,Věřím, že se bůh postará o mé potřeby“ … Mno, milá Doreen, vím že si to nepřečteš, ale tohle říká hodně věřících lidí a taky jsou podle toho chudí. Sama mám tu zkušenost z dětství, kdy jsem díky podobné naivitě neměla pěkných pár let co do pusy, protože Bůh jaksi nezajistil, zajistit se musí každý člověk sám za sebe a odmítat hojnost je jeden z projevů vnitřní nerovnováhy. Což neznáš, protože ses měla dodnes moc dobře a absolutně nevíš o čem mluvíš.

Konec mě dostal.

Doreen říká, že Bůh není zlý, že nevyhrožuje a nikoho nesoudí, zatímco celé předešlé video říká, že už nesmí channelovat anděly protože to Bible zakazuje, že už nesmí používat karty a chce z nich odstranit své jméno… Jde na ní vidět, že cítí vinu za svou minulost a zároveň nás přesvědčuje, že je teď ta nejšťastnější na světě.

A to je teprve začátek. Doreen teprve zjistí, co všechno nesmí, aby byla hodná křesťanka, poslušná Pánu a kvalitní ,,majetek“. A také zjistí, jak těžké to je, jak vysávající a svazující to je.. a také brzy zjistí, že náboženství nesnese nepohodlné otázky, tam se udrží jen poslušné submisivní ovce, co nepřemýšlejí a automaticky přijmou vše, co jim kdo naservíruje, aniž by to kriticky analyzovaly. Ale to všechno ji teprve čeká, nebudeme jí brát tohle prvotní nadšení z Pána Ježíše, ať si ho užije. Depresivní realita věřícího na sebe nenechá dlouho čekat.

Jinak Doreen vám vůbec nevyhrožuje, ani Bůh ne, ale tak mimochodem na konci říká, že když nepřijmete její víru, nebudete mít věčný život (ne to není zastrašování, vůbec ne…) v minutě 14:00 vidíte, že v ,,modlitbě“ dává úplně blbě ruce, to ji mohli v kostele už naučit. Ruce se ve správné náboženské modlitbě dávají dlaněmi a prsty k sobě a drží se před tělem v úctě… Toto křížení prstů, které vidíte, je symbolicky xxx, čili 666 a je to blokace energie. Tak když už prezentuji nějaké náboženství, mohlo by se to dělat dobře, protože to co je v závěru videa, není žádná modlitba, ale jednoduchý channeling Ježíše, který má odteď Doreen vést a říkat jí co má se svým úspěšným životem dělat, jakoby to ve svém věku sama nevěděla…

Jaký by mohl být závěr? Zde na vlastní oči vidíte, co mám na mysli tím, když píšu o tom, že se člověk nesmí v životě upínat na nikoho a na nic, pouze sám na sebe a svoji vlastní zkušenost. Protože potom bude vždy držet pevně za svými slovy i činy a nenechá se strhnout žádným davem, ani pomateným slepým falešným prorokem, nic nepodkope jeho vůli. Vše si ověřujte, aby nešlo o slepou víru, ale zkušenost.

Nakonec je to i pro mne velké zklamání, doufala jsem celou dobu že nemám pravdu a že za tím žádné léčky nejsou. Pravda nakonec vyšla najevo, jako vždycky.

Doreen Virtue aktuálně

Komentáře

Ikona diskutujiciho tm 2017-10-09 09:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak pravděpodobně se nechala někým za mrzký peníz zlákat. Není vyloučeno, že ji oslovili ilumináti jako tady. Všem důrazně radím, kdybyste někdy něco takového dostali do mejlíku okamžitě vymazat a v žádném případě NEODPOVÍDAT. Dají Vám sice 50 mio dolarů, ale upíšete se jim krví. Co to znamená, zbytečné komentovat…..

Ikona diskutujiciho Janča 2017-10-09 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fíha 🙂 No, taky mi spousta věcí neseděla a pochybovala jsem, jestli říká pravdu o andělech.. A vzpomněla jsem si naopak na paní http://terezakramerova.cz/, která mě fascinuje od první chvíle, kdy jsem na ni narazila. Tak přirozená, příjemný hlas v mentálních cvičeních. Je vidět, že jen nehlásá myšlenky do světa, že je sama žije a že to funguje.

Ikona diskutujiciho lenka f 2017-10-09 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si také neustále kladu různé otázky. Napsala jsi to velice jasně a logicky a já neříkám, že by to tak nemohlo ve skutečnosti být (tj. že je něčí loutkou ). Já její knížky nikdy nečetla. Ale zase mi to nedá (asi si řekneš, že jsem naivní), abych se neptala – co když je pravda daleko jednodušší a prostší než se zdá a ona skutečně změnila názor, přijala Ježíše Krista a v důsledku toho chce změnit některé věci, se kterými již nesouhlasí. Nezpochybňuji existenci andělů ani různých jiných jemnohmotných bytostí a myslím si, že ani ona ne.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Ta možnost existuje. Ale když se nad tím selsky zamyslíš, tak je to hodně nepravděpodobné. Pokud něco vím, a mám to ověřené, tak si za tím stojím. Pokud v 60ti přiznám že vlastně nevím nic, jenom na to věřím a všechno hned zahodím, ukazuje to jasně na variantu, která je vypsaná v článku.

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-09 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško díky za tak rychlé zpracování článku! Je moc dobře napsaný.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Darshany jsou taky výživné téma, už jsem na to taky slyšela spoustu chuťovek. Někdo mi například psal, že se mu matka Meera zjevila jako reptilka, když tam u ní byl. :-D  :-D  :-D

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-09 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: no já nevím – nikdy jsem sama na daršan nešla a nikomu to neberu. Ale VŠICHNI koho znám, co tam chodí jsou lidé, kteří NEUMÍ VZÍT ŽIVOT DO RUKOU a hledají někde zázrak.Jsou odevzdaní a plašší, neumí se bránit, zato svou víru v gurua brání jako psychopati..jsou plní zoufalství.A je pravda, že některé "hlody" co guru řiká to teda…třeba aby se zrušily masíže, manikůra, kadeřnictví a všechny služby, kde na tebe někdo šahá, že se takhle lidi energeticky špiní od sebe navzájem..což je do orčité míry pravda, ale to by se drobní podnikatelé a milovnice gelových nehtů mohli jít hodt mašli!..

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Někomu dělá dobře, jak na něho někdo sympatický šahá, proč mu to zakazovat 🙂

Ikona diskutujiciho vjck 2017-10-09 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem četl její knihu andělská terapie přišla mi od začátku divná už jen kvůli afirmacím kde bylo v každé větě slovo Bůh a pořád dokola. Nedávalo to smysl s tím co říkáte vy že je to slovo destruktivní. Tohle mi alespoň potvrdilo kde je pravda a stejně vaše stránky a knihy jsou nejlepší, mají trošku jinačí dávku upřímnosti a hlavně cítím jakousi jistotu u všeho co píšete. Nenašel jsem u vás nikdy nic co by mi přislo jakkoliv podezřelé. Jinak moc poučnej článek. Přeji moc moc štěstí na vaší cestě Alu.

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-09 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přijde mi také hodně zvláštní jedna věc. Luis Hey, o které tu byl nedavno článek, byla dlouholetou učitelkou a blízkou přítelkyní Doreen. A právě v roce její smrti se u Doreen stal tento převrat.

Ikona diskutujiciho :) 2017-10-09 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mazec, super clanek. Nemusim se ani koukat na video, staci mi videt tu jeji zmenu celkoveho vzhledu a pusobeni, zezacatku vypadala jako mila, krasna, sympaticka zenska, ted na konci, vypada spis jak jezibaba s pekne neprijemnyma ocima teda…Je to dost zretelny uz na pohled co s sebou udelala.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Já bych se do toho jak vypadá nenavážela. Uvědom si, že už má 59 let a je dost zachovalá, jde vidět že se o sebe velice stará a nebojí se ani plastik. I na té první mladé fotce má duckface, už tehdy měla výplně rtů aby vypadala co nejvíc dokonale… hezký obličej a image andělské kontaktérky prostě prodává, co si budem…. Jednou všichni zestárneme a budou z nás ježibabky a ježidědci, myslím si že si Doreen narážky na svůj vzhled úplně nezaslouží, protože podle mě vypadá fakt dobře. Co by za to jiní v jejím věku dali!

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-10-09 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od Doreen jsem na jaře četla 3 knihy. Byly příjemné, četly se rychle, většina z toho bylo pro mě opakování, sem tam něco, co jsem nevěděla a sem tam něco, co mi nesedělo. Ty příběhy o andělech byly často hodně nábožensky založené, bylo tam i něco s Ježíšem, ale vysvětlovala jsem si to tak, že většina Ameriky je věřící a autoři příběhů byli přesvědčení křesťané, takže je možné, že se jim konstruktivní bytosti takhle zlevily. Protože mají v mozku program, že dobrá bytost takhle vypadá. Hierarchie andělů mi vyloženě nedávala smysl. Ze samotné Doreen jsem měla pocit, že má ke křesťanství blízko, na nějaké fotce měla na sobě kříž, a taky se často opakovala, jako kdyby jí bytosti řekly 3 věty a ona na nich postavila kariéru. Na to, že je spisovatelka taky mohla umět líp umělecky psát, ale každému vyhovuje něco jiného. Přes to všechno jsem si jí hodně vážila a teď mě o to víc zklamala. Logické vysvětlení mi přijde, že si lhaním léčila nějaké trauma a teď se prostě spletla a je to její obrovský omyl. Ale nevím, tímhle s ní končím.

Ikona diskutujiciho :) 2017-10-09 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vubec nekouka do vide, lze jak kdyz tiskne :D sama v sobe moc dobre vi, ze to co rika, vubec neni pravda a ze je to uplne naopak. Hraje divadlo jak vysita, vubec ji to teda, ale nezeru, moc ji to nejde, mela by asi jit na kurzy drama´táku…

Ikona diskutujiciho :) 2017-10-09 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:no já teda nevím jako, ta zmena mi prijde az moc razantni. To ze ma plastiky a botoxy je videt uz na pohled a prave to se mi na ni vubec nelibi, vypada to podle me strasne.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:  Týjo, tak v tomhle třeba máme jiný názor.. já si myslím, že když plastika stárnoucímu pomůže aby se cítil líp ve svém těle, tak je to v pořádku a konstruktivní.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 14:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  … teda až na duckface, to mi připadá hnusné.

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-09 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: plastiky ? opravdu?..proč si to myslíte?..

Ikona diskutujiciho anelie 2017-10-09 14:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Divala jsem se na to bez ceskych titulku, a ona tam v zadnem pripade nerekla, ze driv jen verila a ted uz vi.Ja jsem to pochopila tak, ze driv verila, ze Jezis je Buh, ale potom, co mela tu vizi, tak je o tom absolutne presvedcena, a neda se to absolutne srovnat s vizemi andelskych bytosti atd, co mivala drive.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Nerozumím položené otázce… ?

Ikona diskutujiciho Siren 2017-10-09 14:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znám ji a její knihy také ale žádnou z nich jsem nepřečetla. Něco mě od nich odrazuje a i když jsem si několikrát říkala, že je zkusím tak nic. Jediné co mám jsou Andělské karty s kterýma se mi dobře pracuje.

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-09 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: myslím, jak je poznat, že má Doreen plastiky obličeje?..mě právě připadá, že je přírodní, ale možná mám blbý oko:-)

Ikona diskutujiciho leonor 2017-10-09 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na křesťanství mi nejvíc vadí vnucování boha na 1 místo. Pro mne na prvním místě bude rodina a nic jiného.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-10-09 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V poslední době tady nějak často komentuju, chtěla jsem to trochu omezit a nespamovat 🙂 ale tento článek mi nedá nereagovat. Myslím si, že pokud by Doreen opravdu měla zažité a vlastní to, co ty roky učila o andělech a léčení, tak by takovýhle obrat na křesťanství nebyl možný, protože by přece musela mít hned od začátku jasno, o co jde v kostele a v církvi, nebo by aspoň musela vypozorovat, co náboženská víra dělá s lidmi. Pokud se jí stalo tohle tak to bohužel značí že v minulosti asi nic moc necítila a nepochopila:( což mě mrzí, protože její knížky byly příjemné oddechové čtení, i když pořád dokola. Je pravda, že mi tam taky některé věci neseděly, třeba vyvolávání archandělů mi bylo proti srsti a stejně tak některé léčitelské postupy, a mám od ní balíček karet bohyní, kde jsou zahrnuty i temné bohyně, což se mi taky nelíbilo. Škoda sympatické paní, mrzí mě to.

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-10-09 16:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celý život údajně komunikuje s anděly, ale stačí jí jedno zjevení "něčeho" aby zahodila a vyvrátila vše, co doposud udělala. Haha, to jí snad nikdo nemůže sežrat.Ta už jede jenom církev, bible..To jak si protiřečí je až do očí bijící.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  tak ta výplň rtů co má na první fotce jí už opadla (asi to nebyl silikon ale něco jiného), ale minimálně vytažený obličej má určitě.

Ikona diskutujiciho Mirka 2017-10-09 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podobne citim ze vydavat autisty a jine handicapovane za nejake ukotvovace svetla. Nedejboze rikat ze se maji supracky v nekvalitnim tele protoze se jim tak lepe lita ve vyssich svetech.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:  I’m often asked why I changed my hair color from blonde to brunette, and whether I use botox. So, here are the answers:

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: … tohle řekla fakt Doreen?

Ikona diskutujiciho Anja 2017-10-09 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Krásna žena? ak 60 ročná žena chce pôsobiť ako dievčatko zo škôlky,, tak má sakramenský problém sama so sebou – hlavne s akceptáciou svojej osobnosti a veku!

Ikona diskutujiciho M. 2017-10-09 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No… od Doreen mám taky pár knížek, ale její Bohyně a andělé mi přišli hodně střelené, abych pravdu řekla. :D

Ikona diskutujiciho ginze 2017-10-09 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No jo, tak to vidíš, já dnes celý den myslím na to, že až přijdu domů, tak ti to video musím poslat a tady je k tomu už i článek :D

Ikona diskutujiciho tm 2017-10-09 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vážení čtenáři tohoto webu, rád bych podotknul, že Doreen asi za to nemůže, byla na ni vyzkoušena kontrola mysli. Zkouší to na slavných lidech, aby ovečky zavedly do slepé ulice a pár lidí se z toho může i zbláznit.

Ikona diskutujiciho tm 2017-10-09 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě dodatek

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-10-09 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento článek mě přivádí na otázku, jak je to teda s Ježíšem? Vím, že jsi Alu říkala, že tu tato osoba ( alespon myslím) byla a opravdu chtěla pomoci lidem. Tudíž není špatné se k Ježíši modlit? Právě čtu knihu z roku 1996 – Síla pozitivního žití (norman vincent peale) a moc se mi líbí, je vážně skvělá. Jediný, nad čím mě nutí přemýšlet je, že se obrací k víře – k ježíši kristu. Dá se říct, když se člívěk místo k ježíši obrací k Vesmíru, že je to totéž? Láska, vesmír, ježís kristus… ( K bohu si tuším říkala, at se člověk nemodlí, protože neví jakého boha člověk vlastně volá). Díky za článek, popřípadě za odpověd.

Ikona diskutujiciho Daniela 2017-10-09 22:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná se pletu, ale dávám na intuici a u ní cítím klid. Spíše si myslím, že ona sama tomu vážně věří. Třeba byla zblblá z toho channelingu, myslela si, že mluví s anděly a archanděly a přitom kdoví jaké bytosti jí tam teď zobrazily Ježíše a ona tomu věří a lidem sděluje své zkušenosti. Podle mě si není vědoma toho, jak to doopravdy je. Třeba u Teal Scott/Swan mám jiné pocity. Nevěřím ji. Od začátku mi na ní přišlo něco divné, podezřelé. U Doreen ne. Cítím z ní klid, upřímnost, tak se spíše přikláním k možnosti, že se jí to tak vyobrazilo a je přesvědčená, že to tak je. Předtím mluvila s anděly a archanděly (ikdyž, kdoví kdo to ve skutečnosti byl) a teď vidí Ježíše.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-09 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:  to je vysvětleno v souvisejícím článku, na který je v textu odkaz /  ,,Odhalení: Spouštěcí zaklínadla pod názvem Ježíš Kristus a Archandělé"

Ikona diskutujiciho Daniela 2017-10-09 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Dobrý den, ano, teď jsem psala komentář pod článek. Ještě není schválený Alue. A řekla jsem tam, že mi to na Doreen nesedí. Myslím si, že ona sama tomu prostě věří. Cítím z ní klid a že to myslí dobře a myslí to vážně. Je to škoda. Je mi sympatická.

Ikona diskutujiciho Sibyla 2017-10-09 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Varuji před vykladači karet a budoucnosti. Protože vše funguje tak, že budoucnost je v prvé řadě výhradně myšlenka o budoucnosti  vyslaná teď v přítomnost a podložená strachem (v lepším případě dobrými emocemi, ale to umí jen málokdo). Proto mají "kartářky" úspěch. My nad jejich výkladem přemýšlíme a tím si tvoříme budoucnost podle "věštby".

Ikona diskutujiciho F1||@n6r08 2017-10-09 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, ale karty Kouzelní jednorožci jsou pořád OK, ne? F.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-10-09 23:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

37) Takže tedy autor té knihy musel vědět, že spolupracoval s temnou silou? Ta kniha je tak dobrá… :-?, vubec se mi tomu nechce věřit, chjo.

Ikona diskutujiciho Petr L. 2017-10-09 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super článek, shodou okolností je to tak cca týden, co jsem si říkal, že na tom bude něco špatně.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-10 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  ty budou fungovat bez ohledu na obrat doreen.

Ikona diskutujiciho Verča 2017-10-10 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: To mě taky napadlo…ale nechce se mi tomu věřit…snad když pracujete pro lidi a máte poslání, tak musíte mít i chránění..tedy  z nějakého důvodu jsem si vzpomněla na Davida Ickeho, který to taky tvrdí – vždyť člověk jako on by musel být odklizen velmi záhy..fakt nevím!

Ikona diskutujiciho Sisi 2017-10-10 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue, aj ja mám zo 3 knihy od Doreen v knižnici. A práve teraz som sa dozvedela, prečo iba pri čítaní jej kníh ma bolela hlava, ale neskutočne. Aj takýto postreh k tejto téme. Čo vlastne s tými knihami urobiť? Vyhodiť?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-10-10 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]:  Já si je nechám… vyhazovat je škoda. Můžeš darovat do knihovny, antikvariátu…

Ikona diskutujiciho romča 2017-10-10 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Raz som si chcela kúpiť anjelske karty v Panta Rhei v Bratislave. Boli tam len tie od Doreen Virtue. Nepoznala som tú osobu, nikdy som o nej nepočula, ale keď som vzala jeden z tých balíčkov do ruky… Odišla som bez kariet 😉

Ikona diskutujiciho marie 2017-10-10 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

co když je to právě naopak, že je přinucena všechno, co dělala pošpinit a jít jinou cestou? Asi těžko posuzovat, ale hodně zklamala, knížky se dobře četly. Je ovšem pravda, že pak si z toho udělala jen dobrý business, knížky pořád stejné (Pozemské anděly jsem tedy nepobrala a brala jsem to za úlet) a hodně druhů karet. Hodně propagovala veganství a taky přírodní kosmetiku. Barvu vlasů (změnu) vysvětlovala už pár roků zpět, že nechce používat chemické barvy. Každopádně by se člověk měl fakt spoléhat jen sám na sebe a nemít nic jako modlu. Za mě ani Lorna není tak úplně čistá.

Ikona diskutujiciho Mirka 2017-10-10 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  Nejsem kravicka aby me nekdo krmil blbostma.

Ikona diskutujiciho aishajayne 2017-10-10 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale jakou cestou se má člověk vydat, čemu má věřit a čemu ne když se všech strn jsou jen lži a přetvářka jak má normální člověk rozeznat co je dobré a co špatné když v tom ještě neumí chodit ? od Doreen Virtue to je určitě šok protože k ní hodně lidí vzhlíží a teď chce psát jen ve jménu božího a krista a pod… mám od ní hodně knížek vyhazovat je nebudu ale číst taky ne ikdyž nemyslím si že vše co tam je napsané tak je lež jen trošku přikreslené a někdy až moc hodně věcí se my nezdálo ale nevěděla sem proč teď už si i vím proč se mi noco z těch knížek četlo špatně , ale co by mě zajímalo jaký máš názor na Lornu Byrne co ona ? myslíš si že opravdu vidí to co vidí, a že říká prvdu a nebo je taky zapletená do něčeho většího než si dokážeme představit ? Já se snažím si vše ověřit, když se něco někde dočtu tak musím prostě dojít k tomu abych tomu věřila pokud se však nedostaví žadné zjištěí k tomu tak to jde mimo mě…. Svého andílka jsem viděla párkrát světýlko na práve strraně modrobílé a vždy sem se cítila skvěle a radostně. Tak že vím že je semnou a chce abych s nim komunikovala což je teď škoda že všechno z tohohle Doreen zahodila ale jedno vím jistě bůc neboli všechno , konstruktivní sýla vesmíru všechno vidí snad nám pomůže rozeznat co je pravda a co lež 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek