Dutá Země – Důkazy najdete na Google Earth (6.díl)

15.9.2017 v Záhady 24

Milí čtenáři, jak jsem na začátku seriálu o duté Zemi slíbila že bych ráda téma doplnila o další díly, právě jste se dočkali. Toto pokračování není z přednášek tomáše marného. Další články u Dutozemi mám ještě v přípravě a původní seriál bude vycházet dál…

V tomto dílu vám ukážu, jak na Google Earth zcenzurovali otvory na pólech, abyste neznali pravdu a aby jejich snímky na první pohled odpovídaly oficiálně představované teorii. Jenomže cenzura nad severními a jižními póly je nějak bramborově udělaná a nefunguje vždy za všech okolností jak by měla. Když víte co máte dělat a když víte na co se máte dívat, uvidíte tam věci, ze kterých možná někteří z vás ještě dlouho nebudou moct spát.

Všechny obrázky, které v tomto dílu uvidíte, jsem nafotila pomocí klávesové zkratky přímo z programu Google Earth Pro, což je program zdarma. Kdokoliv z vás si ho může okamžitě stáhnout a může si okamžitě ověřit úplně všechno, protože níže najdete i pokyny, jak docílit toho, abyste mohli vidět to samé. Důkazy jsem vám teď předložila, ale ověřit si to musí každý sám za sebe a velice vám to doporučuji, protože to co si člověk zažije sám, se nedá srovnat s tím co jenom vyčetl.

Snímky jsou tu vložené tak jak se mi je podařilo zachytit, jsou na 1000% autentické a v žádném případě jsem na nich nic neopravovala v grafickém programu.

Pokud Google Earth nemáte nainstalovaný, právě teď je vhodná chvíle. Můžete si ho stáhnout ZDE a rovnou si ověřte a zkontrolujte vše, co tady napíšu. Uvidíte, že to tak opravdu je a vaše prohlídka tak může být zajímavě interaktivní.


Otevřete program a rovnou se podívejte na severní a jižní póly na Zemi. Všimněte si, že přesně v místech, kde by měly být otvory v duté zemi, se nacházejí podivné kružnice. Jakoby někdo zapnul Photoshop a prostor nad otvorem dostavěl z jiné vrstvy, která používá jako texturu své okolí, které do tvaru slunce zatáhnul směrem do centra. Tak vznikají jakési kružnice, které při povrchním pohledu běžného člověka moc netrknou, ale když víte co máte hledat, začne vám to být zatraceně hodně divné.

Ještě divnější vám to přijde ve chvíli, kdy si uvědomíte, že tyto cenzurované kružnice jsou POUZE A JEDINĚ na pólech, nikde jinde na mapách je nenajdete… Co tam sakra je, že to nesmíte vidět? – Pojďme si to společně ukázat:

ZEMĚ

Severní pól:

Tento program má funkci prohlížení snímků zpětně v letech. Toto je severní pól na verzi z roku 2016:

Dále snímek vypadá v podstatě stejně ve všech verzích až do roku 1964.

Jižní pól Země:

Osobně mi připadá zajímavější než ten severní, protože můžeme vidět, že se autor velice vyřádil, aby ho zamazal co nejvíce a upravované okolí má dokonce jinou barvu než zbytek autentických snímků. Proč je tady cenzurovaný kruh tak obrovský a proč tam domalovávali holý sníh do takové dálky? Proč nezamázli jenom otvor, tak jako je to na severu? V poměru s ním je totiž cenzura na jihu opravdu obrovská… Možná je tam něco, co nesmíme vidět, možná je tam nově nějaká základna. Možná bychom mohli vidět lidi jak si dávají kafe vedle svého UFO. Opravdu nevím, co pod tím je, ale hooodně by mě to zajímalo! Jižní pól je dle mých dat aktuálně zamrzlý, to znamená že otvor na jihu je vyplněný ledem, ale měla by tam být vytvořena cesta, kterou dokáže proletět standardní UFO talíř.

Cenzurovaný vstup na jižním pólu je zajímavý také v tom, že po větším přiblížení začíná svítit, toto je stále aktuální verze v roce 2017:

U jižního pólu ještě zůstaneme. Tento program má funkci prohlížení snímků zpětně v letech. Tohle je obrázek z prosince roku 1963. Úplně stejně to vypadá i ve všech verzích mezi lety 1984 – 2016, mění se pouze kvalita okolního prostředí, ale tato záhadná kružnice tam zůstává stejná!

Takto vypadá domalovaná kružnice, když hodně přiblížíte ten šedý okraj. Jde vidět, že celý kruh nad jižním pólem je uměle domalovaný a dokonce je přesně označeno, odkud kam je cenzura:

Jižní pól měl ve starších verzích ještě jednu zvláštnost, kdysi se mi podařilo pod správným úhlem pohledu vidět pod cenzurovanou vrstvu, protože byla umístěna v jiné vrstvě, kousek nad skutečnými snímky a bočním pohledem se to dalo vidět. Tentokrát se mi ale podobný kousek nepodařil, i když jsem se o boční pohled na starší blběji zcenzurované verze snažila:

Malý trik, jak odhalit chybu v cenzuře jižního pólu:

Otevřete si v programu Google Earth pohled na jižní pól a zapněte si funkci prohlížení zpětně v čase. Trochu si oddalte mapu, a když začnete přepínat dozadu, uvidíte tohle:

Zůstaňte ve stejném přiblížení a jenom na měřítku pomalu klikejte na starší snímky. Vždy když se vám bude měnit mapa, tak se vám asi na vteřinu ukáže jižní pól jako tmavý kruh, který po kvalitnějším načtení obrázku rychle zmizí. Když vynaložíte úsilí a budete rychlí s mačkáním screenu, tak se vám podaří tahle zábavná momentka:

Funguje to i s pohledem hodně zblízka, to pak máte díru přes celý monitor.

S Google Earth si ale můžete užít ještě více zábavy, protože nově nabízí i prohlížení Marsu a Měsíce. Obrovsky mě mrzí, že není k dispozici funkce prohlížení zpětně v čase, ale buďte rádi za aktuální verze. Jak už bylo vysvětleno v předešlých dílech tohoto serálu, všechny planety jsou duté. Naše, i malé planetky které obíhají kolem černé hvězdy. S cenzurou jejich pólů si poradili úplně stejným způsobem, jako v případu země:

MĚSÍC

Severní pól:

Tak tady je cenzura naprosto evidentní, tomu máznutému kolečku by neuvěřil ani slepej.

Jižní pól:

A znova s větším přiblížením, ten pohled je opravdu zajímavý:

Proč je tam vlastně tolik světla?

MARS

Severní pól:

Jižní pól:

A ještě jednou s přiblížením:

… Tohle vypadá naprosto reálně a věrně, že jo!

Na Google Earth jsem si všimla další zajímavosti, trvá jenom okamžik a je v aktuální verzi. Když přepínáte z jednoho prohlížecího módu do druhého a jste na všech planetách na pólech, tak když překliknete z jiné planety zpátky na zemi, tak se vám znova spustí prohlídla na pólu. Když máte štěstí, kamera začne od pólu kde JE VIDĚT SNÍMEK BEZ CENZUROVANÉHO BÍLÉHO KRUHU a jak se pak kamera v 3D rychle otáčí a oddaluje, tak ten otvor zmizí a zase vidíte jenom bílé kolečko a nejde to vrátit zpátky. Soudruzi to prostě tak trochu nevychytali, jenomže těchto detailů si všimne jenom ten, který ví co hledá. Trvá to jenom asi 1-2 vteřiny a když zastavíte kameru manuálně tak to hned zmizí, zkuste si to sami… Na tuto chybu i na tu předešlou při 2D pohledu jsem přišla úplnou náhodou, když jsem pro vás chystala tento díl.

Ta chyba se chytá hodně blbě, ale když přepínáte z jedné planety na druhou tak musíte mít hned prsty nachystané na klávesové zkratce a ofotit komplet celou obrazovku, takže je to taková hra na honěnou.

Toto se mi podařilo chytit na Marsu:

Tohle je znova jih na marsu, ale tentokrát jsem byla rychlejší a navíc to máme v mnohem přižším pohledu:

Na Marsu, se to chytá dobře hlavně na jižním pólu. Přesně vidíte jak se nad otvorem rychle doskládávají ty uměle domalované vrstvy.

Pokud to chcete vidět na vlastní oči, postupujte přesně takto: Postupně si přepínejte z verzí Země, Mars, Měsíc a u všech najeďte na jižní pól a hodně to přibližte nad cenzurované kolečko. Nechte to jak to je a pak postupně přepněte z jedné planety na druhou. Kamera často začne v tom místě kde jste ji předtím nechali a ukáže vám zamazané póly.

Takhle vypadá ta chyba na jižním pólu Země, co se mi podařilo odfotit:

Tady jsem nebyla dost rychlá a půlka chyby už je pryč:

Severní pól zase vypadá takhle:

Tohle jsem odchytila na jihu Měsíce, kde je stejná ,,chyba“:

Severní pól Měsíce, ten jsem chytla krásně zblízka i s chybou:

Když srovnáte chybu s tmavým kolečkem na severním pólu se skutečnými snímky severního pólu, tak vás skoro trefí šlak, protože se perfektně shodují. Cenzura je přesně tam, kde by být měla:

Jak je to možné?

Když si tak hrajete s planetkou a zkoušíte všelijaké snímky a momentky, uvědomíte si, že snímky na pólech jsou vlastně vrstvené a i to tmavé kolečko, co vidíte když se vám podaří vyfotit ,,chybu“ při překlikávání starých snímků nebo při překlikávávní z jedné planety na druhou, je jedna z vrstev. Není to přesně reálný pól, ale je to nejnižší nejméně cenzurovaná vrstva, kdy vlastně zamlžili tmavý otvor jednou vstvou a pak na to natáhli další, protože jedna nestačila a stejně jim tam pořád prosvítala ta nechtěná díra. A když přepínáte mezi snímky/planetami, tak program nestíhá načítat všechny vrstvy naráz a načte od první od té nejnižší…

Doporučuji abyste si to všechno prohlédli a ověřili dokud je čas, protože nevím nakolik radioaktivní mé odhalení je a existuje ,,riziko“, že to soudruzi postupně opraví, až se to rozkřikne. Už teď je vidět markantní rozdíl mezi kvalitou cenzury v roce 2016 a 2017. Čím mladší mají snímky, tím mají lepší Photoshop a pečlivější cenzory.

A poslední snímek ukazuje severní pól Marsu při pořádném přiblížení. Bez chyby:

Komentáře

Ikona diskutujiciho Teri 2017-09-15 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle je nářez, šílený co všechno nám skrývají.. a ještě se ve škole učí, že je to všechno uplně jinak, známe uplně jiné údaje.. no hrozný

Ikona diskutujiciho Anchor 2017-09-15 12:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Not bad, ať už je to, jak chce, rozhodně sis s tím dala pořádnou práci to zachytit! :-)

Ikona diskutujiciho Elfí 2017-09-15 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejdřív jsem byla k myšlence duté Země skeptická, ne že bych tu myšlenku odmítala, ale nemohla jsem si ji nějak sama ověřit, na výpočty jsem hloupá… ale po přečtení tohoto článku už nevím, jak by se daly vysvětlit tak okaté kamufláže pólů, a nejen na Zemi. Opravdu nevím, jestli jsme na povrchu my nebo ti druzí, ale je jisté, že na pólech je něco, co nechtějí, abychom viděli… a díry jsou nejpravděpodobnější. Tohle prostě nejde odmávnout jako optický klam nebo konspirační teorie, tohle je pro mě důkaz… stahuji Google Earth a jdu si ověřovat. Děkuji za důležitý článek.

Ikona diskutujiciho leeth 2017-09-15 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že zrovna tahle radioaktivní zpráva nikomu vadit nebude. Mě tenhle Google Earth fail štval celé dětství, neměla jsem důvod víc ten program spoustět, když ani nejsou schopní ukázat póly. To je stejně tak jedna z mála věcí, co malé děcko napadne prozkoumat v takovém programu, ne? :D

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-09-15 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, je to tam. Fakt žejo. Otázka je jak dlouho to tam bude.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-09-15 17:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem vůči teorii duté země hodně, hodně skeptická, ale sladká voda na pólech a google earth mě dost nahlodávají. Když člověk vidí tohle, co si má myslet? :D Jediné možné vysvětlení by zase zbortilo veškeré ostatní znalosti, které jsem si myslela, že mám xD

Ikona diskutujiciho David 2017-09-15 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Achjo, tady na toto je jednoduché vysvětlení. 🙁

Ikona diskutujiciho Jenny 2017-09-15 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně jak napsala Elfí..já si kvůli tomu stáhla v práci google earth do mobilu, ale tam to není vidět úplně tak jako na pc, ale zkoumala jsem to i tak a dost mě to zaujalo…teď už té duté zemi trochu začínám věřit

Ikona diskutujiciho von karajan 2017-09-15 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a teď si představte tu spoustu "odborných" videí na YT o ploché Zemi, muheheheheééé…. :D

Ikona diskutujiciho vcelka 2017-09-16 00:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za článek, teorii o duté zemi jsem nevěřila, ale po tomto jiné vysvětlení nemám. Sama jsem póly prohlížena a postupně jak jsem bud oddalovala nebo přibližovala, tak jsou vidět hodně upravy. Například led na jižním polu, mě přijde celý dokreslený, když jsem si s tím chvilku hrála, tak se tam objevily původní snímky-zelené.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-16 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Upřímně jsem ráda že má tento článek u vás úspěch, dělala jsem se s ním celý den… Každopádně těch zajímavých důkazů k zamyšlení bude více, google earth není jediná podivnost.

Ikona diskutujiciho Severka 2017-09-16 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ať už dutá Země opravdu existuje nebo ne, je to jak píše David [7]: – Google Earth používá 3D modely a ty mají svá omezení, nic víc v tom není.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-16 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:Původní název zamrzlého Gronska je Greenland.. proč asi…..

Ikona diskutujiciho leeth 2017-09-16 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslela jsem si přesně to, co říká David a Severka, ale mám takový pocit, že kdyby chtěli, zvládnou to zpracovat tak aby to odpovídalo pravdě. Ale oni asi nechtějí,  ještě přes to ládují různé další spešl vrstvy.. :D zase tak nevinné to vysvětlení být nemusí

Ikona diskutujiciho armag 2017-09-16 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Spousta videí je i na aoutube. Jen je potřeba to přebrat. Na některém z videí je vidět dokonce to, že u některých míst na severním pólu jsou zeměpisné názvy těch míst.

Ikona diskutujiciho Pavel 2017-09-17 01:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš – pod obrázkem jižního polu Měsíce máš otázku proč to tam tak svítí. Já bych řekl, že jsou dvě možná vysvětlení. Za prvé – to nejjednodušší – je tam ledová plocha (vodní) a ta odráží sluneční paprsky více než okolí. Za druhé – je možné, že Měsíc je dutý a je umělého původu a uvnitř jsou stále jeho obyvatelé, anebo je to již jen automat bez lidí, který byl naprogramován, aby nás tady na Zemi držel v šachu. Prostě buď něco co velmi odráží světlo – anebo vstup do vnitřních měsíčních prostor osvětlených zevnitř.

Ikona diskutujiciho Firzen 2017-09-19 06:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka je … proč by to vlastně někdo chtěl tajit, pokud by byly planety duté a na pólech byly nějaké portály?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-09-19 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  Jednoduché, pokud víš že je něco na druhé straně země ale na mapách to není, tak tě popadne zvědavost se tam podívat, jenže to bys potkal ty lidi tam.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-09-19 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Pretože keby sa ľudstvo dozvedelo že na póloch sú vstupy do iného sveta tak by tam každý chcel ísť. .. a to nechcú naše elity ani tí na druhej strane.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-20 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to 17 –

Ikona diskutujiciho Firzen 2017-09-21 06:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho jirik 2017-09-21 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:Napsal jsem tu otázečku k těm protáhlým lebkám nepřesně… Proč jsou >některé< ostatky obrů a pozůstatky koster s protaženou hlavou likvidovány?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-09-22 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Logo Polar Cruises je velice zajímavé v tom odkazu.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-01-10 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento tvůj článek se ve vyhledávání na googlu zobrazí jako první, když zadám klíčová slova "severní pól google earth" – dobrá práce!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek