Duchové žijí

3.2.2010 v Bytosti 0

Opis z knihy Léčení s vílami od Doreen Virtue Ph.D.

__________________________________________

Během procesu odvážného , jasnozřivého nahlížení do duchovního světa jsem spatřila mnoho takzvaných mýtických tvorů žijících stejně skutečným životem, jako je ten náš. Rychle jsem došla k tomu, že všichni jsme uvnitř záblesky Božího světla. Vyskytujeme se ale v mnoha různých formách a rovinách.

Každý inkarnovaný paprsek žije na určité úrovni artrálního světa. Člověk se pohybuje v rovině nejhustší energie a dále následují duchovněji naladěné rostliny a zvířata. Víly a ostatní elementálové žijí nad rostlinami a zvířaty, jsou napůl inkarnovaní a napůl žijí ve světě duchů. Nad královstvím víl žijí duchové těch, které jsme milovali spolu s nanebevzetými mistry. Na samém vrcholku se pak nachází království andělů. Ze všech bytostí, které nám na zemi pomáhají mají oni nejméně hutnou energii.

Učitelé z říše andělů mi vyprávěli o království víl. Nejsou to žádná fiktivní stvoření ze světa pohádek, ale mocní a milující strážní andělé přírody vyslaní Bohem, aby pečovali o zdraví a bezpečnost zvířat, rostlin a Matky Země. Pomáhají tak i nám, lidem, usměrňují nás. Vnášejí do našich životů kouzlo, hravost a romantiku. Často si vzpomenu na pohádku “Jak Horton uslyšel Kdojsíka”, ve které rase zvané Kdojsíci hrozí zánik. Vymřou, pokud někdo nezachrání jejich pampelišku. Jedno malé dítě zaslechne jejich pláč a snaží se přivolat na pomoc ostatní. Nikdo ale nevěří, že kdojsíci jsou skutečné, živé bytosti. Naštěstí nakonec všichni uslyší hlasitý kdojsíkovský zpěv a uvěří, že pampeliška je osídlená. Jejich planeta i rod jsou zachráněny.

Stejně tak,pokud v ni nevěříme, je ohrožena i existence víl. Kdykoliv utrhneme divokou rostlinu nebo porazíme strom, ničíme jejich domovy. Dusíme je jedovatými pesticidy čistícími prostředky. Na rozdíl od andělů mají víly lehounké fyzické tělo. Je velmi křehké, ale má mnoho stejných potřeb jako naše lidská těla.

Další obrázky Andělů – TADY

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek